Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Który sklep komputerowy jest najlepszy

Który sklep komputerowy jest najlepszy
Brawo
0%
 0%  [ 0 ]
Omega
11%
 11%  [ 2 ]
Sferis
17%
 17%  [ 3 ]
Virgo
17%
 17%  [ 3 ]
Vobis
5%
 5%  [ 1 ]
Pozostałe
0%
 0%  [ 0 ]
Sensor
41%
 41%  [ 7 ]
Combit
5%
 5%  [ 1 ]
Głosowań: 18
Wszystkich Głosów: 17

Autor Wiadomość
ptrybek 




Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 9
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 4 Grudzień 2006, 11:35   Który sklep komputerowy jest najlepszy

Który sklep komputerowy w Piotrkowie jest najlepszy. W odpowiedziach pod ankiet? piszcie dlaczego ten sklep jest akurat najlepszy lub najgorszy w waszym odczuciu. Co was zniechęca w danym sklepie, a za co go cenicie.

Jeżeli znacie inny dobry sklep to zaznaczcie odpowiedĽ "Inny" i napiszcie co to za sklep.

Przykładowa odpowiedĽ:
"NAZWA SKLEPU", a dalej wasza uwaga nWa plus i na minus (można wypunktować)
_________________
One Love Manchester United
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Grudzień 2006, 14:02   

Brawo - jego wła?cicielem jest mój wujek :) Duży wybór towaru, dobre porady ale troszke odstraszaj? cenny. Je?li kto? chce kupić dobry kommputer który posłuży mu na dłuższe lata może spokojnie się tam wybrać. Bardzo miła obsługa.

+ duża gama towaru
+ miła obsługa
+ niezawodno?ć zakupionego towaru
- wysokie cenny artykułów

Sferis - mozna u nich załatwić dosłownie wszystko, na obecna chwile pozostało jedynie stoisko w Carefure w Kauflandzie zostało zlikwidowane. Napewno duzym plusem s? niskie ceny, jełsi czego? nie maj? w danej chwili zawsze mog? to załatwić. Zakupiony sprzęt wykazuje odpowiednie wła?ciwo?ci przez okres gwarancji w 100% a potem bywa to róznia jak to ze sprzetem. Na obecn? chwile ma chyba najniższe cenny na rynku piotrkowskich sklepów komputerowych.

+ niskie cenny
+ duża gama artykułów
+ niezawodno?ć zakupionego towaru

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 10:50   

Sklep na ulicy Słowackiego REAKTOR

miła obsługa chłopaki znaj? się na rzeczy ,a nie jak to nie raz spytać kogo? o co? w Sferisie to nie wiedz? ( np: taktowanie karty graficznej ) , a je?li szukasz jakiej? fajnej rzeczy pierdółki do komputera to w tym sklepie na pewno j? znajdziesz , chodĽ druga strona medalu jest taka że je?li chodzi o komputery to czę?ci maj? dosyć drogie.

+duży wybór różnych akcesoriów do komputera
+fachowa wiedza
+miła obsługa

-wysokie ceny
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Grudzień 2006, 11:49   

Sklep Omega - mam tam jednego bolka z rodziny, tyle, że on na sklepie nie pracuje, tylko jeĽdzi sobie i naprawia kompy :D

+ miła obsługa, a co za tym idzie - jasno wyja?niane wszystko czego chcemy się dowiedzieć (przynajmniej ja tak miałam)
+ duży wybór artykułów

Plusem jak dla mnie jest też to, że mam zniżkę przy zakupie tuszu do drukarki :lol2: któr? kupowałam jakie? 1,5 roku temu wła?nie w Omedze. Cudowne cacko HP 5740 :D

