Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Ostatnio obejrzane...
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Styczeń 2007, 22:26   Ostatnio obejrzane...

Co ostatnio widzieli?cie ? Ale film, a nie 3456 odcinek mody na sukces ;P Jakie s? wasze wrażenia i odczucia po obejrzeniu danego filmu ?

Taki zbiorczy temat, żeby nie zakładać tematu o każdym jednym filmie, który kto? obejrzał. Może przy okazji znajdzie się parę filmów godnych polecenia i obejrzenia :)

i posty z samym tytułem filmu będę bezlito?nie wywalać ^^ to nie ma być nabijanie postów :P

---------------------------------------

Ja dokładnie wczoraj obejrzałem Dom nad jeziorem "The Lake House". Film wykorzystuje stary dobry motyw miło?ci korespondencyjnej. Lekarka Kate (SandraBullock) i architekt Alex ( Keanu Reeves). Miejscem ich wymiany jest drewniana skrzynka pocztowa stoj?ca przy szklanym domu nad jeziorem. I tu pewne nowum: Alex żyje w Chicago w 2004, Kate w 2006. A skrzynka na listy, z nieznanych bliżej przyczyn, jest portalem ł?cz?cym dwie rzeczywisto?ci oraz dwa serca.

Ogl?dam mało takich filmów ale ten wyj?tkowo przypadł mi do gustu polecam.

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 9 Styczeń 2007, 22:02   

Hmm ja ostatnio ogl?dałam Piłę III :) Powiem tak... przez co najmniej pierwsze 20-30 min filmu.. moje usta nie zamykały się... od komentowania :D po prostu pocz?tek był taki nawet trochę jak dla mnie ?mieszny :D wykorzystany klasyczny motyw (że tak powiem) wywabienia kogo? z pokoju... na przykład i takie inne tam. Potem dalsza czę?ć filmu... niestety musiałam przestać komentować bo kumpele stwierdziły że psuję efekt horroru :D Film jest do?ć ciekawy.. Przedstawia m.in ciekawe sposoby na zabicie człowieka. czy jest to dobry horror? Chyba nie bo ani razu nie odwróciłam głowy... ( w przeciwieństwie do mojej kumpeli :D ).Więc jak dla mnie film jest normalny.. że tak powiem :D znam lepsze horrory. W sumie to nie ma się tam czego bać :) sceny drastyczne?? hmm.. no jest ich tam sporo.. ale to już zależy od osoby czy j? to "rusza" czy nie :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Styczeń 2007, 05:50   

Nie byłem w stanie przekonać się do obejżenia dwóch poprzednich czę?ci i raczej do tego nie dojdzie. Dla mnie film jest po prostu głupi i nie ma żadnej tre?ći.

Wczoraj miałem okazję obejrzeć film pt "Edison". Znakomite kino sensacyjne w gwiazdorskiej obsadzie. Justin Timberlake wciela się w postać młodego, niedo?wiadczone dziennikarza, Joshuy Pollacka, który wpada na trop afery korupcyjnej na szczytach władzy F.R.A.T..
Wie, że sam nie będzie mógł poradzić sobie ze spraw?. Prosi więc o pomoc jednego ze swoich przyjaciół, emerytowanego i zmęczonego prac? reportera oraz najlepszego ?ledczego z biura prokuratora okręgowego.
Wkrótce okazuje się, że sieć korupcyjnych powi?zań oplata całe miasto: polityków, policjantów, a nawet ludzi mediów. Joshua staje w obliczu ?miertelnego zagrożenia - wpływowi ludzie pragn? uciszyć go na zawsze.

