Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
FAJNE GG !!!
Autor Wiadomość
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
  Wysłany: 12 Listopad 2006, 12:51   FAJNE GG !!!

INFOBOT

Infobot jest botem informacyjnym dostępnym w sieci Gadu-Gadu pod numerkiem gg:3217426. Oferuje prognozę pogody dla 381 miast, słowniki językowe: angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, słownik języka polskiego, wyrazów obcych, ortograficzny, Wikipedię, wyniki Lotto, imieniny, program telewizyjny dla 224 stacji, kursy walut oraz informacje o zwi?zkach chemicznych.

Aby skorzystać z infobota, musisz w swoim programie IM (takim jak Gadu-Gadu, ekg, Kadu, Konnekt lub innym obsługuj?cym protokół gg) dodać numer gg:3217426. Pełna lista funkcji jest dostępna po napisaniu do infobota pomoc! oraz oraz tutaj:

http://infobot.pl/funkcje.php
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Listopad 2006, 13:03   

piterr27, nie mów mi ,że dopiero go teraz odkryłe? ? Korzystam z tego bota od zeszłego roku około. Fajna sprawa, mozna bardzo dużo informacji uzysk?c nie przegl?daj?c żadnych stron.

Polecam ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Listopad 2006, 13:11   

Neo, nie każdy jest tak sprytny jak Ty :lol2:

Ja też teraz dopiero to widzę, wiadomo baba ze mnie :lol2: zreszt? nie interesuję się takimi pierdołami, żeby siedzieć na necie i szukać takiego typu cudek :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 12 Listopad 2006, 13:17   

Neo, nie mówię że teraz , a dałem linka dla innych aby Sobie zobaczyli o co chodzi i że co? takiego jest, bo zapewne wielu o tym nie wiedziało, a czy to Ľle??



** Dodano: Nie 12 Lis, 2006 **
i jeszcze jedna sprawa jak sie daje komu? piwko to się go potem nie cofa , tak jak w twoim przypadku , no zapewne wiesz o czym mówię , ale co tam szkoda na ten temat gadać
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
Ostatnio zmieniony przez piterr27 12 Listopad 2006, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Listopad 2006, 13:26   

piterr27, nie napisałem,że to Ľle zadałem Ci tylko pytanie. to nie bulwersuj się tak.

piterr27 napisał/a:
No wiadomo ostatnimi czasy że Ty wiesz najlepiej o wszystkim ,to skoro wiedziałe? dlaczego nie napisałe??? GG < FIREFOX 2.0 < FOTORADARY no wszystko wiedziałe? bardzo ciekawe !!!


A czy ja musze o wszystkim sam pisać :] z tego co wiem nie.

** Dodano: Nie 12 Lis, 2006 **
piterr27 napisał/a:
i jeszcze jedna sprawa jak sie daje komu? piwko to się go potem nie cofa , tak jak w twoim przypadku , no zapewne wiesz o czym mówię , ale co tam szkoda na ten temat gadać


Dawałem dla testu... a btw to moja sprawa bo było ono odemnie :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Listopad 2006, 13:49   

Że tak powiem, spokój na sali :lol2:

Neo, nie każdy wie o wszystkim co wchodzi w życie, ja np nie wiedziałam, że istnieje takie co? o czym napisał teraz piterr27, . Więc z łaski swojej nie wy?miewaj się z ludzi pisz?c np
Neo napisał/a:
nie mów mi ,że dopiero go teraz odkryłe? ?
bo to jest typowe wy?miewanie się z innej osoby. I jako? ja w tym nie widze normalnego pytania, tylko takie wiesz... jaki to wg Ciebie Piotrek jest głupi i tępy, że dopiero teraz to odkrył :| zreszt?, że On to napisał to nie znaczy, że teraz to dopiero odkrył, bo tak jak napisał - zamie?cił t? wiadomo?ć dla innych użytkowników, bo nie każdy wie, że takie co? istnieje :] a Twoje zachowanie w tym momencie jest jak dla mnie n/C... w takim razie ja też jestem głupia i tępa bo nie wiedziałam, że takie co? istnieje.

Fakt faktem zgadzam sie z tym:
Neo napisał/a:
A czy ja musze o wszystkim sam pisać :] z tego co wiem nie.
bo jakby nie było to jest forum, gdzie każdy może napisać sam od siebie o czym?, ale skoro już kto? pisze co?, tak jak Piotrek np, to Ty nie wy?miewaj sie za pomoc? głupich tekstów z tych ludzi, tylko uszanuj to, że kto? co? pisze i jako? się udziela :] A jak będziesz wła?nie w taki sposób pisał do ludzi, to prędzej czy póĽniej zobaczysz, że nikt sam nie będzie zakładał nowych tematów, bo niby będzie to istotne, że już każdy o tym wie :]

Co do tego piwka dla Piotrka to dałe? głupie wytłumaczenie, bo jakby nie było to piwko dla niego widniało parę dobrych dni a nie jeden dzień :] No fakt.. Ty możesz odbierać piwka ludziom, za to MY - zwykli użytkownicy tego nie możemy zrobić, i dobrze!! Bo kto co? daje i odbiera ten się w piekle poniewiera :] :diabelek:


A co do programiku opisanego przez Piotra - wydaje się być fajny. A jaki jest naprawdę - wyjdzie w praniu ;) :D

** Dodano: Nie 12 Lis, 2006 **
P.S. piterr27, piwko za ten temacik :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 12 Listopad 2006, 19:14   

piterr27 napisał/a:
Infobot jest botem informacyjnym dostępnym w sieci Gadu-Gadu pod numerkiem gg:3217426.

Nie wiedziałem o takim czym? :) Sprawdziłem i faktycznie można w szybki sposób uzyskać sporo informacji :) Piweczko Piotrkek :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Listopad 2006, 09:50   

Mario napisał/a:
Sprawdziłem i faktycznie można w szybki sposób uzyskać sporo informacji :)
nio ja teraz dopiero przetestowałam sobie Infobota :) faktycznie działa :P fajna sprawa :) Piotrek fajnie, że napisałe? o tym :)

Pozdro ^^
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 13 Listopad 2006, 14:59   

niezła bajerka :) aczkolwiek mnie i tak raczej się nie przyda :P ale kto wie.. ;)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
marysia09 




Wiek: 31
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 11
Skąd: Piotrków
Wysłany: 22 Kwiecień 2009, 19:26   

2927020 - tutaj macie kolejnego bota, ma nawet imię - Alice;)
_________________
...I zawsze pamiętaj, że jeste? kim? wyj?tkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić zobaczyć innym, żę taki jeste?...:)
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Kwiecień 2009, 17:49   

marysia09, ten twój bocik działa tak samo jak infobot? ;>
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
marysia09 




Wiek: 31
Dołączyła: 20 Kwi 2008
Posty: 11
Skąd: Piotrków
Wysłany: 26 Kwiecień 2009, 11:37   

on nie jest mój tylko znalazłam w sieci ten nr;p
a działa trochę inaczej, bo nie trzeba wpisywać "pomoc" tylko wystarczy np. "program tv" "pogoda" nawet zwykłe "czesc" zeby pogadać, tak jak z żyw? osob?;p
czasem wychodzi to całkiem ?miesznie;)
_________________
...I zawsze pamiętaj, że jeste? kim? wyj?tkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić zobaczyć innym, żę taki jeste?...:)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.