Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki macie wóz ??
Autor Wiadomość
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
  Wysłany: 29 Sierpień 2006, 14:22   Jaki macie wóz ??

Nie wiem czy był już taki temacik ale z tego co widze to nie było :) Możecie się pochwalić jakim autkiem jeĽdzicie i co w nim lubicie najbardziej? Ja jeżdże Matizem (narazie :D ). Bo narazie mi wystarcze. Podoba mi się to w nim, że nie ma takich dużych gabarytów i można nim wszędzie zaparkować a najczę?ciej jeżdże po mie?cie gdzie często się parkuje w różnorakich miejscach. Poodoba mi się różwnież to, że jest w miare zrywny i że mało pali bo około 6 litrów na 100 km. Wszystkim kierowcom życze szerokiej szosy... :D
Pozdro :)
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 09:37   

a ja nie mam swojego auta :D hm ciekawe dlaczemu :rotfl: hyhy :P
prawko dopiero za 2 lata więc mówi samo za siebie :D
conajwyżej moge sie pochwalić autem rodziców :rotfl:
toteż jest to: Hyundai Accent :D srebrny :) i to kolor lubie w nim najbardziej :rotfl:
2 drzwiowy x) tzn jak niektorzy mówi? 3 bo jeszcze bagażnik :P
rocznik nie wiem który :D przebieg nie wiem jaki :D silnik - nie mam pojecia :rotfl:
kurde prawie nic o nim nie wiem x) ale wstyyd :lol2:
no to na tyle :rotfl:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 10:31   

ja też nie mam autka a co najlepsze nawet prawka :lol2: może w przyszło?ci.... :oczami:
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 10:49   

A ja mam prawko i to już od dobrych 5 lat :D ale nie mam autka :D prawko zrobiłam, żeby mieć na przyszło?ć spokój :lol2: przynajmniej za kurs nie zapłaciłam tyle kasy co teraz trzeba - taki tego plus :) Chociaż za kierownicę bałabym się troszku wsi??ć, bo baaaaardzo dawno nie jeĽdziłam :( więc jak kto? chce się zabić to zapraszam do mnie na mał? przejażdżkę :D tylko autko załatwić prosze najpierw bo ja nie mam :lol2:
Ogólnie to znam się na samochodach tyle że pożal się Boże :D ja mogę ocenić auto od zewn?trz (np kolor, ogólny wygl?d :lol2: ) a wewn?trz to już czarna magia :D od tego facet jest :P Boże ja tu się nie wypowiadam bo komiks wyjdzie :hahaha:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 11:22   

Paula napisał/a:
od tego facet jest :P
czy ja wiem...wiele razy pomagałam szwagrowi i cu? nie cu? o nich wiem :) a prawka jak narazie nie robie bo po co... co do proponowanej przejażdżki to ja podziękuje :D cmok :kiss:
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 13:20   

Cytat:
czy ja wiem...wiele razy pomagałam szwagrowi i cu? nie cu? o nich wiem :)
no ja wiem, że pomagała?, bo mówiła? :P ale umiałaby? np sama koło zmienić, albo cu? innego :?: :D :D :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 13:31   

Tak samo jak Paula posiadam juz prawko 5 lat :) Posiadam tez autko :)
Jest to opel Corsa B kolor czarna :) dwudrzwiowa rocznik 95 ale pierwsza rejestracja była 96 :) silnik 1.2 przebieg 192 tys km :)

Ogólnie uwielbiam moj? pszczółke nie wyobrazam sobie życia bez niej :)
A co mi sie najbardziej podoba w niej hm........ tłumnik sportowy z rura wydechowa rozdwojon? na koncu :) (czasami fajnie buczy :D ) oraz brewki na reflektorach w nocy wyglada jakby miała przymróżone oczy :luka:

To tyle :) życze wszystkim spokojnej i przede wszystkim bezpiecznej jazdy :)
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 14:40   

Cytat:
no ja wiem, że pomagała?, bo mówiła? :P ale umiałaby? np sama koło zmienić, albo cu? innego :?: :D
wiesz co jakbym maiała jeszcze kogo? do pomocy i lewarek i klucz itp to czemu nie :)
***Anu?|*** napisał/a:
Posiadam tez autko :)
czuje się zaproszona na przejażdżke :D nie to żebym się wpraszała do Ciebie :P :]
_________________

