Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Clon - Dziurawe płuco - Fuck in the dramer
Autor Wiadomość
P.Piotrkow 




Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 32
Skąd: z autopsji
  Wysłany: 7 Sierpień 2006, 10:43   Clon - Dziurawe płuco - Fuck in the dramer

To jest z kolej inny gatunek od tych co dałem wcze?niej :D
Jest to lekki i nie tak bardzo połamany ”jungle”
Napoczatku odbywa się klimat SKA czyli :D
Gitara trombka i old school ... :D :P
Po minucie czasu zmienia się klimat na bardziej wkręcaj?cy stan(Jak kto? wsłuchuje się)
Trwa on dziesięć minut z groszami :D Zwróćcie uwagę na sample i rozkład perkusji :D
......Jak robiłem tego bita to moja postawa była taka, że ja stałem nad monitorem i tworzyłem i co odsłuchiwałem to nogi same mi się ruszały :D
lubię dopieszczać hihaty, męczyć perkusje....... :D Miłego słuchania ..... elo ............



„Elo ty wybierz i zrób to,
Dwie strony ma moneta,
Nienawi?ć do policji To jest moja meta”



http://s000.wyslijto.pl/?...260422482643718
_________________
Projekt Piotrkow nowe obliczez łodzkich graczy..!!! to ty jestes gwiazd? jednego sezonu to ja ten brs władca mikrofonu
Ostatnio zmieniony przez P.Piotrkow 4 Listopad 2006, 23:54, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
   
iDQP 




Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 56
Skąd: Z nienacka ;)
Wysłany: 10 Sierpień 2006, 16:23   

Skoro ludzie s? tak znudzeni, że wypowiadaj? się na temat ortografii a nie muzyki to chyba jednoznaczne, że s? znudzeni muzyk?, która jest do Cencuzra : ]

Dla mnie to nie ma kompletnie sensu i wcale mi nie przypomina undergroundowej muzy.

** Dodano: Czw 10 Sie, 2006 **
Ale P.Piotrków nie zapominaj, że praktyka czyni mistrza - ja przynajmniej jestem w stanie napisać żeby? kombinował cały czas a nie jechać po cało?ci bo mam szacunek dla producentów.

Edit by Neo 10-08-2006

Nie używaj takich słów :] bo będzie ostrzeżenie ^^
_________________
|mierć samobójcom !
Ostatnio zmieniony przez Neo 10 Sierpień 2006, 16:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 10 Sierpień 2006, 17:43   

iDQP napisał/a:
Skoro ludzie s? tak znudzeni, że wypowiadaj? się na temat ortografii a nie muzyki to chyba jednoznaczne, że s? znudzeni muzyk?

dokładnie :]
a co do muzyki.. nie ma problemu moge się wypowiedzieć bo przesłuchałam kiedy?.
Nie przypadła mi do gustu. W trakcie słuchania zamiast zainteresować się dogłębniej utworem moj? uwagę przyci?gały rzeczy które dziej? się dookoła mnie...a więc niestety piosenki nie spełniły oczekiwanego zapewne celu - nie zaintereseowały słuchacza. To na tyle :)
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.