Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Dzienny Rekord Dystansu 25.06.06
Autor Wiadomość
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Czerwiec 2006, 23:53   Dzienny Rekord Dystansu 25.06.06

Uwaga, uwaga, będzie się działo
Wielkie ustalanie dziennego rekordu rekordu dystansu!!

impreza odbędzie się w niedzielę 25 czerwca 2006r.

a oto więcej szczegółów:

ogólne zasady:
-można jechać wszelkimi sprzętami napędzanymi sił? mię?ni, jednak zależnie od doboru sprzętu należy wystartować w odpowiedniej kategorii, tzn. kolarki->elita, a cała reszta jak kto woli
-wyznaczone rundy pokonujemy tyle razy ile się uda w wyznaczonym czasie
-każdy zaopatruje się we własnym zakresie w zapasowe dętki, i wszelaki sprzęt potrzebny do napraw na trasie, jedzenie i napoje, po drodze będ? oczywi?cie sklepy,


-kolarze startuj? o 11.00 z Wólki Niechcickiej,
-chętni na MDT (Mega Dystans Turystyczny) start o 10 też z Wólki
-trasa biegnie wokół Zalewu Cieszanowickiego,
-ja jako uczestnik MDT proponuję zbiórkę o 9 na placu na przeciwko Kauflandu, koło 'kamienia', kolarze również spotykaj? się w stałym puncie nieopodal Kauflandu;
-przejazd do Wólki w ramach rozgrzewki
-czas trwania: kolarze-4 godziny, MDT-6 godzin


-zbiórka chętnych na dystans turystyczny (nie Mega) o 11.00 na parkingu przy barze pod sosenk? na Bugaju
-czas trwania 5 godzin
-przejazd na trasie Piotrków-Koło-Barkowice Mokre

-wręczenie pucharów zwycięzcom poszczególnych kategorii ok godz. 17 przy MOKu przy ul. Słowackiego

mamy wsparcie mediów, patronat prezydenta miasta i starosty, zespół sędziowski ze zwi?zku kolarskiego z Łodzi....

Potrzebujemy natomiast ludzi chętnych do obsługi, chodzi o zapisywanie wyników i inne banalne rzeczy których niestety sami nie damy rady zrobić, będziemy niezmiernie wdzięczni....

....potrzeba nam ludzi, którzy chc? posiedzieć trochę za darmo nad zalewem cieszanowickim, poopalać się i zrobić co? dla idei, chodzi o obsługę długopisu i kartki (nie wymagamy ukończenia żadnego kursu) jak również popilnowanie napojów i pożywienia, oraz niewielka pomoc w ich spożywaniu...

S? też potrzebni ludzie którzy zajm? się tym samym na bliższym dystansie turystycznym, który startuje z Bugaju...

ewentualny kontakt internetowy ze mn? może być do niedzieli utrudniony, podaję więc swój numer 604 078 320

z góry dziękuję
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Czerwiec 2006, 23:16   

Ano normalnie ja się wczoraj z Tob? Rosiu, widziałam :P popijało się piwko w "Kinie" po zakończonej imprezie rowerowej :P nawet się ładnie pochwaliłe? dwoma pucharami :) aż ich pozazdro?cić :) Gratki wielkie :kiss: I nawet Mariana widziałam :rotfl: i yyy...chyba Agnieszka to była :D reszty nie pamietam, za wszystko żałuję serdecznie, poprawę obiecuję... :hahaha:

Pozdrówki :kiss:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Czerwiec 2006, 12:41   

no tak..udało się? Ja i Gregor rz?dzili?my na trasie :) a nasze dziewczyny Jola i Aga też zapodały niezły wynik, gratuluję wszystkim którzy wogóle wystartowali, dziękujemy naszej pomocy technicznej i wytrwałym kibicom, gdyby nie Wy, to padliby?my na ryj po trzech okr?żeniach.

najtrudniejszym przeciwnikiem były wiatr, podjazdy i UPAŁ!!! niesamowicie piekło

mam nadzieję, że następnym razem będzie nas więcej
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Czerwiec 2006, 14:08   

Rosiu, no ja "tyż" Cie widziałam i twoje puchary :D gratuluje jeszcze raz ;)
_________________

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 20:22   

ja podziwiam wszystkich, którzy sie odwazyli powalczyc. Strasznie bylo upalnie.... a górke to Rosiu mieliscie niezla.... ale to wina Mariana....
poza tym impreza mi sie podobala pomijajac dziwnych sedziow :P
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.