Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Przychodnie zdrowia. Poradnie.
Autor Wiadomość
pawellarecki 




Dołączył: 06 Paź 2009
Posty: 3
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 6 Październik 2009, 20:08   Przychodnie zdrowia. Poradnie.

Jaka służba zdrowia jest, każdy widzi. Ale do tej beczki dziegciu chcę wlać choć łyżkę miodu.
Korzystałem przez ile? lat z opieki zdrowotnej jednej z przychodni w Piotrkowie, podlegaj?cej szpitalowi na Rakowskiej, a usytuowanej do końca 2007 roku przy ul. Zamkowej (opodal skrzyżowania ulic Skłodowskiej - Wojska Polskiego - Wolborskie), na terenie dawnego szpitala ?w. Trójcy.
Ale od 2008 roku lekarze się przeorganizowali i ruszyli z Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej "HIPOKRATES" przy ul. Wolborskiej 7a (naprzeciwko "Biedronki"). Na czele tej spółki cywilnej stan?ł jeden z lekarzy - dr Przemysław Winiarski. Zatem to już prawie 2 lata, jak jestem pacjentem tej placówki. Lekarzy, pielęgniarki, ?wiadczone usługi i warunki lokalowe - oceniam na mocn? "pi?tkę" (5+). Jeszcze nigdy nie odesłano mnie z kwitkiem, nikt tam nie zrobił łaski czy nawet krzywej miny, zawsze wychodzę zadowolony, obsłużony szybko, fachowo i... po ludzku! Lekarze i pielęgniarki nie robi? też żadnych problemów z wizytami domowymi. Chwalę sobie, wiem - że i inni pacjenci s? zadowoleni. Polecam!
_________________
Panie, uchroń mnie od przyjaciół, bo przed wrogami obronię się sam!
 
 
   
tymon 



Wiek: 43
Dołączył: 18 Kwi 2012
Posty: 11
Skąd: Piotrków
Wysłany: 17 Październik 2012, 20:26   

Ludziom, szczególnie starszym Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej kojarzy się z miejscem gdzie muszą za wszystko płacić. Nie wiem dlaczego nie umieją pojąć że jakaś placówka może mieć podpisaną umowę z miłościwie nam panującym NFZ-etem? Ile razy to ja już się nasłuchałem bzdur w poczekalni od takich babć (z całym szacunkiem dla wszystkich babć). NA SZCZĘŚCIE teraz już nie muszę bo mam pakiet medyczny, który zapewnia mi firma w której pracuje. Często z niego korzystam. Jest to wygodne, nie powiem. Poza wszystkim fajna jest opcja, gdzie można sobie spojrzeć na ceny, ja mogłem np. ostatnio porównać sobie tu ile kosztowałaby mnie moja operacja przepukliny. Jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że nie tracimy czasu na "sterczenie" w kolejkach to moim zdaniem warto. Zresztą Medicaver realizuje też usługi medyczne w ramach NFZ-u.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.