Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Automobilklub Piotrkowski
Autor Wiadomość
ata 




Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 71
Skąd: stad
Wysłany: 30 Styczeń 2010, 21:24   Automobilklub Piotrkowski

Czy któs z Was jest członkiem AMKPT (Automobilklubu Piotrkowskiego) ???
_________________
trzeba robic melanż i sie nie przyzwyczajac....
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Luty 2010, 22:26   

Ja nie jestem. A szczerze mówi?c za chiny ludowo bym nie przyst?pił do nich.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Kwiecień 2010, 22:35   

Popieram kolegę. Szkoda na nich czasu, kluby z poza naszego miasta sa lepiej zorganizowane i naprawdę co? robi?.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
dcc69 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 1 Maj 2010, 08:09   

A ja jestem i zastanawiam się dlaczego kto? kto nie jest w strukturach żadnego Automobilklubu i Klubu zrzeszonego w PZM-ot, twierdzi, że u Nas w PT jest zły Klub a gdzie indziej s? lepsze lepiej zorganizowane.??!!
Byli?cie na imprezie piotrkowskiego klubu czy jakiego? innego??
Ja nie wiem czy s? złe czy dobre.
Mam ?wiadomo?ć ze nie s? duże bo...
Chcę poinformować kolegę Neo i JoneegoQ, że ciężko zrobić jest imprezę motoryzacyjn? w Piotrkowie Trybunalskim a to z kilku powodów:
- brak miejsc do organizowania imprez motoryzacyjnych,
- małe zainteresowanie władz PT tego typu sportem, bo w innych gminach dajmy na to Moszczenica czy Kleszczów po zawodach jakie tam zrobili?my, dostali?my duże wyrazy uznania a dowodem że to co robimy jest dobre s? zaproszenia na ten rok do przeprowadzenia imprez a dodatkowo chc? Nas inne gminy.
A my nie przestaniemy działać min na rzecz BRD w Piotrkowie.

A tak naprawdę prosiłbym kolegów o rozwinięcie swoich my?li bo nic nie daj? i nie wnosz? do tematu, a na forach s? miliony złych opinii na temat, że kto? co? robi dla innych i to dodam, że za zupełn? darmochę.
Tak samo zadam pytanie koleżance ATA pisz?c słowa "Czy kto? z Was jest członkiem AMKPT (Automobilklubu Piotrkowskiego) ??? " czego chciała się dowiedzieć??
Bo, pytanie czy kto? jest członkiem AMKPT odbieram jako sondaż ale i sondaże czemu? musz? służyć?

Zorganizowanie imprezy motoryzacyjnej to nie zrobienie festynu w amfiteatrze czy meczu piłkarskiego dla amatorów na Orliku.
Tu trzeba dużo zezwoleń, zabezpieczeń bo jednak s? to prędko?ci i maszyny które mog? zaskoczyć kierowcę.

Po co s? Kluby i Automobilkluby, dodam od siebie?
Po to, żeby osoby które lubi? sporty motorowe ( a jest to dyscyplina sportowa) miały bazę w postaci imprez do podwyższania swoich umiejętno?ci.
Dodatkowo można zdobyć licencje sędziowskie które otwieraj? drzwi do wielu imprez motoryzacyjnych w Kraju.
I warto zapamiętać, że każda impreza motoryzacyjna nie może odbyć się bez komisarzy sportowych PZM-ot.
To informacja nawet dla władz miast które pozwalaj? na organizowanie Zlotów samochodów, gdzie s? jakie? sprawno?ciówki dla zlotowiczów.

A kolegów zapraszam może nie do klubu bo już widzę że bardziej pasjonuj? się koledzy wirtualnym życiem i krytykowaniem wszystkiego ale zapraszam na imprezy Automobilklubu Piotrkowskiego który do póki będzie z taka ekip? zapaleńców to będzie istniał.

Bo słów krytyki nie boimy się a nawet powiem, że pomagaj? w tym żeby nie robić błędów, a biadolenie że nie ma kto? czasu na ten Klub to jest kolegów sprawa.
Nikogo na siłę nie wci?gamy do Klubu tak samo na imprezy.
Jest demokracja i każdy robi to co lubi i na co ma ochotę.

Pozdrawiam.
Prezes Automobilklubu Piotrkowskiego
Dariusz Cecotka
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Maj 2010, 15:49   

Nie oceniaj ludzi, nie znaj?c ich Panie Darku...

Forum jest po to aby wyrażać własn? opinie. A jak widzę, to do?ć trudno jest Ci przyj?ć nawet powierzchowne słowa krytyki. Żaden z nas nie napisał,że nie ma czasu na klub. Ale to,że szkoda na WAS czasu. To dwie różne rzeczy. Wystarczyło mi bycie obserwatorem od kilku lat aby zauważyć co się z klubem dzieje. Także ja bym się wstydził bycia prezesem takiego klubu...
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
dcc69 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 1 Maj 2010, 19:10   

Jak zauważyłe?, Klub istnieje od 1981 roku a od 2 lat jest inny Zarz?d i klubowicze.
A wstydzić się nie wstydzę ze jestem Prezesem tego Klubu.
Bo Klub niczemu nie jest winien je?li już to tylko ludzie tworz?cy go kiedy? lub teraz.

