Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Fantastyczna czwórka
Autor Wiadomość
Mr.Kamil 




Wiek: 40
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 21 Listopad 2005, 12:53   Fantastyczna czwórka

Fantastyczna czwórka
(Fantastic Four)


Gatunek: s-f / akcja
Reżyseria: Tim Story
Scenariusz: Mark Frost, Michael France
Obsada: Ioan Gruffudd, Michael Chiklis, Jessica Alba, Chris Evans, Kerry Washington, Julian McMahon
Rok produkcji: 2005
Produkcja: USA, Niemcy
Czas trwania: 123 min.


O FILMIE


Film fantastyczno-naukowy o czwórce kosmonautów, którzy w efekcie nieudanego eksperymentu z promieniowaniem kosmicznym nabywaj? nadludzkich mocy.
Film jest wy?wietlany na ekranach polskich kin w dwóch wersjach: dubbingowanej i z napisami.

Wynalazca, astronauta i naukowiec dr Reed Richards (Ioan Gruffudd: ”Król Artur”) zdaje sobie sprawę, że jego największe marzenie bliskie jest spełnienia. Reed staje na czele ekspedycji, która wyruszy na spotkanie kosmicznej burzy. Ma nadzieję, że dzięki wyprawie uda mu się rozszyfrować zagadki kodu genetycznego człowieka, a zdobyt? w ten sposób wiedzę wykorzystać dla dobra całego rodzaju ludzkiego.

Gdy rz?d obcina Reedowi niezbędne fundusze, historyczna ekspedycja staje pod znakiem zapytania. Chc?c nie chc?c dr Richards przyjmuje pomoc swego rywala z czasów studiów, Victora Von Dooma (Julian McMahon: serial TV ”Will i Grace”), przemysłowca-miliardera.

Załogę Reeda tworz?: jego najlepszy przyjaciel, astronauta Ben Grimm (Michael Chiklis: serial TV ”|wiat gliniarzy”); Sue Storm (Jessica Alba: ”Sin City – Miasto grzechu”), była dziewczyna dr. Richardsa i szefowa badań genetycznych Von Dooma oraz jej nieobliczalny młodszy brat, pilot Johnny Storm (Chris Evans: ”Komórka”). Wraz ze swym dobroczyńc?, Victorem Von Doomem, załoga wyrusza na wyprawę, jaka trafia się raz w życiu...

Pocz?tkowo ekspedycja przebiega bez najmniejszych niespodzianek... do chwili, gdy Reed przekonuje się, że Ľle obliczył szybko?ć nadci?gaj?cej burzy. W ci?gu kilku minut stację kosmiczn? ogarniaj? burzowe obłoki promieniowania kosmicznego, które powoduj? zmiany genetyczne u członków załogi. Ich DNA zostaje nieodwracalnie zmienione... podobnie jak ich przyszło?ć.

Po powrocie na Ziemię nieuchronne zmiany daj? o sobie znać. Reed nabywa niezwykłej mocy, która pozwala mu dowolnie zmieniać kształt ciała. Staje na czele grupy i przybiera imię ”Mr. Fantastic”. Sue staje się Niewidzialn? kobiet? – potrafi znikać na zawołanie i emitować potężne pola siłowe. Johnny zostaje Ludzk? pochodni?: przekonuje się, że potrafi latać i stawać w płomieniach, które nie wyrz?dzaj? mu najmniejszej krzywdy. Ben przechodzi najdziwniejsz? przemianę – staje się pomarańczow?, przypominaj?c? żyw? skałę, obdarzon? nadludzk? sił? istot? zwan? ”Stworem”.

Wspólnie postanawiaj? obrócić nieszczę?liwy wypadek w tryumf i obronić mieszkańców Nowego Jorku przed dr. Doomem, który stał się człowiekiem o stalowych oczach i żelaznej pię?ci, a teraz d?ży do przejęcia władzy nad ?wiatem.
Astronauci, superbohaterowie, międzynarodowe sławy. Dla ?wiata s? ”Fantastyczn? czwórk?”. Dla samych siebie – rodzin?.


Ogl?dałem ten film i go polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I zapraszm do ogł?dania!!!!

Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Grudzień 2005, 17:03   

Witam :)

Jako? ten film ogl?dałam raz i..... :spi: zasnełam bodajże, nie wiem czemu :wstyd: :rotfl: PóĽniej jako? też ogl?dałam już drugi raz i udało się obejrzeć, bez rzadnych niespodzianek :D :D Film całkiem fajny :)

P.S. że zasnęłam to nie znaczy, że był nudny :hyhy:

Pozdrówki :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Grudzień 2005, 17:12   

Ja mam w planie obejrzenie go ale czasu nigdy nie mam :(
P.S.: Michał pomy?l o moich biednych oczach i nie pisz tak? czcionk? pliiiissss !!! Tymbardziej że okulary ostatnio potłukłam ;D
_________________
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Grudzień 2005, 17:40   

Fitka o jakiej czcionce Ty mówisz? Przecież tu widać wszystko :rotfl: I do kogo Ty tu mówisz? Przecież temat napisał Kamil a nie Michał :D :D:D ojjj Ficia..idĽ po nowe okularki, albo ja Ci pożycze jak chcesz :D :D:D:P

