Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Tunatic
Autor Wiadomość
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 16 Kwiecień 2007, 09:36   Tunatic

Słyszysz piosenkę w radiu internetowym albo masz kawałek na kompie nie wiesz co to za piosenka... Ten program w kilkana?cie sekund poda Ci nazwę piosenki jak? szukasz... HIT!!!
Program wczyta Ci piosenkę także z mikrofonu!

UWAGA!!! Aby program rozpoznał piosenkę musisz mieć internet!

Jesli nie masz mikrofonu robisz to tak :)

Pierwsza sprawa to musimy tak zrobić aby program rozpoznawał nam muzyke która leci na komputerze a nie z mikrofonu muszimy przestawić to w opcjach nagrywania dzwięku.w okienie regulacji nagrywania z systemu, klikamy opcje, wła?ciwo?ci, wybieramy stereo mix (taka się to nazywa na mojej karcie muzycznej w niektórych może się o inaczej nazywać więc trzeba pokombinować) i ewentualnie jeszcze co? dodatkowego np mikrofon i klikamy ok ale póĽniej muszimy zaznaczyć stereo mix to jest najważniejsze i podgłasniamy tak na 1/4. wyłanczamy i wszystko man chodzi beż żadnych mikrofonów.



oto link do programu http://www.wildbits.com/files/TunaticSetup.exe :)

pozdro :)

p.s. u mnie program dziala poprawnie znajduje nazwy danego kawalka :) czasem sie pierdzielnie ale mozna mu to wybaczyc :) wkoncu to tylko program :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Kwiecień 2007, 05:44   

Nie omieszkam skorzystać z tego kawałka bo mam kilka nutek ale nie znam ich wykonawców. Jestem ciekaw z jakiej bazy korzystan tem program :P Ale skor mówisz,że tobie udało sie sprawdzić tak kilka utworów i było wproz?dku, czyli można po?wiecic mu troche czasu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Luck 



Wiek: 24
Dołączył: 09 Paź 2005
Posty: 79
Skąd: Słoneczna Ibiza :-)
Wysłany: 17 Kwiecień 2007, 08:12   

wiesz moze super nowych hitow to on ci nie znajdzie :) ja szukalem nutek z setow no i ten program mi je znalazl nie wszystkie ale znalazl :)
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2007, 06:13   

jeee to naprawe działa, sprawdziłem testowo na kilku utworach i udało mi się odrazu je odnależć. :P Polecam wszystkim, nie spodziewałem się,że kiedykolwiek kto? stworzy co? takiego.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.