Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
co mnie irytuje.... co się podoba
Autor Wiadomość
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Grudzień 2007, 22:44   co mnie irytuje.... co się podoba

Irytuje mnie jako?ć ulic chodników, otoczenia ....

Co się podoba ... pomału w baaaaaaardzo żółwim tempie wzięli sie do pracy!

AK zrobiona, Sienkiewicza w 1/3 zrobiona, Aleje 3go maja, pasaż rudowskiego, 1/40 słowackiego (przy AK), Deptak ... co? się dzieje!

ALE ZA MAŁO!!!!!!!!!!!!!!1



pzdrawiam
 
 
   
~Agressiva 




Wiek: 37
Dołączyła: 02 Paź 2006
Posty: 73
Skąd: ŁódĽ
Wysłany: 14 Grudzień 2007, 07:24   

Mnie irytuje jeĽdzenie Zetkami i niekończ?ce się remonty dróg, i tras tramwajowych :/
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Grudzień 2007, 23:47   

Agressiva napisał/a:
i tras tramwajowych :/
no to już nie w Piotrkowie ale mogę się pod tym podpisać :P

Gdybym się przyczepiał do jako?ci dróg i chodników to i tak pisanie o tym nic nie zmieni. Brak jednak wydarzeń kulturalnych w naszym mie?cie które by angażowały w nie młodzież.
W razie czego póĽniej rozwinę moj? my?l.

Czy jest co? co może mi się podobać hehe. Zawsze tam co? sie znajdzie, a głównie to chodzi mi o nostalgię oraz spokój Piotrkowa :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Anders 



Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 23
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Grudzień 2007, 14:55   

Nostalgia?

nostalgia- tęsknota za ojczyzn?.

Na pewno? :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Grudzień 2007, 18:22   

Tak zgadza sie nostalgia. Gdy wyjeżdżam z Piotrkowa szybko zaczyna mi go brakować. Wiem,że jest to dziwne ale uczuć nie da się zmienić. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Grudzień 2007, 18:29   

Mnie irytuje fakt,że mamy straż miejska która nic nie robi... najlepiej idzie im wypisywanie "kretyńskich" mandatów ... A je?li co? sie dzieje np. kto? zostanie napadnięty to oni zawsze patrz? sie w drug? stronę. :/
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Grudzień 2007, 19:49   

i tu się niestety z Tob? zgadzam. Jak ich się wzywa to się nie pojawiaj?....wiem co? o tym...
_________________

 
 
   
Anders 



Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 23
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Grudzień 2007, 11:38   

Mnie denerwuje Pan prezydent który nie może uporać się z komunikacja miejska i uważam ten temat za sprawę niepopularna...jak będzie się dla niego liczyć tylko popularno?ć to fajnego będziemy mieli prezydenta....
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Grudzień 2007, 17:01   

Heh sprawa komunikacji to ciagnie się od kilku dorbyc lat. A nasz prezydent robi tylko imprezki pokazuje sie mieszkańcom i robi dobr? minę.

A gdzie praca dla ludzi ? Powinni wywalić czę?ć kobietek które pracuj? w UP i moze wtedy by zrozumiały,że sa tam po to aby pomóc ludziom w znalezieniu pracy a nie w piciu non stop kawy i zbywaniu ludzi.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Grudzień 2007, 20:42   

Johny Q napisał/a:
a nie w piciu non stop kawy i zbywaniu ludzi.
no ale czy nie przyznasz mi racji że to robi? najlepiej? ehh... :/ te kobitki s? okropne i jak człowiek chce się cos jeszcze zapytać to wielkie "ale" maj?.... brak słów....
_________________

 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 22 Grudzień 2007, 19:12   

Johny Q napisał/a:
Powinni wywalić czę?ć kobietek które pracuj? w UP i moze wtedy by zrozumiały,że sa tam po to aby pomóc ludziom w znalezieniu pracy a nie w piciu non stop kawy i zbywaniu ludzi.

