Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Salony Orange w Piotrkowie Tryb.
Autor Wiadomość
acidi 




Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: 97-300
Wysłany: 5 Czerwiec 2007, 21:03   Salony Orange w Piotrkowie Tryb.

Witam!
Na pewno nie raz mieli?cie kontakt z naszymi piotrkowskimi Salonami Albo z dobrej woli albo z koniecznosci. Co sadzicie o poszczególnych Salonach ? Obsługa , kompetentno?ć, aparycja etc. :D
Ja bardzo sie zraziłam do Salonu Firmowego Uzyskanie u nich informacji czy pomocy graniczy czasami z cudem...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Czerwiec 2007, 13:16   

Je?li mowa o tytułowym salonie "Orange" to u nich dowiedzenie sie czegokolwiek graniczy z cudem. Miałem z nimi styczno?ć jaki? czas temu gdy miałem blokadę karty i byłem odsyłany od osoby do osoby ... nikt nic nie wiedział co zrobić. Oni sie nadaj? na "kosiarki do ?niegu".
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
^rakkar 




Wiek: 36
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 60
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 11 Czerwiec 2007, 19:50   

przecież do salonów przyjmuj? laików , którzy styczno?ć z telefonem maj? tak? ze potrafi? wybrać numer nacisn?ć zielon? słuchawkę zadzwonić i nacisnac czerwon? a i jeszcze potrafi? grac w gierki. Z tak? rzecz? ci nie pomog?.
_________________
Radio Ławeczka
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Czerwiec 2007, 20:55   

To powiem wam że w PLUS GSM wcale nie jest lepiej ... dostałem dziwne sms ze karta off ze kara za brak doładowania, a oni zamiast sprawdzić co i jak i pomoc to mnie do Bióra Obsługi klienta i numer daj? zeby se zadzwonic :|

Miłe przeżycia mam z Er? - tam obsługę sobie chwale (salon kopernika/Al. 3-go maja)
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Czerwiec 2007, 17:32   

Salony orange to padaczka, oni wiedza jaki jest numer do pomocy technicznej i to chyba tyle. Lepiej nie zadawać im dużo pytań bo się odrazu gubia :lol2:
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Grudzień 2007, 12:05   

Tak jest w salonie Orange na słowackiego koło wieży ci?nień hehe. Jesli hcodzi o temat opłat to jeszcze w miare wiedza o co chodzi. Natomiast je?li zadajemy im jakie? pytanie zwiazane z telefonami to już kaplica. Czy załatwi? jaki? telefon ? Ja otrzymałem odpowiedĽ nie, sprzedajemy tylko to co mamy w ofercie, paranoja.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.