Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
TO JEST STRASZNE
Autor Wiadomość
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Czerwiec 2007, 22:11   TO JEST STRASZNE

Od razu napisze - Admin - prosze nie kasuj tego ....


Zdjęcia s? mocne - nawet mało powiedziane ...


Ci wszyscy którzy maj? słabe nerwy - nie patrzeć!!!



Pamiętaj - Wciskaj?c gaz do dechy o tych fotkach!!!


Zapraszam do ogl?dania >> KLIKNIJ
Ostatnio zmieniony przez Ozer 4 Czerwiec 2007, 13:46, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
   
^Różowa Tina 




Wiek: 35
Dołączyła: 19 Kwi 2007
Posty: 47
Skąd: Bełchatów City :)
Wysłany: 3 Czerwiec 2007, 08:34   

fuujj..... kto im dał prawo jazdy??? :?: :-/
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Czerwiec 2007, 12:00   

Eh? straszne s? te zdjęcia.... aż ciężko sobie wyobrazić taki wypadek gdzie pół samochodu jest zmiażdżone :( Przykre to jest, tragiczne.... nie do opisania... Z ludzi jad?cych tymi samochodami osobowymi to pewnie nic nie zostało... :| :( Nie życzę nikomu czego? takiego. :(
A przyczyna jest oczywista... zbyt szybka jazda, szarżowanie na drodze, brak odpowiedzialno?ci, zbyt duża pewno?ć siebie... niekiedy zmęczenie i przy?nięcie za kierownic? :/ a często i jazda po pijaku :| :/ ehhh.... brak słów na takich co tak postępuj? i maj? siano w mózgu....
Wg mnie powinno się takie fotki bardziej rozpowszechniać, żeby każdy widział jakie mog? być skutki szybkiej jazdy.. Może wtedy byłoby mniej wypadków...... może :|
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Czerwiec 2007, 13:30   

Ozer te zdjęcia to jeszcze nic! Nie wiem.... ale możliwe że brałe? je ze stronki na której sa o wiele gorsze wypadki. Jest tam pokazane co zostaje z niektórych ludzi....już nie mówię o autach bo je można wymienić a osoby nie......aż przykro jest patrzeć co zostaje po szybkiej jeĽdzie i nie tylko.... :/ nie będę podawać tej stronki bo nie wiem czy mogę.
_________________

 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Czerwiec 2007, 18:42   

Marlenka, wejdz - kliknij w link który podałem wyżej tam s? straszne zdjęcia :o

Admin - bardzo przepraszam ale nie mam programu do obróbki zdjęć :(
Następnym razem poprostu najpierw spytam czy moge jakie? straszne zdjęcia wstawic :|
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Czerwiec 2007, 19:48   

Temat powinine być od 18 lat gdyż te zdjęcia sa zbyt drastyczne.

Ozer napisał/a:
Admin - bardzo przepraszam ale nie mam programu do obróbki zdjęć :(
Podałem dokładna instrukcję do umieszczania zdjęc i tam wybiera sie miniaturkę i wcale nie potrzeba programu. Poczytaj troszke ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Czerwiec 2007, 17:27   

zdjecia sa koszmarne ale powinny dzialac na tych ktorzy maja za ciezka noge podczas jazdy ! ewentualnie dla tych ktorzy na ulicy wyznaja zasade " no risk no fun". wydaj mi sie ze ulica to nie miejsce do szalenstw. czasami ludzie nie maja za grosz wyobrazni wsiadajac za kierownice... szkoda ze takie zdjecia musza powstawac :(
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Tomazo 



Wiek: 41
Dołączył: 29 Mar 2007
Posty: 15
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 21 Czerwiec 2007, 08:28   

A ja uważam że temat jest okej bo wła?nie to młodzi ludzie doprowadzaj? do takich sytuacji przedstawionych na zdjęciach powyżej. Często do tego doprowadza głupota bo taki młody człowiek za kierownicom my?li co to nie on i nie zważa na to że może stworzyć zagrożenie dla innych. Ja sam mam prawo jazdy jeżdżę już 4 lata lubię także szybko jeĽdzić ale staram się zawsze pomy?leć za nim wcisnę gaz. Więc zanim wci?niemy gaz to się zastanówmy czy nie stworzymy sytuacji zagrażaj?cej na siebie i dla innych. A i jeszcze jedno co mnie przeraża picie alkoholu. Wielokrotnie widziałem z jednych klubów Woli Krzysztoporskiej jak ludzie w stanie nie trzeĽwym wsiadaj?c do swoich wypalonych bryk ale aż nie warto o tym pisać my?leć my?leć i jeszcze raz my?leć taki apel do tych co lubi? prędko?ć. Niestety życie mamy tylko jedno więc warto je szanować.
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Wrzesień 2007, 20:36   

Tomazo, - jeĽdzić wolno i ostrożnie a szybko tam gdzie można ?


Też tak uważałem, i nadal uważam ... Ale kiedy? jechałem ... Było słoneczne lato sucho fajnie i w ogóle, droga pusta, niedziela i tak 90km/h sobie pędziłem ... skrzyżowanie typu "T" ... ja na głównej, na podrzędnej maluch (taka polna droga) zatrzymał sie - widziałem go z daleka... stoi i ciach!!! 30 metrów przed nosem chyc mi na droge... szczę?cie że pusto było i szeroko bo miałem gdzie wiać ... takich akcji moge ci dużo powiedzieć ... a prawko mam raptem 2,5 roku ! Zrobiłem ok 60 - 70 tys. km wiec chyba wiem co mówie!


I wszyscy mówi? ostrożnie, a szybko jak można ... nie prawda nawet na autostradzie ...
I wcale nie prawda że młodzi! owszem sporo ale to nie jest prawda że wypadki to wina młodych.
Znam wiele osób w wieku 20-25 lat co ?migaj? lepiej od dorosłych i to nie tylko osobowymi spod ?wiateł! i nie tylko w bejcach z ciemnymi szybami!


Pozdrawiam!
Szeroko?ci!
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Grudzień 2007, 23:45   

Tomazo napisał/a:
bo wła?nie to młodzi ludzie doprowadzaj? do takich sytuacji

Bo młod to oznacza,że jeĽdzić nie umie ? Z pewno?ci? ma mniejszy bagaż do?wiadczeń ale nie można uogólniać. Wielokrotnie dochodzi do wypadków w których bior? udział osoby starsze bo czuj? sie zbyt pewnie lub tez maja gdzie? innych kierowców i jeżdż? jak chca. Maja sie za królów szos i nóz się w kieszeni otwiera jak jakis kretyn zajeżdża ci drogę ...

Ozer napisał/a:
I wszyscy mówi? ostrożnie, a szybko jak można ...
Większ? szanse przeżycia na drodze ma ten który jeĽdzi według przepisów :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.