Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Tuning Auta
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Czerwiec 2006, 16:11   Tuning Auta

Tak sobie ostatnio przegladałem strony Klubów Tuningowych i trafiłem na te 3 autka. Czego to ludzie nie wymy?la. Jestem ciekaw czy kto?z Was rozpozna te samochody. wiadomo,ze każdemu się podoba co innego i zwracaj? uwage na inne detale. ale s?dze,że te 3 samochody posiadaja wspaniały designe :)







Zaprezentujcie Wasze propozycje :luka:
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 11:52   












A moze kilka takich ??

Neo - ta renówka jest zaje#$% moim zdaniem :]
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 12:42   

Ozer ale 5 fotka to kategoria Car Audio, a nie Tuning Designe :)

A co do Reunalt - to uważam ,że ta która ja zaprezentowałem jest lepsze ze względu na Hoody na przedniej masce.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 14:33   

prosze o to 4 autka moim zdaniem bardzo ladnie zrobione nie to co u nas w belku wiesniaki z podtlenkiem gazu i tona plaskitu poprzyczepianym do auta :D jednym slowem ŻENUAAAA ;)







 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 16:29   

Neo mi wła?nie o to clio co ty umie?ciłe? chodziło ....

Luck - ale te tony plastiku i gazu robi? efekt ... moim zdaniem zenada to s? sterty kilogramów nalepek "pioneer" "mobil 1" itp :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 17:05   

Te nalepki to s? czesto gęsto sponsorzy :) dzięki którym to auto wyglada tak jak wygl?da.

Oczywi?cie nie mwóie tu o wiochemnach którzy poprostu wrzuca sobie kolumne estredowa na tylne siedzenie i oblepia samochód nazwami firm audio.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 17:14   

eeee fajne autka... mimo mojej raczej mikrej znajomosci motoryzacji :D co do tych nalepek to raczej norma ze sponsorzy robia sobie taka reklame ale to da sie zrozumiec... ale ja jakos nie rozumiem tych wiejskich szpanerow z nalepkami za 10 zeta ze sklepu motoryzacyjnego... a glosniki? lepiej nie miec wcale jak miec kilka zle dzialajacych!!! ale niektorzy stawiaja na ilosc a n ie na jakosc....
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 17:33   

ozer mnie akurat smiesza tacy pseudo tuningowcy :) przeciez gaz ubija kilka kucy na dzien dobry :D wiec jak to mozna nazwac tuningiem ? :D rozumiem podtlenek azotu, turbinki, chip tuningi, i caly osprzet silnika to mozna nazwac wtedy tuningiem :) a to ze sobie przyczepi na malucha 4 spojlery na tylnej klapie nie doda mu mocy :D tylko zbednego balastu :) jak juz sie ktos zabiera za tuning wizualny to niech to robi z glowa a nie nawali smieci tyle ze nic sie nierzyma kupy ;) wystarczy popatrzec na mazde rx8 ktora umiescilem to to auto ze zlotymi felgami :) ladnie zrobiony wizualnie i mechanicznie :) wiaze sie to z kosztami :) w naszym miescie tuningowcow stac tylko na zamontowanie gazu i dodaniu beznadziejnych plastikow i oczywiscie na 1 miejscu wydechu ktory robi wiecej halasu niz jest to tego warte :D to chyba tyle pozdro :D


btw. co do naklejek takie cos to bylo modne 5 lat temu kazdy rasowy wiesniak przyklejal to sobie na szybe :) niektore nie dobitki robia to do dzis :) :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 18:46   

Zmieniaja na gaz dlatego,że jest on tańszy. A fakt faktem zabiera on sporo koni. Tak jak już Luck wspomniałes, to montowanie wydechu to jak dla mnie jest totalna paranoja. Połowa osobó montuje sobie tylko koncówke sama bec całego wydechu. A fakt faktem prawdziwy sportowy wydech dodaj około 20 i nawet więcej koni. Zależnie od samochodu i wydechu.

Wiele osób u nas w Piotrkowie uważa,że jak sobie wstawi siedzenia tzw. "Lotnicze" i założy z jeden spoiler na tylnej klapie to już ma samochód z tuningowany :hahaha: istna kpina.

