Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Projektowanie stron www - WaterDesign
Autor Wiadomość
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 3 Październik 2006, 00:21   Projektowanie stron www - WaterDesign

Oto moje niektóre laye do stron www... Nie wklejam wszystkich bo jest ich za dużo, a te s? najnowsze

Garbus
http://agressiva.fasthost.pl/jpg/vwgarbus.jpg

Pieski
http://palma.prh.pl/agnieszka/pieski.jpg
strona Pieski |wiat dostępna tutaj
http://www.pieskiswiat.47.pl

Jack & Jones
http://palma.prh.pl/agnieszka/jackjones.jpg

Agressiva Design - portfolio
http://palma.prh.pl/agnieszka/portfolio.jpg

Na razie dam tylko tyle, w razie nowych projektów aktualizowany bedzie ten temat.

Zabronione jest kopiowanie i korzystanie z powyzszych praw, prawa autorskie zastrzeżone
_________________
Ostatnio zmieniony przez Agressiva 9 Marzec 2009, 14:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 3 Październik 2006, 08:15   

Nareszcie kto?, kto ma się czym pochwalić!
Szukam grafików, projektantów chętnych do współpracy. Chętnie zobaczyłbym też inne Twoje prace... możliwe, że będziemy w stanie się dogadać. Je?li możesz po?lij mi co? jeszcze na pw. Z góry dziękuje.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 3 Październik 2006, 09:56   

kaczy, mozesz mi szczegółowo wszystko przedstawić na PW? będę wdzięczna ;)

jelOnek napisał/a:
Czy studiujesz gdzie? grafike ?

yyy no nie, nie studiuję grafiki, ale jest to moje hobby, którego sama się uczę, nie ukrywam, że dużo pomógł mi mój facet :D
Tak w ogóle to studiuje ochronę ?rodowiska na UŁ i szczerze mówi?ć grafika w życiu chyba przyda mi się bardziej niż te studia :)
Cytat:
Szaczuneczek za to

Oczywi?cie dziękuję za uznanie :)
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Październik 2006, 23:37   

Witam,

Przejzałem sobie te pracki w sumie to już je wszystkie miałem okazje ogladac i najlepsza wydaje mi się ta :

http://palma.prh.pl/agnieszka/portfolio.jpg

A co mnie urzekło w tej pracy hmm kolorystyka i piękne oczy kobiety która widnieje na logo. Bardzo dobrze dobrana czcionka i wszystko do siebie jest odpowiednio dopasowane. Nie posiada żadnych elementów które by przeszkadzały.

Natomiast co do |wiata piesków to tak słodki jest ten pisak którego wybrała? na logo,że nie mogłem od niego oczu oderwac. Masz mega plusa Aga za logo przy ?wiecie psiaków :kiss: ^^

P.S. Kiedy skończysz swoj? strone gdzie między innym jest całe twoje portfolio ? :luka:
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 4 Październik 2006, 14:52   

Cytat:
P.S. Kiedy skończysz swoj? strone gdzie między innym jest całe twoje portfolio ?

hehe chcialabym to wiedzieć ;)
jest tak zazwyczaj, że zaprojektuje sobie portfolio, za jaki? czas zmienię wizję i projektuję kolejne... i tak w kółko, choć mam nadzieje, że niedługo uda mi się dokończyc jedno, w którym wszystko będę trzymać...


edit:

Inne moje layouty:













_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Październik 2006, 21:15   

Agressiva napisał/a:
hehe chcialabym to wiedzieć ;)


to będe czekał aż całe portfolio zostanie zrobione. ;)

Kolejne prace które postanowiła? zaprezentować już miałem okazję przegladac jaki? czas temu. Ale zabrakło mojego faworyta zp rzepięknymi niebieskimi oczkami psiaka . A o to i ona :)



_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 4 Październik 2006, 21:47   

Neo napisał/a:
A o to i ona

tak tak to tez moje ;) ale co do tego szablonu to po czasie mam zastrzezenia, menu mi nie wyszło i układ troszke nie taki jak wyobrażam sobie teraz ;)
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Październik 2006, 21:59   

Agressiva napisał/a:
ale co do tego szablonu to po czasie mam zastrzezenia, menu mi nie wyszło i układ troszke nie taki jak wyobrażam sobie teraz ;)


Hmm ja do niego nie mam zasztrzeżeń. A wł?snie masz jeszcze jedna prace która zasługuje na uznanie również z podobnym nagłówkiem tzn ujęciem psiaka.

