Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
>Ulubiony Film<
Autor Wiadomość
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
  Wysłany: 20 Wrzesień 2006, 10:24   >Ulubiony Film<

Ulubiony serial już był a teraz przyszedł czas na Wasz ulubiony film :D Każdy na pewno ma taki ja osobi?cie mam kilka:
"Efekt Motyla"

Opis
Wci?gaj?cy thriller o zjawiskach paranormalnych, wykorzystuj?cy zagadkę tajemniczej natury przeszło?ci, teraĽniejszo?ci i przyszło?ci. Kiedy Evan Treborn (Ashton Kutcher) odkrywa, że może zamieniaj?c wspomnienia odwrócić bieg swojego niezbyt udanego życia, przypadkowo zmienia też losy swoich najbliższych, i to z jak najgorszym skutkiem. Gdy „nowe życie” w coraz bardziej niebezpieczny sposób wymyka mu się spod kontroli, Evan musi odkryć wydarzenie ze swej przeszło?ci, które może uchronić go przed ?mierci? i poł?czyć z ukochan?

Film robi ogromne wrażenie, Gosia się zapewne zgodzi ze mn? w tej kwestii :P
10 paĽdziernika tego roku ma wyj?ć druga czę?ć :D
"Człowiek w ogniu"

Opis
Film powstał na podstawie powie?ci A.J. Quinnell pod tym samym tytułem. Powie?ć jak i inne ksi?żki autora jest autobiograficzna, gdyż naprawdę jest on najemnikiem i podróżnikiem.
Film skupia się na byłym żołnierzu amerykańskim (Denzel Washington), który żyje w Mexico City. Niechętnie zgadza się on chronić dziecko, Pinta Balletto, którego rodzice s? zastraszeni przez grupę porywaczy. Nieoczekiwanie, zjadliwy samotnik zaprzyjaĽnia się z dziewczyn? jednakże, gdy zostanie ona porwana, a póĽniej zamordowana, żołnierz zaczyna się obwiniać i zbiera się w nim odpowiedzialno?ć oraz ż?dza zemsty....

Znakomita rola Denzela Washingtona i Dakoty Fanning. Film robi jeszcze większe wrażenie tym, że jest on zrealizowany na podstawie faktów autentycznych...
"Widmo"

Opis
Tun i Jane uczestniczyli w wypadku samochodowym, w którym ginie pewna dziewczyna. Uciekaj? z miejsca wypadku, my?l?c, że w ten sposób unikn? odpowiedzialno?ci i kary. Chociaż fotograf Tun nie wierzy w duchy, to wkrótce odkrywa, że na jego fotografiach pojawiaj? się dziwne, mgliste kształty ludzi...

Jeden z najlepszych horrorów jakie widziałem do tej pory :D Bać się na nim to jest mało powiedziane :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

Ostatnio zmieniony przez Mario 20 Wrzesień 2006, 18:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 20 Wrzesień 2006, 12:13   

Hmm.. je?li o mnie chodzi to przychodzi mi na my?l tylko jeden film - Efekt Motyla :) |wietny film, który na prawdę warto obejrzeć. :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Wrzesień 2006, 12:38   

Cytat:
Efekt Motyla :) |wietny film, który na prawdę warto obejrzeć. :)
jezeli tak jest chwalony może jednak warto go obejżeć :)
_________________

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 20 Wrzesień 2006, 13:59   

'Efekt motyla' również polecam bo podobał mi się :)

jednak moje 2 ulubione to:
-'Piła' cz.1
-'Human Trafficking'

ogolnie mogłabym tu jeszcze wiele filmów, które mi się spodobały wymienić jednak te dwa to moje ulubione :D
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Wrzesień 2006, 20:07   

Królewna_Lufka napisał/a:
'Piła' cz.1
łoo matko widziałam pocz?tek Piły 2 i podziękuje normalnie masakra :/ jakie ja polecam :?: hmm... :Chłopaki na Ibizie" niezła polewka :lol2: również 'Parcie na tarcie" :hahaha: ten to dopiero jest głupi :lol2: hmm... wczoraj ogl?dałam "Szeregowiec Ryan" i nawet nawet :) reszte napisze jak mi sie przypomni ;)
_________________

 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 22 Wrzesień 2006, 08:25   

Mój ulubiony film to Resident Evil :) Oraz Fast and Furious ( wszystkie cze?ci )
Interesuj? mnie filmy które w albo swoim zakończeniem zupełnie mnie zaskocza albo taki nad którymi potem długo się zastanawiam aby doj?c do jakiego? rozwi?zania ogólnie rzecz biorac : thillery , psychologicze, dramaty . A czemu " Fast and Furious " - odk?d zobaczyłam samochody w tym filmie marze o jednym takim na własno?ć :D
To chyba tyle pozdrawiam :)
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Wrzesień 2006, 09:26   

