Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Lost - Ogólnie
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 16 Wrzesień 2006, 15:57   Lost - Ogólnie

Witam,

napewno wielu z Was ten serial jest dobrze znany. Doczekali?my się 3 sezonu który rozpocznie się 4 pażdziernika w stacji abc. Znane tytuły odcinków 3 sezonu i daty ich emisji w telewizji ABC:

03x01 "A Tale of Two Cities", "Opowie?ć o dwóch miastach" [Kate] - 4 PaĽdziernika 2006

03x02 "Further Instructions", "Dalsze Instrukcje" [Claire] - 11 PaĽdziernika 2006

03x03 "The Glass Ballerina", "Szklana Balerina" [Sun(?)] - 18 PaĽdziernika 2006

03x04 "Every Man For Himself", "Ratuj Się Kto Może" [Desmond] - 25 PaĽdziernika 2006

03x05 "The Cost of Living", [Mr. Eko] - 1 Listopada 2006

*w kwadratowych nawiasach jest osoba, której retrospekcje (ang. flashbacks) będ? w tym odcinku.

A o to plakat oraz zwiastun promuj?cych nowy sezon Zagubionych.



_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 16 Wrzesień 2006, 18:35   

Hmm trzeba by zacz?ć sezon pierwszy ogl?dać bo słyszałem że fajny serial... :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Wrzesień 2006, 18:38   

Serial jest poprostu wspaniały. Gdy już zaczniesz odgladac nie bedziesz chciał aby odcinki się skończyły, bo jeste? co raz bardziej ciekaw. Tyle tajemnic kryje ten serial hehe ^^
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
+Raven 




Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Wrzesień 2006, 20:47   

Ogladalem 1 i 2 sezon, serial jest ?wietny, a kiedys jakos nie moglem sie za niego zabrac, swoja droga, serial jest podobny do jakiegos innego ktory tez kiedys byl w tv, tylko nie moge sobie przypomniec tytulu. A na 3 sezon czekam, mam nadzieje ze szybko bede mogl go obejzec, bo zapomne co bylo poprzednio :D
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian


Timeo Danaos et Dona Ferentes
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2007, 09:21   

Wczoraj była oficjalna premiera 1 odcinka 3 serii AXN postarał się aby dosyć szybko uzyskac prawa do emisji 3 seri która oficjaln? premiere miała w zeszłym roku. Również teraz w lutym a dokładnie 7 lutego został wyemitowany w stanach 7 odcinek "Not in Portland" 3 serii. Już nie mogę się doczekać aby go obejrzeć. Może wreszcie się dowiemy kim lub czym jest tajemniczy "stwór" który przewija się od pierwszych odcinków hehe.

Emisja w

25.02 Further Instructions [03]
04.03 Every Man for Himself [04]
11.03 The Cost of Living [05]
18.03 I Do [06]
25.03 Not in Portland [07]
01.04 Flashes Before Your Eyes
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Marzec 2007, 19:41   

Z tym serialem jest na bierz?co, na tyle czasu miałem będac za granica aby poogladac sobie Losta. Nie wiedziałem,ze AXN już rozpocz?ł emisje skoro oficjalnie 3 sezonu zostało wymietowane około 12 odcinków a tu prosze w polsce już 5 odcinek ostatnio był.

Serial jest naprawde wspaniały i godny uwagi :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Tmikus 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 52
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Grudzień 2007, 12:02   

Widze,że chyba w Piotrkowie jest mało fanów tego serialu. Już w lutym wystartuje 4 sezon LOST'a i z pewno?ci? nie będzie on jeszcze ostatnim. Już jaki? czas temu pojawiły się fotki promuj?ce nowy sezon.







A co s?dzicie ogólnie o 3 sezonie głównie o jego ostatnich odcinkach ? :)
_________________
Gość nie wiesz co sie dzieje w Piotrkowie ? Przył?cz się do nas :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Grudzień 2007, 23:36   

Heh fajnie,że kto? odkurzył ten temat to ja dorzucę parę groszy od siebie. Jesli chodzi o ostatnie odcinki były przepełnione flsh back'ami oraz flash forward'ami. Troche to takie było wciskanie na siłę. Nie mniej jednak szkoda mi Charliego, miał szanse się uratować ale wolał się po?wiecić dla dobra ogółu. :(

Czy 4 sezon będzie równie dobry ja poprzednie ? Trailery za dużo nie pokazuj? także trudno cokolwiek powiedzieć. Ale je?li strajk w USA sie nie skończy 4 sezon bedzie miał 16 odcinków a nie 22 jak dotychczas.

Ok ale nie przejmujmy się czas na trailery :P Zaprezentuje Wam tylko dwa :D




_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Styczeń 2008, 18:04   

Już jutro premiera w stanach nowego sezonu 2 docinki pod rz?d oj będzie się działo hehe.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Luty 2008, 02:01   

Heh już po premierze :P

Zostały wyemitowane 2 odcinki 4x00 i 4x01. Odcinek 4x00 jest takim flash backiem opowiedzianym przez Bena. Natomiast 4x01 to fash forwardy poł?czone z obecnymi wydarzeniami. Troszkę pomieszali i dosyć trudne będzie dobić do 6 sezonów zanim wszystkiego się dowiemy. Czemu 6 sezonów ? Dlatego,że ma być 108 odcinków, zainteresowani wiedza co to za liczba ;)

Polecam => http://smallville.one.pl/lost-vf17.htm
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
marrek 



Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 2
Skąd: st?d
Wysłany: 20 Luty 2008, 13:28   

Zapewne tym postem narażę siętrochę, ale trudno. Mi się wydaje że pierwsze dwa sezony były bardzo dobre, serial ?wietnmy. Niestety sezon 3, a teraz 4 wydaj? mi się strasznie naci?gane.
 
 
   
Tmikus 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 52
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Luty 2008, 17:10   

Marek ustaw się już pod ?ciana do rozstrzelania haha. Poczatki w serialach zawsze najbardziej się zapamietuje. A kolejny sezony często nie spełniaja naszych oczekiwań.

Według mnie serial trzyma poziom, chociaż czasami kogo? wyobraĽnia za bardzo ponosi. 4 sezon ma za dużo flash forwardów i to p mnie w tym troche denerwuje.
_________________
Gość nie wiesz co sie dzieje w Piotrkowie ? Przył?cz się do nas :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Luty 2008, 01:53   

Marek niektóre seriale ewoluuj? a niektóre wręcz przeciwnie. Według mnie to lost troszkę stracił tej magi z pierwszych sezonów. A czemu ? Tak jak napisał już Tmikus, za dużo flash forwardów. Zamiast ogl?dać to co dzieje się na wyspie, serial prezentuje nam póĽniejsze losy tych którym udało się z niej wydostać.

Nadal jest masa zagadek i pytań na które nie poznali?my odpowiedzi o to w tym serialu chodzi. Aby wzbudzać ludzk? ciekawo?ć.

Zastanawia mnie, jak doszło do tego,że Sayid po powrocie z "Wyspy" pracuje dla Bena ...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Lipiec 2008, 21:19   

Ja się już trochę w tym serialu zakręciłem. Flash back i flash forward na raz to trochę za dużo. Sadziłem,że czwarty sezon będzie ostatnim tym bardziej,że wyspa zniknęła. A tu zonk 5 sezon w styczniu w ABC :D
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.