Chcoiaż sa kluby Typu Raf Max Team, Crazy Speed i hmm nie pamietam już nazwy tego tzreciego... chłopaki maj? pojęcie o tym co robi?.

A to mała próbka możliwo?ci Polskich firm nie jest to co? super ale taki designe cieszy oczy :)

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 18:47   

Luck - o gaz mi chodziło wła?nie o azot - zeby obroty wchodziły na 15 tysi :Ditp .. . a "maluchy rakiety" mnie smiesz? masakrycznie :hahaha:
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 21:03   

Jak co? to nie azot , tylko podtlenek azotu :) Bo to dwie rózne mieszanki .
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 21:12   

Neo, oj wiem wiem :) pisałem poprostu w skrócie :D
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 21:57   

drow(ka) napisał/a:
a glosniki? lepiej nie miec wcale jak miec kilka zle dzialajacych!!! ale niektorzy stawiaja na ilosc a n ie na jakosc....

Taaa.. najlepiej mieć tak? duuuż? kolumnę w maluchu zakrywaj?c? tyln? szybę, żeby podczas jazdy cały tył samochodu podskakiwał od "basów" :) Totalny debilizm po prostu. Co z tego, że on tam sobie wstawi wielki gło?nik, skoro i tak nie usłyszy tego co powinien, bo jest total wie?niakiem i nie ma nawet pojęci?, że tony niskie z takiej kolumny to fale o długo?ci kilku do kilkunastu metrów i nie ma tam nawet 10% odpowiedniej przestrzeni do wytworzenia się odpowiedniego dĽwięku... a co do tuningu optycznego, to Radom przoduje w parapetach i naklejkach.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 22:06   

kaczy napisał/a:
a co do tuningu optycznego, to Radom przoduje w parapetach i naklejkach.


No i tu Cie poprawie dlatego,ze tuningiem optycznym najlepiej zajmuj? sie Krakowskie firmy :) Wiem, to dlatego,że rozmawiałem zl udzmi z klubów na zlotach i wszyscy byli w tym zgodni. Ludzie nawet ze zloty na Bemowie w Warszawie z Speed Racers również jeĽdzili do Krakowa.

Hmm a co do Car Audio to z tego co wiem to jest koło Bełchatowa jedna osoba która jest w stanie zrobić jedno z najlepszych nagło?nien samochodowych. Jest to Mistrz "Dibi Dragu "
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 22:14   

Neo napisał/a:
No i tu Cie poprawie dlatego,ze tuningiem optycznym najlepiej zajmuj? sie Krakowskie firmy

Hehe.. ja miałem raczej na my?li to, że jak widzisz w Warszawie samochód, którego spojlery, naklejki i inne poprzyczepiane dookoła gadżety więcej waż? niż pojazd do którego s? przymocowane to na 99% jest to samochód na Radomskiej rejestracji :)
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Czerwiec 2006, 23:08   

Mam pytanie byłe? kiedykowiel na jakim? zlocie tuningowym lub imprezie dla zmotoryzowanych ? Bo z tego co wiem to nie. A ja byłem już na wielu i jestem na bierz?co. A tak przy okazji to wiele czasu spędziłem w Radomiu dlatego,ze moja siostra tam studiowała 5 lat :] a odwiedzałem ja wielokrotnie i ?migałem po mie?cie :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 06:10   

Cytat:
Mam pytanie byłe? kiedykowiel na jakim? zlocie tuningowym lub imprezie dla zmotoryzowanych ?