 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 15:17   

Marlenka napisał/a:
czuje się zaproszona na przejażdżke :D nie to żebym się wpraszała do Ciebie :P :]


A nie boisz się ja podobno jeżdze jak szatan :)
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 19:26   

Marlenka napisał/a:
wiesz co jakbym maiała jeszcze kogo? do pomocy i lewarek i klucz itp to czemu nie :)
ale ja mówię jakby? sama była, a nie z kim? do pomocy :P :D
Marlenka napisał/a:
***Anu?|*** napisał/a:
Posiadam tez autko :)
czuje się zaproszona na przejażdżke :D nie to żebym się wpraszała do Ciebie :P :]
ja też :lol2:
***Anu?|*** napisał/a:
A nie boisz się ja podobno jeżdze jak szatan :)
to dobrze, bo ja lubię szybk? jazdę :malysz:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 20:52   

A ja mam Renault Clio I. Rocznik 1991, 1.2 ccm, 3 drzwiowy, kolor grafitowy. Obecnie po tuningu kamieniowym w lesie po grzybach. Warczy wydech yeeeeeah!!! :]

Je?li chodzi o eksploatacje -pali 6 litrów na 100km w cyklu mieszanym, przyspieszenia nie sprawdzałem ale my?le ze ok 12-13 sek. V-max 170km/h (osobi?cie jechałem tyle).
To chyba najważniejsze je?li chodzi o moje auteczko :]

Poza tym radyjko Panasonic 4x45W na CD, 4 gło?niki Sony Xplode, 2 kosteczki pod lusterkiem, brak pokrowców, iiiiii.....



.... Wypasione KOŁPAKI :lol:
 
 
   
RaDiO 




Wiek: 37
Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 56
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Wrzesień 2006, 10:45   

a ja jezdze czym popadnie i kto mi co da - wyci?gam z samochodu to co najlepsze :] strzeżcie się mistrzowie prostych - zakręty dla was to czarna magia :D :D :mad:

:super: a najcze?ciej jeżdze cinkim rodziców - pojemno?ć 0.9 l przebiek ok 150 tys bez zadnych przeróbek oprócz białych kloszy migaczy bocznych :] kolor srebrny metalik pali od 5 do 7-8 w zaleznosci od jazdy, warunków i załadunku - srednia to kolo 6,5 litra :] przyspieszenie do 100 - 18 sek i troche ale nie przyspieszenie jest najważniejsze :] ci co na wycieczki ze mn? jeżdż? to wiedz? :-)
_________________
How long befor I get in, befor it start befor I begin....
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 2 Wrzesień 2006, 12:07   

Hmm no cóż ja posiadam autko ale nie mma prawka :(

Jestem szcze?liwym posiadaczem Opla Ascony 1.6 S, udało się ja rozpędzić do 200 km/h , czyli ma niezłego kopa. Bardzo dobre przyspieszenie, odrazu przy zakupie założylismy gaz. bo wiadomo zwykłe paliwko jest troszeczkę drogie. Autko ma swoje lata bo jest z rocznika 1990 :) Jako? ,że ja lubie białe cicuszki to i mój samochód jest biały ale posiada wstawki kremowe po bokach w dolnej parti. Kilka fotek dla Was ^^









Dla mnie taki samochód wystarcza, przestronny, wygodny, nie za nowy a cieszy ;)

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 2 Wrzesień 2006, 13:50   

Gdzie? już widzialem ten samochód na którym? parkingu ale nie było w nim radia :( :lol2: A to nie czasem Twój blok? :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Wrzesień 2006, 14:01   

Mario napisał/a:
Gdzie? już widzialem ten samochód na którym? parkingu ale nie było w nim radia :( :lol2:


Radyjko jest, tylko odpowiednio schowane :]

dokładnie stoi tuż koło mojego bloku na tym nowym parkingu :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 15:39   

Neo, a moze juz nie ma ? :D ... owszem wózek wygodny miałem okazje jechać nim na tylnej kanapie :D z płytami cd na kolanba (2 pudłami) :D
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 15:57   

Paula napisał/a:
ale ja mówię jakby? sama była, a nie z kim? do pomocy :P :D
to bym się troche namęczyła bo nie mam tyle pary w łapach co faceci ale dałabym rade :)
no to fajnie że macie autka ja też się może kiedy? dorobie bo kupić to nie sztuka tylko utrzymać :) buzka
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 20:38   

