Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
American Pie: Wakacje
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 30 Grudzień 2005, 22:04   American Pie: Wakacje

Witam

Czę?c z Was już napewno słyszała o tym,że jest 4 częsc American Pie, słynne komedi amerykańskiej ,która swojaprzygode rozpoczeła w 1999 roku. Ku mojemu zdiwieniu nigdzie o tym filmie nic nie było i boom pojawił sie z nik?d i co najlepsze odrazu na DVD :niepewny: . to też jest to pewne,że nie ujżymy tego filmu w kinach. Czemu producent poszedł na co? takiego, nie za bardzo przychodzi mi co? do głowy. Dobra ale już o filmie :] Jest to po częsci kontynuacja poprzednuch 3 częsci American Pie, w "Band Camp" uwaga został? po?więcona młodszemu bratu Stiflera, przez cały film możemy zauważyć tylko dwie postacie które występowały w poprzednich częsciach. A jest to Sherminator z 1 czesci orazy niezst?piony Tata Jimma :hyhy: . Co do jego osoby brak mi słów :hyhy: Film jest niezły dużo ?miesznych gagów, troszeczke trudno przyzwyczaić się do młodego Stiflera ale może być. S?dzę raczej ,ze jest to już 4 a zarazm ostatnia czę?ć american Pie. ale któz to wie. Zapraszma do ogladania. Czy wam sie spodoba ? Czy może znienawidzicie American Pie ?
Film ogl?dałem z lektorem więc mogłem sie skupić na samym filmie a nie na czytaniu heheh.Na dole możecie obejżec troszke kadrów z filmu. jak wiadomo troszke gor?cych ciałek sie w filmie przewineło :D . Oraz Zwiastun filmu.




Reżyseria: Steve Rash
Występuj?: Tad Hilgenbrinck, Eugene Levy, Arielle Kebbel, Jason Earles, Tara Killian, Russell Howard, Crystle Lightning, Dossett March, Richard Keith, Carla Alaponte, Matt Baker, Sean Briskey, Omar Benson Miller
Produkcja: 2005
Czas trwania: 87 min.
Dystrybucja: Universal Pictures

Opis: Przygotuj się na kolejn? porcję dobrej zabawy w najnowszej czę?ci American Pie, naj?mieszniejszej serii wszech czasów !
W filmie "American Pie � Wakacje" Matt, młodszy brat Stiflera, któremu grozi wydalenie ze szkoły, zostaje wysłany na letni obóz muzyczny. Pocz?tkwo próbuje zamontować w obozie sieć ukrytych kamer, aby podgl?dać atrakcyjne koleżanki i nakręcić "unikalny" film wideo. Kiedy jednak zakochuje się w jednej ze swoich "potencjalnych ofiar" - Elyse, postanawia zmienić swoje zachowanie, co jednak nie jest łatwe... Ojciec Jima (Eugene Levy) powraca w roli obozowego wychowawcy, który stara pomóc Mattowi.
Mnóstwo zabawnych scen i wywołuj?cych salwy ?miechu gagów � doł?cz do wakacyjnej ekipy w kolejnej czę?ci "American Pie".

Galeria
























Zwiastun Filmowy

Kod:
http://www.americanpiemovie.com/media/dance2_700k.mov
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 40
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 31 Grudzień 2005, 12:46   

Ogl?dałem te-n film pod tytułem American Pie: Wakacje.Jest to film dos fajny i nawet mi sie podobał

POZDRAWIAM :hyhy:
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Styczeń 2006, 16:22   

Witam :)

Ja miałam okazję obejrzeć ten filmik wczoraj (jeszcze na trzeĽwo tak w miarę) razem z tak? jedn? kochan? osóbk? :P (tak, tak Łosiu to o Tobie :P ) Wstyd się przyznać, ale trzech poprzednich czę?ci niestety nie widziałam i żałuję, bo 4 czę?ć bardzo mi się podobała. Tak więc gor?co polecam obejrzenie "American Pie: Wakacje" :]

Pozdrowionka :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Styczeń 2006, 19:56   

Cze?ć

Nie miałem okazji obejżec narazie tej 4 czę?ci, nie dotarła do mnie chyba kosztuje około 50 zł a czy warta swojej ceny jak widze DJ, strasznie ja zachwala moze sie pokusze. Poprzednie 3 były niesamowite szczególnie Stifler i te jego wszytskie pomysły jak chociażby w 3 częsci motyw z Trufla (nie powiem co naprawde ta trufla było). A i tak jak Neo zauważył niezast?piony Tata Jimma, ten to dopiero sypał pomysłami, pamietam jak starał sie w pierwszej czesci wytłumaczyc jak to sie robi własnemu synowi i jak powiedział,ze kobiety s? jak szarlotka to już chyba sami wiecie co sie stało :D .

