Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Ten Typ Mes - koncert 09.04.2010
Autor Wiadomość
cyb3rpunk. 



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 16
Skąd: PTHC
  Wysłany: 22 Marzec 2010, 16:09   Ten Typ Mes - koncert 09.04.2010



Kliknij na plakat, będzie wyraĽniej :)
Zapraszamy!
_________________
:o
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 25 Marzec 2010, 14:41   

cyb3rpunk., odsyłam do:

http://forum.piotrkowiani...php?p=3713#3713

Co to w ogóle za go?ć?
 
 
   
cyb3rpunk. 



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 16
Skąd: PTHC
Wysłany: 26 Marzec 2010, 08:48   

Forum się nie rozjeżdża, więc OCB? ; - ] Plakat po kliknięciu otwiera się w nowym oknie/zakładce.

Kto to?



Cytat:
TenTypMes Mes, to 26-cio letni raper, muzyk i producent oraz założyciel Alkopoligamia.com.

Wydał 5 ?wietnie przyjętych płyt - z zespołem Flexxip ("Fach..." T1/Teraz/Pomaton 2003 r.), solow? "Alkopoligamia: zapiski typa" (2005 r. T1/Teraz) oraz dwa albumy z formacj? 2cztery7; "Funk - dla smaku" w 2005 r. (nakładem Embargo/ITI) i "Spaleni innym słońcem w 2008 r. (Fonografika), do których ostatnio doł?czył, drugi solowy longplay "Zamach na przeciętno?ć" (Alkopoligamia.com 2009 r.).

Jeszcze zanim skończył liceum jego undergroundowa renoma
zrobiła duże wrażenie na przedstawicielach mainstreamu i tak w 2002 roku Mes zaprezentował się szerzej na płycie Reda (popularny wówczas teledysk nakręcony na ciężarowce). Jego bezczelne, nie pozbawione poczucia humoru teksty i buntownicza aparycja zaowocowały dziesi?tkami go?cinnych występów (od Pezeta i Eldo przez Molestę aż po Łonę). Ten Typ wyst?pił w 14 teledyskach, a single
przez niego wyprodukowane (jak choćby "List" czy "Szukam tego hajsu") okupowały listy przebojów. Był pierwszym producentem, który ujrzał duży potencjał w Patricii Kazadi, która ?piewała jego teksty i występowała w klipach (jako Trish).

Muzyczna wszechstronno?ć i poszukiwania ciekawych form pozwoliły wypromować Mesowi zarówno G-funk (żywe brzmienia i ?piewane refreny, z których słynie 2cztery7) jak i bardziej mroczne klimaty charakteryzuj?ce płyty Flexxip, "Alkopoligamię" i "Zamach na przeciętno?ć".

Ten Typ Mes to pierwszy artysta hip hopowy unikaj?cy banału i ogólników poprzez serwowanie pikantnych, zawsze szczerych autobiograficznych historii. Niechęć do bezmy?lnej agresji i nienawi?ci, z drugiej strony negacja konsumpcyjnego stylu życia bij? z każdej zwrotki nagranej przez rapera. Sztuczny lans i napuszenie wy?miał w zaskakuj?co popularnej w sieci przeróbce programu MTV Cribs.

Poprzez lata obecno?ci na rynku muzycznym Mes wielokrotnie zmieniał styl rapowania, dodawał więcej ?piewu lub krzyku, gdyż jak twierdzi "jego stare flow go nudzi". Singiel "My" nagrano na ulicy, ponieważ Mes chciał udowodnić (głównie sobie), że rejestrowanie dĽwięku w domowym studiu zbytnio go nie alienuje.

Ostatni album "Zamach na przeciętno?ć" to pełen przekrój możliwo?ci artysty - od wolnego, rapowego "Jak to!?" do punkrockowego "OiOMu". Płytę wydał wraz z dwoma wspólnikami w niezależnej wytwórni Alkopoligamia.com. Przedsięwzięcie się opłaciło (pod względem artystycznym jak i finansowym) i w nadchodz?cych latach Mes, jako "główne ucho" wytwórni, zapowiada mnóstwo dobrej muzyki, o której jako?ć zadba.


http://www.myspace.com/mestentyp
tyle, pzdr
_________________
:o
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Marzec 2010, 12:36   

Jak na wydanych 5 płyt to ja nigdy o nim nie słyszałem :devil:
 
 
   
cyb3rpunk. 



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 16
Skąd: PTHC
Wysłany: 30 Marzec 2010, 13:05   

Widocznie się nie obracasz w tych klimatach ; - )
_________________
:o
 
 
   
ata 




Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 71
Skąd: stad
Wysłany: 6 Kwiecień 2010, 13:53   

ale ogolnie spoko ze koles bedzie w piotrkowie...
_________________
trzeba robic melanż i sie nie przyzwyczajac....
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Kwiecień 2010, 18:42   

cyb3rpunk., jak było na koncercie?
 
 
   
cyb3rpunk. 



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 16
Skąd: PTHC
Wysłany: 14 Kwiecień 2010, 11:35   

Ja osobi?cie nie byłem. Nie przepadam za Typem, to raz. Popijałem w innym miejscu ; - ) z tego co wiem, to Ľle nie było. Może jakie? zdjęcia będ? jak spotkam organizatorów :D
_________________
:o
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Kwiecień 2010, 20:14   

Oj szkoda szkoda. Jak co? to wrzuć fotencje, obadamy.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.