Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
FOTORADARY :)
Autor Wiadomość
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
  Wysłany: 7 Listopad 2006, 08:55   FOTORADARY :)

FOTORADARY .


Wiele map GPS ma wbudowany spis punktów z fotoradarami (uważajcie jednak, bo w tylko w tym miesi?cu policja kupiła kolejnych 67 sztuk!). Je?li jednak nie dysponujecie takim urz?dzeniem, zajrzyjcie na stronę:

http://antyradary.phi.pl/mapa_fotoradarow/.

Znajdziecie tam opisy umiejscowienia policyjnych "skrzynek" w poszczególnych miejscowo?ciach. Gdzie jednak znaleĽć informacje o mobilnych patrolach? Je?li nie macie radia CB, polecam oficjaln? stronę policji. Okazuje się, że chłopakom tak bardzo na łatwym zarobku nie zależy i wol? faktycznie zapobiegać piractwu w miejscach niebezpiecznych.

Na:
http://www.policja.pl/portal/pol/219/2954/

możecie znaleĽć oficjalny wykaz punktów ręcznego pomiaru prędko?ci w poszczególnych województwach.

Polecam również forum http://www.fotoradary.prv.pl/ gdzie możecie znaleĽć informacje dotycz?ce nieoznakowanych policyjnych pojazdów z wideorejestratorami.

Pamiętajmy jednak o tym , że nie tylko my jeste?my uczestnikami ruchu drogowego. Gdy w grę wchodzi ludzkie życie nie ma żartów i należy przestrzegać przepisów wszędzie.
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 19:54   

Te strony już mi s? dobrze znane i już kilku krotnie się przydały i faktycznie policja stała w tych miejscach z fotoradarem ^^ Polecam wszystkim którzy maj? prawko i wyjeżdżaj? poza piotrków.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 7 Listopad 2006, 20:00   

piterr27, Dzieki serdeczne na pewno mi se przyda taka informacja z racji na to ze posiadam prawko i czesto jako? tak noga mi sie robi cieżka i czasami zdarza sie przekroczyć predko?ć ...A ostatnio nawet zostałam zatrzymana niestety z powodu przekroczenia predko?ci nio i poleciał mandat i punkty karne ... :( ( w sumie to nawet nie sprawiedliwe ponieważ sa wieksi piraci drogowi odemnie którym i tak wszystko uchodzi na sucho a ja musiałam zapłacić wysoki mandat i dostałam 7 o zgrozo!!! 7 punktów karnych :\ ) no cóż miejmy nadzieję ze stonki które podałe? w jakis sposób ułatwi? mi jazde w okilicach piotrkowa i nie tylko (oczywi?cie jak zawsze powtarzam sobie aby nie jezdzić tak szybko lepiej wyj?ć wczesniej niz pedzić na złamanie karku a potem żałowac do końca zycia ...
Jeszcze raz dzieki Pozdrawiam .
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:04   

piterr27, no to teraz spokojnie można jeĽdĽić :D Bardzo często jeżdże w okolice Lublina i tam po drodze jest około 6 fotoradarów :) Ale jeszcze nigdy mi fotki nie przysłali do domu na szczę?cie :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 9 Listopad 2006, 10:27   

Ja kiedy? jechałem 262 km/h , ale to na niemieckiej autostradzie ( samochód którym jechałem to Audi S4 - miał zdjęty ogranicznik prędko?ci ) , pan dyrektor firmy budowlanej dał mi poprowadzić, wrażenia niesamowite, a podczas hamowania my?lałem że zwymiotuje, (hamulce od 911 ) , osobi?cie nie polecam nikomu takiej jazdy po naszych autostradach , a wiem co? o tym, bo ponad rok jeĽdziłem jako szofer z prezesem dużej firmy samochodem po kraju , to zwiedziłem nasz? ukochan? Polskę calutk? i mam odpowiednie zdanie na temat stanu naszych dróg, poza tym jak zasuwasz 180 i nagle Ci wyskakuje maluchem na drugi pas to możecie Sobie wyobrazić :(

Ja wyszalałem się przez ten rok, że mi wystarczy do końca życia ( Oplem Vectr? 2.5 V6 )
niestety to co się dzieje i co wyprawiaj? kierowcy na naszych drogach to się po prostu w głowie nie mie?ci.

