Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Uczelnie Wyższe w Piotrkowie
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 5 Wrzesień 2006, 18:12   Uczelnie Wyższe w Piotrkowie

Które szkoły możecie polecić osoba które kończa liceum i nie maja piniedzy aby wyjechacn a studia gdzie? dalej.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Wrzesień 2006, 21:20   

Cytat:
Które szkoły możecie polecić osoba które kończa liceum i nie maja piniedzy aby wyjechacn a studia gdzie? dalej.
Michał jak piszesz to potem przeczytaj swojego posta bo masz błędy że aż razi :/ pisze się: "osobom" a nie "osob?", "pieniędzy" a nie "piniedzy" i raczej "wyjechać na", a nie "wyjechacn a" :/

Co do tematu... to u nas w Piotrkowie raczej nie ma zbytnio nic ciekawego :/ no ale nie dziwmy się, bo to przecież Piotrków.
Po pierwsze jest A|, czyli Akademia |więtokrzyska w Kielcach, a u nas Filia tej uczelni. Nie jest tam tak tragicznie, ale i super również :D ?rednio na jeża, że tak powiem :D ja wytrzymałam tam 3 lata, miło wspominam pobyt na tej uczelni, najważniejsze zawsze dobre towarzystwo :D wykładowcy s? różni :D dwie kategorie: baaaaardzo wku*******y (wkuurzaj?cy :D )a zarazem bardzo wymagaj?cy, oraz bardzo mili, uprzejmi, którzy zawsze pomog? i doradz? co i jak :) Czyli chyba tak jak wszędzie, bo nigdzie chyba nie ma samych idealnych wykładowców. Mogłabym powymieniać tutaj nazwiskami normalnych i nienormalnych wykładowców jedynie z ekonomii, bo to studiowałam i dalej będę kontynuować, ale nie wypada raczej, bo jeszcze mnie kto? z Was podkabluje i będzie jazda, a ja jeszcze 2 lata będę raczej studiować w A| :D
No wła?nie ekonomia jest 3-letnia, a potem 2 lata magisterki i tutaj jest taki minusik, że magisterka jest tylko zaoczna, za to plusem jest to, że ?wistek jest z Uniwersytetu Łódzkiego :) czyli uczęszczaj?c na zaoczne studia ekonomiczne na A| jest tak jakby się studiowało na UŁ :) I nigdzie nie jest podobnież napisane póĽniej, że kończyło się A| :D ponieważ A| nie jest ani Oddziałem ani Fili? UŁ :)
W A| jest sporo kierunków, tj: wyżej wspomniana przeze mnie ekonomia, dalej pedagogika, socjologia, filologia polska, fil. angielska, historia, stosunki międzynarodowe i bodajże logistyka. Jest więc w sumie w czym wybierać :) Kiedy? była jeszcze fil. germańska ale już nie ma.
Nie wiem co tam jeszcze o tej uczelni pisać :D jak mi się cu? przypomni to skrobnę cu? ;)
A tutaj podaję linka do stronki tej uczelni: www.aspt.pl

Dalej jest WSH (Wyższa Szkoła Handlowa). Ul. Sienkiewicza 9. Moja kumpela tam chodziła jednocze?nie studiuj?c ze mn? na A|, tyle że na WSH zaocznie, a ze mn? na A| dziennie :) zdolniacha, więc dała radę z dwoma uczelniami :) Co do WSH to nie wiem jak tam jest. Wiem tylko tyle, że jest tam Administracja i Stosunki międzynarodowe :D i pewnie tak samo jak na każdej uczelni: raz lepiej raz gorzej, a wykładowcy rózni :D
Tutaj jest link do stronki tej uczelni: www.wsh.net.pl

Hmm.. WSK :D czyli Wyższa Szkoła Kupiecka na ul. Dmowskiego 38 :D nie wiem w ogóle co tam jest :D co? mi się obiło o uszy, że grafika komputerowa m.in. ale nie jestem pewna :) Neo, Ty chyba tam chodziłe?, więc pewnie więcej co? wiesz :) stronka internetowa: www.kupiecka.pl