Nie byłem, bo mnie takowe imprezy nie kręc?. Co jednak ma piernik do wiatraka? (czyt. zlot ludzi którzy tuninguj? do buractwa, które opisałem a które "tuninguje" autka). Je?li za? o Radom chodzi- nasz drugi admin stamt?d pochodzi (obecnie mieszka w Warszawie ze względu na studia) i może potwierdzić moje słowa- wyj?tkowo zadresione miasto.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 09:39   

kaczy, ale powiedz mi co Dresy maj? do tuningu samochodów :-/ bo moim zdaniem bardzo niewiele :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 10:01   

Różnica mieszkać a zajmować się tym to 2 różne rzeczy. Ja znam ludzi któży zajmuj?sie tuningiem od 10 lat. To też posiadaj? sporo do?wiadczenie.

kaczy napisał/a:
Nie byłem, bo mnie takowe imprezy nie kręc?. Co jednak ma piernik do wiatraka? (czyt. zlot ludzi którzy tuninguj? do buractwa, które opisałem a które "tuninguje" autka).


Ludzie któży Tuninguj? do tzw. "buractwa" nie wystawiaj? swoich samochodów na zlotach. Ich udział konczy sie na jeżzeniu po mie?cie.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 10:38   

Ozer napisał/a:
kaczy, ale powiedz mi co Dresy maj? do tuningu samochodów :-/ bo moim zdaniem bardzo niewiele

No patrz... a co kolesie jaraj?cy zioło pod klatk? swojego bloku maj? wspólnego ze scen? Hip Hopu? Sam sobie odpowiedz, bo dałe? dokładnie to samo porównanie.

Neo napisał/a:
Różnica mieszkać a zajmować się tym to 2 różne rzeczy. Ja znam ludzi któży zajmuj?sie tuningiem od 10 lat. To też posiadaj? sporo do?wiadczenie.

Hmm... a ja mam paszport Polsatu i jestem znajomym Piaska. Ja tylko napisałem, że Radom to zadresione miasto z pseudo-tuningowanymi autami. Czy tak ciężko jest czytać tekst ze zrozumieniem? Luuudzie, plisss...
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 11:42   

kaczy napisał/a:
Czy tak ciężko jest czytać tekst ze zrozumieniem? Luuudzie, plisss...


Do czego Ty bijesz ? To chyba Ty nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumienie. Bo sam nie wiesz co napisałes :|

kaczy napisał/a:
Hmm... a ja mam paszport Polsatu i jestem znajomym Piaska.


Twój ?wiat to komputery a ja mam szersze zainteresowania niż Ty :]

W piotrkowie jest jeden samochód który ma podtlenek azotu jest to Toyota Supra Turbo-Nitro koloru czarnego. :) Szkoda,że jeszcze kole? tylko nie potrafi jeĽdzić z tym nitro. Bo jak raz chciał zaprezentować na wy?cigach to o mało nie wyleciał z toru :hahaha:
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 12:22   

Neo napisał/a:
Twój ?wiat to komputery a ja mam szersze zainteresowania niż Ty

W tej chwili mnie obrażasz. Nie wiem jakie to szerokie masz te swoje zainteresowania, ale moje nie kończ? się tylko i wył?cznie na informatyce. Przez 6lat grałem na fortepianie i dopiero póĽniej zdecydowałem się zamienić instrument na komputer.

Jak jeszcze tego nie zauważyłe? to jako? jako firma angażuje się mocno we wszelkiego rodzaju imprezy czysto kulturalne- nie zwi?zane w żaden sposób z informatyk?. Do tej pory były to (w kolejno?ci chronologicznej) "Piotrków w Fotografii" (wystawa Czarka Chomicza), Abracadabra Gothic Tour (trasa koncertowa obejmuj?ca 16 miast Polski), Galeria Bezdomna (edycja w Piotrkowie Trybunalskim), oraz AWAC'2006 (Mistrzostwa |wiata w Akrobacji Samolotowej w Radomiu na które wybiram sie w sierpniu).

