Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
MLPN
Autor Wiadomość
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Lipiec 2008, 13:52   MLPN

Witam
Widzę że sprawy MLPN jest cały czas na topie ale przyznam szczerze nie zauważyłem jednej rzeczy i nikt tego tematu nie poruszał.
Z czego żyje organizator MLPN Tadeusz Janusz ? Czy przypadkiem nie s? to pieniadze przeznaczone na fundację ? Z tego co sie orientuję jest to 14 % przychodów.
I dlaczego tak bliski jest w kontaktach z dyrektorem OSIR - u (Leszek Heinzel) ?
Czyżby sportem w Piotrkowie Tryb., kieruj? dwaj kolesie z A.A ?
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 29 Lipiec 2008, 18:26   

Nie znam do końca tej sprawy. Ciekawi mnie sk?d masz informacje,że Pan Tadeusz Janusz utrzymuje się, z przychodów fundacji. Zreszt? wiadomo,że żadna fundacja nie jest założona z samych wolontariuszy. Dla mnie liczy się fakt,ze ten Pan na obecn? chwile robi najwięcej dla sportu w tym wypadku piłki nożnej w naszym mie?cie. Co do kontaktów dyrektorem, to chyba każdy ma prawo przyjaĽnić się z kim chce , nieprawdaż ?
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Lipiec 2008, 06:07   

Moim zdaniem jeżeli jest takim wielkim orędownikiem sportu w Piotrkowie Tryb., ( zaznaczam został za cele szlachetne oznaczony Piotrem 2007 ) to raczej nie powinien żyć z pieniędzy zbieranych dla dzieciaczków kopi?cych w piłkę.
W takim wypadku to nie jest nic szlachetnego tylko prywata i kombinatorstwo. A co się tyczy znajomo?ci z Dyrektorem OSIR - u to uważam że ?mieszne jest aby anonimowi alkoholicy odpowiadali za sport w naszym mie?cie.
A jak my?lisz w jaki sposób Dyrektor OSIRu został mianowany na to stanowisko ? Przecież każdy wie że to pociotek z Moszczenicy obecnego wiceprezydenta Kacperka.
To jak sie dziwić iż w tym sporcie tak dzieje sie Ľle.
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Lipiec 2008, 14:51   

Bolek01, Tadeusz Janusz po?więca praktycznie 100 % czasu na to aby MLPN się kręciło, także niby kiedy miał by jeszcze pracować w normalnej firmie ? Każdy człowiek musi co? je?ć bo powietrzem nie da się żyć. Zreszt? tego typu "hasła" jakie ty wypisujesz to dla mnie jest nic innego jak zazdro?ć,że kto? z niczego potrafi zrobić "co? naprawdę wielkiego".

Skoro uważasz,że On kombinuje bardzo proszę podejmij się "sam" zajmowania sportem w naszym mie?cie. A to,że kto? pochodzi z AA nie ma nic do rzeczy ! To też jest człowiek jak każdy inny !
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Lipiec 2008, 08:40   

Ok. ale ten człowiek nie porzucił pracy dla prowadzenia fundacji tylko był osoba niepracujaca i dzięki cwaniactwowi stało sie to jego Ľródłem utrzymania. Z tego co orientuje się planuje założuć Uczniowski Klub Sportowy i dodatkowe pieniadze wyci?gać od miasta.
Po pierwsze:
- czy ma on odpowiedne wykształcenie b?dĽ udokumentowane dokumenty do prowadzenia takiej sekcji - nie,
- czy jest osoba wiarygodna ( przeciez może w kazdej chwili posiagn?ć gorzałki a ma przeciez zajmować się opieka nad dziećmi) - nie,
- czy w naszym mie?cie wystarczy juz takich cwaniaków którzy pod pięknym szyldem szlachetno?ci dorabiaja kasy - TAK.
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 31 Lipiec 2008, 18:42   

Bolek01 napisał/a:
dzięki cwaniactwowi stało sie to jego Ľródłem utrzymania.
Dzięki cwaniactwu ? To,że kto? wreszcie chce co? zrobić dla naszych dzieciaków to ma być cwaniactwo ? W jakim ?wiecie Ty człowieku żyjesz...

