Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
ZDECYDOWANIE SKY, STAROWKA I OCZYWISCIE SPEED
Autor Wiadomość
KRAWACIARA 



Dołączyła: 28 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: 28 Grudzień 2007, 19:18   ZDECYDOWANIE SKY, STAROWKA I OCZYWISCIE SPEED

Najlepsze to te najspokojniejsze zwykle puby, ktore maja dobre piwo i stol bilardowy. tam gdzie mozna pograc w karciochy i pogadac ze znajomymi...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Grudzień 2007, 00:12   

Sky jest to lokal który zaadoptował miejsce po byłej starówce i mnie osobi?cie się tam nie podoba. Starówka po przeniesieniu straciła swój klimat oraz czę?ć dobrych piw :(

Speed to bar piwny i nic więcej nie ma polotu :P
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Grudzień 2007, 13:13   

To ja dodam od siebie :

Agat - jest bilard, kręgle, TV (nie raz miałem okazję obejrzeć tam meczyk), piwko :P
66 - karaoke, dyskoteka, miły klimat , zawsze masa znajomych
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
KRAWACIARA 



Dołączyła: 28 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: 29 Grudzień 2007, 14:44   

bo ja wiem... 66 to club a pytanie jest o puby.... to samo dotyczy sie agatu, natomiast chyba wszyscy pod pojechiem pubu rozumieja swoja miejscowke, w ktorej mozna napic sie i porozmawiac, a nie potanczyc i tu wlasnie najlepsze sa tez bary, ktore maja tv tak jak wspomniales... bo najwzniejsze to dobry meczyk i piwko :P
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 29 Grudzień 2007, 20:59   

Starówka- zdecydowanie tak. Sky i Speed- zdecydowanie nie. Kultowym lokalem jest też Szklarnia, ale to już bardziej dla hrdcore'owców i miło?ników specyficznego, osiedlowego klimatu ;)
_________________
 
 
   
MartaK 




Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 33
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Grudzień 2007, 15:59   

KRAWACIARA napisał/a:
bo ja wiem... 66 to club a pytanie jest o puby....
Club kojarzy się z czym? co ma naprawdę parkiet. A to co znajduje się w 66 to tylko jego imitacja :P

feety, chodzi Ci o ta Szklarnie na "Polnej" :D ???
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Grudzień 2007, 16:03   

MartaK, dokładnie ;D
_________________
 
 
   
MartaK 




Wiek: 39
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 33
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Grudzień 2007, 16:25   

feety, tam sa dosłownie spartańskie warunki hehe no ale je?li kto? to lubi.

Byłam raz w chicago i może by co? z tego "pubu" było gdyby nie jego umiejscowienie. Praktycznie co weekend jaka? burda ehhh :/
 
 
   
marcino 




Wiek: 39
Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 10
Skąd: Berlin-Schönefeld
Wysłany: 31 Grudzień 2007, 12:09   

Kiedy? bardzo fajnie było w Rocku. przez jaki? czas za dobry lokal uważałem Chicago :P a teraz najwięcej czasu spędzam w Speedzie i w Bohemie. A hardkorowcom polecam Skorpiona (vel 777).
 
 
   
KRAWACIARA 



Dołączyła: 28 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: 3 Styczeń 2008, 22:26   

:69: ta dla hardkorow to 777 tam gdzie najczesciej dzowni sie po 997 oraz szklarnia... a ta szklarnia to jeszcze dziala??
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 3 Styczeń 2008, 22:53   

KRAWACIARA, działa działa :D Pani Wacia nadal szaleje za barem, a Kulka wci?ż majestatycznie pręży się na parapecie :D :D:D Tylko pirat na ?cianie już trochę przyblakł... ;)
_________________
 
 
   
zielony1234 




Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 4 Styczeń 2008, 15:40   

hej a wiecie moze w jakich godzinach jest otwarta restauracja ormianin w weekendy??
 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 4 Styczeń 2008, 22:15   