Jest jeszcze UM :D --> Uniwersytet Medyczny, a raczej Filia tej łódzkiej uczelni :D Uczelnia mie?ci się na ul. D?browskiego 7. strona internetowa: www.umed.lodz.pl

Wyższa Szkoła Humanistyczno-Ekonomiczna, ul. Leonarda 12/14 :) Tam chyba informatyka jest je?li się nie mylę :) strona internetowa: www.wshe.lodz.pl


I tyle chyba :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Wrzesień 2006, 21:34   

Paula napisał/a:
Hmm.. WSK :D czyli Wyższa Szkoła Kupiecka na ul. Dmowskiego 38 :D nie wiem w ogóle co tam jest :D co? mi się obiło o uszy, że grafika komputerowa m.in. ale nie jestem pewna :) Neo, Ty chyba tam chodziłe?, więc pewnie więcej co? wiesz


Tak miałem okazję skończyć ta uczelnie. 3 lata spędziłem w tej uczelni. wiadomo jak to na każdych studiach s? chwile dobre i złe. nie wspominam zbyt przyjemnie wszystkich wykładowców. ale co to by były za studia gdyby się nie trafiło na jakiego? wykładowce który by nam życia nie utrudnił. Poziom uczelni 2/3. Większo?c wykładowcó była z Łódzkiego Uniwerku. S? dwie możliwo?ci studiowania, mianowicie w trybie zaocznym i wieczorowym. Kierunków nie będe wam wymieniał możecie o nich przeczytać na stronie. Grafiki nie ma jest jedynie w Łodzi. 2 główne kierunki w Piotrkowie to administracja 3 letani i marketing i zarz?dzanie również 3 letnie. Potem jest możliwo?ć kontunuowania nauki w Kupieckiej na uzupełniajacych studiach magisterskich. Mnie się to nie udało, gdyż ja kończyłem administrację i w Kupieckiej nie było mojej specjalizacji jedynie "Zarz?dzanie w Administracji" które zawierała przedmioty matematyczne. :]

Jak by kto? miał jakie? pytanie to czekam.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Evee 




Wiek: 37
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: z mamy
Wysłany: 28 Wrzesień 2006, 15:11   

Paula napisał/a:
Nie jest tam tak tragicznie, ale i super również :D ?rednio na jeża, że tak powiem :D miło wspominam pobyt na tej uczelni, najważniejsze zawsze dobre towarzystwo :D


?le nie jest, ale zawsze mogłoby być lepiej :]

Wielkim minusem jest organizacja w dziekanacie, żeby sie czego dowiedzieć trzeba sie na prawde natrudzić, bo osoby tam pracuj?ce często s? niedoinformowane.

Paula napisał/a:
No wła?nie ekonomia jest 3-letnia, a potem 2 lata magisterki


Teraz w ogóle studia maja być dwupoziomowe, moze to i nawet lepiej, tylko minusem jest to ze za magisterskie trzeba bedzie płacic.
_________________
Prawdziwa wolno?ć to bezwarunkowa akceptacja tego co jest.
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Wrzesień 2006, 23:15   

Evee napisał/a:
?le nie jest, ale zawsze mogłoby być lepiej :]
tak jak wszędzie :)
Evee napisał/a:
Wielkim minusem jest organizacja w dziekanacie, żeby sie czego dowiedzieć trzeba sie na prawde natrudzić, bo osoby tam pracuj?ce często s? niedoinformowane.
eee tam :D czasem tak jest to fakt, ale to nie jest ich wina. Babki z dziekanatów nie o wszystkich sprawach wiedz?, dlatego, że nie wszystkim musz? się interesować, np stypendiami, bo to do ich obowi?zków nie należy tak jak wiele innych spraw :] A poza tym wiem ile one maj? tam pracy przez cały rok, aż podziw, że daj? z tym radę... wiem to, bo miałam tam 6 tyg praktyk :) A ogólnie jak dla mnie babki z dziekanatów s? :ok:
Evee napisał/a:
Teraz w ogóle studia maja być dwupoziomowe, moze to i nawet lepiej, tylko minusem jest to ze za magisterskie trzeba bedzie płacic.
tzn jakie dwupowiomowe, bo niebardzo rozumiem :D I wła?nie beznadziejnie, że ekonomia jest 3-letnia :( a potem trzeba gdzie? i?ć dalej.. za to plus taki, że chodz?c na magisterkę zaoczn? na A| jest tak jakby się chodziło na UŁ :D to jest kól :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Evee 




