Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy film o zagladzie ludzkosci
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 2 Lipiec 2006, 13:10   Nowy film o zagladzie ludzkosci



Powstal nowy fim o zagladzie ludzko?ci. Pamietacie film "The Day After Tomorrow" ? czyli
"Pojutrze" .Wła?nie powstał film dokumentalny na kanwie zeszłorocznych wydarzeń dotycz?cych powstania huraganu KATERINA ... Sam trailer zrobił na mnie bardzo duże
wrażenie, a co będzie po obejżeniu filmu :) Zobaczcie sami, poniżej zał?czam zwiastun tego
filmu. Mam nadzieje,że w Polskich Kinach i w tym w Piotrkowie będziemy mieli okazję go
obejżec :)

Zapraszam na trailer ... :)



Zapraszam również do odwiedzenia oficjalnej strony filmu :

www.climatecrisis.net
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 15:25   

powiem szczerze robi wrazenie! zapowiada sie niezly film... ale chyba bardziej taki dokument... w sumie sam temat jest dosc wstrzasajacy! coz moze kiedy bedzie wyswietlany wybiore sie do kina zobaczyc...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Lipiec 2006, 21:32   

drow(ka) napisał/a:
ale chyba bardziej taki dokument...


Przeczytaj sobie co napisałem :P

Neo napisał/a:
Wła?nie powstał film dokumentalny na kanwie zeszłorocznych wydarzeń dotycz?cych powstania huraganu KATERINA ...


Je?li kto? by chciał obejrzeż normalnie ten zwiastun i w lepszej jako?ci napiszcie a wrzuce go na serwer.

Tzn tak wnioskuje,ze ten film na 80 % nie trafi do kin, i z pewno?cia nie znajdziecie go w wypożyczalni. Pozostaje albo sobie zakupić go w jakim? sklepie internetowym lub ?ciagn?ć. Polecam zakup, takie filmy to klasyka :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Lipiec 2006, 21:08   

wybacz poprostu nie zwrocilam szczegolnej uwagi na to slowo... raczej ogarniam ogol a nie szczegoly... wiec dziekuje ze zechciales mi to tak jasno i wyraznie wykazac moje karygodne niedopatrzenie... dzieki temu bede na przyszlosc czytac 3 razy zeby nic nie umknelo mojej uwadze....
szkoda ze tak trudno bedzie go dostac...chodzi o film....
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Lipiec 2006, 21:35   

Czytaj uwaznie bo jak nie to :killer: oczywi?cie żartuje :)

Postaram się wej?ć w posiadanie tego filmu, mam kilku znajomych w stanach i Canadzie, zorientuje sie co i jak i dam znać. Zwiastun ogladałem chyba z 20 razy , strone przejżałem od deki do deski.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Lipiec 2006, 10:40   

Neo, :killer: do mnie? no nie wiem nie wiem...
a co do filmu staraj sie staraj bo jednak chetnie bym obejrzala....
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Lipiec 2006, 13:52   

Wg mnie niezły film sie zapowiada :) Chętnie bym sobie go obejrzała, jak kto? go zdobedzie :P Neo wszystko w Twoich rękach a więc jak to
drow(ka) napisał/a:
staraj sie staraj


Pozdrówki :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
ar2rro77 




Wiek: 46
Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 92
Skąd: Scotland
Wysłany: 11 Lipiec 2006, 22:07   

A mnie ciekawi czy Al Gore, gdyby wygrał wybory prezydenckie w 2000 r., podpisałby układ z Kioto (o obniżeniu emisji gazów cieplarnianych), czy wprowadziłby ustawy preferuj?ce lokalny handel kosztem zysków transglobalnych korporacji, czy doprowadziłby do zmian wspieraj?cych zrównoważony transport (koleje, autobusy) czy….

ps: mam nadzieję, że choć kilka osób po obejrzeniu tego filmu w kinach wróci do domu autobusem i dwa razy zastanowi się przed kupnem kolejnej (najczę?ciej niepotrzebnej) rzeczy. Ot takie dwa małe kroczki prowadz?ce do oddalenia kryzysu ekologicznego, jaki nas pewnie niedługo czeka
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 20:14   

ar2rro77, chciał bym muc powiedzieć,że spełnił by wszystkie swoje zapewnienia. ale jak wiadomo, wiele się obiecuje w kampani aby zostać wybranym. może w jego przypadku było by inaczej.

Na 90 % nie zobacz? tego filmu ludzie w polsce. Gdyż nie jest to "Holyywodzka Produkcja" to uznaj? ,że nie warto tego zagrać w naszych kinach. Ludzie nie dbaja o ?rodowisko w którym żyj? i nie zdaj? sobie sprawy,że s? jego częscia i sami sie przyczyniaja do jego zagłady.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Blade 




Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 27
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 13:43   

Film bedzie zapewne warty obejrzenia ale w rzeczywisto?i i tak sami sie wykończymy a nie natura nas:P
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian

 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 13:49   

Moja zagłada zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze trochę i wykończ? m nie upały :looka:
_________________
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Lipiec 2006, 14:24   

feety, nie tylko Ciebie kochaniutka.. ja zdycham dosłownie, teraz to nawet w piżamie siedzę, bo po co mam sie ubierać :lol2: a tak mi przewiewnie :lol2: zamawiam sobie na dzisiaj deszcz i to taki porz?dny :!: :D bo jak nie to te upały spowoduj? nasz? zagładę...
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
ar2rro77 




Wiek: 46
Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 92
Skąd: Scotland
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 19:21   

Blade napisał/a:
Film bedzie zapewne warty obejrzenia ale w rzeczywisto?i i tak sami sie wykończymy a nie natura nas:P


Ten film o tym wła?nie mówi. To ludzie przecież doprowadz? (doprowadzaj?) do zagłady tego ?wiata. Rewolucja Przemysłowa rozpoczęła się ledwo ok. 250 lat temu. W ci?gu tych niewielu lat (dla Ziemi to krócej niż mrugnięcie okiem) ludzie doprowadzili do ogromnego zanieczyszczenia wody, ziemi, powietrza… a nawet kosmosu. Powiększa się dziura ozonowa, wymieraj? całe gatunki zwierz?t i ro?lin. Zmienia się też klimat, co prowadzi do pustynnienia wielu obszarów, na których do tej pory występowały spore opady deszczów. Pojawiaj? się tornada w miejscach gdzie jeszcze kilka(na?cie) lat temu ich nie było….

My?lę, że film jest warty obejrzenia i (przede wszystkim!) przemy?lenia co możemy zrobić żeby zahamować proces degradacji Ziemi. W końcu jeste?my tylko jednym z milionów gatunków na naszej planecie
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 00:30   

Najgorsze w tym ,że ludzie nie zdaj? sobie sprawy zt ego,że przyczyniaja sie do zagłady Ziemi...

Natomiast co do filmu to szukałem w necie czy gdziekolwiek mozna nabyć ten film i pustka.. Informacje jedynie o tym,ze takim film jest i czego dotyczy to tak. ale aby go zakupić to nie. Mało prawdopodobne aby taki film pojawił sie w kinach u nas..
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Październik 2007, 06:22   

ar2rro77 napisał/a:
My?lę, że film jest warty obejrzenia i (przede wszystkim!) przemy?lenia co możemy zrobić żeby zahamować proces degradacji Ziemi
w naszym kraju nikt się tym nie zainteresował... a film powinien trafić do szkół i pojawić się w kinach nie mówie o wszystkich bo nie których na to nie stać. W naszym kraju je?li kto? go nie ?ciagnie z netu to z pewno?cia go nie zobaczy.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.