Je?li piwko w niedużej grupie znajomych to Piwnica.
Można też i?ć ewentualnie do Edenu.Ostatnio spodobało mi się też w Speedzie.
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Styczeń 2008, 20:15   

A ja tam akurat nie lubie pubów z tv. Dla mnie wła?nie to jest megas porazka jak ide na piwko i nagle podczas gdy ja ciesze sie smakiem tego trunku wpada mi watacha ludzi i zaczyna sie drzec bo jakies meczydlo sie zaczyna... spoko wszystko fajnie ale ja nie musze sluchac jaki wynik meczu i jak ktos skopal akcje albo wycia jak przeciwnicy wbija bramke... jakbym chciala obejrzec mecz to zostaje w domu z miska popcornu i ogladam w spokoju a nie ze złopiacym piwsko na litry tłumem dracym sie jeden przez drugiego :(
dlatego jestem za robieniem wywieszek w takich barach --- dzis mecze taki a taki--- i wtedy wiem ze tu nie chce byc szukam czegos innego...
a co do pubów... hmmm lubie 66 ale oczywiscie w tygodniu jak nie ma tłumu...
byłam w edenie - jeden minus bilard fakt tani ale za to stół tragicznie niski - przy moich 176 cm to troche za nisko..
speed hmm jak dla mnie ciut za mały i nie ma klimatu takiej intymnosci, nie pogadasz ze znajomymi bo wszedzie przestrzał...
a libiłam piwnice ale za starych dobrych czasów kiedy w obitym drewnie ciemnym lokalu czlowiek czul sie swojsko i pil sobie piwko odstersowujac sie po zajeciach badz egzaminie..
ale teraz to chyba nie moj styl... fakt fajne sofki i wogole aLE klimat zdecydowanie zatracony, teraz to jush nie pub ale taka przytularnia dla par chcacych siedziec pic kawusie i kieliszek wina, ewentualnie dobre miejsce by omawiac kwestie biznesowe nad dobrym drinem ...osobiscie bylam tam raz po zmianie i czulam sie wyjatkowo nie na miejscu a grupka 3 osobowa pijaca tam piwo wydawala mi sie wrecz obraza dla lokalu :P
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Styczeń 2008, 00:56   

drow(ka), ale przecież nikt Ci nie karze siedzieć w lokalu w którym jest meczy.

Według mnie pubach barach chodzi o to aby czu? sie tam jak u siebie. A tego typu przedsiewzięcia zbliżaj? ludzi :P Np. ja ze znajomymi lubimy chodzić do Bohemy na mecze czy to w siatke lub też piłke nozna :D

Poprzednio Ľle się wypowiedziałem na temat Sky'a i dzi? hmm w nocy kto? mi to wypomniał hehe. Troszeczke za szybko oceniłem lokal. Dzi? spędziłem tam kilka godzin i byłem mile zaskoczony. Przemiła obsługa (Aga pozdrowionka dla Ciebie :* ), dobre drinki i jedzonko. Czy można chcieć co? więcej ? Chyba raczej nie hehe.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Peper 



Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2008
Posty: 19
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 7 Styczeń 2008, 11:32   

drow(ka) ja mam 185 cm i jako? stół bilardowy w edenie nie wydawał mi się niski.
Poza tym to tylko jeden mały stół, lokal jest duży i nastawiony nie tylko na bilard.
Najgorszy stół to jest w speedzie bo umieszczony w takim miejscu że chyba nie da się na nim wogóle grać.Je?li kto? chce pograć w Bilarda to do Lamusa.Tylko że tam znów jak mam i?ć to tylko pograć w bilarda, no ale mam do?ć blisko:P
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Styczeń 2008, 13:19   