Bolek01 napisał/a:
Z tego co orientuje się planuje założuć Uczniowski Klub Sportowy
Widać, kompletnie jeste? nie doinformowany ! Bo Uczniowski Klub Sportowy „PrzyjaĽń” został założony 30 czerwca 2008 roku.

Bolek01 napisał/a:
Po pierwsze:
- czy ma on odpowiedne wykształcenie b?dĽ udokumentowane dokumenty do prowadzenia takiej sekcji - nie,
A kto Ci powiedział,że trzeba miec bóg wie jakie papiery na to aby zajmować się czym? takim ?

Bolek01 napisał/a:
- czy jest osoba wiarygodna ( przeciez może w kazdej chwili posiagn?ć gorzałki a ma przeciez zajmować się opieka nad dziećmi) - nie,
Jakim prawem oceniasz tego człowieka, skoro nie miałes nigdy z nim styczno?ci i nic o nim nie wiesz. Oprócz tego co zostało podane do publicznej wiadomo?ci kiedy? tam.

Bolek01 napisał/a:
- czy w naszym mie?cie wystarczy juz takich cwaniaków którzy pod pięknym szyldem szlachetno?ci dorabiaja kasy - TAK.
Według mnie to wystarczy takich ludzi jak ty, ,którzy sami siedz? na dupie i nic nie robi? a krytykuj? tych, co chc? cokolwiek zrobić dla innych. Żenada...
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Lipiec 2008, 18:47   

Bolek01, przesadzasz już. Tak jak napisałem wcze?niej. Twoje słowa to czysta zazdro?ć. Skoro tak bardzo nie odpowiada Ci to co robi Pan Tadeusz Janusz to sam stwórz co? podobnego - zobaczymy jak szybko dasz sobie spokój i czy w ogóle by? się tego podj?ł. Nie przedstawiłe? żadnych konkretów jedynie swoje przemy?lenia, według których Tadeusz Janusz to wcielony "diabeł" :D Mnie osobi?cie ?mieszy to co piszesz. Sugeruje aby? najpierw bardziej się zorientował w temacie zanim zaczniesz kogo? oskarżać, bo ta osoba może pozwać Cię do sadu o zniesławienie. :)
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Sierpień 2008, 08:31   

Stary nie uno? się. Uważam że z kazdej dyskusji mozna wyciagnać wnioski.
Ja nie tworzę jakiej? teorii spiskowej przeciwko p. Januszowi tylko interesuje mnie jedna rzecz:
1. Jeżeli p. Janusz nie pracuję to z CZEGO ŻYJE, TRAWE JE ? a może załatwił sobie jak?? rente pijack? ( kontakty ma ) i wystarcza mu z 500 - 600 zł.
To wy popadacie w jakie? zaćmienie bo niedługo okarze się że trzeba bedzie pomnik
p. Januszowi za życia postawić a sam bedzie zbierał datki na ten cel.
ps. ADA
Jeżeli chodzi o robienie.
"Róbta co chceta" - też hasło znanego społecznika.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Sierpień 2008, 13:04   

Bolek01, skoro masz tyle zarzutów co do działalno?ci Pana Tadeusza Janusza to bardzo proszę:

email: mlpn@chello.pl lub mlpn@upcpoczta.pl

tel. +48793663491.

Napisz lub zadzwoń do niego. Niech osobi?cie rozwieje twoje w?tpliwo?ci. Bo gdybać można latami :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Sierpień 2008, 15:08   

Co tak stary skupiasz sie na zarzutach.
Przecież każdy ma prawo dowiedziec się czym osoba ( laureat Piotra 2007 zajmuje się i z czego żyje). Jeżeli sam uważasz iż intencje tej osoby sa uczciwe a ty go znasz to temat porzucam.
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Sierpień 2008, 21:40   

Bolek01, staram się Ciebie zrozumieć ale chyba jest to nie realne bo Ty sam nie wiesz czego chcesz. Skoro chcesz wiedzieć czym się zajmuje Pan Tadeusz to podałem Ci do niego namiary, czego można chcieć więcej ? :-/

Logiczne się wydaje,że najlepiej pytać u Ľródła. Nieprawdaż ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Sierpień 2008, 22:18   

Bolek01 napisał/a:
Stary nie uno? się.
Nie unoszę się...