To chyba nie jest mało, a na pewno będzie więcej różnego rodzaju imprez w które zamierzam się angażować. Nie s?dze, aby przy ilo?ci pracy jak? mam na codzień (dodatkowo jeszcze projekty do wydawnictwa) stać mnie było na cokolwiek więcej niż robie poza informatyk?. Wakacje mam obsiane wyjazdami służbowymi, ale gwarantuje Ci, że na takich wyjazdach nie siedzi się całymi dniami z laptopem na kolanach. Mam zamiar pograć trochę na bębnach i polatać szybowcem. Chętnie jeĽdziłbym z Rosiem na Masę Krytyczn?, ale niestety nie mam roweru. Je?li piszesz o mnie, że zamykam się tylko i wył?cznie w jednej dziedzinie, to... albo mnie kompletnie nie znasz, albo próbujesz zrobić ze mnie debila.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 12:27   

albo jestem w bledzie albo zwykla rozmowa o autkach zmienia sie w jakas pyskowke mimo ze bez bluzgow... wogole czytam te wypowiedzi i coraz mniej z nich rozumiem. wogole co to za stwierdzenia ze radom jest zadresowanym miastem pelnym zburaczonych aut... wydaje mi sie ze zburaczyc auto to mozna wszedzie... swietny przyklad widzialam chociazby w piotrkowie...
kwestia dobrego tuningu to kwestia dobrego smaku... ale prawda moge sie nie znac...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 12:39   

kaczy, ten temat nie jest na pisanie o tym czym się zajmujesz. Dlatego proponuje zakończyć tę rozmowe i powrócić do tematu jakim jest Tunin samochodów.

drow(ka) napisał/a:
kwestia dobrego tuningu to kwestia dobrego smaku...


Wiesz dla osoby która się nie zna to dla niej tuning to jak sobie przyciemni szyby , zmieni koncówke od wydechu i uważa,że ma auto po tuningu :hahaha: Takie osoby s? poprostu ?mieszne.

Wiele osób zabiera się za Tuning swojego auta nie maj?c ?rodków aby cokolwiek zrobić z nim i robi to po najmnijejszej lini oporu. Kupuj?c jakie? tanie zamienniki poszczególnych elementów. Często gęsto nie potrafi? dobrać felg badĽ też i spoilerów, Hood'ów itp.... wtedy wychodzi z tego totalna wiocha.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 12:41   

Neo napisał/a:
kaczy, ten temat nie jest na pisanie o tym czym się zajmujesz. Dlatego proponuje zakończyć tę rozmowe i powrócić do tematu jakim jest Tunin samochodów.

Nie pisałbym o tym, gdyby? mnie nie obrażał na forum.

Neo napisał/a:
Wiesz dla osoby która się nie zna to dla niej tuning to jak sobie przyciemni szyby , zmieni koncówke od wydechu i uważa,że ma auto po tuningu :hahaha: Takie osoby s? poprostu ?mieszne.

Wła?nie o tym wyżej napisałem pisz?c o Radomiu czy też wielkich kolumnach na na tylnej szybie w maluchach (pseudo wie?niackie Car-Audio). Jakby? się nauczył czytać ze zrozumieniem- w ogóle nie byłoby dyskusji.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 12:44   

kaczy napisał/a:
Nie pisałbym o tym, gdyby? mnie nie obrażał na forum.


Nie obrażam Cię, napisałem tylko ,że w większo?ci zajmujesz sie informatyk?. Koniec tematu :)

kaczy napisał/a:
Jakby? się nauczył czytać ze zrozumieniem- w ogóle nie byłoby dyskusji.


:hahaha: Wice wersa :]
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 12:57   

Neo napisał/a:
Wiele osób zabiera się za Tuning swojego auta nie maj?c ?rodków aby cokolwiek zrobić z nim i robi to po najmnijejszej lini oporu
no fakt ale nie mozna tez tak od razu pojechac takiej osoby na maxa... fakt tony nalepek typi "pionier" na szybach sa lekko wiejskie ale chyba tez nie mozna odmowic ludziom tego ze chca cos ulepszyc! wazne tylko zeby robili to w granicach rozsadku... kazdy chce zeby jego autko dobrze wygladalo, warto tylko spojrzec na to trzezwym okiem...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 13:03   

drow(ka) napisał/a:
kazdy chce zeby jego autko dobrze wygladalo, warto tylko spojrzec na to trzezwym okiem...


Wiesz wszystko ładnie i pieknie, ale :D nie rozumiem osób które nie maj? pojęcia o tuningu i zabieraj? się za robienie czego kolwiek ze swoim autem. Skoro się nie znam to albo pytam fachowców co moge zrobić lub sam staram sie dokształcić w tym kierunku aby móc samemu co? zrobić.