Polecam ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 00:16   

Ostatnio ogl?dałem "The Quiet". Filmik opowiada historie głuchoniemej dziewczyny, która po ?mierci ojca trafia pod opiekę do swojej ciotki, która ma męża i córkę w jej wieku. Rodzina wydaje się na pocz?tku w porz?dku ale z biegiem czasu na jaw wchodz? jej sekrety. Nie bedę zdradzał jakie oczywi?cie ;)

Kod:
http://www.filmweb.pl/Film?id=153163
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 06:24   

Mario napisał/a:
z biegiem czasu na jaw wchodz? jej sekrety.
zabrzmiało to tak jak by był to thriller, o filmie nawet nie słyszałe.. zreszt? jak o wielu z nich. Je?li masz go jeszcze w domu będe zainteresowany.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 09:04   

A ja wczoraj przypadkiem trafiłem na 'Nosferatu' : ) Bardzo stary film, ale obejrzałem bo mi się podoba ; )
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 09:47   

x) napisał/a:
A ja wczoraj przypadkiem trafiłem na 'Nosferatu'

Horror niemy z 1922 roku :D Musi być ciekawy skoro jest na 1 miejscu w?ród horrorów na filmwebie ;)
Neo napisał/a:
Je?li masz go jeszcze w domu będe zainteresowany.

Mam go w domu...
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
x) 




Dołączył: 16 Lis 2006
Posty: 95
Skąd: mam to wiedzieć ?
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 10:00   

Mario napisał/a:
Horror niemy z 1922 roku

E to raczej nie ta wersja, bo tutaj padło kilkana?cie zdań ;P ;D ale film i tak jest fajny. : )
_________________
Blog 0/o

MySpace, mój oczywi?cie [lanssss] 0/o
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 10:41   

Ja ostatnio ogladałam film "Equilibrium" film bardzo mi się podobał ....ze względu na swoj? tematykę państwa totalitarnego które wszystko co robi , robi "niby" dla dobra społeczeństwa...Film jak dla mnie godny polecenia ...
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 11:38   

x) napisał/a:
Mario napisał/a:
Horror niemy z 1922 roku

E to raczej nie ta wersja, bo tutaj padło kilkana?cie zdań ;P ;D ale film i tak jest fajny. : )
:lol2: widze,że jeste?cie zgodni. Ja nawet tego filmu nigdy nie widziałem.

***Anu?|*** napisał/a:
Ja ostatnio ogladałam film "Equilibrium"
film ogladałem już dosyć dawno.

Totalitarnemu państwu przewodzi tzw. "Ojciec", który wygłasza swoje doktryny za po?rednictwem telebimów, porz?dku natomiast pilnuj? specjalnie "Klerycy" którzy s? nie tylko mistrzami sztuk walki, ale i znakomitymi psychologami, którzy bezbłędnie wyczuwaj? ludzkie namiętno?ci. Osob? która się sprzeciwia systemow jest John Preston, który dołacza do rebeliantów i zaczyna walkę z systemem.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 19 Styczeń 2007, 19:35   

Niedawno miałem okazję być w kinie na ekranizacji bestsellerowej powie?ć "Pachnidło / Perfume: The Story of a Murderer".

Film opowiada historie seryjnego mordercy posiadaj?cego genialny węch i zabijaj?cego młode kobiety po to, aby stworzyć swój idealny zapach.
Na pocz?tku nie wiedziałem za bardzo o czym ten film jest :) Ale poszedłem na niego bo było o nim dosyć gło?no i nie żałuje ani troche. Film momentami zaskakuje. My?lałem, że będzie inne zakończenie a tu zonk :D Jest bardzo dobrze nakręcony pod względem ukazanie różnych detali. Naprawdę polecam...
Teraz mam zamiar i?ć na film "Prestiż". Siorka mówiła co?, że postawi ;) Jak obejrzę to napisze czy był fajny :)
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2007, 07:28   