Wiek: 37
Dołączyła: 07 Maj 2006
Posty: 8
Skąd: z mamy
Wysłany: 29 Wrzesień 2006, 07:35   

Dwupoziomowe, czyli najpierw licencjat 3 lata a pozniej magisterskie uzupełniaj?ce 2 letnie. Czyli że nie bedzie juz kierunków na których od razu mozesz w 5 lat zdobyć magistra.
_________________
Prawdziwa wolno?ć to bezwarunkowa akceptacja tego co jest.
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Wrzesień 2006, 07:59   

Evee napisał/a:
Dwupoziomowe, czyli najpierw licencjat 3 lata a pozniej magisterskie uzupełniaj?ce 2 letnie. Czyli że nie bedzie juz kierunków na których od razu mozesz w 5 lat zdobyć magistra.
aha... no ale np pedagogika jest 5-letnia, to co? Teraz będzie dwupoziomowa?
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Październik 2006, 19:53   

Już teraz nie ma tak łatwo, 2 razy będzie trzeba płacić za obronę pracy. Najpierw Licencjat a potem Magisterka.

A ma kto? jakie? informacje odno?nie kierunków w Handlówce ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Październik 2006, 08:56   

Cytat:
Już teraz nie ma tak łatwo, 2 razy będzie trzeba płacić za obronę pracy. Najpierw Licencjat a potem Magisterka.
ale takie studia s? lepsze :] takie moje zdanie.
Neo napisał/a:
A ma kto? jakie? informacje odno?nie kierunków w Handlówce ?
zobacz na stronie WSH, może tam co? jest.
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 17 Październik 2006, 13:25   

Neo napisał/a:
Już teraz nie ma tak łatwo, 2 razy będzie trzeba płacić za obronę pracy. Najpierw Licencjat a potem Magisterka.
moim zdaniem ma to swoje dobre i złe strony, dobre: można podj?ć pracę maj?c, że tak powiem podkładkę.. chociaż w dzisiejszych czasach nie ma to wielkiego znaczenia.. a złe: trzeba wydać dwa razy więcej kasy, martwić się o zapisy na studia ( znowu..:D) itd itp. Ja tam bym wolała od razu mgr robić :P ale w zwi?zku z tym, że równamy do norm unijnych takich kierunków jest teraz bardzo niewiele.
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Październik 2006, 15:59   

Gosiaczek:P napisał/a:
ale w zwi?zku z tym, że równamy do norm unijnych takich kierunków jest teraz bardzo niewiele.


no wła?nie wszystko pod unie i pod unie :| aż szkoda gadać. Tylko, szkoda,że nikt zarobków nie podnosi do unijnych...

A z płatno?ciami to jest nie za ciekawo. Ja wła?nie szedłem takim trybem dwustopniowym, najpierw licencjat w kupieckiej a teraz na UŁ Magisterka. Płatno?ci koszmarne na Kupieckiej miałem 360 zł miesi?c plus płatne 70 % wakacje.... A teraz na UŁ mam 1900 zł za semestr...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Październik 2006, 10:33   

Ja tak jak Paula siedze na A| nie jest Xle chociaż ja teraz mogę ponażekac bo musiałam sie przenie?c ze studiów dziennych na zaoczne... najbardziej brakuje mi znajomych niestety :rozpacz: bo w sumie trzeba wszystko zaczynać od poczatku...
ale nie nażekam fakt mialam kilku por?banych wykładowców ale to jak wszędzie nie da sie tego unikn?ć niestety :kwasny:
Ogolnie uczelnia nie jest najgorsza, pomimo tego co sie na jej temat mówi. Ja jakos sie ucze i zyje...
A pań w dziekanacie zwłaszcza pedagogiki 5 letniej dziennej będe bronic bo s? supi i nawet jak maja full roboty to znajd? czas zeby ci pomóc :ok:
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Styczeń 2007, 18:03   