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 5 Październik 2006, 08:55   

No tak ta mi nawet wyszła.... mój facet zrobił nieco inny szablon dla wystawy psów, zobaczymy może łódzki oddział zwi?zku kynologicznego się skusi - musimy się najpierw do nich przej?ć. Ale jak na razie moje Maleństwo będzie robiło stronę dla gminy nowosolna ;)

Kurcze co? ostatnio weny nie mam .... :(
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Październik 2006, 20:33   

O to fajnie było by zobaczyć nowa prace twoj?. Bo już dłuższa chwile nic nie wyszło z pod twej ręki :P To staraj się staraj ^^

A i "twoje kochanie" ostatnio jak widze nie próznuje bo sporo stron zaprojektował ostatnio. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 8 Październik 2006, 19:16   

Neo napisał/a:
A i "twoje kochanie" ostatnio jak widze nie próznuje bo sporo stron zaprojektował ostatnio.

musi, znajomi się do niego pchaj? drzwiami i oknami :P a tak powaznie to znajomy z TOYA złozył zamówienie na stronkę dla studia nagraniowego. Konkrety na http://graffik.biz/viewtopic.php?t=84

A ja jestem teraz padnięta po zajęciach jakie miałam wci?gu weekendu... full zajęć, na całe szczęscie niektóre do?ć fajne ;) ale niewyspanie doskwiera.

Mam nadzieje, że niedługo co? nowego stworzę ;) Boję się, że to będzie kolejny projekt dla mojego przyszłego portfolio. ;)
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Październik 2006, 21:27   

Agressiva napisał/a:
musi, znajomi się do niego pchaj? drzwiami i oknami :P a tak powaznie to znajomy z TOYA złozył zamówienie na stronkę dla studia nagraniowego. Konkrety na http://graffik.biz/viewtopic.php?t=84


Aga widziałem i już tam napisałem co? odemnie ;) Mam nadzieję,że już niedług zaskoczysz nas jakim? nowym projektem.

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 13 Październik 2006, 22:17   

Moje aktualne portfolio znajduję się pod adresem http://agressiva.glt.pl/
Prosze powiedzieć co o tej stronie myslicie?

Pozdrówka
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Październik 2006, 09:16   

Aga a jednak prawe menu podniosła? do góry tak jak radziłem ;) Zauważyłem,że masz tam screena z innego portfolio, tzn lepiej wygladaj?cego graficznie, mam na my?li to :



A co do obecnego, to wydaje mi się,że za dużo na jednej stronie... troche nadĽbane tam jest.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Październik 2006, 11:41   

Agressiva, rzeczywi?cie szacuneczek sie nalezy mimo iz za bardzo nie siedze w kompach a o grafice wiem tyle co i o no nie wiem o czym :P ale fajne rzeczy potrafie docenić... wszystkie sa ladniutkie ale pieski najbardziej mi sie podobaja...
Pozdrawiam :)
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 14 Październik 2006, 16:56   

Cytat:
troche nadĽbane tam jest

kliknij sobie na poszczególny tytuł posta albo posłóz się menu...

a wczesniejsza koncepcja nie wypaliła ze względu na menu... wolę takie jak jest teraz
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Październik 2006, 18:13   

Aga to ja mam jeszcze takie pytanko w jaki sposób zrobiłas ,że zdjęcia otwieraj? Ci sie w ten sposób na stronce ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 15 Październik 2006, 18:27   

Neo napisał/a:
Aga to ja mam jeszcze takie pytanko w jaki sposób zrobiłas ,że zdjęcia otwieraj? Ci sie w ten sposób na stronce ?

Na tej samej zasadzie działa galeria w serwisie foto.awac2006.com (kliknij, aby zobaczyć przykład). Fajny przykład wykorzystania JavaScript i CSS'a razem :) Polecam- najnowsza wersja skrypty jest jeszcze bardziej rozbudowana (chociaż moim zdaniem stanowi przerost formy nad tre?ci? i jest przesadzona).
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Październik 2006, 18:33   

:lol2: a to mi wyjasniłe? tak dużo ,że ho ho... Nie po to zadałem to pytanie.

Pisac o tym to se można, a mnie chodzi o konkrety jak to się nazywa, gdzie mogę to znależć itp...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 15 Październik 2006, 20:23   

Neo napisał/a:
Aga to ja mam jeszcze takie pytanko w jaki sposób zrobiłas ,że zdjęcia otwieraj? Ci sie w ten sposób na stronce ?

wordpress ma swoj? wtyczke mygallery, która ma bardzo duzo mozliwo?ci.
Jak umiesz przerabiac wordpressa to mozesz sobie zrobić baaardzo fajna stronkę ;)
_________________
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Listopad 2006, 16:07   

Agressiva, szacuneczek za to co robisz :) super po prostu :) jak widać uwielbiasz bawić się grafik? :) I mi również najbardziej się podobaj? pieski :P
Agressiva napisał/a:
Moje aktualne portfolio znajduję się pod adresem http://agressiva.glt.pl/
Prosze powiedzieć co o tej stronie myslicie?
my?lę, że oki :P a tak poza tym to ładniutka z Ciebie dziewuszka :kiss:

Pozdro ^^
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Listopad 2006, 16:24   

Agressiva napisał/a:
wordpress ma swoj? wtyczke mygallery, która ma bardzo duzo mozliwo?ci.
Jak umiesz przerabiac wordpressa to mozesz sobie zrobić baaardzo fajna stronkę ;)


Aga wszystko ładnie pieknie, ale ja bym chciał co? takiego samemu sobie zrobić bez Wordpressa, bawiłem się nim na kompie, ma sporo mozliwo?ci. Ale jako? mnie on nie do końca podchodzi.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 21 Listopad 2006, 00:47   

Neo napisał/a:
Ale jako? mnie on nie do końca podchodzi.

Bo jeszcze go nie rozgryzłe?, to jest jest jedynie system bloggerowy,
można na nim stawiać wszystkie strony jakie tylko się chce... oczywiscie do tego trzeba znać codex - język wordpressa, nie jest trudny, trzeba to tylko ogarn?ć, sama na pocz?tku nawet na to patrzeć nie mogłam , ale w końcu Maciek zacz?ł w tym grzebać i oboje teraz się w nim bawimy.
Pożyteczna rzecz. Tym bardziej jak robi się stronę na zjecenie dla kogo? kto nie zna się na html / xhtml / css etc.... Dostaje stronkę ma odpowiedni link do panelu administracyjnego, wszystko ma podane jak na dłoni i elegancko dopisuje tre?ć osobi?cie, bez mieszania w to webmastera, który ma już wolne... Polecam, warto...
_________
Ostatnio zrobiłam bardzo prosty ale przejrzysty i czytelny layout dla Kasi Nosowskiej, ponieważ jak zobaczyłam jej stronę osobist? to proawie zemdlałam - http://www.nosowska.pl - stronka zupełnie do niej nie pasuje, powiedziałabym, że jest to strona jakiego? dj'a czy co?... brzydka wg mnie i niepraktyczna, pusta, panuje na niej bałagan i nieczytelny układ.

A to jest moja propozycja... żadne cudo, no ale....
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Listopad 2006, 01:41   

Agressiva napisał/a:
Bo jeszcze go nie rozgryzłe?, to jest jest jedynie system bloggerowy,


Wł?snie pod bloga to może i on pasuje, ale je?li chodzi o bardziej rozbudowany serwis to nie ma takiej możliwo?ci. Może z czasem uda mi się do niego przekonać ;)

Agressiva napisał/a:
jak zobaczyłam jej stronę osobist? to proawie zemdlałam - http://www.nosowska.pl


O boże co to jest :przestraszony: przecież kto? jej wykonał stronę jak dla firmy robiacej jakie? czę?ci do maszyn. Tak mnie się to skojarzyło. Jak jej nie było głupio zgodzić się na tak? strone eh... a i przy okazji nie wszystko na niej działa heh :suchy:

Tzn twoja propozycja nie jest zła, ale zmienił bym czcionke w menu oraz w topie dałbym zdjęcie z koncertu, bo zbyt spokojnie wyglada na tej fotce jak by miała zdjęcie do dowodu :D A ona jest przecież bardzo żywiołow? osob?.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
PanMatti
[Usunięty]


Wysłany: 22 Listopad 2006, 07:52   

Agressiva fajny lay.
a ta strona
Kod:
www.nosowska.pl
to co to wogóle ?? :D
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 22 Listopad 2006, 09:05   

Neo napisał/a:
Wł?snie pod bloga to może i on pasuje, ale je?li chodzi o bardziej rozbudowany serwis to nie ma takiej możliwo?ci. Może z czasem uda mi się do niego przekonać

Chyba jeszcze nie wiesz ile do tego jest wtyczek :rotfl: (onet.pl możesz na tym budować)
Powodzenia w nauce jeżeli się zdecydujesz

Cytat:
a ta strona
Kod:
www.nosowska.pl


to co to wogóle ??

