Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
f_ck.!
Autor Wiadomość
adex89 




Wiek: 34
Dołączył: 21 Lis 2006
Posty: 7
Skąd: PTB naturlich ;)
Wysłany: 9 Styczeń 2007, 17:34   f_ck.!

jako że powstał podobny temat [czyli narzekanie, narzekanie..] na temat softu.. to ja sobie ponarzekam na mikrolab xD

bo poniewaz mieszkam na przedmie?ciach to innego sposobu niż internet droga radiowa wła?ciwie nie ma.. [chyba ze satelitarny albo co? a'la blueconnect]. Musialem wziac pod uwage oferty firmy Soft-Partner i Mikrolab.. innych nie rozpatrywałem gdyz iz rozpatrzyłem tylko te dwie możliwo?ci.. :D

o tóż chodzi mi głównie o to ze problemy sa te same jakie sa z softem [wiadomo - net radiowy :] ] ale cóż.. ja w tym momencie nic nie mogę zrobić.. jak tylko albo zmienic providera albo zmienić sposób poł?czenia :D

nie wiem cóż dalej napisać ;) :D taka ot, refleksja :lol2:
_________________
the Skakoholiks ueber alles!
:D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Styczeń 2007, 18:29   

Info dla Ciebie 18 punkt regulaminu :

Kod:

18. Nudzi ci się? To nie zakładaj bzdurnego tematu, lepiej poczytaj sobie ksi?żkę lub poogl?daj telewizję. No, albo na kompie pograj . ;)


Pomijam ilo?ć błędów która zrobiłe?, bo co 2 wyraz miał bł?d... poprawiłem to bo nie mogłem na to patrzeć.

Je?li chodzi o internet radiowy, to należy mieć odpowiedni? antenę i ulokować ja w dobrym miejscu i internet chodzi jak ta lala. Jak widać w twoim przypadku masz antenę wielko?ci spodka do kwiatka, bo kiedy? takie montował Mikrolab...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Efelynka 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 56
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Luty 2007, 09:57   

Na mikrolab narzekałam nie raz . . .!! Ale powiem szczerze że ostatnio się polepszył :) Więc moje narzekanie się skończyło . . . i mam nadzieje, że już więcej się nie powtórzy . . .
adex89 zobacz czy Towoja tuba (czy co tam masz) jest dobrze ustawiona :)

Pozdrawiam ;)
_________________
. . . . . : : : : : :) : : : : : . . . . .
 
 
   
jacques 



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2
Skąd: PTB
Wysłany: 10 Maj 2007, 11:31   

u mnie takze ten szit funkcjonuje jakby chcial a nie mogl... bardzo czesto nie ma internetu, (takze mieszkam na 'przedmiesciu'). dwa tygodnie temu odcinali mnie regularnie w kazda niedziele po godzinie 14 i czasem w tygodniu ok godziny 17. Na poczatku zdazalo sie ze o godzinie 12 nie bylo, wiec probowalem sie dodzwonic z negatywnym skutkiem, musialem czekac... wspomne jeszcze o tym ze rachunki nie przychodza juz poczta, trzeba sie o nie upominac a to jest juz chyba ponizajace...

nikomu nie polecam internetu radiowego, zwlaszcza z firm: Soft i Microlab.

pozdrawiam
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Maj 2007, 15:00   

Mój s?siad ma mikrolaba i nie narzeka. Ale też w sumie on przeglada głównie strony nie ?ciaga. Bo z transferami to bywa różnie, raz jest a raz go nie ma.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
PiotroV 



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 26 Październik 2007, 10:25   

Ja na mikrolaba STRASZNIE narzekam ci?gle niema neta, a jak jest to działa (1mb) jak 10kb !! inny internet mi nie działa :lol2: ;( :(
_________________



 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Październik 2007, 14:50   

PiotroV napisał/a:
inny internet mi nie działa
to gdzie Ty mieszkasz,że nic innego do Ciebie nie siega ?
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
PiotroV 



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 17
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 15 Grudzień 2007, 21:17   

Troszeczke działa. Na granicach miasta. S?siedzi którzy mieszkaj? 2 ulice ode mnie maj? dostęp do neta typu TP Neostrada, Netii. :(
_________________



 
 
   
djmikser 



Dołączył: 23 Mar 2009
Posty: 1
Skąd: fyjfjyfj
Wysłany: 23 Marzec 2009, 13:53   

Mikrolab w Piotrowie Trybunalskim - mam u nich internet bezprzewodowy wifi od trzech lat. Od samego pocz?tku przekl?łem ich,dlaczego? Prędko?ci nie pokrywaj? się z tymi które oni oferuj?, w weekendy internet chodzi jak slimak albo wogóle go niema, kilka razy w miesi?cu s? przerwy w dostawie netu i zadnego słowa wyjasnienia czy tez przepraszam. Kobieta która siedzi (raz na kiedy) w biurze, nie odbiera telefonów, a gdy sie juz j? zastanie, bezczelnie kręci. Ostatnio ze złosci? przeczytałem podpisan? umowę z nimi, ale jak przewidywałem zabezpieczyli się prawnie ze swojej strony na wszystkie sposoby, na wypadek gdybym chciał dochodzić swoich praw. Rozgl?dam się za innym providerem, ale w naszym miescie chyba trudno co? innego znalezć. Mikrolab żeruje na tym, ze nie ma u nas większej konkurencji. Szczerze odradzam wszystkim internet w Mikrolabie.
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Marzec 2009, 08:29   

Profesjonalna firma jak się patrzy. Mój kolega mieszkaj?cy w Szydłowie, jak narazie nie narzeka na działanie netu z tej firmy. Być może jest to wina czasami samej antenki, a może tego, co jest jej imitacja często montowan? przez ów firmę.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.