Oczywiscie nikt mnie nie zmusi do siedzenia w barze gdzie jest mecz... jestem poprostu uprzedzona bo wiele razy jush sie nadzialam na to ze siedze sobie pije piwko a tu nagle odpalaja meczyk i szlag trafia cała atmosfere... i co wtedy wyjsc? no najlepiej tak ale jak sie dopiero weszlo i zakupilo piwko to teraz nie wyjde...
w edenie za mały jest dla mnie ten stół, albo poprostu jestem pzyzwyczajona do tych z lamusa...czesto tam grywam, także w lotki :)
Nie wiem co to jest Sky i nie wiem nawet gdzie to jest ale jak mi dacie namiar to napewno zajrze :P
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
zielony1234 




Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Styczeń 2008, 15:13   

drowka najlepiej jakby przełaczyi na m jak miłosc albo jak? brazyliane wtedy siedziałabys do momentu az sie nie skancza wszystkie seriale w tv takie babskie myslenie mnire drazniei jest mecz to sie oglada a ze akurat gra reprezentacja to masz pecha wiekszosc sie tym interesuje jak nie pasuje to mozesz sie przeniesc do innego lokalu gdzie nie ma tv proste.pozdro
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Styczeń 2008, 11:11   

zielony twoja opinia o mnie miala by sens jakbys chociaż w 1% trafil... pewnie sie starałe? ale ci nie wyszło... nie ogladam babskiej telewizji ani telenowel brazylijskich, wole kanały muzyczne...i nie wyskakuj mi tu z babskim mysleniem...
poprostu w niektórych miastach sa puby u typowo sporotowym charakterze gdzie fani ogladaja mecze i inne spotkania sportowe...i wtedy wikszo?c łudzi sie tam zbiera... W koluszkach gdzie mieszkałam nie ma tak wielu barów jak w piotrkowie ale był np bar typowy dla fanów pilki nożnej, a w innych barach kiedy ma byc mecz na zewnatrz pojawia sie telebim i jush wiadomo co sie bedzie działo...
Ja ogolnie nie narzekam na bary piotrkowskie bo tu własnie w wiekszo?ci nie ma telewizorów.a jesli sa to tak umieszczone ze nie przeszkadzaja od razu wszystkim...
a ty czytaj ze zrozumieniem jesli łaska... bo ja nie napisalam ze nie podobaja mi sie puby wogole tylko nie lubie byc nagle zaskoczona meczem ktorego nie chcialam ogladac..
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Styczeń 2008, 17:43   

marcino napisał/a:
uważałem Chicago :P
mordownia :D

zielony1234 napisał/a:
ormianin w weekendy
przecież tego nie ma jest Calvado :]

Eden za piękny nie jest, mnie odrzuciło jak tam wszedłem. A byłem tylko na tej pierwszej salce i wygladał jak by tam tajfun przeszedł.

drow(ka), ale przecież jak idziesz do pubu to miło jest w gronie przyjaciół obejrzeć jakie? widowisko sportowe. W domu to nie jest to samo nawet nie da się tego porównać.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
zielony1234 




Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Styczeń 2008, 18:06   

jak t nie ma jakos byłem w sobote i jak wchodziłem był napis ormianin??co zapomnieli zdjac??:))
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Styczeń 2008, 18:16   

To być może mówimy o dwóch rożnych lokalach. :] Bo mnie chodzi o lokal na rynku w prawym rogu po stronie ko?cioła.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Styczeń 2008, 20:07   

ja nie mam nic przeciwko meczom ogladanym w pubach... ale ja raczej z towarzystwem czyli z reguły z kolezankami chodzimy do pubu pogadac posmiac sie, na spokojnie a nie w halasie jaki zazwyczaj towarzyszy meczom...
no ale mniejsza to moja opinia....moze ja mam pecha poprostu i zazwyczaj trafiam na jakies rozgrywki...
w sumie dla mnie najwazniejsze w klubie dla mnie najwazniejsze jest towarzystwo... :D
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Styczeń 2008, 23:07   