A aby autko ładnie wygladało wystarczy je umyć :hahaha:

|miesz? mnie ludzie którzy do samochodu który rdza wpierdziela i wiadomo,żep ożyje z 2 czy 3 lata przyciemniaja szyby, zakładaja "skrzydło". Poprostu brak słów na takie osoby. większo?c tak robi aby zwrócic na swój samochód uwage na ulicy ale s?dz,że raczej bardziej się o?mieszaj? niż wzbudzaj? podziw. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 13:06   

Neo napisał/a:
|miesz? mnie ludzie którzy do samochodu który rdza wpierdziela i wiadomo,żep ożyje z 2 czy 3 lata przyciemniaja szyby, zakładaja "skrzydło". Poprostu brak słów na takie osoby. większo?c tak robi aby zwrócic na swój samochód uwage na ulicy ale s?dz,że raczej bardziej się o?mieszaj? niż wzbudzaj? podziw.

Nie skrzydło tylko parapet na kwiatki :rotfl:

Tu się przynajmniej zgadzamy. Jak się nie ma o tym pojęcia to lepiej nic nie robić tylko po prostu umyć samochód.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 13:11   

Neo napisał/a:
Poprostu brak słów na takie osoby. większo?c tak robi aby zwrócic na swój samochód uwage na ulicy ale s?dz,że raczej bardziej się o?mieszaj? niż wzbudzaj? podziw.
ludzie chyba od niepamietnych czasow staraja sie wzbudzic jakos zainteresowanie i wybic ponad tlum... a ze czasem troche im nie wyjdzie... mnie osobiscie tez nie podobaja sie zburaczone auta ktore maja spojlery wszedzie gdzie sie da...mimo ze zazwyczaj tam nie pasuja. no ale nic sie na to nie poradzi... pozostaje nam tylko podziwiac przyklady dobrze wykonanego tuningu
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 13:25   

Neo napisał/a:
Wiele osób zabiera się za Tuning swojego auta nie maj?c ?rodków aby cokolwiek zrobić z nim i robi to po najmnijejszej lini oporu.


I dlatego nie tuninguje autka ... może kiedy? jak kasa bedzie...
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 19:22   

ozer ja sie obawiam ze na to co rozumie sie przez dobry tuning to chyba nie bedzie kasy zbyt szybko : kwasny: wiec chyba narazie zostanie to w sferze marzen...
jak sami czesto powtarzacie jest tyo k0osztowna zabawa niestety... i tu trzeba mowic o tysiacach... bo za 100 zlotych to chyba jednak niewiele sie zdziala... to jest zajecie dla pasjonatow...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 20:58   

drow(ka) napisał/a:
to jest zajecie dla pasjonatow...


Dla chc?cego nic trudnego :) - s?dzę,że to zdanie jest bardzo wymowne.

Koszta s? spore a nawet bardzo, ale można robić rzeczy systematycznie. Raz jedn? rzecz a nastepnie kolejna. Najdroższa prawie,że jest elektronika cała do samochodu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 10:04   

Neo napisał/a:
Dla chc?cego nic trudnego
coz chyba jednak nie da sie przeskoczyc siebie samego... jak sam napisales sama elektronika jest dosc droga. potem biuerzmy pod uwage czesci ktore chcemy zmieniac jak chocby atestowane sz\yby przyciemnione- jezeli naprawde nie chcemy tanich zamiennikow ktore raza po oczach szmelcem... nie wspominam juz o innych rzeczach (jak np. aluksy dobrej klasy czy wswpomniany wczesniej sprzet naglasniajacy)bo w aucie wiele mozna zmieniac... i na to skladaja sie spore koszty... oczywiscie mozna to rozlozyc w czasie... byleby nie na tak dlugo az nasze autko sie rozlozy samo :D
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 11:13   

Widzisz kwestia na co chcesz postawić w tuningu własnego samochodu. S? auta które s? szykowane na wy?ćigi, na pokazy Car Audio, jak również na wystawy gdzie pod uwagę bierze się designe zewnętrzny.

