Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Marzanna Krytyczna
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 24 Marzec 2006, 22:40   Marzanna Krytyczna

Rowerowe Topienie Marzanny o kryptonimie operacyjnym "Marzanna Krytyczna"! Już jutro miło?nicy dwóch kółek z Piotrkowa mog? wyjechać na pierwsz? rowerow? wycieczkę, która zakończy się rytualnym topieniem Marzanny - "Na miejscu zrobimy sobie ognisko, więc każdy pasibrzuch bierze swoj? kiełbaskę, w miarę możliwo?ci parę suchych patyczków czy drewienek i co tam jeszcze będzie potrzebował" - mówi Michał Rosiak organizator przedsięwzięcia". Udział w rajdzie nie wi?że się z żadnymi kosztami. Start o 10. 30 spod Akademii |wietokrzyskiej. Rytualnie pożegnanie zimy dokonane zostanie nad Zalewem Sulejowskim. Piękn? kukłę Marzanny wykonali uczniowie jednej ze szkół z Moszczenicy.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Marzec 2006, 22:51   

Ja niestety nie wezmę w tym udziału, bo idę sobie na uczelnię :/ wypas.. ale cóż.... tak jak mówiłam podejrzę sobie być może was zza słupa albo jakiego? drzewa :P

:!: Utopcie porz?dnie t? Marzannę :!: ;)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 24 Marzec 2006, 23:26   

mnie też nie będzie..
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 25 Marzec 2006, 10:40   

Poczułam bolesne ukłucie w sercu, kiedy obudziłam się o 12.00 w południe... :dontgetit: A pogoda taka piękna...!!! :zalamany: Mam nadzieję że przywi?zali?cie jej do szyi wielki kamień :hyhy:
_________________
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Marzec 2006, 13:18   

feety, Tyyyyy.... Ty nie pojechała? :?::!: :zdziwko: To niemożliwe :!: Dlaczego? Jak to sie mogło stać :?: Ale mam nadzieję, że reszta ekipy spisze się na medal i utopi? j? jak należy :hyhy: i wreszcie przyjdzie upragniona wiosna i ciepełko :oczami:

Pozdrówki :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 25 Marzec 2006, 13:47   

Paoolka no niestety :| Pięć nieprzespanych nocy dało mi w ko?ć i organizm stanowczo domagał się regeneracji :dobani: Ogólnie to nasi topiciele chyba stanęli na wysoko?ci zadania bo mamy dzi? 13 stopni ciepła i piękne słoneczko :ok: ;)
_________________
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 25 Marzec 2006, 14:39   

słoneczko??? ech.. gdzie wy widzicie słoneczko??:(
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Marzec 2006, 10:31   

Wła?nie Fitka gdzie Ty np dzi? widzisz słoneczko :| ehh.. w ogóle jak wczoraj wracałam do domu z imprezy to..... wróciłam cała mokra, bo deszcz padał :/ Ojjj..chyba nasi masochi?ci zbyt dobrze się nie postarali :suchy: miejmy nadzieje, że pogoda szybko się zrobi ładna i będzie cieplutko i słonecznie :)

Pozdrówki :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Marzec 2006, 11:56   

wszyscy którzy się nie zjawili maj? czego żałować...
wycieczka była w 120% sukcesem
Na starcie odwiedziło nas Radio Piotrków, a konkretnie Pani Elżbieta Jarszak...serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za zainteresowanie.
Stawiło się 19 osób, i jedna prze?liczna Marzanna....szczerze mówi?c od razu się do niej przywi?załem...i aż żal odbyt ?ciskał kiedy musiałem j? utopić... :( no ale czego się nie robi dla dobra ludzko?ci....

