Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Gdzie dokonać przegl?du klimatyzacji ?
Autor Wiadomość
dj_rey 



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 36
Skąd: łódzkie
Wysłany: 12 Maj 2008, 14:38   Gdzie dokonać przegl?du klimatyzacji ?

Pytałem na Roosevelta i tam powiedzieli mi za nabicie klimy 150zł a odgrzybienie 50zł.
Może korzystali?cie z jakich? innych punktów, gdzie robi? to fachowo (zwłaszcza odgrzybianie) i w miarę tanio...
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Maj 2008, 18:20   

Praktycznie wszędzie sa takie ceny. A lepiej nie szukać zbyt taniego bo może się okazać,że nic nie zrobi? a wezm? kasę. Kumpel tak miał :/
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
dj_rey 



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 36
Skąd: łódzkie
Wysłany: 12 Maj 2008, 19:31   

...a wiesz może, gdzie s? jeszcze jakie? punkty serwisowe w Piotrkowie, gdzie bawi? się klim? ?
 
 
   
Sony 




Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Gajkowice City :)
Wysłany: 31 Maj 2009, 13:33   

Ja polecam taki milutki warsztacik na ul. Słowackiego 245. Tel. 501-622-011

Od kilku miesięcy odgrzybiaj? ozonem, a wiadomo że ozon jest najskuteczniejsz? metod? na chwilę obecn?. Krótko mówi?c sprawdzenie szczelno?ci, odgrzybianie i nabicie kosztuje u nich jakie? 150zł.
_________________
..::Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody ::..

www.ToledoClubPolska.pl - The Best Of :)
 
 
   
polAnka 



Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 8
Skąd: Sulejów-Polanka
Wysłany: 21 Czerwiec 2014, 11:35   

Obecnie mam auto firmowe i jak jestem w Łodzi to robię przegląd w FeuVert http://www.feuvert.pl/oferta/uslugi/przeglady.html bo moja firma ma z nimi podpisaną umowę na obsługę bezgotówkową. Nie pamiętam ile u nich kosztuje przegląd klimatyzacji bo na koniec miesiąca wystawiają jedną fakturę zbiorczą. To firma która ma serwisy w całej Polsce i za granicą i chyba robią to dokładnie. Sądząc po cenach opon w ich sklepie firmowym, nie sądzę by było tam drogo. Do tego jeszcze pewnie nasza firma ma tam zniżki.
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.