- wysokie ceny



Sklep - Agencja Obsługi Biura na Wojska Polskiego. Ten chyba najbardziej przypadł mi do gustu. Pierwszy raz byłam tam w grudniu tamtego roku, gdy mi padł komp. Pan mi go uratował :D w tym roku pod koniec maja też mi padł komp i to na amen :D Zadzwoniłam do Pana, zawiozłam kompa i tyle :D Padła mi płyta główna, więc przy okazji powymieniałam sobie inne czę?ci. Nie mówiłam co chcę konkretnie i za ile, bo ja tam się nie znam. Powiedziałam tylko, że chcę aby było dobrze i niezbyt drogo :D W sumie wymieniłam prawie wszystko, oczywi?cie na lepsze... Płytę główn?, procesor, pamięci RAM (miałam wcze?niej na SDRAM a zmieniłam całkowicie na DDR), kartę graficzn?, dokupiłam sobie trochę GB dysku oraz dokupiłam nagrywarkę DVD. Pan dorzucił mi jeszcze super now? obudowę w zamian za moj? star? :D takie co? za co? ;) W sumie złożył mi niezłe cacko, powgrywał do tego wszystkie niezbędne programy. I przywiózł kompa do domu, podł?czył, sprawdził czy wszystko gra i end :) Komp chodzi bez zarzutów. Sam piterr27, może co? o tym powiedzieć :) :P prawda? :P Wszystko jest super zgrane, nic się nie zawiesza itd. Na wszystkie czę?ci mam 2 lata gwarancji (a nie na rok.. jak to miałam ponad 5 lat temu jak kupowałam kompa w Sofcie :| w którym raz przy naprawie kompa pozamieniali mi czę?ci na inne, a jak poszłam zrobić awanturę to wła?ciciel uciekł jak zaczęłam z nim gadać :/ po prostu zwiał palant.. ).

Co do AOB:

+ miła obsługa
+ fachowa pomoc oraz wiedza na temat czę?ci do komputera
+ duży wybór akcesoriów
+ niezawodno?ć zakupionego towaru

- raczej wysokie ceny
- czasem długie oczekiwanie na odbiór komputera (ze względu na to, że wła?ciciel jest trochę zabiegany)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Styczeń 2007, 17:24   

Jesli mowa o Sferisie to chyba możemy o nim zapomniec zlikwidował swoj? jedn? placówke w Kauflandzie, nie wiem jak Carefure...

Natomiast Omega, jest cholernie drogim sklepem i lepiej tam nic nie reklamować. Bo doczekać sie nie można.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 15 Styczeń 2007, 22:01   

Komputer kupowałem w Reactorze, monitor i gło?niki w Sferisie. Było to już jaki? czas temu wiec ceny były inne. W Reactorze mog? wszystko załatwić w dosyć krótkim czasie, przynajmniej u mnie tak było, bo chciałem troche wymy?ln? karte graficzn? i nigdzie nie mogłem jej dostać a oni załatwili :) A monitorek w Sferisie był cenowo najtańszy ze wszystkich sklepów w Piotrkowie.
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Bosia 



Dołączyła: 03 Cze 2007
Posty: 2
Skąd: Piotrkoów Tryb.
Wysłany: 3 Czerwiec 2007, 14:20   

Omega jest typowym sklepem dla podmiotów gospodarczych. Klient Detaliczny jest tam wła?ciwie dodatkiem. Osobi?cie uważam że pracuj? tam fajni ludzie. Trzeba przyznać że jest tam drogo , ale jak to powiada Prezes tej Firmy : Jeżeli w Piotrkowie żadna z firm nie może sobie poradzić z problemem sprzętowym czy to programowym to ostatnia instancja to Omega. Maj? zaplecze serwisowe i programistyczne. Cóż więcej jednym pasuje i chwal? sobie a inni wieszaj? psy niestety każdemu nie dogodzisz
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Sierpień 2007, 09:59   

Bosia napisał/a:
Jeżeli w Piotrkowie żadna z firm nie może sobie poradzić z problemem sprzętowym czy to programowym to ostatnia instancja to Omega.
no raczej nie bardzo bo ludzie nie zanosza do serwisu kompa je?li nie maja gwarancji tylko załatwiaja to po znajomych.

A zaniesienie do nich wi?ze sie z takimi kosztami,ze sie odechciewa patrzec na nazwe ich firmy...