Trzeba mieć troche kasy, ale uważam,żę jest to realne. Oczywi?cie, za takie rzeczy nie bierze sie przy samochodzie miaj?cym 15 i więcej lat. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 11:28   

Neo, to tez fakt niebagatelny!samochod musi byc raczej nowy... ale jak sam wymieniasz tuning auta raczej ma na celu szersza pozniejsza prezentacje tego auta i jak sie domyslam jakis profit z tego tez musi byc... wkoncu niech auto na siebie zarabia...
a to co sie dzieje na naszych ulicach to sa zazwyczaj przyklady podrasowania auta... czesto i wiek i marka jest nieodpowiednia...
ja nadal zostane przy swoim zdaniu ze to jednak kosztowny zabieg jak ope3racja plastyczna... a czesto nie ma tak ze wlasciciele zdaja sobie sprawe z tego i biora sie za cos na co ich nie stac i potem takie a nie inne samochody smigaja po ulicach...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
seban 




Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 38
Skąd: MoSzCzEnIcA
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 11:51   

ja nie przepadam za autami obwieszonymi spojlerami, delikatne odswiezenie samochodu - tak robienie z niego czolgu - nie, poza tym po co "tjuningowac" samochod 50 konny zeby mimo "sportowego" wygladu objechal go polonez? nie ma to jak "cichociemny" samochod ktorego przykladem audi rs4 niby zwykly kombiak z delikatnymi spojlerami a tak naprawde rakieta jeszcze tylko nakleic na klapie 1.9 D i mozna sie posmiac z panow cisnacych maxymalnie swoje 1.8 ;)
_________________
Hej Dziewczyno Oooooo!!!! Spójrz Na Misia Aaaaa !!!!! :hyhy:
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 15:20   

seban, dlatego mowimy o tym ze jak zabierac sie za cokolwiek to juz z jakas kasa i nie na samochodzie typu maluch 20 lat stazu... wystarczy mi widok jednego jak jezdzi po piotrkowie :D :D
a samochod dobrej klasy sprawny i szybki to juz chyba nie potrzebuje wspomagania chyba ze jak napisal neo stawia sie na "zewnetrzny design" a nie na jego moc...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 17:41   

W sumie nie koniecznie. Przecież s? napaleńcy - i nie tylko napaleńcy - którzy przerabiaj? starsze samochody z lat nawet 80'tych i baqrdzo fajnie im to wychodzi ...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 21:35   

Ozer napisał/a:
samochody z lat nawet 80'tych


Chyba nie zauważyłes jednego wszystkie maja nowa blache, samochód jest robiony dosłownie od samych podstaw. :]
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Lipiec 2006, 09:34   

Neo zauwarzyłem ... ale nie wszystkie robione s? od podstaw... można trafić naprawde dobry egzemplarz :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Lipiec 2006, 09:40   

Je?li samochód posiadał 1 wła?ciciela który dbał o samochód to prawda, bo widziałem sporo takowych . ale sporo ludzi nie dba o samochody i póĽniej jedynie kapitalny remont pomaga samochodowi. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Lipiec 2006, 12:37   

zgadzam sie z tob? :) ale takich ludzi jest naprawde bardzo mało ...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Lipiec 2006, 22:53   

W Piotrkowie jest jeden starszy Pan który maa jednego z pierwszych Fordów ,odrestaurowanego.. tylko nie pamiętam modelu. To jest model rodem z lat 20 :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Lipiec 2006, 06:39   

Neo, taki może wi?nowo czarny bodajże? bo takiego widziałem...

Chłopak z mojej byłej klasy sie bawi w restaurowanie aut ... sam widziałem u niego w stodole mercedesa cabrioleta z lat II wojny swiatowej :] ale czad :D !!!!
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 20:24   

Ozer napisał/a:
wi?nowo czarny bodajże?


nie bardzo , bo ten jest grafitowy :) a na zabawe w odrestaurowanie auta z lat np II wojny tzreba mieć sporo kasy . :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.