Cytat:
kolezankami chodzimy do pubu pogadac posmiac sie, na spokojnie a nie w halasie jaki zazwyczaj towarzyszy meczom...
No to idziesz do pubu gdzie nie ma transmisji meczu i tyle. A hałas meczu jak to nazwała? można wytrzymać. Z tego co wiem sa bary typowo dla kobiet także nie ma co wydziwiać ;)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Styczeń 2008, 13:45   

ja nie lubie babskich barów... tak chodxzilabym do odnowionej Piwnicy który nadaje sie do tego zeby isc wypic lampke wina czy jakiegos egzotycznego drinka...
Wlasnie dlatego fajnie by zeby byly informacje o ewentualnych meczach na barach...ze bedzie dzis transmisja... zeby czlowiek nie byl zaskoczony nagle ze pijac w spokoju piwo nagle zaczyna sie zamieszanie bo mecz... tak moge wybrac...wiem ze mecz jest i nie wchodze...
ale ja sie jush nie odzywam bo widze ze jestem w mniejszosci tutaj...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
marcino 




Wiek: 39
Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 10
Skąd: Berlin-Schönefeld
Wysłany: 9 Styczeń 2008, 14:21   

Michał napisał/a:
Poprzednio Ľle się wypowiedziałem na temat Sky'a i dzi? hmm w nocy kto? mi to wypomniał hehe


No wła?nie. Dziękuję Ci za samokrytykę na forum ;) Wspomniany już Skyy przej?ł u mnie, podobnie jak u Michałka palmę pierwszeństwa. W końcu lokal w którym pracuj? osoby które potrafi? robić porz?dne drinki
 
 
   
KRAWACIARA 



Dołączyła: 28 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: 9 Styczeń 2008, 17:35   

Mowilam ze w Sky'u jest FJNIEEE :P to nikt mi nie wierzyl :) A kolezanka nie musi sie martwic.. bo rozgrywki jesienne juz sie skonczyly :) i raczej nie leca meczyki :D :D:D a na barach sa wywieszki kiedy leca mecze..... natomiast niektore bery, np jak lamus.. sa typowe dla chrupajacych orzeszki sportowcow :D :D bar jest po to zeby posiedziec z ludzmi.. wyjsc na miasto.. wiec nie dziwcie sie, ze np jak w speedzie jest malo miejsca, bo tak ma byc... z domu wychodzi sie do ludzi, a nie izoluje od swiata
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Styczeń 2008, 20:25   

marcino napisał/a:
W końcu lokal w którym pracuj? osoby które potrafi? robić porz?dne drinki
i to jakie pyszne hehe :P

Cytat:
Mowilam ze w Sky'u jest FJNIEEE :P
muszę przyznać racje, za pierwszym razem byłem tam na chwilkę i przy okazji jaka? osobna imprezka tam była i st?d tez moje pierwsze wspomnienia z tego lokalu nie były zbyt miłe.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Styczeń 2008, 13:04   

a ja nadal nie wiem gdzie jest SKY??? odpowie mi kto? łaskawie... chętnie bym zobaczyła :P
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Styczeń 2008, 18:34   

Skyy jest na miejscu "starej" Starówki ;) na ul. Rycerskiej a jakby kto nie wiedział gdzie to jest to jak się wchodzi w Sieradzk? od "Złotego Rogu" pierwsza krzyżówka z uliczk? i skręca się w lewo :P byłam w Skyy'u i podobało mi się ;)
_________________

 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Styczeń 2008, 22:21   

Dziekuje ci Marlenko bo myslalam ze jush nikt mi nie pomoże :)
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Styczeń 2008, 23:10   

drow(ka), a do jakich lokalów Ty chadzasz ?