Gosiaczek:P napisał/a:
Efekt Motyla :) |wietny film, który na prawdę warto obejrzeć. :)
tak ja go mam w domu od xx czasu ale jako? jeszcze nie obejrzałam :lol2: albo się nie chce, albo brak czasu i tak to wychodzi..
Marlenka napisał/a:
'Parcie na tarcie" :hahaha: ten to dopiero jest głupi :lol2:
tak samo jak z poprzednim :lol2:
Hmm.. fajny filmik wg mnie to "Polowanie na druhny" :hahaha: jaja niesamowite s? :rotfl: Nie wiem co tam jeszcze :lol2: mało ogl?dam :D jak co? sobie przypomnę czy co?? to napiszę :D
A w ogóle od zawsze i zawsze podobał mi się film z 1995 roku "Tato" (reż Maciej |lesicki). Mogłabym go ogl?dać dzień w dzień :)
A pamięta kto? z Was film Witolda Adamka pt. "Wtorek" (2001) :D :D :D na FPFF w Gdyni u?miałam się na nim do łez :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
el_olaso 




Wiek: 36
Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 6
Skąd: Kraków
Wysłany: 22 Wrzesień 2006, 09:32   

moje ulubione filmy to Casablanca i Forrest Gump...no i Mi?, którego już prawie na pamięć znam ;)

inne warte uwagi według mnie to Siedem, Ocean's 12, Blues Brothers, Przekręt(Snatch).

o Efekcie Motyla słyszałem ale nigdy nie miałem okazji go obejrzeć
_________________
 
 
   
mOoNiEq 




Wiek: 38
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb./Nysa
Wysłany: 23 Wrzesień 2006, 14:40   

taaak, tak
"The butterfly effect" oczywiscie rzadzi, popieram.
jest masakryczny, szczegolnie w wresji rezyserskiej z alternatywnym zakonczeniem, ostro miazdzy banke :D
a co do reszty filmow to obstawiam tak:

  • "Pulp Fiction"
  • "The Boondock Saints"
  • Wszystkie czę?ci "Zabójczej Broni"


ogolnie lubie kazda produkcje tych rezyserow: Q.Tarantino, R.Rodriguez, M.Bay, R.Donner, S.Spielberg, T.Duffy, A.Fuqua, S.Soderbergh.
polecam :)
_________________
>>>Nobody is perfect ... I'm Nobody<<<
[img]
 
 
   
marysia09 




Wiek: 31
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 11
Skąd: Piotrków
Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 14:32   

Mój też ,,Efekt motyla" a oprócz tego: ,,Zielona mila" ,,Hubert zawodowiec" ,,Piła"
_________________
...I zawsze pamiętaj, że jeste? kim? wyj?tkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić zobaczyć innym, żę taki jeste?...:)
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 15:00   

Ja mam wielu faworytów także nie wiem od którego zacz?ć. W gruncie rzeczy mogę postawić na dwóch faworytów "seksmisja" oraz "Jak rozpętałem II wojnę ?wiatow?" :)
 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 7 Maj 2008, 17:57   

Hmmm według mnie to Odyseja kosmiczna, Doktor Strangelove, Szaleni, Życie jest cudem, Big Lebowski, Skazani na Shawshank, Drabina Jakubowa, Czas apokalipsy i ..........
 
 
   
czlowiek.tv 




Dołączył: 16 Maj 2008
Posty: 7
Skąd: Rozprza
Wysłany: 16 Maj 2008, 09:21   

Królewna_Lufka napisał/a:
-'Human Trafficking'

To o ten mini-serial chodzi czy moze pomylilas tytul z Human Traffic?
Lubie wszystko Wiertowa, Chaplina, Bressona, Tarkowskiego, Kubrika z nowszych ostatnio film "Into The Wild" zrobil na mnie spore wrazenie.
_________________
www.czlowiek.tv - nagrania wideo nie tylko z Piotrkowa.
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 17 Maj 2008, 10:44   

- Death Proof
- Requiem for a dream
- 24 hour party people
- Pulp Fiction

poza tym uwielbiam filmy dokumentalne, a co?! : )
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Lipiec 2008, 16:30   

Kurcze trudno mi sprecyzować, który film lubię najbardziej. Titanic ? Ok, to był joke :D

Jeden film,który teraz chodzi mi po głowie to Bady Boys 1 i 2 :)
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.