Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Akrobatyka sportowa
Autor Wiadomość
Lejto 



Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 3 Styczeń 2009, 20:54   Akrobatyka sportowa

Z tego co mi wiadomo nie ma w Piotrkowie żadnych treningów dla młodzieży o charakterze akrobatyki sportowej. Pewne elementy przejawiaj? się w naszych zapasach czy też capoeirze, lecz nie ma nic co by było prowadzone wła?nie z my?l? o tej dziedzinie. A przecież i w tym s? mistrzostwa a przy okazji nasze miasto pokazałoby się wspaniała różnorodno?ci? uprawianych tutaj sportów. Pomy?lmy czy można zrobić co? w zwi?zku z tym o ile jest kto? zainteresowany.
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Styczeń 2009, 18:32   

Zainteresowanie jest zawsze, czym? co nowe i mało spotykane. Nie wiem tylko czy u nas w Piotrkowie jest chociażby jedna osoba,która mogła by tego nauczać. Pozostało by nam ?ci?gniecie jakiego? "nauczyciela" z Łodzi tam chyba co? takiego jest uprawiane. O pieni?żki mogłoby się postarać nasze miasto a OSIR zaj?łby się organizacj?.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Lejto 



Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 4 Styczeń 2009, 19:19   

dokładnie a przecież unia europejska daje na takie rzeczy dofinansowanie o które z tego co mi wiadomo może się ubiega każdy pełnoletni obywatel państwa należ?cego do UE a tym bardziej szanowna "władza" naszego pięknego choc mało znanego miasta. a taka atrakcja przyci?gnęłaby na pewno sporo chętnych i pieni?dze by się zwróciły za wszystkie zakupione potrzebne do tego rzeczy :)
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Styczeń 2009, 19:30   

Pozostaje jedynie napisać pismo, zebrać jak największ? ilo?ć podpisów i czekać. Tak to wygl?da w skrócie. Zawsze też można udać się do działu kultury do UM i tam porozmawiać i po prosić ich o pomoc. Wersja druga to wizyta w OSIR i rozmowa z dyrektorem (można sie z nim dogadać ;) )
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Lejto 



Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 4 Styczeń 2009, 19:51   

hmmmm bardzo dobry pomysl... ale kto by mógł tam pój?ć?? ja mam szkołe niestety ale je?li o podpisy chodzi to moge zebac sporo... tak samo chetnych ;)
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 8 Styczeń 2009, 19:54   

Lejto, ale skoro jeste? pomysłodawc? to twoja osoba była by do tego najlepsza. Jak nie pójdziesz jeden raz do szkoły to ?wiat się nie zwali. Nieprawdaż? ;)
 
 
   
Lejto 



Wiek: 31
Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 10 Styczeń 2009, 14:57   

no tak ale ja sie niezbyt orientuje w urzedzie miasta :P
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Styczeń 2009, 22:01   

Nie musisz się orientować, koniec języka za przewodnika. Czyli "kto pyta nie bł?Ľi" :)
 
 
   
Mariola 




Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Luty 2009, 08:57   

Sprawa ruszyła z miejsca? - pytam z ciekawo?ci.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.