Czasami bywam w Altamirze, tam panuje specyficzny klimat. Ale przynajmniej nie przychodz? tam dzieci :D
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Styczeń 2008, 08:16   

drow(ka), nie ma za co ;) służę pomoc? :) no wła?nie Honorka a gdzie Ty lubisz bywać? kiedy? piły?my piwko w "Kinie" :P
_________________

 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Styczeń 2008, 20:23   

Kochana to było tak dawno ze prawie zapomniałam :P ale ak poważnie to hmmmm cieżko powiedziec ! dla mnie chyba nie tyle liczy sie pub czy klub co towarzystwo... jak zaczynałam studia odwiedzałam dawna "piwnice". była w 66- tez lubie tam i?ć bo klimat jest nie najgorszy ale nie w dzxień dyskotek bo straszne tłumy... eden mi sie tak srednio podoba... do "lamusa" czasem chodze zwlaszcza na bilarda i lotki w które lubie grac, a poza tym obsługa tam mnie lubi :D :D . no i mam jeszcze kilka miejsc ale to w koluszkach...
Ale jesli dyskretnie dajesz znak ze czas isc na piwko to z Tob? pojde chocby i pod most :)
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
Ostatnio zmieniony przez drow(ka) 15 Styczeń 2008, 20:56, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Styczeń 2008, 20:49   

drow(ka) napisał/a:
puk czy klub
wybacz ale muszę :lol2: (wiem,że to literówka ale ?miesznie to brzmi)

Czy 66 można nazwać klubem to nie jestem do końca pewien. Przez 95 % swojego czasu jest on Pubem gdzie można pograć w piłkarzyki, po?piewać, pograć na automatach. Potańczyć można w pi?tki i soboty wieczorem. To go wyróżnia po?ród wszystkich innych lokali tzw. "pubów". Ja tam się dobrze czuje. Chociaż czasami troszkę za tłoczno.
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Styczeń 2008, 20:55   

Lordi wybacze Ci ale pamietaj tylko ten 1 raz :P już naprawiłam bład...będe bardziej uważać skoro tak wnikliwie czytasz :P
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Styczeń 2008, 22:09   

Niby w Piotrkowie jest kilka miejsce ale żadnego nie mogę uznać za "najlepszy lokal". Dobrze czuję się w 66, Sky'u, Starówce, Kinie.Jest w nich miło ale czego? im brakuje.
 
 
   
zielony1234 




Wiek: 38
Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 9
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Styczeń 2008, 19:06   

moze nie w tym temacie ale to moze byc powazna konkurencja dla protectora http://cityclub.com.pl/
 
 
   
^rakkar 




Wiek: 36
Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 60
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 28 Styczeń 2008, 21:55   

Cytat:
moze nie w tym temacie ale to może być poważna konkurencja dla protectora http://cityclub.com.pl/

Tez widziałem tego zapowiedz, podebrali mi pomysł ja o tym już dawno my?lałem aby przerobić na dyskotekę stare huty
_________________
Radio Ławeczka
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Styczeń 2008, 14:44   

Masz na my?li te w?tpliwej urody szkielety straszace przy wjezdzie do piotrkowa? oczywiscie mam mam na my?li droge kolejow?. ja jestem za przerobieniem ich na cokolwiek :) bo sam ich widok odtrasza :D :D
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Styczeń 2008, 17:46   

Ja nie posiadam swojego faworyta po?ród lokali. Chodzę tam gdzie jest blisko i lokal trzyma jaki? poziom. Do takich według mnie zalicza się Randez Vous :)
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
KRAWACIARA 



Dołączyła: 28 Gru 2007
Posty: 5
Skąd: Piotrków
Wysłany: 3 Luty 2008, 20:46   

przestancie... ten CITYCLUB.. to jakies nieporozumiewansko... ludzie mysla, ze strzepia na tym kase bo u nas wiekszosc ludzi bawi sie w protku.. ale ludzie bawia sie w protku po pierwsze bo nie ma innej duzej dyski w okolicy... a po drugie bo protektor jest jedna z najwiekszej sieci dyskotek w polsce... jak otworza cityclub, to bedzie jak z innymi dyskami.. najsampierw beda tlumy, a pozniej zrobi sie kicha i chala.... i tyle :P :P
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Luty 2008, 22:15   