Jako? nie potrafię przekonać się do tego typu filmów :) 2 Dni temu miałem okazję oberzjeć "Sentinel'a" (Strażnika). Film opowiada o agencie Secret Service Garrison'ie (w tej roli możemy zobaczyć Michael Douglas'a) który podejrzewa, iż po?ród pracowników Białego Domu jest zdrajca. Zostaje jednak zmuszony do porzucenia ?ledztwa w tej sprawie, ponieważ pojawia się szantażysta, groż?cy ujawnieniem jego romansu z pierwsz? dam? USA - Sar? Ballentine (w jej rolę wcieliła się Kim Basinger). Wkrótce Pete zostaje oskarżony o zdradę i udział w zamachu na prezydenta. Popada w konflikt ze swoim podwładnym byłym przyjacielem, agentem Davidem Breckinridgem (w jego roli wyst?pił Kiefer Sutherland), który jest przekonany o jego winie. Oficjalnie zwolniony ze służby, Garrison ucieka i próbuje udowodnić swoj? niewinno?ć. Stara się również nie dopu?cić do kolejnego zamachu na życie głowy państwa. :)

Polecam Wszystkim

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 23 Luty 2007, 13:16   

"Prestiż" na który miałem i?ć do kina ale jednak nie było kiedy obejrzałem w domu i teraz tylko moge żałować, że nie w kinie :)

The Prestige opowiada historię dwóch iluzjonistów, którzy konkuruj? o lepsz? pozycję. Poprzez liczne intrygi i oszustwa chc? eliminować przeciwnika. Ich pierwsze spotkanie mialo charakter przyjazny, jednak z czasem kazdy z nich byl coraz bardziej zazdrosny o sukcesy rywala, co prowadzilo do niebezpiecznych sytuacji, zagrazajacym im samym oraz osobom z ich otoczenia..

W skali od 1-10 daje 10. Film trzyma w napięciu do ostatniej minuty i tak naprawdę nie da się przewidzieć jego zakończenia wcze?niej przynajmniej mi się nie udało :) Może wam się uda...

_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Marzec 2007, 19:48   

O kurcze ja nie ogladałem,żadnego z tych filmów które tu wymienili?cie :D Chyba powinno mi być głupio ale co tam. 2 tygodnie temu ogl?dałem film pt. "Ludzkie dzieci", straszna wizja tego co może się nam przytrafic. Film opowiada o wydarzeniach w roku 2027. Od wielu lat nie urodziło się żadne dziecko na ?wiecie poprzez wojny jakie ogarneły cała kule ziemsk?. Jednak znajduje sie grupa osób która chce walczyć o nasza populacje. W roli głównej występuje Clive Owen oraz oraz w rolach drugo planowych możemy zobaczyć Julian Moore oraz Michael Caine'a ;)

polecam
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 11 Maj 2007, 14:30   

Kolejny film godny polecenia to "Iluzjonista"



Akcja opowie?ci rozgrywa się w Wiedniu pod koniec XIX wieku. Pewien iluzjonista do szaleństwa zakochuje się w pewnej pięknej damie z wyższych sfer. Kiedy dziewczyna zaręcza się z dziedzicem królewskiego tronu, magik postanawia użyć swoich niezwykłych mocy, aby zwrócić na siebie jej uwagę. Jego poczynania wywołuj? niepokoje na dworze królewskim.

W filmie występuj? między innymi:

Edward Norton : Eisenheim
Jessica Biel : Księżniczka Sophie
Paul Giamatti : Inspektor Uhl
Rufus Sewell : Ksi?że Leopold

Film mi się bardzo spodobał. Na pewno zawiera elementy Fantasy ale nie s? one jako? bardzo naci?gane. Polecam!
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Marzec 2008, 01:07   

Ogl?dałem ten film w wakacje i byłem pełen podziwu. A czemu ? Zawsze podziwiałem wszelkich iluzjonistów. A jemu udało się zaplanować morderstwo doskonałe jak również przywoływać zjawę swojej ukochanej. Czy naprawdę jest to możliwe czy to tylko sztuczki ? OdpowiedĽ na to pytanie znaj? najwięksi iluzjoni?ci ?wiata.