Ozer napisał/a:
owszem wózek wygodny miałem okazje jechać nim na tylnej kanapie :D z płytami cd na kolanba (2 pudłami) :D


wiesz wtedy już miejsca z przodu nie było :lol2: A chyba walizka też z tyłu z Tob? siedziała :D

Dzi? mój samochodzik miał mała stłuczkeale wyszedł bez szwanku co najlepsze :) Koles , powiedział ,że nie zauwazył samochodu jadacego przed nim z odległosci 2 metrów :lol2: pogratulować...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
seban 




Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 38
Skąd: MoSzCzEnIcA
Wysłany: 5 Wrzesień 2006, 19:20   

Neo napisał/a:
Jestem szcze?liwym posiadaczem Opla Ascony 1.6 S, udało się ja rozpędzić do 200 km/h

albo masz mniejsze niz fabryczne kola albo licznik Ci baaaardzo przeklamuje ;) no offence ale to fizycznie niemozliwe...
_________________
Hej Dziewczyno Oooooo!!!! Spójrz Na Misia Aaaaa !!!!! :hyhy:
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Wrzesień 2006, 22:57   

seban napisał/a:
albo masz mniejsze niz fabryczne kola albo licznik Ci baaaardzo przeklamuje ;) no offence ale to fizycznie niemozliwe...


Licznik działa poprawnie :) a jest to fizycznie możliwe bo mnie się to udało.nie jechałe? tym samochodem więc nie znasz jego możliwo?ci. ^^
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
seban 




Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 38
Skąd: MoSzCzEnIcA
Wysłany: 6 Wrzesień 2006, 06:36   

nadal twierdze ze jest to niemozliwe...polecam pomiar G-techem na jakims zlocie ;)

** Dodano: Sro 06 Wrz, 2006 **
90 koni dala fabryka, z wiekiem ucieklo z 10-15 (nie ma szans zeby tak nie bylo) z 10 zabrala gazownia (mam nadzieje ze wiesz czemu tak sie dzieje i nie bedziesz polemizowal)....wiec jesli ktos mowi ze 70 koni rozpedzi Ascone do 200 to sie myli i tyle, a ze tyle pokazuje licznik to juz inna bajka....ja w b3 113 konnym rozpedzalem sie do ponad 200 (licznikowych) ale mialem gaz bez miksera czyli bez zwezki na dolocie tylko zalozony blos a audi ma jedne z dokladniejszych licznikow, jednak w cuda nie wierze...ok jesli w to wierzysz to napisz to na streetracing.pl, tam sa ludzie ktorzy znaja sie na rzeczy, i uswiadomia cie raz dwa trzy.
Pozdrawiam
_________________
Hej Dziewczyno Oooooo!!!! Spójrz Na Misia Aaaaa !!!!! :hyhy:
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Wrzesień 2006, 09:39   

seban, ale czy ja powiedziałem,że ja teraz się tym samochodem tak rozpędziłem ? Nie ;) to było na samym pocz?tku jego posiadania czyli hmm7 lat temu. Wtedy to autko jeszcze mogło. A czemu ? Dlatego,że było po kapitalnym remoncie. Wła?cicielem był starszy człowiek i ta ascona nie posiadała twedy jeszcze gazu. Dopiero po około roku założyli?my do niej instalacje gazowa :) A test został dokonany na autostradzie tuż po zakupie, i nie wymy?lamam sobie, tylko mówie jak było :)

A na forum streetracing.pl dobrze jest mi znane bo zagladam tam co jaki? czas.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 16:09   

To może teraz ja :]













Jak mówiłem wstawiam foty reni mojej :)
Ostatnio zmieniony przez Ozer 9 Wrzesień 2006, 20:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Wrzesień 2006, 20:05   

wow no to niezle teraz wiem jak? masz rejestracje :P bede Cie ?ledzić :luka: :D
_________________

 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Wrzesień 2006, 20:11   

Marlenka, a sledz sobie :D i tak tylko porsche mnie dogania :D ale i tak z wielkim bólem... teraz design mu zmieniam ... w srodku i na zewn?trz po tropszku ....

jak kasiora bedzie to alu i tłumik zamontuje :D ale narazie lipa ... floty nima :(

Ale za to założyłem 3 STOP :lol2:
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 17:28   

Ozer, proponuję Ci ukryć rejestracje na fotkach :)

Ozer napisał/a:
Ale za to założyłem 3 STOP :lol2:


To ja ci powiem tylko tyle,że własnie złamałe? przepisy. nie wolno zakładać sobie kolejnego ?wiatła "stop", gorzi za to mandat i natychamistowy demontaż. Trzecie ?wiatło stopu można jedynie posiadac w samochodzie je?li jest ono seryjnie zamontowane. W przeciwnym razie jest zabronione. Tak to wyglada prawnie, dlatego proponuję Ci się zastanowic nad tym.