Lol szkoda sie przyznac ale ja dopiero kilka dni temu dowiedzialam sie gdzie jest Sky.... skoro juz wiem to muszę sie tam wybrac...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Luty 2008, 01:56   

drow(ka) napisał/a:
Lol szkoda sie przyznac ale ja dopiero kilka dni temu dowiedzialam sie gdzie jest Sky....
wstyd mieszkasz, rzut beretem do niego :)

KRAWACIARA, trochę masz racji ale nie do końca. Poprzednio nie opodal przyszłego City Club był Klub FX. Sa to stare dzieje, ale przez jaki? czas istniał i jego go?ćmi byli ludzie nie tyle co z Piotrkowa co z Łodzi, gdzie tam lokali jest od zatrzęsienia. "CC" ma szanse - większe szczegóły odno?nie tego lokalu już niedługo na łamach naszego serwisu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Luty 2008, 10:50   

No co ja poradze, nie jestem aż tak? imperowiczk?, żeby znać wszystkie lokale od podstaw. Poza tym bierz poprawkę na fakt, ze ja mieszkam tu niecałe 2 lata i jeszcze nie zwiedzałam calutkiego miasta i nie potrafie z zamkniętymi oczami powiedziec gdzie i co się znajduje... tak więc to nietrudne żeby mi umkn?ł jaki? lokal, czy inne miejsce. Zreszta wej?cie do Sky tak naprawdę wcale nie rzuca się az tak w oczy, i zobaczyłam je wracajac ze sklepu obuwniczego :P
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Luty 2008, 13:56   

Tzn. wiesz lokal istniej od końcówki zeszłego roku i sukcesywnie się rozwija. Z zamkniętymi oczami to ja też bym nie powiedział gdzie co się znajduje. Niektóre lokale powstaj? w takich miejscach gdzie się nie chadza na co dzień.

drow(ka) napisał/a:
Zreszta wej?cie do Sky tak naprawdę wcale nie rzuca się az tak w oczy,
yyy a to Flagi nie widziała? :D ??? To jest dosyć charakterystyczny element i trudno się tym nie zainteresować hehe.

Był ktos w Las Vegas na Wojska Polskiego ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Luty 2008, 15:01   

Własnie chyba dlatego ze Sky jest tam gdzie bywam od ?więta nie zauważylam lokalu i nie wiedziałam o powstaniu, ale zdecydowanie muszę tam zajrzeć, żeby zobaczyć czy rzeczywiscie jest tam tak fajnie jak mówicie...
Las Vegas? Lol kolejny lokal-zagadka :)
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Luty 2008, 19:24   

Michał napisał/a:
Klub FX.
Kurcze pamietam ten klub wszystko było na górze starego Hermesu ahhh

Las Vegas nie jest tam gdzie był rado-skór (czy jako? tak się to pisze :D )?
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Luty 2008, 11:29   

W sumie przydałaby sie jaka? konkretna miejscówka gdzie odbywały by sie imprezki. Cos dużego ale na lito?ć błagam nie kolejny Protektor. No bo jak się chce jechać na jaka? dobr? impreze to chyba najlepiej jechać do łodzi. Nie mówię, że tam już jest mega wypas, ale przynajmniej nie ma dresów. Chociaż działa mi na nerwy to, że w bluzie z kapturem też nie wejdziesz. Ale w piotrkowie też się to coraz czę?ciej zdarza. poczekamy zobaczymy...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Luty 2008, 00:10   

Krakersik, zgadza się. Za długo nie istniał ze względu na brak remontu budynku.

drow(ka) napisał/a:
Cos dużego ale na lito?ć błagam nie kolejny Protektor.
Drowka klubów w Polsce jest masa, to ,że protector jest tak znany nie oznacza,że każdy klub ma być taki jak on :/
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.