P.S
sam osobi?cie nie dostałem nigdy mandatu , a na szybk? jazdę pozwalałem Sobie wył?cznie jak sam prowadziłem, miałem wypadek samochodowy, ale to nie ja prowadziłem :( ( cud zreszt? że nic się nie stało , że żyję.)

Pozdrawiam i przestrzegam wszystkich , u nas po naszych drogach nie da się jeĽdzić szybko, pamiętajcie o tym, a gdy już się rozpędzicie trzeba się zatrzymać , a z tym czasami może być o wiele gorzej.
I przewidujcie wszystko, do prowadzenia auta nie wystarczy tylko prawo jazdy, ale i zdrowy rozs?dek, umiejętno?ci , a także intuicja.

Szerokiej drogi :)
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Wrzesień 2007, 17:33   

piterr27 napisał/a:
u nas po naszych drogach nie da się jeĽdzić szybko
Zaprzecze temu bo jest wiele miejsc gdzie mozna sobie pozwolic na szybsz? jazde.

piterr27 napisał/a:
Ja kiedy? jechałem 262 km/h
Ty w niemczech a ja w polsce tylko o 20 km wolniej.

A mandat nie zawsze ztreba dostawać za przekroczenie prędko?ci. Przekonał sie o tym mój kolega :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Lipiec 2008, 16:27   

piterr27, ta mapka jest "dosyć" nie czytelna, nie ma mozliwo?ci przybliżenia i tak to nie dojdzie się gdzie dokładnie może być ten radar.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Lukazie 



Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 13 Czerwiec 2009, 20:54   

Jak to mowili na ''TVN TURBO'' je?li nie fotoradary maj? zatrzymać szalonych kierowców , to droga ich zabije...

A jesli chodzi o fotoradary to najprostszy sposób wsadzenie kawalek li?cia pod przedni? rejestracje... :)
_________________
Wygrałem Rower Górski w radio piotrków (II edycja ) z piosenk? '' szalała , szalała''
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 13:27   

Lukazie napisał/a:
kawalek li?cia pod przedni? rejestracje...
A po co Ci li?ć pod rejestracj?? Przecież numery masz na zewn?trz a nie od strony wewnętrznej :D
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Lukazie 



Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 14:11   

Ble , ble , ble . Bł?d na rejestracje :P
tak żeby się trzymał :)
_________________
Wygrałem Rower Górski w radio piotrków (II edycja ) z piosenk? '' szalała , szalała''
 
 
   
Sony 




Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Gajkowice City :)
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 16:14   

No tak tylko jakby Cię dorwali gliniarze i zobaczyli że ta?m? przylepn? bezbarwn? jest przylepiony to bys miał ciekawie :D No ale w sumie na jaki? klej można spróbować :) A za wycieraczkę jaka? ulotka wobec tego żeby nie odczytali numerów z naklejki ;)

A tak poza tym Panie i Panowie to polecam jeĽdzić z odpowiedni? prędko?ci? i wsio będzie dobrze :)
_________________
..::Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody ::..

www.ToledoClubPolska.pl - The Best Of :)
 
 
   
Lukazie 



Wiek: 32
Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 21
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 16:25   

Nic nie mog? zrobić...
Powiesz , że sam Ci wpadł podczas jazdy :P

Dokładnie najlepiej jeĽdzić zgodnie z przepisami , bo jak nie radary to droga zabije:(
_________________
Wygrałem Rower Górski w radio piotrków (II edycja ) z piosenk? '' szalała , szalała''
 
 
   
Sony 




Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Gajkowice City :)
Wysłany: 14 Czerwiec 2009, 17:11   

Lukazie napisał/a:
Powiesz , że sam Ci wpadł podczas jazdy :P
Ta?ma samoprzylepna też mi sama przykleiła ten domniemany li?ć :D ?
_________________
..::Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody ::..

www.ToledoClubPolska.pl - The Best Of :)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.