Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Kupujemy Masowe koszulki!!!!
Autor Wiadomość
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Lipiec 2006, 16:00   Kupujemy Masowe koszulki!!!!

UWAGA!!!
już niejednokrotnie próbowali?my zakupić Masowe koszulki....
i lipa....zawsze było dużo chętnych ale nikt się nie posun?ł o krok dalej niż przytaknięcie głow?..

tym razem to wezwanie ostateczne...kto się nie załapie, nie będzie miał koszulki
koszulka wygl?da tak jak na tych zdjęciach i na plecach ma dumny napis 'MASA KRYTYCZNA PIOTRKÓW TRYB.'

http://www.masa.mojpiotrk...?album=9&pos=12
http://www.masa.mojpiotrk...?album=9&pos=50

cena mojej koszulki to o ile dobrze pamiętam 39zł....ale!!!! je?li zamówimy kilkana?cie sztuk, to ugadałem cenę prawdopodobnie poniżej 30zł.

a więc moja decyzja brzmi następuj?co:
aby zamówić koszulkę należy wpłacić kwotę 30PLN do mojego portfela (spokojna głowa nie przepiję, stać mnie jeszcze... :) ) je?li koszulki wyjd? taniej, to zwrócę....resztę pieniędzy oczywi?cie :)

jak pewnie wiecie, w piatek Masa...tam można będzie mnie znaleĽć, bo potem wyruszam na wyprawę i następna okazja ujrzenia mojej gęby w mie?cie będzie po połowie sierpnia, wtedy zbiorę resztę kasy i wtedy to wła?nie zamówię koszulki...jak się sprężymy, to na sierpniow? masę pojedziemy w pieknych koszulkach zaprojektowanych przez niedocenianego projektanta mody...Rosia...czyli przeze mnie

a więc do dzieła..zbierać puszki, butelki, odwiedzić babcię, rozbić ?winkę, wyci?gn?ć skarpetkę spod łóżka, odwiedzić ?cianę płaczu....czekam na zamówienia..

aha...rozmiar mojej to M, więc mniejsi ode mnie zamawiaj? mniejsze, więksi i luzacy zamawiaj? większe, czyż to nie proste?? :)
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Sierpień 2006, 06:00   

uwaga....na koszulkach można sobie zamówić swoj? własn? ksywkę, pseudonim artystyczny lub imię...
a więc proszę o kontakt (kontakt cielesny ze mn? będzie możliwy dopiero po powrocie z drugiego etapu wyprawy)
my?lę, że zorganizujemy sobie zebranie w kinie po moim powrocie, zbiorę kasę i ksywki, i potem pozostanie już tylko cierpliwe czekanie

a więc pozdrower i do zobaczenia
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 6 Sierpień 2006, 08:30   

Będziemy mieć koszulki z Rosiem jedz?cym frytki...?? :hahaha1: :P
_________________
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Sierpień 2006, 13:20   

feety napisał/a:
Będziemy mieć koszulki z Rosiem jedz?cym frytki...?? :hahaha1: :P
i plama keczapu na tym <hahaha>
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Raven 




Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 23:07   

Ja powiem tak, kupie rower - pojade na mase- to wtedy kupie koszulke sobie :P
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian


Timeo Danaos et Dona Ferentes
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Sierpień 2006, 23:10   

A ja powiem tak poprostu bardzo podziękujcie portalowi mojpiotrkow za to,że limit transferu Wam się skończył :hahaha:

Kod:

Bandwidth Limit Exceeded
The server is temporarily unable to service your request due to the site owner reaching his/her bandwidth limit. Please try again later.


A nad koszulkami trzeba pomy?leć. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
K-Bay 



Wiek: 39
Dołączył: 04 Sie 2006
Posty: 32
Skąd: ISOC-PL
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 05:32   

Neo napisał/a:
A ja powiem tak poprostu bardzo podziękujcie portalowi mojpiotrkow za to,że limit transferu Wam się skończył :hahaha:


Ulżyło dziecku ?

Kiedy się działa społecznie to pojawiaj? się problemy z podziałem zasobów (tak "wyparowała" niejedna darmowa shell-ownia, albo stała się bytem stricte komercyjnym), tak jak k??liwie zauważyłe?. Kiedy Wam nawaliła strona to na naszym forum nie było takich dedykacji. Kulturka drogi Michasiu... :luka:
_________________
Bartłomiej (bjfs) - phpBB3.pl
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 07:49   

spokojnie panowie, bez zbędnych emocji...
jak w trasie komu? pęknie dętka to go nie wy?miewamy tylko pomagamy załatać...i dzięki temu zamiast wojen i potyczek mamy coraz więcej uczestników i przyjaciół...

a propos koszulek...już s? u mnie w domu...leż? w pudle i czekaj? na czwartkowe zebranie o 20.00 w Kinie, gdzie będzie je można odebrać
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 08:58   

K-Bay napisał/a:
Ulżyło dziecku ?


K-Bay nie obrażaj mnie skoro ja tego nie robię, za podobne testy odpowiednio mogę Cię nagrodzić. Różnica taka skoro oferujecie komu? hosting powinnni?cie dopilnować aby takie sytuacjenie miały miejsca. I podzielić transfer miesięczny na konkretne witryny a nie pozostawiać wszystkie pod jednym. No cóż ale to nie mój bałagan tylko wasz. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.