Nie wiem sk?d masz takie informacje, ale Twoje postrzeganie pracy w PUP jest bardzo mylne. Warunki w pracy s? naprawdę ciężkie- aby zrobić sobie kawę trzeba chodzić po wodę do wspólnej łazienki na piętrze. Na korytarzu jest pełno nierobów i uwierz mi- przeciskanie się przez nich, aby zdobyć sobie wodę do czajnika powinni być premiowane dodatkiem za pracę w warunkach ciężkich i niebezpiecznych. W pokojach siedzi się często po kilka osób (3 osoby to już tłok!). Czasem zdarzaj? się też bardzo ciężkie chwile- pod koniec miesi?ca brakuje cukru! Ja osobi?cie nie mam nic przeciwko przychodzeniu do pracy... ale te osiem godzin czekania na wyj?cie to już totalny absurd! ;)
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Grudzień 2007, 17:16   

kaczy, czytałem to co napisałe? i ?miałem się od poczatku do końca.

Z usług PUP skorzystałam tylko raz i nie bardzo miałam okazje wyrobić sobie o nich zdanie. Ale jak dla mnie to trochę zbedna instytucja.

A to co mnie irytuje to fakt,że w naszym mie?cie sa praktycznie same banki. Wystarczy się przej?c przez słowackiego od stacji pkp do bernardyn - porażka.
 
 
   
kamil_1403 



Wiek: 40
Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 18
Skąd: piotrków trybunalski
Wysłany: 27 Grudzień 2007, 18:55   

z rzeczy tktóre nie podobaja mi sie w miescie to:
1.jakosc ulic i chodników;ogólny wyglad miasta;miejscami jest extra itd. ale w wiekszosci miejsc to zal patrzec .ekipy niby robia/remontuja ale jak widze ich to przez wiekszosc czasu stoja /siedza .nie lepsi sa tez ci co niby sprzataja za kare czy jakos tak ...

2.miasto monitorowane fotoradarami :) i jeszcze ta SM ...

3.brak synchronizacjii swiateł na skrzyżowaniach




Krakersik napisał/a:

A to co mnie irytuje to fakt,że w naszym mie?cie sa praktycznie same banki. Wystarczy się przej?c przez słowackiego od stacji pkp do bernardyn - porażka.


http://video.google.pl/vi...1866262119830&q polecam obejrzec ten.powinien troche rozjasnic sprawe banków
 
 
   
MartaK 




Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 33
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Grudzień 2007, 16:20   

Widze,że jeszcze nikt o tym nie napisał to mam okazje. Ja już ma po dziurki w nosie debili którzy demoluj? nasze miasto. Bardzo prosty przykład "przystanek 2000". Wszelkie inne to powybijane szyby, połamane ławki itp rzeczy. Mamy monitoring, który nie wiadomo czy wreszcie zacz?ł działać.
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Styczeń 2008, 10:14   

Hmmm ja mieszkam tu od niedawna...więc sporo zauważyłam. Rzeczywi?cie wydarzenia kulturalne w Piotrkowie należ? raczej do rzadko?ci ale zawsze mogło być gorzej. Co do stanu dróg i chodników w tym mie?cie to ja się już chyba nie wypowiadam bo ostatnio drogi te " zafundowały" mi zmianę felgi... W sumie szczę?cie ,że nie jechali?my szybko bo nie wiem czy tylko na tym by się skończyło.
Co do ilo?ci banków to też się zgadzam. Ale bankomatów dzięki temu sporo jest.
Najbardziej nie podoba mi się, nie twierdzę, że to tylko Piotrków, ta pseudo-renowacja starych budynków, polegaj?ca na zamalowaniu ich od frontu a jak wejdzie się w bramę to czujesz się tak jakby się nic nie zmieniło. To bardzo Ľle wpływa na obraz miasta, zwłaszcza że mamy kilka rzeczy które zachowane w dobrym stanie i poddane renowacji od czasu do czasu stanowiły by wizytówkę dla miasta jak np: Zamek? Rudowskich gdzie obecnie znajduje się Szkoła Muzyczna... piękny budynek z dług? histori? a praktycznie w rozsypce.
UP w Piotrkowie odwiedziłam tylko raz i w zupełno?ci mi wystarczy, ale to też już jest standard w każdym mie?cie. Czego się po takich paniach spodziewać? One maj? pracę więc co sie maj? przejmować tymi tłumami bezrobotnych.
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Styczeń 2008, 14:11   

drow(ka) napisał/a:
One maj? pracę więc co sie maj? przejmować tymi tłumami bezrobotnych.
Tutaj zgodzę się w 90%. Mnie trafiła się sytuacja,że oni sami do mnie zadzwonili. Jedna z Pań dała mi namiary na firmę i nawet udało mi się do niej dostać ;)