Ognisko na plaży, kiełbaski, pieczone jabłka w s?siedztwie zamarzniętego Zalewu..kupa dobrego humoru, bardzo miła atmosfera, droga przebiegła bez większych problemów....oops, no tak...jeden dzielny biker (imienia nie podam, może sam się pochwali) rozwalił tylne koło....ale?my zrobili tuning co? :D :D:D nigdy w życiu czego? takiego nie widziałem...:D:D

W najbliższy pi?tek MASA o 18.00 pod WSP
za 2 tygodnie kolejna wycieczka, tym razem do Czarnocina...o 10.30 pod WSP

PS. Neo..kto nadał temu jakiemu? Rosiakowi miano 'organizatora' ??!!??
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 26 Marzec 2006, 12:06   

Rosiu napisał/a:
miano 'organizatora' ??!!??

a co? moze to nie prawda????????? weĽ się nie wygłupiaj.... :luka: każdy wie, że Ty Twoja zasługa ;)
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Marzec 2006, 12:09   

Samo z siebie tak jako? wyszło :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Marzec 2006, 18:47   

Rosiu, a ja słyszałam w Radiu Piotrków wywiad, który przeprowadziła z Tob? bodajże Pani Elżbieta Jarszak :P Akurat udało mi się na niego natrafić :hyhy: Ja niestety musiałam i?ć na 11 na Uczelnię i dlatego też mnie z Wami nie było :P
Mówisz, że kto? tam z Was rozwalił tylne koło od roweru :luka: hehe...a ja wiem kto, bo ta osoba mi się chwaliła :hyhy: Panie K. - gratulacje za dokonanie tego czynu :] :P Tuning niesamowity :D Wła?nie obejrzałam sobie fotki z tej wycieczki, które s? na stronie piotrkowskiej Masy Krytycznej :) Jak nigdy jest ich duuuużo ale jest co ogl?dać chociaż :)
Marzanna faktycznie urocza.. Rosiu, powiedz szczerze: zakochałe? się w niej? :luka: Bo wiesz, ten czuły pocałunek, który składasz na jej policzku i tak jako? co? oderwać się od niej nie mogłe? co zauważyłam na zdjęciach..hmm..te rzeczy daj? troszkę do my?lenia :P

Mam nadzieję, że topienie przyniesie oczekiwane przez każdego skutki :P :)


P.S. a dlaczego jej najpierw nie podpalili?cie :?: Bo ja to kiedy? za czasów podstawówki jak szłam topić marzannę (i to nie raz) to było tak, że najpierw j? podpalali?my a póĽniej chlup do wody :)



Pozdrówki :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Marzec 2006, 20:13   

czemu nie podpalili?my? szczerze mówi?c...i tak było mi ciężko...a po drugie...jako? tak nie wpadło nam do głowy jak już przyszło co do czego...mimo iż wcze?niej nad tym my?lałem..

czy się zakochałem...sporo razem przejechali?my...byłem z ni? mocno zwi?zany...i...nie miała majtek...ale ć????... :D

wywiady były dwa...ja sam słyszałem tylko jeden...a Ty który miała? okazję zasłyszeć? tę rozmowę telefoniczn? z kibla w pracy....czy ze startu w sobotę?

a co do organizatorów..to nie było takowych...a pomysł był Niklowany...

i niech mi nikt nie waży się nawet narzekać, że się nie postarali?my...nie widać, że temperatura skoczyła nagle do +kilkunastu stopni?

ogl?dajcie zdjęcia ...ja wła?nie pisze relację...do zobaczenia na Masie i następnej wycieczce
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Marzec 2006, 21:47   

Rosiu, no ale Marzannę się też podpala :( buu... zawalili?cie no :P :D ale mam nadzieję, że to jako? boczkiem przejdzie :hyhy:
No ja wła?nie zauważyłam jak byłe? z ni? zwi?zany :hyhy: na pleckach się Marzannę wiozło :P :D hehe.. bez majtek... no ładnie..... jeszcze j? rozebrałe? :suchy: wstydĽ się zboczku :!:
Ja słyszałam jaki? wywiad, który był emitowany w radiu ok. 10:05 w sobotę :hyhy: ale nie wiem czy on z kibla czy nie z kibla był :hyhy:
I się powtórzę : fotki s? :ok:

Pozdrówki :kiss:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 28 Marzec 2006, 05:02   

Rosiu napisał/a:
niech mi nikt nie waży się nawet narzekać

dokładnie... przeciez od razu sie cieplo zrobilo w niedziele :kiss:
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 28 Marzec 2006, 17:30   

:) fotki ?wietne... Rosiu.. a ten pocałunek... ach..:D:D:D;) widac po fotkach że się ?wietnie bawili?cie:)takie imprezy s? potrzebne:)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Marzec 2006, 12:34   

Gosiaczku mój drogi, masz rację...s? potrzebne...i już moja w tym głowa...ale s? przede wszystkim potrzebni ludzie, którzy będ? korzystać z tego rodzaju rozrywek....

bo chodzi o to że:
Zalew jest na swoim miejscu zawsze, drewno u Alexa w komórce też, rowery w garażach, piwnicach czy domach też stoj?, sexy ciuszki Marzanny tez leżały w szafie, kiełbaski w lodówkach, sklepach i tyłkach ?winek, nasze tyłki w fotelach....

i nic się nie działo...każdy wiódł spokojne życie, stresuj?c się tempem tego swiata, dołuj?c nudn? codzienno?ci?, podziwiaj?c uczestników wypraw w telewizji...

cała filozofia polega na tym, żeby te wszystkie isniej?ce już elementy ruszyć z miejsca, poł?czyć w kupę, i stworzyć co? nowego, wspaniałego, dać ludziom co? czego nie spodziewaj? się dostać od kolesia w lycrowych gaciach....trochę humoru, usmiech, mił? atmosferę, frajdę, przyjemno?ć, kilka godzin ucieczki od rzeczywisto?ci...

a więc na co czekacie???
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 29 Marzec 2006, 14:49   

Rosiu dobre pytanie:) na pewno takie pytania powstaja w twojej głowie kiedy idziesz ulicami naszego miasta.. hehe.. i nie poznajesz ludzi na ulicy=x;):D pzdr
ale masz racje,niestety większo?ć ludzi nie organizuje takich imprez.. dlaczego?? tego nie wiem..
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 29 Marzec 2006, 15:17   

Rosiu nie chodzi ulicami miasta. Chodzić to sobie może Chuck Norris. Rosiu ulicami miasta jeĽdzi !!! :cool:
_________________
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 29 Marzec 2006, 16:34   

feety napisał/a:
Rosiu nie chodzi ulicami miasta

i tu się zdziwsz :P

Gosiaczku Rosiu Cie po prostu nie poznał, ale potem krzyczał Ci cze?ć :P ale Ty nie słyszała?:P

co do imprez rowerowych...to ja tak bardzo bym chciała na nie jeĽdzic ale kondycje mam słab? i w ogole lipa taka ze hoho :(
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 29 Marzec 2006, 16:49   

fakt stacha ;) Rosiu zstępuje czasem na ziemię :D samam była tego ?wiadkiem ;) ALe i tak najbardziej do twarzy (hmm...chyba jednak do innej czę?ci ;D) mu z rowerem !! ;) :ok:
_________________
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Marzec 2006, 20:38   

Rosiu nie jeĽdzi...on wprawia ziemię w ruch... :D :D:D

Gosiaczku no żałuję jak diabli, że Cię przegapiłem....a Ty od razu widziała?, że ja to ja? to trzeba było podej?ć i kopn?ć mnie w dupsko...
nie chodzi mi tu nawet o organizację...tylko o uczestnictwo...jak już kto? się za to weĽmie, to ciężko jest przekonac ludzi, że to nie boli...
no wła?nie Stacha wypnij tyłek..dostaniesz kopa...cienkie ?ciemy jakies opowiadasz...tu nie potrzeba kondycji, a już napewno nie na Masę
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.