A co do samochodu, miałem okazję nim z tob? jechac i ma całkiem niezłeprzyspieszenie i wygodne siedzonka. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 20:13   

Neo, to co 2 kierowca powinien dostać mandat ... a ze sklepów powinno być wycofane :P nie zdejmuje :D poza tym nie bedzie go widać bo bedzie ciemna szyba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 20:28   

Ozer napisał/a:
Neo, to co 2 kierowca powinien dostać mandat


Jest to zabronione i tyle. A już wielu policjantów z drogówki zaczeło zwracać na to uwagę. Zreszt? nie wiem po jaka chorobe kolejn ?wiatło, tym bardziej,że będziesz miał przyciemnion? szybę i ?wiatło nie będzie już tak silne.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 20:48   

Neo, poprostu mniałem lampe wiec założyłem :) lepiej jak działa niż sie kurzy :) ale zrobie jeszcz ejeden gadżet :D stop bedzie zał?czany guzikiem :] wiesz jak psy jad? to go off i już :D :D :D
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 12:27   

Neo a przepisy sa po to aby je lamac :P
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 18:01   

Luck, masz racje!!!!!
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 18:26   

Cytat:
Luck, masz racje!!!!!


Luck napisał/a:
Neo a przepisy sa po to aby je lamac :P


nie no poprostu tylko "Nobla" wam wręczyć :hahaha:

W jakim? celu ustanowiono ten przepis i akóratnie nie namawiał bym nikogo do jego łamania. Dla mnie wszelkie przepisy ruchu drogowego nie należa do takich które powinno się łamać.

Z mojej strony EOT
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 19:06   

Neo, nie dla mnie to do d*** taki przepis bo przecież to jest dla bezpieczeństwa ...
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 19:11   

Neo napisał/a:
Dla mnie wszelkie przepisy ruchu drogowego nie należa do takich które powinno się łamać

wg mnie tez ale w zalezno?ci w sumie jakie to przepisy :P a ten akurat o ktorym mowa powyzej można 'przeboleć' bo nie stwarza to zagrozenia na drodze :] a wręcz powiedziałabym ze moze kiedy? pomóc :P bo moze kto? nie zauwazy innego ?wiatła 'stop' tylko wła?nie to :D
ogolnie wiadomo przepis to przepis aleeee... :P hihi ;)
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 8 Listopad 2006, 16:15   

hehehe troszke pozno ale co tam :D ja posiadam fure produkcij niemieckiej :) niektorym podoba sie to auto a mi ani troche ;) jest to bmw serii 3 z 93 roku kolor tego bolidu to bialy ;) brak instalacij gazowej moim zdaniem szkoda tylko silnika :) no i moj ojciec jest tego samego zdania wkoncu to jego auto ;) a o to fotka :) niebawem czarne elementy beda tez w kolorze nadwozia :) pozdro

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Listopad 2006, 16:19   

Wow to widze,ze teraz będziesz się woził, zimny łokieć i dresik :lol2: (joke oczywi?cie)
Zwarzywszy na ten rocznik nalezy uwarzać na progi, bo lubia się sypać, ze względu na swój wiek :P

Zrób jakie? fotki jeszcze :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 8 Listopad 2006, 16:25   

hehehe spoko zrobie wiecej fotek :) co do rdzy nie ma zadnych takich problemow auto bylo dokladnie sprawdzone po drugie od samego poczatku bylo serwisowane w aso i stalo w garazu :) autem jezdzil 65 letni dziadek :D wiec fura jest w fazie odmulania :)
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Listopad 2006, 16:36   

Neo napisał/a:
Wow to widze,ze teraz będziesz się woził, zimny łokieć i dresik (joke oczywi?cie)



