Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Chip Tuning
Autor Wiadomość
bereha 



Dołączyła: 23 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Polanka :D
Wysłany: 23 Lipiec 2009, 14:05   Chip Tuning

Siemka wszystkim jestem tutaj nowy na forum mieszkam w województwie łódzkim chciałbym się dowiedzieć czy jest jaki? warsztat tuningowy w Piotrkowie słyszałem że jest gdzie? na Słowackiego kiedy? miałem numer tele do takiego ziomka co jeĽdzi takim Transporterem odpicowanym, ale już go nie mam :/ Chodzi mi ile da chip KM i momętu do passat 1,9 tdi 130 km i czy w ogóle będzie to jaka? duża różnica odczuwalna w jeĽdzie ??
 
 
   
Sony 




Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Gajkowice City :)
Wysłany: 23 Lipiec 2009, 17:55   

Bezpiecznie można go dziabn?ć na jakie? 160-170KM. Niew?tpliwie odczuć ozna szybko?ć przy?pieszania autka, natomiast aby profesjonalnie zrobić chip silnika to polecam oddać auto do fachowców. Wtedy odpowiednia osoba robi program pod Twój silnik. Wszystko zależy od stanu silnika, stanu turbosprężarki etc.

W Piotrkowie wiem że jest co? na Wojska Polskiego 163D tel. 0446461699

Swojego czasu słyszałem że na Sulejowskiej co? niby było. Jednakże ogółem polecam już zdecydowanie bardziej MrMotors i wycieczkę do Wawy na Mineraln? 26 o ile dobrze pamiętam.
_________________
..::Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody ::..

www.ToledoClubPolska.pl - The Best Of :)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.