Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Sukces Masy Retro z Posłem Ostrowskim
Autor Wiadomość
#Piotrków 




Dołączył: 15 Mar 2006
Posty: 1046
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 4 Wrzesień 2007, 12:58   Sukces Masy Retro z Posłem Ostrowskim

W miniony pi?tek o godzinie 18.00 spod Akademii |więtokrzyskiej ruszyła kolejna Masa Krytyczna. Był to już 22. przejazd rowerzystów przez miasto, tym razem była to MASA RETRO. Manifestacja zakończyła się olbrzymim sukcesem, ponieważ w przejeĽdzie wzięła udział rekordowa liczba uczestników, czyli ok. 100 osób.
Rowerzy?ci przebrani w stroje z przeszło?ci ujeżdżali wyci?gnięte z piwnic rowery swoich przodków przy akompaniamencie tr?bek, gwizdków i dzwonków.
Swoj? obecno?ci? zaszczycił nas Poseł na Sejm RP Artur Ostrowski, Młodzież Lewicy Piotrkowskiej oraz arty?ci, którzy bior? udział w festiwalu sztuki „Skrzyżowania 2007”.
Po losowaniu nagród ufundowanych przez Pana Posła i krótkim wstępie, Masa Retro wyruszyła zwart? grup? na ulice miasta. Trasa przygotowana po konsultacjach z artystami opracowana została tak, aby zwiedzić większo?ć najciekawszych rzeĽb miejskich.
Wspaniała atmosfera musiała, niestety, dobiec końca, ale już dwa dni póĽniej ponad trzydziestu niestrudzonych rowerzystów wzięło udział w kolejnej niedzielnej wycieczce prowadzonej przez Piotrkowsk? Grupę Rowerow?.
Przypominamy, że Masy Krytyczne odbywaj? się w każdy ostatni pi?tek miesi?ca, zbiórka o godz. 18.00 przed budynkiem Akademii |więtokrzyskiej.

Autor : Michał Rosiak
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Wrzesień 2007, 16:40   

nadal podtrzymuję, że tekst jest mój, problem został wyja?niony, życzę miłego czytania i zapraszam na MASĘ
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Listopad 2007, 22:48   

Brakuje mi tutaj fotek, bo tekst to nie wszystko.

P.S. Czyżby ludzie z Masy zapomnieli o tym dziale ?
 
 
   
SZ_YM_ON 




Wiek: 36
Dołączył: 11 Lut 2007
Posty: 17
Skąd: PGR
Wysłany: 12 Listopad 2007, 08:13   

Wszystkie zdjęcia z naszych imprez, wycieczek i Mas (także z tej z Panem Ostrowskim) dostępne s? na naszej stronie internetowej www.pgr.mojpiotrkow.pl w dziale "Galeria Zdjęć" :)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.