Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Prison Break
Autor Wiadomość
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
  Wysłany: 23 Sierpień 2007, 20:33   Prison Break

Już 2 serie za nami tego popularnego na ?wiecie serialu o ucieczce 2 braci z więzienia Fox River :) Od wrzesnia ma być emitowana 3 seia w amerykańskiej telewizji. Ja już nie mogę sie doczekać chociaż pewnie już nestępne serie nie bed? takie fajne jak poprzednie. Ale ciekawy jestem co wymy?l? w tej serii...

Ogl?da kto? z Was ten serialik :) ?
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 04:51   

Pamietam jak dobry rok temu pierwszy raz powiedziałe? mi o tym serialu. Jakos nie byłem zbytnio do niego przekonany. Dopiero gdy w polsacie obejrzałem pierwszy odcinek nie mogłem się od niego oderwać heh. Serial jest bardzo wci?gaj?cy a to dlatego,że ludzkie zachowania s? bardzo nie przewidywalne :)

Po bardzo krótkim czasie od zakończenia drugiej seri w stanach stacja Polsat wypu?ciła zwiastun 2 sezonu "Prison Break" oraz ujawniła datę emisji pierwszego odcinka - zostanie on wyemitowany 9 wrze?nia.

Zapraszam do obejrzenia zapowiedzi:




Podobno scenarzysta ma pomysł prawie na 5 sezonów - jest to nie lada zaskoczenie ale czy ma to sens ?

3 sezon tuż tuż premiera 17 wrze?nia a nie jak wczesniej zapowiadano w ostatnim tygodniu sierpnia :( A co w nim ? Obejrzyjcie sami ;)

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 09:49   

No niezly ten trailer 3 sezonu. Zapowiada się spoko. Nowe więzienie i nowa ucieczka hehe
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 10:27   

Ja jak na razie obejrzałam cały pierwszy sezon na Polsacie. Mogłabym obejrzeć już drugi, ale nie chce mi sie czytać napisów :lol2: dlatego też czekam na 2 sezon, który będzie już we wrze?niu emitowany w Polsacie. Pocz?tkowo my?lałam, że to jakie? bzdety będ?, jak to niektóre amerykańskie seriale, ale myliłam się :D i zawsze po skończeniu jednego odcinku nie mogę się już doczekać następnego :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 12:45   

Paula napisał/a:
zawsze po skończeniu jednego odcinku nie mogę się już doczekać następnego :D
To jest na prwde duza zaleta odcinka,że wzbudza w nas taka ciekawo?c,że nie idzie wysiedzieć na miejscu :D

Z obecnych seriali takich współczesnych to jest chyba królem po?ród nich :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 12:48   

Paula napisał/a:
Ja jak na razie obejrzałam cały pierwszy sezon na Polsacie. Mogłabym obejrzeć już drugi, ale nie chce mi sie czytać napisów :lol2:

Ja wole 100x bardziej z napisami niż z lektorem. Bo ten lektor tłumaczy jako? ciulowo np ?mieszne teksty. A z napisami można sie przynajmniej po?miać z niktorych np z tekstów T-Baga :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Sierpień 2007, 13:09   

Mario napisał/a:
A z napisami można sie przynajmniej po?miać z niktorych np z tekstów T-Baga :D
tzn ogl?dałem i z lektorem i z napisami :P ale jak to zawsze bywa w filmach z lektorem wiele tekstów jest tłumaczone tak jak im bardziej pasuje aby czasem czego? złego nie powiedziec.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 8 Wrzesień 2007, 06:12   

Prison Breaak ....ach ten Michael .....nie no oczywiscie żartuje ...Mozna powiedziec jestem wielka fanka tego serialu jak tylko dostałam obie serie na płytach to męczyłam je ile wlezie bywalo nawet tak ze chodziłam spać o 3 w nocy poniewaz miałam ustawione tak w subedicie ze nawet nie musiałam wstawac z łózka Aby właczyć kolejny odcinek ...Ale serial naprawde super jak dla mnie cały ten plan ucieczki i wszystko jak dla mnie bomba ..powiem szczerze ze już druga seria nie wzbudzała az takiego mojego entuzjazmu Ale nie byla najgorsza zastanawiam sie jaka bedzie trzecia podobno juz na jakims tam kanale zostały wyemitowane odcinki nowej trzeciej juz serii to ja poczekam cierpliwie na cała serie na płytkach i znowu bedzie maraton ......:)

Jesli chodzi o wersje z lektorem czy bez to najlepiej bez lektora i bez napisów wtedy film nabiera tego czego? od czego napisy czy lektor odci?ga nasza uwage :)
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Wrzesień 2007, 21:48   

Mario napisał/a:
Ja wole 100x bardziej z napisami niż z lektorem. Bo ten lektor tłumaczy jako? ciulowo np ?mieszne teksty. A z napisami można sie przynajmniej po?miać z niktorych np z tekstów T-Baga :D
Heh to witam w klubie. Polacy tłumacz? zdania tak aby to brzmiało bardzo elokwentnie a przecież nie o to w tym chodzi....

***Anu?|*** napisał/a:
powiem szczerze ze już druga seria nie wzbudzała az takiego mojego entuzjazmu
dlatego,że zbyt dużo było filmów z motywem ucieczki po kuli ziemskiej :P troche się to przejadło. A co innego ucieczk? z samego więżenia zaprezentowana od samych podstaw a nie jak w filmie w 1 h już wszyscy sa za murami więzienia :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Wrzesień 2007, 11:39   

W poniedziałek juz premiera 3 sezonu oj będzie się działo :P
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Październik 2007, 16:09   

3 sezonu nie można w żaden sposób porównać do 2 poprzednich to zupełnie nowa historia z kilkoma wybranymi bohaterami z pierwszych 2 sezonów.

dopiero 5 paĽdziernika będziemy mogli obejrzeć 6 oraz 7 odcinek. Tak dziwnie sie złożyło,że to niezła gratka dla fanów 2 h Prison Break pod rz?d :)

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Styczeń 2008, 18:06   

Dobra wiadomo?ć dla fanów tego serialu będzie najprawdopodobniej więcej niż 13 odcinków 3 sezonu. Taka informację przekazał jeden z bohaterów serialu Dominik graj?cy Lincolna.

Jak dla mnie bomba, gdyby wszystko miało się zakończyć w 13 odcinkach było by to zakończenie wymuszone.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Luty 2008, 02:03   

Od 11 odcinku rozpoczyna się wreszcie ucieczka z sony. Hmm znowu :D

_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Luty 2008, 19:25   

Łeee wy tutaj piszecie o 3 sezonie gdzie ja dopiero skończyłam ogl?dać 2 :( Może we wrze?niu Polsat wykupi 3 serię to bede miała okazję obejrzeć.
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Luty 2008, 11:24   

A ja chyba muszę sobie w końcu zaserwować maratonik tych filmów bo chyba nawet moi rodzice bardziej zagłębili się w fabułe niż ja :)
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.