:lol2: i tablice rejestracyjne EPI 12345 :D :D:D:D


Nie trawie tej marki :D
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 9 Listopad 2006, 10:36   

Ja mam Forda Transita koloru białego ( 2.5 l moc 70 KM ) , auto powolne , ale bierzesz Sobie 6 osób nad morze i na paliwo wychodzi za pół darmo :) . Poza tym zasuwam czasami poldkiem mojego brata ( na gaz bo tanio :) ) , a jakimi samochodami jeĽdziłem , to będzie trochę tego kiedy? tam napiszę , bo jest tego z kilkana?cie sztuk :D


Pozdrawiam :)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Listopad 2006, 10:46   

piterr27 napisał/a:
Ja mam Forda Transita koloru białego
no no :D nawet raz nim jechałam :D Za to poldkiem Twojego brata więcej razy :D potrafi pruć nieĽle :D
Ja samochodu nie mam, za to mam prawko :lol2: za to tyż jeĽdziłam różnymi furami, zliczyć nie zliczę :P :D może kiedy? napiszę :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Styczeń 2007, 08:12   

ja mam nadzieje,że w miare możliwo?ci zmienie samochód ze względu na jego stan fizyczny, mam podłoge do remontu... a jest to drogi interes. Luck to kiedy przyjedziesz w odwiedziny skoro ma taka bryke ?? ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 9 Styczeń 2007, 12:27   

Neo jest maly problem nie mam karty woznicy wiec nie da rady chyba ze komunikacja miejska :D jak narazie szukam dziewczyny z prawkiem zeby mnie wozila :D :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Styczeń 2007, 15:32   

No to "lipton" , to chyba prędzej ja do Ciebie przyjadę hehe. A co do szukania dziewczyny z prawkiem dobry pomysł , w zupełno?ci popieram :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 10 Styczeń 2007, 10:48   

dobra to kiedy mam sie spodziewac twojej wizyty ? :D bo cos juz od ponad roku sie do mnie wybierasz i cos dojechac nie mozesz :D a tak apropos mojej szrociary bialej tzn nie mojej tylko ojca :D niebawem umieszcze fotki z jej drobnej przemiany wizualnej :) moge napisac tylko tyle ze bedzie nadal biala tylko tym razem cala :D i dojda nowe lampy przednie (angel eyes black) jak i tylnie (lexus look) :) wiec wyglad auta poprawi sie chyba na lepsze :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Styczeń 2007, 13:31   

Hmm ja już prawie dojechałem do Ciebie, ale cały czas w ostatnim momencie gubię drogę. A tak na poważnie, być może niedługo przyjadę. :)

Dlaczego mnei nie dziwi,ze ludzie kupuj? lampy od lexusa.. większo?ć samochodów w których były zmienione klosze to wła?nie na klosze od lexusa hmm... to jaka? mania czy co ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Kaczor 



Wiek: 35
Dołączył: 25 Mar 2007
Posty: 9
Skąd: z daleka :D
Wysłany: 11 Kwiecień 2007, 23:54   

Ja tam mogę pochwalić się moim granatowym Golfem 3 93r. 160tys. przebiegu 1.6l 75km max co udało mi się jechać to 150km/h na trasie do łodzi. Ale już niedługo będę bił ten rekord :D

aha z chęci? kupie jakie? ładne alufelgi na ?ruby 4x100 :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Kwiecień 2007, 12:15   

Kaczor napisał/a:
160tys. przebiegu
Trochę mało jak na samochód tego rocznika, hcyba,ze już Ci się licznik przekręcił :P

A co do felg to proponuje pojechać na Giełdę pod łodzi? (przed Carefourem w prawo) ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Kwiecień 2007, 12:05   

Mario, Kaczor, piterr27, Ozer, czekam na zdjęcia samochodów :D bo wiecie opis swoje a zdjęcie swoje :D
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
^Różowa Tina 




Wiek: 35
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Bełchatów City :)
Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 20:13   

jeszcze nie mam prawka (może jak zdam 17 maja to będę miała) i będę się wozić Volvo 460 GL rocznik 94 albo Matizem siostruni :D
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2007, 07:50   

ja jeszcze nie zdałam egzaminu na prawko :( ale jak już zdam to to i tak bede chodzić pieszo bo narazie nie mam kasy na auto..........ale pod choinke od męża zażyczyłam sobie forda fokusa hihi....ale mam marzenia :)
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.