Jaki? czas temu miałem okazje obejrzeć film fantasy "Stardust" oparty na ksi?żce Neila Gaimana. Mamy okazje przenie?ć się do Ba?niowej Angli gdzie możemy obserwować perypetię młodego Tristana oraz Yvaine (ma cudowne oczy :P ), która jest prawdziw? gwiazd?, która to wła?nie spadła z nieba. :)



Odtwórcami głównych ról s?: (Aktor - Postać)

Charlie Cox - Tristian
Claire Danes - Yvaine
Robert De Niro - Kapitan Shakespeare
Sienna Miller - Victoria
Michelle Pfeiffer - Lamia
Jason Flemyng - Primus
Ben Barnes - młody Dunstan Thorne
Sarah Alexander - Empusa

Trafiłem na ciekaw? recenzję Pani Elżbiety Daniszewskiej

http://film.wp.pl/id,2584...m_recenzja.html

Film naprawdę jest godny uwagi, chciał bym napisać więcej ale w ten sposób nie było by sensu go ogl?dać :P Obejrzycie sobie trailer :)




Parę minut temu skończyłem ogl?dać Golden Compas (Złoty kompas). Wcze?niej nie czytałem nic o tym filmie okazało się,że jest to I czę?ć. Jest to przygodowe fantasy , które może być konkurencj? dla Narni :)
W znajduj?cym się w równoległej rzeczywisto?ci Oksfordzie młodziutka Lyra Belacqua wyrusza w podróż między wymiarami by uratować swego najlepszego przyjaciela i inne porwane dzieci z r?k członków tajemniczej organizacji, która przeprowadza na porwanych przerażaj?ce eksperymenty.



_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 40
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Marzec 2008, 17:23   

Ja ogl?dałem film pod tytułem Znamię Kaina. Jest to film produkcja: Wielka Brytania gatunek: Dramat.Opowiada on o dwóch 18-sto letnich ludziach kótrzy, s? żołnierzami plutonu armii brytyjskiej, stacjonuj?cego w Iraku.Wiecej in formacji bedzie w dziale Kino, Telewizja, Teatr
_________________
Trzeba walczyc o swoje i się nie poddawać.(...) Nie czekać, ale działa
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Marzec 2008, 14:54   

Film daj?cy do my?lenia. Ludzie często sobie nie zdaj? sprawy z tego,że za swoje czyny ponosi się odpowiedzialno?ć. Dokładnie tka jak nasi główni bohaterowie tego filmu. Film z pewno?ci? nie dla widzów poniżej 15 roku życia. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 18 Marzec 2008, 13:16   

Ostatnio miałam okazję obejrzeć 300. Troche zwlekałam, ale udało mi się wreszcie przez nich przebrn?ć. nie powiem bo przeszkadzała mi kolorystyka całego filmu (odcienie żółci). Ale film na podstawie komiksu więc do tego nie będę się przyczepiała. Sama fabuła dosyć prosta, zaskakuj?ce jest to, że Ci Spartanie ani razu nie byli splamieni krwi?. A w wielu chwila widac jak ta krew tryska z ich przeciwników ;) Film oceniam na 6+
 
 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 40
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Marzec 2008, 10:49   

Ja wczoraj ogładałem film Spirala życia i ?mierci. Film o Mieszkaj?cym w Londynie młodym Amerykanine Ian Stone codziennie... umiera. Za każdym razem ?mierci? gwałtown? i tragiczn?. Codziennie rano budzi się do życia jako zupełnie inny człowiek – raz jest zawodnikiem uniwersyteckiej drużyny hokejowej, póĽniej urzędnikiem biurowym, kierowc? taksówki... W każdym kolejnym życiu pojawia się w pobliżu ta sama kobieta – Jenny. Raz jest jego dziewczyn?, następnym razem pielęgniark?. Zdesperowany Ian próbuje dociec, co jest przyczyn? tej nieludzkiej spirali ?mierci i zmartwychwstania. Wygl?da na to, że należy jej szukać w przeszło?ci...
_________________
Trzeba walczyc o swoje i się nie poddawać.(...) Nie czekać, ale działa
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Marzec 2008, 10:36   

Mr.Kamil, raczej nie chciał bym się wcielić w role bohatera filmu Spirala ;)

