Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Polska bezpieczna!!!
Autor Wiadomość
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Marzec 2006, 21:07   Polska bezpieczna!!!

Ostatnio się dowiedziałem czemu na Polskę nie zaatakuj? terrory?ci

pozcytajcie!

Z pamietnika bin Ladena
Poniedziałek 7:00
Allah Akbar. Cały ?wiat się o nas dowie. Dzi? zamach na okupantów z Polski. Tym razem na ich ziemi. Cel - Okęcie. Tradycyjnie porwiemy samoloty - cztery. Jeden spadnie od razu, trzy sparaliżuj? pozostałe porty lotnicze. Zwycięstwo jest nasze!!!
Poniedziałek 17:00
Cały czas nie możemy znaleĽć bagaży. Nici z ataku, na dodatek możemy już st?d nie wyjechać... To nic - jutro atak na Balice - tam musi się udać!
Wtorek 7:00
Dzi? bracia wyjechali do Balic. Nie mamy bagaży, ale sterroryzujemy obsługę plastikowymi nożami i widelcami. Będzie dobrze.
Wtorek 18:00
Bracia Talibowie wrócili - ?mierdz?ca sprawa: kazano im zapłacić za autostradę, a jak byli przy lotnisku (15 minut póĽniej) kazali im zapłacić znowu. Wycofali?my się żeby nie budzić podejrzeń. Zreszt? podobno i tak w polskich samolotach nie daj? sztućców, bo je się tylko kanapki.
PS Jutro atakujemy siedzibę polskiego rz?du.
|roda 8:00
Dzi? atak na polski parlament - mamy już dwa autobusy z przyczepami załadowane karbidem. Trotyl ukradli nam w poniedziałek na lotnisku, nic innego nie dało się skombinować. Autobusy wyjeżdzaj? o 8:30 - godziny wyjazdu przyczep jeszcze nie znamy - tajemnica. Plan jest prosty -
przejeżdzamy przez Warszawę i pierdut. Allach jest wielki!!!
|roda 17:30
Znów co? poszło nie tak. Bez problemów dotarli?my do celu, ale droga była zablokowana przez samochody. Na wszystkich biało-czerwone wst?żki.
W każdym jeden kierowca-samobójca . Chyba przewidzieli nasz atak i wystawili swoich żołnierzy (prawie sami faceci, żadnych starców i dzieci - elita).
PS Te dziury po drodze to chyba też nie przypadek - czyżby planowali zaminować drogę? Jutro zmiana planów - cel: Pałac Kultury. Tymczasem wycofamy się pod Warszawę...
Czwartek 7:00
Wstali?my rano bo plan wymaga szybkich posunięć, poza tym zadekowali?my się pod Warszaw?. Wyjazd o 7:10, prejazd przez Janki, Raszyn, wysadzamy Pałac Kultury Nauki i (na) Sztuki, po czym pryskamy do Klewek, gdzie bracia Talibowie podstawi? helikoptery. BUŁKA Z MASŁEM.
Czwartek 17:30
Oddam życie za bułkę z masłem. Stoimy od rana w Raszynie. Jakie? pacany w biało-czerwonych krawatach w kółko chodz? po pasach. Nie da się przejechać - próbowali?my ich staranować, na szczę?cie Ahmed zauważył leż?ce po drugiej stronie odwrócone brony. Dobrze że nie szarżowali?my - nie byłoby jak wrócić do Janek do McDonalda...
PS Tym razem rzucili przeciwko nam starców i baby - widocznie nas lekceważ?. Ale my mamy plan - wrócimy w nocy
Pi?tek 6:30
Wreszcie przechytrzyli?my wroga - przyjechali?my w nocy. Siedzimy przed stadionem Legii (X-Lecia był większy, ale jakie? męty się kręciły).
Pi?tek 7:30
Super wiadomo?ć - namówili?my na akcję jak?? wycieczkę - przyjechała autokarami i od razu zgodziła się na akcję. Maj? nawet własne siekiery, materiały wybuchowe i transparenty. Idzie nam jak z płatka. Allach nam sprzyja.
Pi?tek 16:30
Nie, noooo. Co za ludzie - nie do?ć, że sami dostali pałami, to jeszcze pobili naszych braci Talibów. LUDZIE JAK KTO| MA BRODĘ TO JESZCZE NIE ZNACZY ŻE JEST ŻYDEM. Żydzi maj? PEJSY!!!!! Patrzcie trochę uważniej...
Mam tego do?ć. Kit z Polsk?. Jutro atakujemy SALWADOR!
Sobota 1:30
Jak podaje rzecznik Straży Granicznej, niedaleko przej?cia granicznego w Kołbaskowie zatrzymano grupę wychudzonych, obdartych i głodnych starców. Umyto ich i ubrano. Na migi prosili, żeby nie strzyc bród. Niestety - nawet tłumaczom z o?rodka dla zbiegłych Rumunów nie dało się ze starcami dogadać. Tyle tylko wiadomo, że chcieli jechać do Ameryki z jak?? "prac?". Zapewne to kolejna grupa Pakistańczyków z jakiej? ubogiej wioski. Odsyłamy ich dzi? LOT-em. Wygl?daj? na wzruszonych.
Epilog
Al-Dżazira - Katar: Osama Ben Laden ogłosił zwycięstwo Talibów. Szczegóły nie s? znane, ale podobno przekupiono pewnych decydentów w Europie i USA.
BBC - USA: Prezydent USA ogłosił ewakuację Białego Domu. Jak powiedział: "Pewnym decyzjom nie dało się zapobiec, a pewnych spraw - zatrzymać. Pryskamy do Salwadoru - tam można co nieco załatwić - od czego jest CIA".
PAP - Polska: Po licznych zabiegach - choć do?ć nieoczekiwanie i w niewyja?nionych okoliczno?ciach - USA zniosła wizy dla Polaków. Polacy od dzi? jeżdż? dok?d chc? i robi?.
 
 
   
Abel
[Usunięty]


Wysłany: 8 Marzec 2006, 07:03   

nikt nie jest bezpieczny w dzisiejszym swiecie, a chrze?cijanie szczególnie, zreszt? muzułmanie też, przecież wielu irakujczyków ginie na własnych ziemiach. Grunt to nie bać sie.
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Marzec 2006, 07:41   

To jest tak głupie,że aż żęnuj?ce.... :| ... niewiem sk?d to wytrzasłe?...
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 8 Marzec 2006, 09:31   

Przeczytałem dwa pierwsze zdania i stwierdziłem, że nie ma sensu tego czytać, bo to jest bezsensu :| .
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Marzec 2006, 15:09   

wy to macie poczucie humoru :-/
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Marzec 2006, 15:36   

dla mnie to tez sa głupoty , pomyliłes działy z tym tematem przenosze do humoru....
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Marzec 2006, 16:14   

A to sorki ... nie moja wina ze lubie sie po?miać :( Co nie zmienia faktu że ujak czego? nie wyszukam to nie zamieszcze :D :)
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Marzec 2006, 15:26   

Pozatym dobrze,ze Neo przesunał ten topic bo to powinno od poczatku byc w humorze a nie luznych rozmowach.... A pozatym Ozer to zalezy od tego jaki kto preferuje humor.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Marzec 2006, 22:42   

Wiem wiem ... każdy co innego uważa za ?mieszne :P Dla mnie to jest ?mieszne wiec sie chciałem podzielić :P a że wam sie nie podoba to ne :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.