Pozdrówki :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Grudzień 2005, 20:54   

Witam

Film również miałem okazję obejżeć i nawet nie musiałem czytać bo był z dubingiem. Film, może nie powala na kolana ale jest niezły. Dobrze,ze dużo się w nim dzieje, bo widz mógł by przsynać. niewiem jak inni ale miałem już okazję obejżeć wszytskie produkcja Marvella jakie zostały zekranizowane i wyszły jako film. to też s?dzę,że najlepsz? z nich jak do tej pory jest Daredevil.
Fantastyczna 4, jest taka komedia rodzina z elementami fantastyki, czy będ? ich kolejne przygody tego nikt nie wie.Warto zwrócić uwagę na przemianę Reeda, który wreszcie po długim czasie potrafi obdażyć drug? osobę miło?cia a jest ni? Sue. Nie mamy okazji poznać ich perypeti z lat wczesniejszych o których jest mowa w filmie.

Kolejna produkcja która powstała na podstawie komiksu, ile jeszcze takich będzie ? Trudno powiedzieć.Filmowcy z hollywood napewno jeszcze nas zaskocz?.

Załaczam jak zawsze mała Gellerie z filmu oraz zwiastun filmowy:


Galeria:










Zwiastuny Fantastycznej 4:

Zwiastun Nr.1
Kod:
http://movies.apple.com/movies/fox/fantastic_four/fantastic_4-internet-i_m480.mov


Zwiastun Nr.2
Kod:
http://images.apple.com/movies/us/hd_gallery/gl1800/480p/fantastic_four_m420p.mov
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Grudzień 2005, 21:14   

Michał no przecież przysn?łe? na tym filmie, tak jak ja :rotfl: ups..wydało się :D :D:D Ale za drugim razem byłe? dzielny i się nie dałe? :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Fitka już wiem o jakiej czcionce mówiła? :rotfl: NajwyraĽniej Micha? lubi sko?no i pochyło :wstyd:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Styczeń 2006, 20:09   

Dzieki Kamil za info o filmie wydaje się być niezły a Ty Neo jak zwykle opinie swoja załaczasz fajnie. Dobrze znac opinie kogos kto to ogladał i napisał cos swoimi słowami. Lukłem sobie tego trailera co dałes linki duży zdeka ponad 140 mega jeden miał hehe. wiem,ze bardzo chce obejzec ten film ale najlepiej było by w kinie bo na małym telewizorze nie bedzie takiego efektu. A przyznam sie widziałęm ta bajke na Fox Kids, czasami jak sobie tak smigałem po kanałach wpadłem na ta bajke.

Pozdrawiam :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Styczeń 2006, 21:21   

Hm... na Fox Kids nie widziałam tej bajki :dontgetit: a czasem ?migam sobie po bajkowych kanałach :P dawno to było Nobody?

Pozdrówki :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Styczeń 2006, 21:40   

Hmm ,zebym to ja pamietał ale wiem napewno ,ze to było na Fox Kids,tylko,ze Fantastyczna 4, leciała jako? wtedy wieczorem. Jestem wogóle ciekaw jak bardzo rózni sie ta Bajka od filmu :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Styczeń 2006, 21:48   

Nobody, faktycznie leciało to kiedy? na foxie, ogladałem kilka razy
wstyd sie przyznać ale uwielbiam wszytskie Marvelowe produkcje i to w postaci
komiksów, filmów czy też własnie bajek. A róznica jest do?ć spora pomiedzy
tym filmem a bajka, Jak by nie było bajka trwa ciut dłużej tzn odcinków jest
do?c sprawo i zaprezentowani s? wszyscy rywale Fantastycznej 4 , a filmie
moglismy tylko zaobserwowac jednego. ale nie bede więcej zdradzał
szczegółów.To tzreba obejżeć.

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Styczeń 2006, 22:33   

hmm...Może kiedy? jeszcze puszcz? na Fox Kids tę bajeczkę to sobie wylukam i obejrzę (jak jeszcze będę pamiętać żeby j? wylukać) :hyhy: :hyhy: :hyhy:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 40
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Styczeń 2006, 10:57   

przepraszm bajka Fantastyczna czwórka no FOX KIDS jest w sobote i niedziele o 21:00zapraszamm do ogl?dania
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Styczeń 2006, 18:23   

Ooo !!! Dzięki Kamil za info :] Zlukam sobie to cudeńko co tam pokazuj? :)

Pozdrówki :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Styczeń 2006, 16:22   

Ooo to może kiedy? obejże chociaż czas na to nie pozwala, to też niewiem
jak to bedzie. W bajce o ile pamietam mozemy zaobserwować więcej efektów
tzn nasi bohaterzy maja wiele innych cech które nabyli podczas tego wypadku.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Luty 2006, 13:23   

No nie moge z was przezucilismy sie na bajki hehe. Ja nawet posiadam gdzie? w szafe komiks Fantastycznej czwórki :P wnioskuje ,ze możemy się spodziewać 2 częsci już niedługo:)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.