Nie znasz Kasi Nosowskiej z zespołu HEY ?? to jest jej strona domowa / solowa.
Brzydka jak noc ;)
_________________
 
 
   
PanMatti
[Usunięty]


Wysłany: 22 Listopad 2006, 09:15   

a wiem która to :D
no ja bym sie do takiej strony nie przyznawał xD
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 26 Listopad 2006, 02:24   

Aga, na tym forum już pisałem na temat Twoich layout'ów ; )
i tak jak wtedy, oczywi?cie szacuneczek za włożon? w nie prace : )
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 12 Marzec 2007, 08:20   

Ostatnio ?wiatło dzienne ujrzało nieco moich projekcików...
Jest ich do?c sporo, także najlepiej wej?ć sobie na moje portfolio i sobie je zobaczyć: Water Design. Tutaj kazdy ma swój tytuł, więc w ten sposób możecie oceniać.
A tak notabene przygotowuję nowy design na portfolio - jak na razie jest to work in progress, ale zawsze co? :P http://palma.prh.pl/agnieszka/noweportfolio.jpg
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Marzec 2007, 17:48   

Nowy wyglada portfolio zapowiada się całkiem nieĽle. Lubuję sie w odcieniach niebieskiego, dzieki niemu jest wszystko bardzo wyraĽne :)

Popatrzyłem sobie na twoje portfolio, wielu prac nie widziałem które tam zamie?ciła?

Troche uci?żliwe menu nawigacyjne przy przegl?daniu, gdyż po otwarciu zakładki webdesigne i kliknięciu w prace nie ma możliwo?ci powrócić do strony w której znajduj? sie przed chwila przegladane prace.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 12 Marzec 2007, 18:32   

Neo napisał/a:
Troche uci?żliwe menu nawigacyjne przy przegl?daniu, gdyż po otwarciu zakładki webdesigne i kliknięciu w prace nie ma możliwo?ci powrócić do strony w której znajduj? sie przed chwila przegladane prace.

Dlatego zmienie nieco to portfolio... ja nie wiem, najpierw ludzie się pluj?, że nawigacja jest prostacka a jak już uzyje się AJAXa to robi? się niecierpliwi.. zwykłe wybrzydzanie...
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Marzec 2007, 18:38   

Hmm ja się nie pluję, nawigacja jest fajna, tylko brakuje funkcji powrotu do poprzedniej strony w zakładce webdesgine jak wybierze się prace. Tylko tyle, ale to jest twoje portfolio a ja napisałem jak to dla mnie wygl?da. ;)

P.S. Zło?ć piękno?ci szkodzi :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 12 Marzec 2007, 18:46   

Neo napisał/a:
nawigacja jest fajna, tylko brakuje funkcji powrotu do poprzedniej strony w zakładce webdesgine jak wybierze się prace.

no niestety to jest tablica php i jakos nic na to nie poradzę...

nie wiem jakiej nawigacji teraz użyć, będę musiała poszukać jakich? ciekawych skryptów na hot scripts
_________________
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Marzec 2007, 18:00   

Jesli mam być szczery to owe portfoli kompletnie mi się nie podoba :|Za dużo wolnego miejsca... które wypadało by jako? zagospodarowac....

to tylko ocena nic więcej ;)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Tmikus 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 52
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Styczeń 2008, 22:02   

Agressiva, czy mogła by? zaprezentować jeszcze raz te pracy bo linki wygasły. ;)
_________________
Gość nie wiesz co sie dzieje w Piotrkowie ? Przył?cz się do nas :)
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 5 Czerwiec 2008, 07:43   

Kto by pomy?lał,że kobieta może być tak wspaniałym grafikiem. Dla mnie wszystkie prace s? bez zarzutu. Gratuluję :)
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 9 Marzec 2009, 14:26   

Bardzo dawno mnie tu nie było i widze, że forum także ma się gorzej niż kiedy?.
Na te moje bardzo stare prace już patrzec nie moge ;)
_________________
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Marzec 2009, 17:58   

Agressiva napisał/a:
Na te moje bardzo stare prace już patrzec nie moge ;)
To zaprezentuj swoje nowe projekty :P
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 10 Marzec 2009, 12:28   

Wyszło mi z mody wrzucanie linków na fora...
Osoby zainteresowane zawsze znajd? co trzeba na moim porfolio www.waterdesign.pl
_________________
 
 
   
predatorback 



Wiek: 52
Dołączył: 18 Lut 2010
Posty: 7
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 26 Marzec 2010, 14:08   

Topic troche stary i nie wiem czy warto go od?wieżać... Przejrzałem www.waterdesign.pl i podoba mi się to co tam zobaczyłem. Interesuje się stronami www, tym bardziej że pracuję w jednej z piotrkowskich firm zajmuj?cych się m.in. tworzeniem stron internetowych. Przegl?daj?c prace Agressiva stwierdzam, że to chyba bardziej dla IDEI niż w celach zarobkowych i komercyjnych jest tworzone.

Przyznam, że ta lekko?ć jest widoczna w pracach graficznych z Portfolio. U nas w Piotrkowie o dobrego grafika i webdesignera jak na lekarstwo. Zreszt? obecnie poszukujemy takowego w zwi?zku z rozwojem naszej firmy. Gratulacje Agressiva za "lekko?ć" projektów. Mi się PoDoBa!
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.