Trzeba zobaczyc ta 4 czesc. Pozdrawiam
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Styczeń 2006, 08:51   

Ja niestety też nie ogl?dałam....:( a bardzo bym chciała po poprzednie czę?ci miałam okazje zobaczyc i podobały mi sie tak więc jakby ktos to miała to sie do niego szeroko u?miechne :D :D:D:D :hyhy:
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Styczeń 2006, 14:45   

Hmm jak by kto? miał a no ja posiadam i to z lektorem nawet :]
to jak co? Wiesz gdzie mnie znależć :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Styczeń 2006, 21:28   

Wiem wiem Michałku ;) no to może kiedys .... zobaczymy jak to bedzie jak to sie mówi pozyjemy zobaczymy ;) :D:D:D
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Styczeń 2006, 22:15   

Nie ma sprawy polecam się :) film jest niezły jak to na komedie amerykańska dużo mowy o S...e i tego typu rzeczach :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Styczeń 2006, 22:51   

Micha? "dużo mowy o S...e i tego typu rzeczach".. hm... o czym przepraszam ;) No może tak troszkę tylko :D :D Film naprawdę fajny, więc polecam po raz drugi :]
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Styczeń 2006, 12:41   

uuu Michał ja już wiem co Tobie w główce siedzie...:P:P
DJ Neo napisał/a:
dużo mowy o S...e
już jest wszystko wiadomo no nie Paula?:P:D:D:D:D
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Styczeń 2006, 13:41   

Marlenka hmm.. no chyba tak.. Micha? Ty zboku jeden Ty :P Czy Ty my?lisz tylko o jednym ? :> :P :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Styczeń 2006, 15:24   

Nie no bo ja fatycznie nie wiem o co chodziło w tym filmie :D
ludziki pobudkaaaaaaa :hyhy:
A ja my?le o różnych rzeczach nie tylko o tym co by?cie chciały
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Styczeń 2006, 15:42   

A o czym tam sobie my?lisz Micha? :> :P Ja na przykład o tym...i o tym.. o tamtym.. i o.... :x :wstyd: dobra..na tyle starczy, bo za dużo powiem :rotfl: :D :D:D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Styczeń 2006, 13:29   

Paula juz kazdy wie o czym my?lisz...:x wydało się ... wy to wogóle jestescie oba zboki.. :wstyd: ja tego nie mówiłam ...:P jak co? to się wytnie :P :P:P
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Styczeń 2006, 20:51   

O czym ja my?le to zalezy od jak co leży czy też kto na kim leży jest wiele
aspektów. eee tam odrazu zboki :D hmm :hyhy: Wypowiedziała się Pani która
nie jest Zbokiem :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Styczeń 2006, 19:00   

hm..ja to my?le.. hmm. nie.. ja nie my?lę od pocz?tku roku w ogóle, bo nie mogę mysleć.. a zbokiem podobno jestem..już nie jedna osoba mi o tym powiedziała i nie będę się wcale tym przejmować :] hehe :) fajnie jest być takim małym, miłym zboczuszkiem :]
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Luty 2006, 23:08   

Jeeee obejżałem wreszcie komedia jestfantastyczna, tylko brakowało mi niektórych ludzików z poprzednich czesci. Ale tak to bomba, Pikardo jest nieżły dosłownie do samego konca nie wiedziałem czym on jest :D
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Luty 2006, 15:59   

a ja jeszcze nie ogladalam....:/ moze kiedys nadejdzie ten piekny dzien.. :] oo Nobody a na czym masz ten filmik?? :hyhy: jak cos to sie usmiechne do ciebie :hyhy:
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Luty 2006, 13:06   

Ta czesc jest niezła ale szczerze o wiele lepsze były poprzednie np w 1 czesci Zabawa z szarlotka :D w 2 klej i magiczna kaseta z filmem XXX :P a w 3 to już był pogrom Stifler z jimem i 2 psami hehe :D A ja mma tego filma z Polskim Lektorem ... :D Co by się nie pochwalić :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Luty 2006, 16:58   

Ej no, bo się czuję lekko zacofana :( nie ogl?dałam poprzednich trzech czę?ci American Pie :( a buu :( może i u mnie nadejdzie piękny dzień i obejrzę je kiedy? jako? co? i w ogóle :P :D :D miło by było :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Marzec 2008, 15:32   

Nie zauważyłem tego tematu wcze?niej. Oczywi?cie ogl?dałem t? czę?ć jaki? czas temu. Czy była równie udana jak poprzednie ? Była trochę "inna" ze względu na brak głównych bohaterów którzy towarzyszyli nam od samego pocz?tku. Poznajemy młodszego brata Stiflera o którym wcze?niej nie było mowy ani razu. Chłopak starał się dorównać starszemu Stiflerowi ale okazało się,że jest dosyć uczuciowy co w ich rodzinie jest rzadko spotykane.

Jak wiadomo amerykański humor i masa dowcipów zwi?zanych z sexem, ale takie już jest american pie :)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.