Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Psie odchody
Autor Wiadomość
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 9 Kwiecień 2011, 23:07   Psie odchody

Zapewne każdy z was uwielbia psy. Ja też do takich należę, ale obecnie sam go nie posiadam. są fajne, słodkie i w ogóle. Jest tylko jeden problem... Trzeba po nich sprzątać. Najgorzej z tym jest na osiedlach, gdzie nie mamy gdzie wyjść z psem aby się spokojnie załatwił itd.. Niektórzy sobie z tym poradzili. Zapewne zastanawiacie się jak? Otóż, przechadzają się z psem w okół blok i ich pupil załatwia się na chodniku lub podlewa pobliskie budynki tudzież samochody. A czy ktoś po nich sprząta? Oczywiście,że nie. Odwracają głowę w drugą stronę i zachowują się jakby to nie ich pies zrobił np. kupę na chodniku.
Pojemniki,które miały być pomocne w sprzątaniu, albo są zniszczone albo nie posiadają niezbędnych rzeczy do sprzątnięcia po psie.

Najlepsi są Ci,którzy tak bardzo psioczą na innych,że ich pies to czy tamto, a w rezultacie sami nie sprzątają po swoim psie. Hipokryci i nic więcej. Zdecydowanie straż miejska za mało mandatów wystawiła. Tudzież wcale tego nie robi, do póki sama nie wdepnie w wynalazek.

Powiedzcie mi co z tym fantem zrobić?
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Kwiecień 2011, 10:26   

W Piotrkowie likwiduje się wszelkie miejsca gdzie można wyjśc z psem. Na łakach powstają bloki tudzież inne budynki handlowo/usługowe. Ja się przyznam,że nigdy jeszcze nie sprzątałem po swoim pise. Chociaż nigdy nie narobił na chodniku.

Nie ma chyba złotego środka na psie odchody. Zresztą odchody to naturalny nawóz, ale oczywiście z umiarem.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2011, 13:49   

Lordi, a szedłeś Słowackiego lub wszedłeś na jakiekolwiek podwórko przy kamienicach? Tam to dopiero trzeba chodzić zygzakiem, bo inaczej wejdziesz w mine. Nie wiem gdzie właściciele tych psów mają rozum i czemu w ogóle ktoś kto mieszka w kamienicy i nie ma w pobliżu nigdzie zadnej zieli/polany tudzież trwnika bierze psa. :-/
W jednej z kamienic przy ul.Słowackiego mieszkańcy wyprowadzają swoje psy na klatkę schodową i tam się załatwiają.
Syf,kiła i mogiła - nikt tego nie pilnuje.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
adrian22 



Dołączył: 11 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Piotrków
Wysłany: 11 Marzec 2013, 13:01   

Kolejne roztopy i znów problem...
_________________
klimatyzacja
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Marzec 2013, 22:21   

Wygląda to cudownie...

Dlatego według mnie ludzie mieszkający na dużych osiedlach nie powinni mieć psa. A tym bardziej w kamienicach, gdzie już w ogóle nie ma żadnego trawnika i ich psy załatwiają się na chodnikach. Przykład wszystkie kamienice na Słowackiego m.in..
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
rafczak 



Wiek: 33
Dołączył: 12 Kwi 2013
Posty: 2
Skąd: Wola Krzysztoporska
Wysłany: 12 Kwiecień 2013, 21:53   

co prawda to prawda idziesz przez centrum miasta a na chodniku leza takie trufle i az cie cofka lapie...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Maj 2013, 13:55   

Proponuje nie zaglądać w podwórka przy ul. Słowackiego, tam to z oczami przy ziemi się chodzi aby w coś nie wdepnąć. Powinno być zabronione posiadanie psów przy takich ulicach gdzie nie ma w ogóle miejsca na wyprowadzenie psa. Przecież chodnik, uliczki to nie psi szalet.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Maj 2013, 12:17   

Z tym trzeba cały czas walczyć! W necie widziałem kapitalny filmik, gdzie gość po prostu obrzucił tym g... właściciela psa.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2013, 14:38   

Cytat:
Z tym trzeba cały czas walczyć! W necie widziałem kapitalny filmik, gdzie gość po prostu obrzucił tym g... właściciela psa.
To już na ostro poszedł ; )

Przeszedłem się jakiś czas temu po naszym mieście i sprawdziłem te pseudo miejsca na woreczki na psie sprawy. Żaden ich nie posiadał. A co 3 był w ogóle rozwalony. Także sami sobie szkodzimy...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.