A co do tego że kogo? nie znam i oceniam Ľle to tyczy się też i drugiej strony.
A fora jak napisałem wcze?niej s? zasłane milionami słów krytyki na każdy temat.

A ja nigdy nie obrażałem się na słowa krytyki.
Krytyka mnie buduje bo staram się nie powtarzać wcze?niejszych błędów.
A zapytam, co takiego strasznego dzieje się z Klubem??
Ja my?lę, że rozwija się a imprezy s? tego wynikiem.
Najbliższa 3 Maja i obsługujemy imprezę Klubu Temra&Tipo Sulejów 2010.
A dlaczego obsługujemy?
Bo organizatorzy tego Zlotu czytali Regulaminy PZM-ot gdzie jest napisane, że wszystkie imprezy motoryzacyjne musz? być obsługiwane przez sędziów PZM.
Każda inna nie zabezpieczana przez komisarzy PZM jest imprez? nielegaln?.

[ Komentarz dodany przez: Neo: 4 Maj 2010, 01:31 ]
Przypominam o korzystaniu z opcji EDYTUJ.
_________________

 
 
   
ata 




Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 71
Skąd: stad
Wysłany: 4 Maj 2010, 14:51   

broni jak matka lwica swoich małych..... tylko czy czasem tak naprawde jest bronic czego....??
_________________
trzeba robic melanż i sie nie przyzwyczajac....
 
 
   
dcc69 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 4 Maj 2010, 17:06   

A dlaczego mam nie bronić, i dlaczego twierdzisz ze nie ma czego??!!
Wystarczyło być wczoraj pod C.H. Muszkieterowie.
Gdzie od godziny 12 prawie do 19 non stop odbywała się duża impreza motoryzacyjna.
Na któr? przyjechali zlotowicze z Klubu TTT czyli Tempra&Tipo Team.
Gdzie od godziny 14.00, 39 załóg startowało w trudnej jeĽdzie na czas i najważniejsze i najlepszym wyróżnieniem dla organizatorów, czyli AMKPT, jest to jak ludzie którzy startuj? w naprawdę wielu imprezach motoryzacyjnych w Polsce, mówi?, że naprawdę prezentujemy duży poziom.
Dlatego możecie pisać i opluwać Automobilklub Piotrkowski a dla mnie czy Klubowiczów ważne będ? słowa, nawet krytyczne, tych którzy startuj?, kibicuj? podczas Naszych zawodów.
A wczoraj było naprawdę dużo publiczno?ci której chciałbym bardzo gor?co podziękować, że mimo deszczu nie zrezygnowali z dopingowania zawodników z Łodzi, Zgierza, Tomaszowa Mazowieckiego, Opoczna czy z Powiatu piotrkowskiego i samego Piotrkowa.
_________________

 
 
   
ata 




Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 71
Skąd: stad
Wysłany: 6 Maj 2010, 12:42   

czas pokaze czy cos sie zmieni.... oby bo idea jest extra tylko wykonanie czasem nie do konca dobre nie traktuje tego jako opluwanie Ciebie personalnie, ale tego jak zachowuja sie i jak czasem dzialaj CZLONKOWIE amkpt....
_________________
trzeba robic melanż i sie nie przyzwyczajac....
 
 
   
dcc69 




Dołączył: 01 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 12 Maj 2010, 20:01   

A co się ma zmieniac??
Co jest złego w tym co robimy??
Co złego robi? Klubowicze??
Proszę o konkrety.
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Maj 2010, 21:16   

Sposób realizacji... Macie potencjał a w ogóle go nie wykorzystujecie.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
xt64 



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Maj 2010, 20:23   

A ja trochę z innej beczki...
Miałem się rejestrować na amkpt.pl ale że "trafił" mi się sam prezes to może zadam to pytanie tutaj.

Gdzie można profesjonalnie założyć tzw. sekwencję do auta ? Możecie polecić jaki? zakład ?
Pytanie szczególnie kieruję do dcc69, gdyż zapewne doskonale orientuje się w tym temacie ;)


Je?li to zbyt duży OT, to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.
 
 
   
ata 




Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 71
Skąd: stad
Wysłany: 17 Maj 2010, 15:38   

taaaaaaaaaaa...no panie przezsie odpowiedz...

poza tym tak mysle sobie ze w tym miescie w ogole jest duzy potencjal nie tylko amkpt go nie wykorzystuje...to boli bo to miasto zaczyna robic sie miejscem gdzie sa tylko problemy, i zaczyna smierdziec mocnym dawaniem w łapę..
_________________
trzeba robic melanż i sie nie przyzwyczajac....
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Wrzesień 2010, 19:12   

Prezes nam się przestraszył :D

Mnie osobiście ich instytucja nie interesuje. Jak sa sobie to nie i będą. Moje zdanie w dużej mierze pokrywa się z poprzednikami odnośnie ich także powtarzać się nie ma sensu.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 13:38   

Od dnia wczorajszego nie działa strona automobilklubu www.amkpt.pl . Wygląda to tak jakby ktoś usunął zawartośc ich serwera :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.