Ja wole zaoszczedzić i wybrac sie do kolegi komputerowca który mi to zrobi za połowe ceny :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Grudzień 2007, 12:01   

Ja moge polecic już nie istniej?cy Reactor.... :( Od chyba 2 miesiecy maja remont ... mieli bardzo przestepne ceny, miła obsługe i znali sie na rzeczy.
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 21 Grudzień 2007, 17:16   

Bosia napisał/a:
Jeżeli w Piotrkowie żadna z firm nie może sobie poradzić z problemem sprzętowym czy to programowym to ostatnia instancja to Omega

Odk?d używam sprzętu marki DELL (tylko i wył?cznie od laptopa poprzez desktopy aż po serwery) skończyły się moje problemy sprzętowe (a odk?d przeszedłem na Linuksa- rówież te systemowe). Co do Omegi za? powiedzieć mogę, iż był to jeden z 2 sklepów w Piotrkowie w którym kiedy zapytano ich o kartę sieciow? z podstawk? na eprom wiedzieli o co chodzi. Drugi sklep w którym wiedzieli o co w ogóle chodzi mie?ci się na ul. Sulejowskiej (ale nie pamiętam nazwy). W innych "sklepach komputerowych" w naszym cudownym mie?cie patrzyli na mojego kolegę jak na ufoludka.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
kordelas 



Dołączył: 13 Paź 2008
Posty: 1
Skąd: tu
Wysłany: 13 Październik 2008, 10:30   

Sklepy - sklepami, asortyment podobny. Różni? się cenami i obsług?. I mnie osobi?cie na milej i fachowej obsłudze zależy najbardziej. Przez kilka lat przyzwyczaiłem się do kupowania w Bravo na Sulejowskiej. Co? tam wiem o sprzęcie i oprogramowaniu, ale jak miałem zagwozdkę co kupić to akurat tam doradzili mi jak sobie. Najpierw był Krzysiek w okularach i wesoła ekipa -Andrzej i Michał, potem taki blondyn (bodajże Sylwek) i Adrian na serwisie. I było OK. Teraz s? tam dwaj nowi ludzie z którymi ja osobi?cie nie potrafię się dogadać. Chłopak na sklepie jest niemiły. Ma niczym nie poparte wrażenie swojej ?wietno?ci. Nie ma pojęcia o podstawach a ma doradzać ludziom. Na pytania "dlaczego?" odpowiada wzruszaj?c ramionami "bo tak". Zero. TRAGEDIA i żenada.
Zmieniłem sklep na TERACOM przy Słowackiego. Szybko, tanio miło i fachowo. POLECAM.
BRAVO odradzam.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Październik 2008, 20:14   

kordelas, w którym miejscu dokładnie znajduje się TERACOM ? (Słowackiego jest dosyć długie)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
xt64 



Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 6
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Październik 2008, 17:59   

TERACOM mie?ci się w budynku przed przejazdem kolejowym-id?c w stronę McDonaldsa- po lewej stronie (na piętrze). Wcze?niej punktem charakterystycznym tego miejsca były dwie budki z pieczywem... :P
 
 
   
falasoftware 



Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: google
Wysłany: 23 Lipiec 2009, 12:14   Moja opinia na temat sklepów komputerowych w Piotrkowie

Je?li chodzi o sklepy komputerowe w Piotrkowie to mogę cos na ten temat powiedzieć. Byłem stałym klientem kilku sklepów w naszym mie?cie. Na pocz?tek Omega (plac Ko?ciuszki). Fachowe doradztwo, miła obsługa, ale nieprzystępne ceny. Jako stały klient potrzebowałem zniżek ,rabatów a nie otrzymałem ich w stopniu jakim by mnie zadowolił. Reactor (na Słowackiego), sklep do którego w zasadzie nic nie miałem, miło ,fachowo , ale się skończyło (sklep nie wiedzieć czemu przestał prosperować). Brawo - na poczatku działalno?ci tego sklepu niewiele możnabyło mu zarzucić. Z czasem kiedy personel zacz?ł się zmieniać, zmieniała się jako?ć usług. W chwili obecnej personel, który tam "urzęduje" nie ma większego pojęcia o tym co sprzedaje. Przyszedłem po porade o zestaw komputerowy a dostałem ofertę zakupu na sprzęt , który inne sklepu proponowały mi niespełna rok temu. A przecież wiadomym jest fakt, że w przeci?gu samych 3 miesięcy w informatyce zmienia się wiele jak w kalejdoskopie. Doradztwo - porażka, obsługa - porażka, usługi serwisowe - kolejna porazka. Pan na serwisie nadaje się tylko do wgrywania Windowsów. Przy poważniejszym problemie - wzrusza ramionamii zamiast naprawić sprzęt , proponuje zakup nowego. Klient który niewiele się zna na sprzęcie może uwierzyć w taka bajkę, ale nie osoba która potrafi sama sobie złożyć komputer.