Co mnie irytuje w naszym mie?cie, to chora SM - zastanawiam się, po co oni w ogóle zostali powołani do życia. Wielokrotnie widziałem sytuacje,że gdy co? sie działo to oni pierwsi uciekali. Chyba co? tu nie tak ... Jedyne co potrafi? to wlepiać mandaty jak kto? stanie na parę minut w niedozwolonym miejscu- chore !
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Styczeń 2008, 20:15   

"Plastikowi"(jak nazywa ich policja) jako? nigdy do odważnych nie nalezeli...wiesz najlepiej sie ulotnic i zostawic bałagan innym... ale po mie?cie jak ida to absolutne fafa rafa ...
A co do pan z UP to wiesz czasem musz? cos zrobic zeby było widać ze jednak pracuj?. ale nie przejmuj sie moim zdaniem ja do wszelkich urzedów jestem nastawiona na "nie"
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Styczeń 2008, 22:17   

Jako? nie lubię narzekać bo i tak to nic nie zmienia :]

W Piotrkowie brakuje miejsc do których można było by się wybrać grupk? znajomych. Niby jeste?my większym miastem niż Bełchatów ale pod względem rozrywki u nich jest o wiele lepiej.
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Styczeń 2008, 10:01   

nie wiem szczerze mówi?c nie byłam nigdy w Bełchatowie na tyle długo, żeby się tam przyjrzeć nie mówi?c już o tym, żeby pój?c gdzies się zabawić. Ale w sumie nie mam daleko więc może jakiegos dnai sie zdecyduje :)
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
qaz64

Gość
Wysłany: 5 Marzec 2008, 12:30   

Mnie najbardziej irytuj? takie miejsca które mogły by być perełkami w mie?cie a nie s? , np. na końcu Łaziennej-Mokrej taki malutki skwerek na murach miejskich no ale obok paskudne podwórka z pękaj?cymi murami oficyn
 
   
kamil_1403 



Wiek: 40
Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 18
Skąd: piotrków trybunalski
Wysłany: 5 Marzec 2008, 18:36   

mnie dzisiaj zirytowala ulica Żelazna a dokładnie jej stan.dawno tamtedy nie przejezdzałem i zapomniałem ze mamy taka rozpie ... ulice
 
 
   
marcino 




Wiek: 39
Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 10
Skąd: Berlin-Schönefeld
Wysłany: 7 Marzec 2008, 19:30   

Mnie najbardziej irytuje to, czym jeste?my bombardowani z drzew na ulicy Żwirki :D
 
 
   
kamil_1403 



Wiek: 40
Dołączył: 27 Paź 2007
Posty: 18
Skąd: piotrków trybunalski
Wysłany: 8 Marzec 2008, 06:29   

marcino napisał/a:
Mnie najbardziej irytuje to, czym jeste?my bombardowani z drzew na ulicy Żwirki :D


no i na słowackiego przy sadze tez nei brakuje srajacych obiektow latajacych :lol2:
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Marzec 2008, 14:48   

Kamil i Maricn trzeba miec po prostu pecha :D Mnie dotychczas udało się uchronić od ataku obiektów latajacych.
 
 
   
Mariola 




Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Marzec 2008, 15:03   

Je?li kto? ma białe ciuchy to jeszcze nie taka tragedia :D

Zawsze można i?ć drug? stron? ulicy Żwirki tam nie ma drzew, także nic nas nie powinno trafić :lol2:
 
 
   
marcino 




Wiek: 39
Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 10
Skąd: Berlin-Schönefeld
Wysłany: 8 Marzec 2008, 15:29   

Dzisiaj zirytowali mnie ci wszyscy mieszkańcy Piotrkowa, którzy wpadli na ten sam pomysł co ja i postanowili wykorzystać sprzyjaj?c? pogodę i udali się autami do myjni...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Marzec 2008, 19:04   

Ja dzi? wkurzyłem się na idiote który widz?c duża kałuże na jezdni i przechodniów na chodniku nawet nie zwolnił . Tylko na dużej predko?ci bryznł? ta kałuża w moim kierunku ! Nic tylko takiemu do****
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Marzec 2008, 16:52   

Zauważyłam,że już nikomu się nic nie podoba :D

Mnie cieszy fakt,że mamy w Piotrkowie kilka parków po których bardzo miło się spaceruje :P
 
