Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jaki jest Piotrków?
Autor Wiadomość
Kasia26 



Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Południe
Wysłany: 20 Lipiec 2009, 19:35   Jaki jest Piotrków?

Witam, sytuacja życiowa zmusiła mnie do przeprowadzki z Opola do Waszego miasta, niedługo zostanę Piotrkowiank? (poprawcie mnie, je?li inaczej się mówi ;)
W zwi?zku z tym moja ogromna pro?ba. Nigdy nie byłam w Piotrkowie, chciałabym uzyskać jakiekolwiek informacje na jego temat. Interesuje mnie wszystko, gdzie najlepiej wynaj?ć mieszkanie (może jaka? dzielnica jest szczególnie sympatyczna...), gdzie robić zakupy, chodzić na piwko, dobrze zje?ć... Jak tam się, w Waszym odczuciu, mieszka...
Będę bardzo wdzięczna za pomoc!
_________________
Kasia26
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Lipiec 2009, 06:06   

Z miejsc gdzie warto zje?ć to przede wszystkim polecam Svejka przy ulicy Szewskiej ze względu na przefantastyczne pierogi :D , a je?li chodzi o pizzerie to chyba najlepsz? jest Tina, która znajduje się przy ulicy Słowackiego i druga, która jest w al. 3 Maja. Piwko... odwieczny problem "gdzie i?ć na piwo". To krótka lista niezłych pubów w P-kowie: (już wspomniany) Svejk, Starówka, która znajduje się tuż obok, a która aktualnie jest w remoncie, Skyy, które jest przy nie wiem jakiej ulicy bo nie pamiętam, ale też w Rynku, Pub Kino, Bizancjum. W razie, gdybym co? ominęła to proszę o uzupełnienie. S?dzę, że jak większo?ć ludzi pewnie lubisz poruszać nóżkami na lewo i prawo w rytm muzyki tak więc oto miejsca, gdzie można oddać się harcom: Piwiarnia (ul. Wojska Polskiego niedaleko DaGrasso), 66 (ul. Narutowicza), Mohito (nie mogę powiedzieć, że lubię to miejsce, ale chcę być obiektywna; ul.Belzacka w tym samym budynku co biblioteka) i to chyba tyle. Życzę miłego mieszkania w naszym małym i, jak s?dzę, przytulnym mie?cie ;)
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Kasia26 



Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: Południe
Wysłany: 21 Lipiec 2009, 16:40   

dziękuję:)
_________________
Kasia26
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.