Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Cluby
Autor Wiadomość
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 22 Lipiec 2006, 10:00   Cluby

No więc jakie club'y w polsce polecacie, a jakimi jeste?cie zniesmaczeni i nie polecili by?cie ich na weekendowy wypad. :?:

Dla mnie na plus:

Wyższy Wymiar - Katowice - głównie przez "door selection" czyli dres? itp. mówimy STOP :D
Piramida - Katowice
Manhattan - Bełchatów

na minus :
Protector - każdy :] (czy to club w ogóle) :D
Energy 2000 - Kraków


:]
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 22 Lipiec 2006, 10:25   

a wiec moze ja napisze :P

plusy:

Manhattan - Bełchatów (tymczasowo zamkniety)
Terminal+ - zapomnialem gdzie to jest :P
Disco Park - Rudki
Scenium - Ostrowiec |więtokrzyski
7th Heaven - Toruń
Blue Disco - zapomnialem gdzie to :)
Ekwador obecnie Voice Club - Manieczki

minusy:

LaBocca - Lućmierz k/Zgierza
Protector - chyba wszystkie :)
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 22 Lipiec 2006, 11:53   

no ja to znam chyba tylko 3 czy 4 kluby :) Z tych które mi się spodobał.. ( co prawd? nie s? zbyt duże.. ale fjany klimacik tam jest:P ) to Viva i Galaxy w Sopocie i "Piękni młodzi i bogaci " w Gdańsku :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Morfi
[Usunięty]


Wysłany: 22 Lipiec 2006, 12:51   

na plus

Fabrik diskoteqa - Madrit http://www.grupo-kapital.com/fabrik/

Kosmiczny klub, niesamowite wrażenie sprawia wej?cie do pustej fabryki a tam ?ciana z nagło?nienia. i Ci DJ's : Raul Ortiz, Raul Cermona
z reszt? sami zobaczcie :





Tam to dopiero leci House nie to co u nas prezentuj? prezenterzy dyskotekowi którzy mówi? na siebie DJ. zapraszam do działu Videos i zobaczcie sobie jak Raul Ortiz gra na filmiku : numer 2 w pierwszym rzędzie Nueva Cabina, Christian Millan,

No tak wygl?da Klub muzyczny w stylu europejskim.

Naprawdę je?li kto? będzie w Madrycie serdecznie polecam ten klub. Jest niesamowity.
W Polsce nawet na największych Eventach nie ma takiego o?wietlenia i takiej wizualizacji jaka jest zamontowana w tej starej, nowej Fabryce.

a w Polsce ?

hmmm Prozak - Kraków http://www.kr-nightlife.p...aktu.htm&id=124

Ministerstwo - Kraków http://www.clubbing.pl/v3/club_detail.php3?id=383

Piekarnia w Warszawie - już zamknięta (chyba bo nie byłem tam 2 lata)

Zoo i Klatka w wawie też dobry poziom.
i to wszystko...
na minus

Ćpuntektory prócz tego w ostrowie bo tam Kret gra trance ale wixiarnia na sali...

cała reszta ?miesznych pseudo klubów.
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 22 Lipiec 2006, 15:37   

chodzi bardziej o takie kluby ktore osobiscie sie odwiedzilo a nie ktore sie gdzies widzialo na stronie :P jelonek jesli mozesz dodaj ten maly drobiazg w swoim poscie :P bo ja tez moge wymienic inne kluby :D pozdro
 
 
   
Morfi
[Usunięty]


Wysłany: 22 Lipiec 2006, 17:43   

Luck napisał/a:
chodzi bardziej o takie kluby ktore osobiscie sie odwiedzilo a nie ktore sie gdzies widzialo na stronie :P jelonek jesli mozesz dodaj ten maly drobiazg w swoim poscie :P bo ja tez moge wymienic inne kluby :D pozdro


a czy ja powiedziałem, że mnie tam nie było ? or co??

