Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Rondo im. Lecha Kaczyńskiego
Autor Wiadomość
PaniKa 



Dołączyła: 16 Sty 2008
Posty: 17
Skąd: Piotrków
Wysłany: 14 Kwiecień 2010, 10:52   Rondo im. Lecha Kaczyńskiego

Jak podaje dziennik Polska The Times, twórcy piotrkowskiego serwisu trybunalscy.pl zwrócili się do prezydenta miasta z propozycj? nadania rondu imienia Lecha Kaczyńskiego.

Cytat:
W Piotrkowie Trybunalskim z podobnym apelem do prezydenta miasta zwrocili się twórcy prawicowego portalu Trybunalscy.pl. Proponuj?, by imieniem Lecha Kaczyńskiego nazwać budowane rondo u zbiegu ulic Łódzkiej, Wysokiej, Hutniczej i Armii Krajowej. Postuluj? także o wystawienie przy rondzie pami?tkowego pomnika-obelisku wraz z tablic? zawieraj?c? nazwiska wszystkich ofiar katastrofy z 10 kwietnia 2010 roku.


Uważam, że to dobry pomysł, żeby uczcić pamięć ofiar katastrofy, ale... No wła?nie. Zgin?ł nie tylko prezydent i jego żona. Czy nie uważacie, że byłoby lepiej, gdyby to rondo (b?dĽ jak?? ulicę) po?więcić pamięci wszystkich ofiar?
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Kwiecień 2010, 20:13   

Jedyna zasługa naszego byłego prezydenta to fakt,że zginał w katastrofie. |mieszy mnie fakt,że tak wszyscy wieszali psy na Kaczyńskim, a jak zgin?ł to nagle jego przeciwnicy stali się jego zwolennikami. To chore !

O ile mi wiadomo, to ludzie za tamtego portalu to zagorzali PiS'owcy - i wszystko wiadomo :)

Osobi?cie jestem przeciw nadaniu takiej nazwy dla tego ronda. Wystarczy pamięć o tych ludziach,którzy zginęli. Żałobę nosimy w sercu nie na zewn?trz.


Cytat:
Czy nie uważacie, że byłoby lepiej, gdyby to rondo (b?dĽ jak?? ulicę) po?więcić pamięci wszystkich ofiar?


Jaka? propozycja?
 
 
   
ata 




Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 71
Skąd: stad
Wysłany: 27 Maj 2010, 13:48   

ja mysle ze to rondo powinno byc rondem PIOTRKOWIAN nas wszytskich.... czy cos to da dla tych ludzi, albo czy ktos z tamtych ludzi zrobił cos dobrego dla Piotrkowa zeby ich tak mocno tutaj hołdować...
_________________
trzeba robic melanż i sie nie przyzwyczajac....
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Kwiecień 2011, 22:57   

Ok nie ma ronda tego osbnika... nazywa się jakoś inaczej na nasze szczęście.


Niczym się nie zasłużył dla kraju, no chyba tym,że zginął w katastrofie. :)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.