Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
dzielnice Piotrkowa Trybunalskiego. Proszę o pomoc
Autor Wiadomość
socker2 



Dołączył: 28 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Głogów
Wysłany: 28 Lipiec 2009, 18:37   dzielnice Piotrkowa Trybunalskiego. Proszę o pomoc

Witam

Chciałbym was bardzo prosić o pomoc zwi?zan? z rozdzieleniem Piotrkowa Trybunalskiego na 5 regionów (dzielnice, osiedla itp.). To znaczy jestem administratorem gry w przegl?darce internetowej gangsters.pl . Jest to gra, w której użytkownik wciela się w tak jakby kryminaliste, czyli gangstera. W tej wła?nie grze tworzymy obecnie Gangi (możliwo?ć zakładania własnej grupy przestępczej, czyli to taki dział do grupowych działań). Każdy gang będzie mógł przejmować dzielnice 100 największych miast w Polsce (+ Kołobrzeg, Wołomin i Zakopane).

Nie mieszkam w Piotrkowie Trybunalskim, st?d pro?ba do forumowiczów...do mieszkańców o pomoc przy odpowiednim nazewnictwie 5 dzielnic miasta. Oczywi?cie sam szukałem informacji o Piotrkowie i próbowałem podzielić miasto na 5 regionów, jednak na pewno nie zrobiłem tego tak dobrze, jak mógłby to zrobić mieszkaniec Piotrkowa. Poniżej wklejam moje dzielnice i prosiłbym bardzo o komentarz, czy rzeczywi?cie poprawnie podzieliłem miasto na 5 czę?ci. Jeżeli moje wymysły nie s? odpowiednie:) to byłbym wdzięczny, gdyby kto? podał swoje propozycje, które będ? zgodne z rzeczywisto?ci?:)

Sródmie?cie, Żwirki, Bugaj, Wierzeje, Mickiewicza


W gangsters dzielnic do Piotrkowa powinno być dokładnie 5 (niestety nie może być więcej, oraz również mniej). Dzielnice powinny być tak rozpisane, żeby zawierały one każdy skrawek miasta. To znaczy dla przykładu załóżmy, że dane miasto jest w kształcie np. kwadratowej szachownicy. Do tego miasta potrzebne s? 64 dzielnice. Miasto powinno być tak rozdzielone, żeby dzielnice zawierały każd? czę?ć tej mapy (szachownicy). W tym przypadku akurat szachownica ma 64 pola, więc każde pole będzie należeć do jakiej? dzielnicy.

Trochę nabazgrałem, ale mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi:) Do każdego miasta będzie również dostępna mapa google z zaznaczonymi dzielnicami, dlatego bardzo ważne jest dla mnie, aby regiony zawierały całe terytorium Piotrkowa Trybunalskiego. Poniżej wklejam również przykład odpowiedniego podziału Warszawy (niestety znalazłem tak? mapkę tylko do stolicy).

http://bip.warszawa.pl/NR...a_biale_tlo.jpg
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.