Bolek01, Michał Ci napisał co możesz zrobić, a skoro się boisz to już nie nasz problem :) Ale zanim zaczniesz kogo? oczerniać dowiedz się więcej o tej osobie. Bo na domysłach daleko nie zajedziesz.
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Sierpień 2008, 12:36   

Bać - czego a co mi powie:
- żyje z renty i kocham sport, stary przestań bo jestem za stary na takie bajki.
Spoko jeszcze ten temat postaram sie poruszyć.
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Sierpień 2008, 10:52   

Ooo mamy jasnowidza :lol2: Bolek, gratuluję.

Bez dowodów to możemy tutaj pisać latami :P
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Sierpień 2008, 14:33   dowody

Wiesz stary tutaj nie chodzi o dowody tylko obawiam sie że nowo powstała sekcja piłki noznej kobiet - UKS PrzyjaĽń, bedzie chciała grac w jaki? tam lidze - powiedzmy w II i sie okaże że twórca bedzie chciał wyci?gn?ć od miasta takie same pieniadze jakie dostaje
KS Concordia która oprócz II druzyny trenuje ok. 100 chłopaków.
Ja przyznam szczerze w dyskucji przesadziłem z niektórymi okre?leniami ale zaznaczam to jest moja interpretacja - do konca nie wierze w czyste intencje. Obym sie mylił.
Ot tak - taka teoria spisku
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Sierpień 2008, 21:44   

Bolek01 napisał/a:
Ja przyznam szczerze w dyskucji przesadziłem z niektórymi okre?leniami
Delikatnie rzecz bior?c.

Nie wiadomo czy będ? grali w jakiejkolwiek lidze. Oni graj? dla przyjemno?ci a nie dla zbijania kasy.
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Sierpień 2008, 14:33   

Dla przyjemno?ci ?
oj. z tego co mi sie o uszy obiło to tak w cale nie jest - podobno niektórzy działacze mocno domagaj? sie od władz miasta pieniedzy na UKS Przyjażń.
 
 
   
Sandra:) 



Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 8 Wrzesień 2008, 23:11   

chciałabym sie wypowiedziec na ten temat :) Bolku czy tam jak sie inaczej zwiesz nie wnikam gram w UKS-ie przjazn i mysle ze wypisujesz tu tak okropne bzdury ze to masakra:/ nic niewiesz na temat Pana Tadeusza Janusza a stwarzasz jakies historie niestworzone.... i co z tego ze był alkoholikem,to juz i tak ogromny sukces ze z tego wyszedł a to ze pomaga młodzieży to wielki gest bo Piotrków jest zacofany i zbyt wiele nie oferuje.....nawet niewiesz ile dzieki niemu zawdziecza nasza druzyna :!: więc zastanów sie na drugi raz o czym piszesz bo jesli sie kogos nie zna to sie nie udziela :!: :!:
 
 
   
tedi2710 



Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 9 Październik 2008, 18:01   

Przekrętów szukaj Bolek w Amatorskiej Lidze Piłki u pana prowadz?cego rozgrywki.
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Październik 2008, 11:15   

O i to mi sie podoba - najwidoczniej nie tylko ja mam "teorie spisku"
Czyli co, oprócz szefa MLPN taże organizatorzy ALPN też maja co? do ukrycia ( może to taka choroba organizatorska) . Bliżej, bliżej.......
 
 
   
Sandra:) 



Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 16 Październik 2008, 07:01   

Facet puknij sie w głowe i przemysl swoje postępowanie :-/
 
 
   
Bolek01 



Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 10
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 16 Październik 2008, 08:40   

Puk, puk ......... .
 
 
   
Sandra:) 



Dołączyła: 08 Wrz 2008
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 16 Październik 2008, 20:00   

Inteligencj? to Ty nie grzeszysz :!: :-/
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.