Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jadu-Gadu | Gadu-Gadu na komórkę !
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 12 Sierpień 2006, 15:52   Jadu-Gadu | Gadu-Gadu na komórkę !

Witam.
Specjalnie dla Was dzi? zapodaję programik JAVA na komórkę.
Jest to Jadu-Gadu, czyli normalnie mówi?c Gadu-Gadu w Javie :)

Naprawdę super sprawa, można wej?ć na GG w każdym momencie.

O Programie:

JaduGadu jest alternatywnym klientem popularnego komunikatora Gadu-Gadu, maj?cym zastosowanie w telefonach komórkowych (J2ME™).
Program JaduGadu nie jest w żaden sposób zwi?zany z firm? będ?c? wła?cicielem programu Gadu-Gadu.
Główne cechy programu:

* klient Gadu-Gadu
* bezpo?rednie poł?czenie do serwera GG
* używa protokołu w wersji 6.0
* wersja polska
* freeware
* import listy kontaktów z serwera

Przed zainstalowaniem nowej wersji programu zaleca się odinstalowanie starej wersji.

Najczęstsze problemy:

Je?li jadugadu zatrzymuje sie w momencie ł?czenia się z serwerem gg, oznacza to że:

* Profil poł?czenia (zwykle GPRS) jest Ľle skonfigurowany. Należy przej?ć do konfiguracji profili poł?czeń w telefonie, i sprawdzić warto?ć punktu dostępowego (APN), je?li ma on jedn? z warto?ci (sieci idea/plus/era): wap.idea.pl/wap.plusgsm.pl/erawap - jest do dostęp do WAP'u, i jadugadu nie będzie mogło poł?czyć się z serwerem gg. Profil trzeba skonfigurować zgodnie z używan? sieci? gsm tak, aby jadugadu miało dostęp do internetu (nie ograniczonego do WAP). Prawidłowe warto?ci APN (idea/plus/era): www.idea.pl/www.plusgsm.pl/eraInternet. W celu prawidłowej konfiguracji odsyłam na strony operatorów gsm oraz fora dyskusyjne użytkowników telefonów.
* Nasz telefon nie obsługuje gniazdek sieciowych (sockets), których implementacja w MIDP 1.0 jest opcjonalna. Oznacza to że jadugadu nie będzie działało na takim telefonie.

Obsługiwane telefony:


Każdy telefon obsługuj?cy Java™ (CLDC/MIDP) z obsług? socketów
(lista obsługiwanych telefonów na stronie projektu Jimm - jimm.sf.net)

Licencja:

Pobieraj?c ten program przyjmujesz do wiadomo?ci wszystkie poniższe postanowienia.

1. Ten program jest rozprowadzany na zasadzie freeware - dostajesz go za darmo i możesz używać dowolnej ilo?ci kopii.
2. Autor nie udziela żadnych gwarancji, zapewnień ani obietnic dotycz?cych przydatno?ci programu do konkretnego celu. Nie udziela też żadnych innych gwarancji, zarówno jednoznacznych jak i domy?lnych.
3. Autor nie gwarantuje, że oprogramowanie spełni Twoje wymagania lub że będzie działać bez błędów albo że nie uszkodzi Twojego komputera/telefonu (oczywi?cie dołożyłem wszelkich starań, żeby zachowywał się przyzwoicie).
4. Autor nie podlega jakiejkolwiek odpowiedzialno?ci za jakiekolwiek szkody, wyrz?dzone ewentualnie przez program.
5. Ograniczenia: zabrania się dekompilacji, deasemblacji, odtwarzania kodu Ľródłowego oraz tworzenia oprogramowania opartego na niniejszym programie. Nie wolno rozprowadzaæ tego programu w celach zarobkowych.

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---


Psst: Dodam jeszcze aby?cie się nie bali, że zapłacicie dużo za poł?czenie internetowe z komórki.
Otóż kolega jest w Orange i za 3 godziny korzystania zapłacił 50 gr.

Proszę się zorientować na stronie operatora ile kosztuje internet.

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Sierpień 2006, 23:12   

Neo - ja w Erze odpaliłem gg w komórce ... za godzine zapłaciłem ok 3 zł ... ale to było z rok temu wiec możliwe ze ceny posżły w dół. .... polecam bardzo fajna sprawa ... tel. nie musi być wcale jaki? wypa?ny ... ja to odpalałem na Alcatelu 735 OT i ?migało bez problemu. W wapie (przynajmniej w erze) była zakładka gg i tam sie tylko wypełniało wszystko i dawaj ... :)

Pozdrawiam
Ozer
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 29 Sierpień 2006, 14:25   

Może być fajna sprawa... Qrcze muszę o tym pomy?leć jak się zacznie rok akademicki :D wtedy wykłady będ? sam? przyjemno?ci? :lol2:
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
ozix
[Usunięty]


Wysłany: 11 Listopad 2006, 12:30   Re: Jadu-Gadu | Gadu-Gadu na komórkę !

hmm ciekawe;) trzebz sie pobawic
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.