Co do mnie to dopiero kilka dni temu miałem okazję obejrzeć "Iluzjoniste" o którym tutaj pisał Mario. Zawsze podziwiałem takich ludzi chociażby jak Coperfield. Ile w tym wszystkim jest prawdy tego nikt nie wie. Chociaż zawsze widzimy to oc chcemy zobaczyć :D
 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 21 Marzec 2008, 13:35   

Ja ostatnio co byłem w kinie to na Mgle(The Mist) Jak będzie w Piotrkowie to radze wam szczerze nie i?ć.Nie opłaca się.Ale to moje subiektywne zdanie.
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Marzec 2008, 14:44   

Peper, a czy mnie sie wydaje, czy mgła już została po raz kolejny zekranizowana bo chyba w 2003 lub 2005 również był film o tym samym tytule.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 22 Marzec 2008, 17:34   

Mgła została minimum trzy razy zekranizowana.
Pierwszy raz przez Carpentera póĽniej przez jakiego? innego a ta ostatnia przez Darabonta.
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Kwiecień 2008, 17:28   

Ale przyznaje się bez bicia nie ogl?dałem ani jednej ekranizacji.

Michał napisał/a:
"The Lake House".
Ten film ogl?dałem dwa dni temu. Kto by pomy?lał,że dwójka ludzi może żyć w dwóch rożnych czasach i może się ze sob? komunikować. Z pewno?ci? nie jest to film dla ludzi którzy lubi? wartka akcję ;)
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 5 Kwiecień 2008, 19:29   

Peper napisał/a:
Ja ostatnio co byłem w kinie to na Mgle(The Mist) Jak będzie w Piotrkowie to radze wam szczerze nie i?ć.Nie opłaca się.Ale to moje subiektywne zdanie.


Ogl?dałem na kompie i faktycznie do kina nie warto i?ć. Film strasznie przereklamowany, zakończenie nieciekawe ale to film nakręcony na podstawie ksi?żki Kinga :)
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 22:12   

Nie no słuchaj L?nienie, Skazani na Shawshank i Zielona mila mi się strasznie podobaj? i też s? na podstawie powie?ci Kinga.
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 27 Kwiecień 2008, 14:54   

Lsnienie jest dosyć specyficzne wytrzymałam do połowy filmu. Dopóki ten główyn bohater nie ze?wirował. A potem zasnęłam :D
 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 7 Maj 2008, 17:46   

Specyficzne jak każdy film Kubricka.
Ale to że nudny to się pierwszy raz spotkałem z takim komentarzem ^^
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Wrzesień 2008, 17:23   

Za to ja nie ogladałam,żadnego filmu Kubricka:P

Ostatnimi czasy nie bardzo miałam czasy aby cokolwiek obejrzeć i jedynie udało mi się zobaczyć Alpha Dog. obsada do?c znana: Emile Hirsch , Justin Timberlake , Sharon Stone oraz Bruce Willis .

Dramat oparty na życiu Jesse'go Jamesa Hollywooda - dilera narkotyków. Zasłyn?ł on tym, że stał się najmłodszym człowiekiem poszukiwanym przez FBI. Film typowo amerykański i nie jest to kino dla wymagaj?cych z pewno?ci?. Nie mniej jednak wart obejrzenia i przemy?lenia.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Październik 2008, 18:10   

Również miała okazję obejrzeć ten film. Ale nie zachwyciłem się nim zbytnio, po mimo dobrej obsady. Wiadomo, każdy lubi inne kino.

Filmem ,który zasługuję na uwagę jest "Boy A", film opowiadaj?cy o resocjalizacji i akceptacji społeczeństwa na przykładzie Jack Burridge'a . Który dopier oco został zwolniony z wiezienia i stara się odnaleĽć w ?wiecie.

Polecam obejrzenia trailera.

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Listopad 2008, 00:36   

tydzień temu obejrzałam trailera i wybrała się do wypożyczalni i "zonk". Go?ć na mnie zrobił wielkie oczy gdy usłyszał tytuł filmu. Ahh ten Piotrków...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.