Do reszty sklepów nie mam wiekszych zastrzezeń. Nie odradzam i nie polecam.

Jedyny sklep jaki moge z czystym sumieniem odradzić (zalecam omijać z daleka) BRAWO - ul. Sulejowska

Pozdrawiam
Marcin Z.
 
 
   
Jichak 




Wiek: 35
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: Tuszyn
Wysłany: 6 Wrzesień 2009, 12:57   

A macie może Linki do tych komputerowych sklepów?? ^^ Jak tak to bardzo bym prosił zawsze się przydadz? ;D
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Wrzesień 2009, 18:09   

Jichak, niektóre sklepy to sieciówki także indywidualnych stron nie posiadaj?. Należałoby poszperać po google.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Jichak 




Wiek: 35
Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 5
Skąd: Tuszyn
Wysłany: 8 Wrzesień 2009, 16:47   

Aha rozumiem :) dzięki za odpowiedĽ ;) Nobody
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Luty 2010, 22:29   

Zdecydowanie odradzam MM,którego rzecz jasna tutaj nie ma. Zatrudnili tam ludzi,którzy nie maja zielonego pojęcia o tym co tam jest sprzedawane.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
rodox 



Wiek: 37
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Maj 2010, 23:11   

a może by tak zrobić bardziej aktualn? ankietę?
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Maj 2010, 19:01   

A co chciałby? tam dodać czy też usun?ć? ^^
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
rodox 



Wiek: 37
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Czerwiec 2010, 18:09   

zaktualizować listę sklepów :) Softu już nie ma. O Comp-an'ie dawno nie słyszałem, a Reactora jako sklepu firmowego już nie ma. Jest tylko sklep partnerski Sensor który współpracuje z Reactorem
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Czerwiec 2010, 17:11   

Z aktualizowane. Je?li brakuje tam jeszcze jakiego? znanego sklepu po proszę o info.

Ja osobi?cie od lat nie korzystałem z Piotrkowskich sklepów, także zdania o nich nie mam.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Wrzesień 2010, 19:14   

Odradzam Komputronik, nie miła obsługa i nie chętnie pomagają w doborze czegokolwiek. <devil>
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 8 Październik 2010, 10:41   sklepy komputerowe

ja kupowałem w komputroniku i nie mam aboslutnie żadnych uwag - podziel się może swoimi wrażeniami skąd ta opinia?
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Październik 2010, 19:59   

Chodzi mi o obsługę. Wszedłem do sklepu aby ogólnie się rozejrzeć i zakupić kilka rzeczy. Nikt się mną nie zainteresował podczas przechadzania się po sklepie przez około 10 minut, a nikogo oprócz mnie wtedy nie było. Po podejściu do sprzedawcy i przywitaniu go słowami "dzień dobry" nie usłyszałem ani słowa... z jego strony. Po czym na moje pytanie odnośnie sprzętu zrobił zdziwioną minę i burknięciem odpowiedział,że danego sprzętu nie ma, ale nie proponując nawet,że może ściągnąć sprzęt. A wiem,że jest on dostępny gdyż w sklepie online komputronika mnie o tym poinformowano.
Na koniec również na moje słowa dziękuje i do widzenia" również nic nie odpowiedział.

Także sory, ale z burakami nie będę rozmawiał tudzież kupował czegokolwiek u nich. Jeśli ktoś sie wychował w oborze to niech tam zostanie.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 13:43   

Lordi, w komputroniku jest ok. Być może miałes po prostu pecha. Ilekroć tam nie wchodze, zawsze podchodzi pracownik i się pyta w czym pomóc.

Zresztą ja osobiście wole zakupy w sieci. Można sporo zaoszczędzić. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.