Czy kto? z Was uczęszcza do WSHE na informatykę ? interesowało by mnie jaki tam jest poziom i jakie sa aktualne spacjalizacje.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
GitQ 




Wiek: 36
Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: PTB
Wysłany: 20 Marzec 2007, 19:26   

Handlówka <--- aktualnie sie tutaj ucze co prawda jestem na drugim semestrze, ale to nic :P Szkoła raczej jak kazda inna Wyzsza uczelnia. Co do wykladowców to wiekszosc z nich jest z UŁ, reszta z innych 'powaznych' uczelni. Sa goscie ktorzy stawiaja ocene za samo chodzenie na wyklady lub daja banalnie prosty test przy ktorym mozna sobie pomagac notatkami ;P, niektorzy sa poj***** a kilku jest strasznie poj****** i lepiej im nie podpasc. Plan jaki mialem/mam jest calkiem lajtowy nie raz mam tak ze nie chodze do szkoly 2 dni, ale niestety zdaza sie tak ze od czasu do czasu trzeba siedziec nawet i do 18 :( . Wykłady oczywiscie sa nieobowiazkowe ale czasami warto przyjsc aby np. zagrac w karty, albo gdy ktos ma urodziny (wiadomo o co cho) ;] . Co do cwieczen mozna dwa razy nie przyjsc, jesli jest wiecej nieobecnosci musi to byc zwolnienie, ale akurat z ludzmi od cwiczen mozna sie dogadac. Dziekanat - najlepiej zorganizowany dziekanat jaki widzialem, panie zawsze pomog?, wyjasnia nawet po 10 razy tak aby kazdy zrozumial i na (prawie :D ) kazdy temat :P . Jezeli cos sie dzieje to mozna isc pogadac przy kawce z rektorem ;) . Duzy minus to to ze szkola jest platna i oplaty sa spore bo jest to 1500 zico na miesiac. Od czasu do czasu s? jakies zawody w noge lub w siatke. Ogólnie to taka dosyc klimatyczna szkola. Jak mi sie cos jeszce przypomni to napisze :P
 
 
   
SaGa 




Wiek: 34
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 195
Skąd: PTB
Wysłany: 20 Czerwiec 2007, 21:52   

Mam pytanie do osób, które uczęszczaj? na A|.. :P Ze względu na ograniczenie ?rodków finansowych i wygodę mam zamiar za rok studiować tam filologię angielsk?.. ;) Chciałabym się dowiedzieć, czy może kto? z Was orientuje się czy ciężko jest się tam dostać, jaki jest poziom nauczania na tym kierunku itp. Je?li kto? z Was ma kontakt z osobami, które studiuj? na A| filologię angielsk? to byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje, ponieważ ja nie znam nikogo kto mógłby mi przybliżyć ten temat :P :D
_________________
.nie wszystko co pozytywne jest realne. ;|
 
 
   
GitQ 




Wiek: 36
Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 4
Skąd: PTB
Wysłany: 27 Czerwiec 2007, 15:34   

na filologie angielska na AS jest sie trudniej dostac niz do łodzi
najlepszy przyklad mój kumpel - dosc slaby uczen tylko z anglika bystrzak
zlozyl papiery na A| to nawet go nie uwzglednili na liscie
za to dostal sie na UŁ ^^
 
 
   
kamilQ 



Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 1
Skąd: Piotrków
  Wysłany: 30 Czerwiec 2007, 14:36   

Mógłby mi kto? powiedzieć jak to jest z t? WSHE w Piotrkowie kierunek informatyka. Gdzie s? zajęcia? gdzie i kiedy odbywa sie rekrutacja? Z góry dzięki:)
 
