Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
gdzie do pracy?
Autor Wiadomość
obserwator 



Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 1
Skąd: Piotrków
Wysłany: 27 Grudzień 2009, 15:43   gdzie do pracy?

Mam pytanko czy ktos zna jakas firme w piotrkowie przyjazna pracownikowi , czy u nas sa same firmy typu kaufland, hearing..?
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Styczeń 2010, 12:54   

obserwator, każda firma jest przyjazna je?li jeste? na wysokim stanowisku hehe. A tak na prawdę, to najlepsza jest własna firma ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
ata 




Dołączyła: 02 Gru 2009
Posty: 71
Skąd: stad
Wysłany: 3 Styczeń 2010, 21:22   

dokladnie tak...na swoim najlepiej bo nikt Ci nie mowi co masz robic, nie strzela fochów, i nie narzeka...ale tak naprawde duzo tez daje podejscie do pracy bo jak Nie chce ci sie pracowac to wszedzie bedzie zle....i zawsze kazdy bedzie sie czepial....
_________________
trzeba robic melanż i sie nie przyzwyczajac....
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 1 Maj 2010, 16:10   

obserwator, wszystko zależy od tego jakiej pracy szukasz. W PTB 90% firm oferuje Ci najniższ? krajow? lub dostajesz umowę zlecenie lub umowę na pół lub 3/4 etatu a pracujesz jak na całym.

A firma przyjazna pracownikowi to taka w której sam będziesz sobie szefem ;)
 
 
   
rodox 



Wiek: 37
Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 14
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Maj 2010, 23:29   

to się zgadza. Ja również pracowałem na minimum krajowym i to w sklepie komputerowym, w którym widziałem ile szef zarabiał.... Piotrków jako miasto nie daje dużych perspektyw zawodowych no chyba, że na prawdę ma się własn? firmę, ale wtedy to inne problemy się pojawiaj?
 
 
   
Lordi 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 204
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Maj 2010, 12:33   

Piotrków to miasto dorobkiewiczów. Firma ma przychody ale pracownik nigdy tego nie odczuwa finansowo. Wyciskaj? ludzi jak cytryny i dziwi? się,że ludzie nie chc? pracować.
 
 
   
danielghost 



Wiek: 34
Dołączył: 06 Gru 2010
Posty: 8
Skąd: Bełchatów
Wysłany: 23 Sierpień 2011, 17:42   

@ Lordi - jasne, ale nie tylko tak jest w Piotrkowie:) Moja narzeczona skończyła germanistykę i jak dzwoniła do jakiejkolwiek pracy związaną z jej zawodem to zawsze słyszała: "minimum dwa lata doświadczenia i najniższa krajowa". Przecież to śmiech na sali, kiedy młody człowiek ma zdobyć doświadczenie, kiedy się uczy?:)

Dlatego ja szukając rozwiązania, rozwiązanie znalazło mnie:) Z resztą, w Bełchatowie, Piotrkowie i Tomaszowie zaczynam rozwijać bardzo ciekawe projekty i ludzi chętnych do pracy chętnie wdrożę w moje projekty;)
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 26 Sierpień 2011, 20:21   

danielghost napisał/a:
Przecież to śmiech na sali, kiedy młody człowiek ma zdobyć doświadczenie, kiedy się uczy?:)
Studiuj i rób w między czasie praktyki gdzieś w urzędzie jakimś. :D

danielghost napisał/a:
Z resztą, w Bełchatowie, Piotrkowie i Tomaszowie zaczynam rozwijać bardzo ciekawe projekty i ludzi chętnych do pracy chętnie wdrożę w moje projekty;)
Jaka branża? ;)
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.