W Chorwacji jest też jeden fajny klub a dokładnie dyskoteka w Rijece. Byłem tam przez przypadek w 2004 roku. Trafiłem na Paula Van Dyka. :D Naprawdę niesamowita impreza. Klimat w tym klubie był niesamowity. Z 7 laserów, wizualizacje.... ehh pięknie czasem sobie powspominać. :)
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 22 Lipiec 2006, 19:01   

Morfi a to przepraszam :) ja mam tylko filmy z tego klubu fabrika :) wielkie zaskoczenie dlamnie to ten dym z sufitu pod cisieniem udezajacy w ludzi na dole :D fajnie to wyglada :) filmiki mozna sciagnac z tej strony www.cultura-rave.com :) pozdrawiam
 
 
   
Morfi
[Usunięty]


Wysłany: 22 Lipiec 2006, 19:44   

Luck napisał/a:
Morfi a to przepraszam :) ja mam tylko filmy z tego klubu fabrika :) wielkie zaskoczenie dlamnie to ten dym z sufitu pod cisieniem udezajacy w ludzi na dole :D fajnie to wyglada :) filmiki mozna sciagnac z tej strony www.cultura-rave.com :) pozdrawiam





To jest naprawdę dobre... ale miło jest, gdy wł?cz? wszyskie lasery. :D albo gdy się pierwszy raz wchodzi do pustej tej hali... to normalnie masakryczna ilo?ć miejsca... można się wyszaleć za wszystkie czasy. Naprawdę bardzo przyjemny lokalik. Tylko te ceny.... :D no ale jak sie jest na wakacjach to nie ma co oszczędzać. Raz się żyje :)

Naprawdę miło wspominam też Event Sound Empire ale pod względem technicznym to to nie był kunszt... słabe wizualizacje, echo na sali... i pare mankamentów. Na Sensation White się nie wybieram. Lipa będzie, hałsy jakie? albo co?.. i pewne gwiazda Ferry C. hmm nie za ciekawie...


Chciałbym natomiast znów zobaczyć Armina w Polsce... jego set był tak porywaj?cy, a emocje, które toważyszyły temu występowi dawały nam ( mnie i reszcie ludzi z podziemia Trance) niesamowit? dawkę pozytywnej energii. ?wietny kontakt z publiczno?ci?. Euforia na sali, zero białych rękawiczek ( przez cał? impreze widziałem tylko dwóch jeleni w białych rękawiczkach na łapach. ale był też prawdziwy wixiarz, nawet na film się załapał)Reszta była naprawdę spokojna. Hmm z dobrze zorganizowanych imprez miło też wspominam.... no wła?nie... tutaj już jest przepa?ć...

Brak

a negatywnie :
full imprez... z wixiarzami, z rurk? gran? przez dejotów, z darciem japy....

W polsce nie ma prawdziwego klubu tranceowego na poziomie. Chciałbym kiedy? znaleĽć się w klubie, w którym nie będzie gówniarstwa na sali, nie będzie dropsów, będzie tylko prawdziwy Trance...
 
   
seban 




Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 38
Skąd: MoSzCzEnIcA
Wysłany: 23 Lipiec 2006, 02:29   

Luck napisał/a:
Scenium - Ostrowiec |więtokrzyski

popieram ;) szkoda ze ju majster K3 tam nie rezydentuje....
Luck napisał/a:
Manhattan - Bełchatów

tosz to moj drugi dom :)
Luck napisał/a:
Blue Disco - zapomnialem gdzie to

w Starozrebach ;)
_________________
Hej Dziewczyno Oooooo!!!! Spójrz Na Misia Aaaaa !!!!! :hyhy:
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Luty 2007, 18:19   

A własnie taka mała informacja została reaktywowana Bona, oczywi?cie mowa o tej Bonie w podziemiach. Na obecn? chwile mie?ci sie tam pizzeria która organizuje dyskoteki 2 lub 3 rayz w tygodniu.

Czas obadać :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.