 
   
czlowiek.partii 



Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 4
Skąd: p-kow
Wysłany: 8 Październik 2007, 16:23   

od 1 stycznia A| juz nie bedzie A| :) to bedzie juz filia uniwersytetu kieleckiego ;] i otworza nowe kierunki :) slyszalem cos o historii ze slawinistyka (czy jakos tak), maja za 2 lata chyba zaczac rekrutacje na to. Pracodawcy sa zainteresowani osobami z takimi egzotycznymi doswiadczeniami ^^. maja jeszcze uruchomic wspolprace z uniwersytetem lwowskim, ktora bedzie polegala na tym ze np. rok uczy sie tej historii i slawinistyki w p-kowie a reszte we Lwowie ^^. Mnie chyba cos takiego interesuje i mam zamiar na to pojsc (maturka w 2009 ;] ), bo sie zalape chyba :P to ma byc takie kolo ratunkowe gdybym nie dostal sie na prawo do wrocka lub do lodzi chociaz kierunki historyczne tez mnie interesuja. Powie mi ktos kto studiuje badz studiowal historie jak z tym jest np w A|? ciekaw jestem :)

pozdrawiam i zycze powodzenia wszystkim studentom ktorzy zaczeli A| a skoncza UK ^^ kochajcie premiera Gosia <3 i dziekujcie ze wybory w pazdzierniku bo innaczej dalej Akademia bylaby akademia.. :)
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Listopad 2007, 07:15   

WSK czyli Wyższa Szkoła Kupiecka jest jedna z lepszych uczelni w Piotrkowie. Kierunki które tam przoduj? to Administracja i Marketing z Zarz?dzaniem. Wykładowcy w wiekszo?ci sa z Łodzi oraz Krakowa. Co może ucieszyć osoby które tam sie wybieraj? to fakt,że pomimo tego,że studjujecie w Piotrkowie otrzymujecie dyplom "Łódzki". Problemu ze znalezieniem pracy po tej uczelni nie ma żadnego. :)
 
 
   
MartaK 




Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 33
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Listopad 2007, 22:51   

Zapraszam do Handlówki pomimo tego,że to prywatna szkoła to poziom jest zachowany. rozpisywać się nie będę bo zrobiły to osoby przede mn?.
 
 
   
uczelnia_z_pasj 



Wiek: 27
Dołączyła: 14 Maj 2008
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 27 Maj 2008, 13:35   

kamilQ napisał/a:
Mógłby mi kto? powiedzieć jak to jest z t? WSHE w Piotrkowie kierunek informatyka. Gdzie s? zajęcia? gdzie i kiedy odbywa sie rekrutacja? Z góry dzięki:)

Cze?ć,
Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi posiada swój Punkt Informacyjny na ul. Leonarda 12/14 (budynek ZSP nr 3 - Ekonomik). W roku akademickim 2008/2009 prowadzimy rekrutację na 7 kierunków:
- ZARZˇDZANIE
- INFORMATYKA
- TRANSPORT
- ADMINISTRACJA
- FILOLOGIA ANGIELSKA
- FILOLOGIA GERMAŃSKA
- PEDAGOGIKA
Ważne podkreslenia jest to że wszystkie zajęcia odbywaj? się na miejscu (w Piotrkowie Trybunalskim) bez konieczno?ci dojazdów do naszej łódzkiej siedziby (co jednak gor?co polecam, gdyż WSHE organizuje najlepsze imprezy w mie?cie)!.
Kadra naukowa to najbardziej wykwalifikowani dydaktycy pochodz?cy z renomowanych Uczelni (jak UJ, UW a także UŁ i PŁ).
Zajęcia prowadzimy w systemie niestacjonarnym (zjazd co 2 weekend), co umożliwia naszym studentom jednoczesne podjęcie pracy, na znalezienie której nie mog? narzekać, gdyż wszystkie specjalizacje oferowane przez WSHE s? stale aktualizowane w zależno?ci od zapotrzebowania na rynku pracy.
STˇD W OFERCIE WSHE ZNALAZŁ SIĘ TRANSPORT CZY INFORMATYKA!!!! Nasi studenci s? "łakomym k?skiem" dla piotrkowskich pracodawców!!!! St?d moja rada dla wszystkich odwiedzaj?cych tę stronę: wybierajcie kierunek po którym możecie liczyć na ciekaw? pracę, zajrzyjcie do Urzędów Pracy - tam najwięcej jest magistrów pedagogiki (UH-P) i administracji (WSH)!!!
MOI DRODZY: ZAPRASZAM WAS GORˇCO DO WSHE PUNKT W PIOTRKOWIE - UCZELNI Z PASJˇ.
Tu zdobędziecie gruntown? wiedzę i umiejętno?ci potrzebne w przyszłej pracy, ale także będziecie mieli możliwo?ć przeżycia ciekawej przygody bo WSHE to nie tylko Uczelnia to STYL ŻYCIA.
ZAPRASZAM!!!!!
WSHE - UCZELNIA Z PASJˇ!
UL. LEONARDA 12/14
97 -300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
(044) 648 - 60 - 81 lub (044) 648 - 64 - 96
_________________
WSHE - Uczelnia z Pasj?!!!
WSHE.... TO NIE TYLKO UCZELNIA.... TO STYL życia!!!
 
