Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Lajcikowy samochodzik
Autor Wiadomość
BaD_ToMi
[Usunięty]


  Wysłany: 4 Październik 2005, 19:40   Lajcikowy samochodzik

Siemka :hyhy: jestem ciekaw co powiecie ciekawego na temat autka typu Mercedes E V12 Biturbo :padam: co nie co wiem na temat tego pojazdu jestem ciekaw czy wy macie jakies spostrzezenia, porownania i temu podobne :oczami: :rotfl:

 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 40
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Październik 2005, 16:12   Lajcikowy samochodzik

Chciałbym taki wózeczek mieć ale jak narazie mnie niestac ale może kiedy?.Poprostu ten Lajcikowy samochodzik jest zaje..............i co tu duzo pisać. POZDRAWIAM[
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 11 Październik 2005, 16:22   

Co do wygody na codzien to musi byc wygodny bo z automatyczna skrzynia biegow jest a o zawieszeniu napisali : The suspension of the Brabus E V12 Biturbo is sporty yet comfortable with a ride height lowered by some 30 millimeters compared to its production brethren. Brabus sport sway bars support the sporty handling with excellent ride comfort and large safety reserves. We wnetrzu to w koncu full wypas czyli najwyzszej jakosci materialy. Ciekawe czy silnik ma czasowe wylaczanie cylindrow np. w miescie wtedy, kiedy nie korzysta z pelnej mocy w celu oszczednosci paliwa.

Nie tzreba chyba tłumaczyć co niektórych słów :) Poniżej macie kilka fotek jeszcze tego jak to Tomi okre?lił "Lajcikowego samochodziku".

Kliknij w wybarne zdjęcie aby powiększyć...



_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Luty 2006, 23:07   

Powiem tak przygladajac, sie temu zdjeci merca z wystawy nie za bardzo mnie on zainspirował dopiero przygladajac sie zdjacia jakie DJ zapodał to urzekł mnie jego wyglad hehe naprawde naprawde trudnow w to uwierzyć, ale samochód jest piekny.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 23 Wrzesień 2006, 12:08   

A to moja ostatnia fotograficzna zdobycz ;) Klasyczne BMW po całkiem fajnym wizualnym (i pewnie nie tylko) tuningu. Widziałam j? wcze?niej kilka razy kr?ż?c? po |winouj?ciu, ale do piero kilka dni temu udało mi się j? "ustrzelić" przed tamtejszym... Aresztem |ledczym :D
_________________
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Wrzesień 2006, 13:42   

feety, ale bryka :D fajny motyw na autku :) chociaż osobi?cie wolałabym inne kolory :D np. czerń z czerwieni? ;)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.