 
   
marcino 




Wiek: 39
Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 10
Skąd: Berlin-Schönefeld
Wysłany: 16 Marzec 2008, 17:43   

Krakersik napisał/a:
Zauważyłam,że już nikomu się nic nie podoba :D


No fakt ;) Jasno stoi, co mnie irytuje, co się podoba. Ja od pocz?tku traktowałem ten temat jako swoista księgę skarg. Mnie się w mie?cie podoba to, że jest tak małe, że nie można się w nim zgubić :devil:
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 18 Marzec 2008, 13:32   

Tak prawie wyszło jak by nasze miasto miało same wady i zalety ;) Ja w obecnej chwili nie mam na co ponarzekać. No chyba,że na pogodę, bo już niedługo pierwszy dzień wiosny a za oknem ?nieg pada. ^^
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Kwiecień 2008, 17:09   

Mnie irytuje inspekcja transportu drogowego ,która trzepie samochody i przyczepiaj? sie do byle "gówna" ...
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Kwiecień 2008, 19:49   

Ale ispekcja trzepie raczej busy i tiry chyba nie? malych nie zatrzymuj? ???
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Kwiecień 2008, 17:56   

Mnie irytuje lenistwo piotrkowskich mieszkańców ! A podoba fakt,że mieli?my własne lodowisko tzn mamy :D
 
 
   
ZIBI 



Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: PIOTRKÓW
Wysłany: 27 Lipiec 2008, 12:25   

[quote="Krakersik"]kaczy, czytałem to co napisałe? i ?miałem się od poczatku do końca.

Z usług PUP skorzystałam tylko raz i nie bardzo miałam okazje wyrobić sobie o nich zdanie. Ale jak dla mnie to trochę zbedna instytucja.


może ty nie miała?, ale ja tak i mam na ten temat wyrobione zdanie :( .
to woła o pomstę do nieba. Co do chodników w mie?cie a na starym rynku zwłaszcza to jest tragedia
_________________
TOJA
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 29 Lipiec 2008, 17:34   

ZIBI napisał/a:
Co do chodników w mie?cie a na starym rynku zwłaszcza to jest tragedia
A przecież tam trwa remont, i jest kładziona bardzo ładna kosteczka :)
 
 
   
ZIBI 



Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: PIOTRKÓW
Wysłany: 2 Sierpień 2008, 17:37   

Masz rację ale te hałasy od pi?tej rano to jest udręka dla małych i dużych. Zobacz zarys ratusza to jest dosyć ładne, i będzie jeżeli tego nie zniszcz? wandale. Kamienice od zewn?trz też niczego sobie ale od podwórka to zupełna klęska.
_________________
TOJA
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 11:42   

ZIBI, od 5 rano naprawdę ?

Hmm ten murek to nie bardzo wiem po co - dla mnie to zarysu ratusza nie przedstawia.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
ZIBI 



Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: PIOTRKÓW
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 19:07   

Żebys wiedział! Co do zarysu to prawda poszukaj rycin i planów a znajdziesz jak to wygl?dało dawniej. starsi mieszkańcy tych okolic pamiętaj? ?wietno?ć tego zak?tka miasta ławeczki i różne takie rzeczy a saturator z wod? gazowan? napewno
_________________
TOJA
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Sierpień 2008, 19:15   

Powiem tak, jak patrzyłem w ksi?żce o Piotrkowie to nigdy na rynku nie było jakiego? "dziwnego" zbędnego murku jaki jest w trakcie budowy. Nie sa w stanie wyci?gn?ć fundamentów ratusza do góry gdyż jest to zbyd droga inwestycja.

Natomiast saturatory z woda dobrze pamiętam bo to moje czasy również :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
ZIBI 



Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: PIOTRKÓW
Wysłany: 8 Sierpień 2008, 18:18   

Konkretnie nie chodzi o jaki? tam murek, na stronach o inwestycjach naszego miasta jest projekt . Faktycznie masz rację ze nie będzie tego ratusza w cało?ci. Nie ma funduszy nasza mie?cina, ale cieszmy sie z tego co jest i jeszcze będzie, a mam tak? nadzieje że tak.
_________________
TOJA
 
 
   
izago1 



Dołączyła: 18 Sie 2008
Posty: 1
Skąd: Piotrkow Tryb
Wysłany: 18 Sierpień 2008, 07:18   