 
   
Gothmog 



Dołączył: 21 Maj 2009
Posty: 1
Skąd: TM
Wysłany: 21 Maj 2009, 10:41   

uczelnia_z_pasj napisał/a:
kamilQ napisał/a:
Mógłby mi kto? powiedzieć jak to jest z t? WSHE w Piotrkowie kierunek informatyka. Gdzie s? zajęcia? gdzie i kiedy odbywa sie rekrutacja? Z góry dzięki:)

Cze?ć,
Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Łodzi posiada swój Punkt Informacyjny na ul. Leonarda 12/14 (budynek ZSP nr 3 - Ekonomik). W roku akademickim 2008/2009 prowadzimy rekrutację na 7 kierunków:
- ZARZˇDZANIE
- INFORMATYKA
- TRANSPORT
- ADMINISTRACJA
- FILOLOGIA ANGIELSKA
- FILOLOGIA GERMAŃSKA
- PEDAGOGIKA
Ważne podkreslenia jest to że wszystkie zajęcia odbywaj? się na miejscu (w Piotrkowie Trybunalskim) bez konieczno?ci dojazdów do naszej łódzkiej siedziby (co jednak gor?co polecam, gdyż WSHE organizuje najlepsze imprezy w mie?cie)!.
Kadra naukowa to najbardziej wykwalifikowani dydaktycy pochodz?cy z renomowanych Uczelni (jak UJ, UW a także UŁ i PŁ).
Zajęcia prowadzimy w systemie niestacjonarnym (zjazd co 2 weekend), co umożliwia naszym studentom jednoczesne podjęcie pracy, na znalezienie której nie mog? narzekać, gdyż wszystkie specjalizacje oferowane przez WSHE s? stale aktualizowane w zależno?ci od zapotrzebowania na rynku pracy.
STˇD W OFERCIE WSHE ZNALAZŁ SIĘ TRANSPORT CZY INFORMATYKA!!!! Nasi studenci s? "łakomym k?skiem" dla piotrkowskich pracodawców!!!! St?d moja rada dla wszystkich odwiedzaj?cych tę stronę: wybierajcie kierunek po którym możecie liczyć na ciekaw? pracę, zajrzyjcie do Urzędów Pracy - tam najwięcej jest magistrów pedagogiki (UH-P) i administracji (WSH)!!!
MOI DRODZY: ZAPRASZAM WAS GORˇCO DO WSHE PUNKT W PIOTRKOWIE - UCZELNI Z PASJˇ.
Tu zdobędziecie gruntown? wiedzę i umiejętno?ci potrzebne w przyszłej pracy, ale także będziecie mieli możliwo?ć przeżycia ciekawej przygody bo WSHE to nie tylko Uczelnia to STYL ŻYCIA.
ZAPRASZAM!!!!!
WSHE - UCZELNIA Z PASJˇ!
UL. LEONARDA 12/14
97 -300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
(044) 648 - 60 - 81 lub (044) 648 - 64 - 96


Z góry odradzam tę uczelnie nastawiona wył?cznie na kasę w tym roku za liczne przekręty zmienili nazwę AHE ...
z tego co wyczytałem na stronie ministerstwa uczelnia nie może prowadzić zajęć w Piotrkowie co liczy się z tym że dyplom może być nie do końca ważny ...
A poziom informatyki na tej uczelni jest praktycznie równy 0... w gazetach można znale?c często ogłoszenia typu : poszukuje studenta informatyki - za wyj?tkiem studentów WSHE w sumie płacisz i zdajesz ... Gor?co nie polecam
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.