A mi sie nie podoba, to ze mieszkancy Piotrkowa nie pomagaja zwierzetom w schronisku, a to wynika tylko i wylacznie z ich lenistwa. Nie chodzi o pieniadze, wystaczy oferowac czasami swoja pomoc :!: :!: :!: Jak siedzisz w domu i sie nudzisz to co tu do stracenia, rusz sie i zobacz czy mozesz im pomoc :!:
A co mi sie podoba? Piotrkow noca jak sie wjezdza wyglada zachecajaco :) Mysle, ze co raz wiecej sie tu zaczyna dziac i oby to szlo w dobrym kierunku. Pozdrawiam!
_________________
ig
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Sierpień 2008, 10:13   

izago1, to,że nie pomagaj? to nie pierwszyzna. Sugeruje jeszcze po patrzeć na ich stosunek do posiadanych własnych zwierzaków jak je bij? i sponiewieraj?. Jaki? czas temu działała grupa osób z 2 LO, która pomagała w schronisku. Ale chyba już przestali wspierać schronisko.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Sierpień 2008, 09:39   

izago1, nie każdy jest obrońcom zwierzaków. Dla wielu osób one dzi? s? a jutro ich nie ma. Jest to przykre ale prawdziwe.

Strona schroniska jeszcze działa, ale czy ktokolwiek co? robi dla schroniska z tych osób to już chyba nie. Po rozjeżdżali się po studiach chyba juz.
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
robert from pt 



Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: irlandia
Wysłany: 15 Wrzesień 2008, 07:27   

Ja nie mogłem się nadziwić w jaki sposób przeprowadzany jest remont starego miasta. Efekty może będ? ok, ale obecny stan żeczy jest nie do przyjęcia. Rozpieprzone uliczki, brak jakichkolwiek zabezpieczeń, tablic ostrzegawczych, kładek żeby ludzie mogli wej?ć do sklepików i kamienic. KOSZMAR. Zastanawiam się nad tym kto będzie odpowiadał jak na tej t.z. przebudowie komu? co? się stanie. Dodałem fotkę do galerii w kategorii nowa fotografia, aby Ci co tego nie widzieli mogli zrozumieć co mam na my?li.
_________________
robert
 
 
   
ZIBI 



Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: PIOTRKÓW
Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 17:36   

Ogl?dałem galerię, masz rację. Można przywykn?ć! do końca paĽdziernika prace maj? być zakończone i nast?pi upragniony spokój, cisza i zaczn? nareszcie dbać o czysto?ć i porz?dek.
_________________
TOJA
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Wrzesień 2008, 20:09   

Przy tej ilo?ci deszczu, która spadła w tym tygodniu to tam musi być teraz ciekawie :D
 
 
   
ZIBI 



Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: PIOTRKÓW
Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 08:58   

Nie byłe? ostatnio na starym mie?cie to nie wiesz co już jest zrobione. Wnioskuję to z twojej wypowiedzi. Jest całkiem całkiem!
_________________
TOJA
 
 
   
robert from pt 



Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2
Skąd: irlandia
Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 09:14   

Widziałem efekty tych prac. Wygl?da to bardzo ładnie. Chodzi mi o to w jaki sposób jest przeprowadzana ta przebudowa. Przecież ta uliczka i inne podobne miejsca wygl?da jak po bombardowaniu. Nie przestrzega się żadnych przepisów BHP. Ludzie nie mog? się tam normalnie poruszać. Przepraszam tych, którzy poczuj? się urażeni ale daleko nam do Europy.
_________________
robert
 
 
   
ZIBI 



Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: PIOTRKÓW
Wysłany: 21 Wrzesień 2008, 09:54   

Zabezpieczenia były. WeĽmy pod uwagę nasz? młodzież wracaj?c? z dyskoteki czy innych imprez, często w stanie nieważko?ci demoluj?c ustawione zabezpieczenia, ułozon? kostkę pod ?cianami kamienic. Co im ta kostka przeszkadza? Zdrowo my?l?cy człowiek takich rzeczy nie robi!
_________________
TOJA
 
 
   
ZIBI 



Wiek: 57
Dołączył: 01 Lip 2008
Posty: 11
Skąd: PIOTRKÓW
Wysłany: 6 Styczeń 2012, 10:44   

Tak pięknie piszesz że nie wiem o co chodzi , a może tak ojczystym językiem :)
_________________
TOJA
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.