Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
co sądzicie o pracy w Call Center
Autor Wiadomość
Wektorka 



Dołączyła: 05 Lut 2014
Posty: 5
Skąd: Załęże
Wysłany: 6 Lipiec 2014, 19:49   co sądzicie o pracy w Call Center

Mój dziadek ciągle mi powtarzał: jak nie masz co robić to zdobywaj jakiś zawód. Ba ale jaki? Z obserwacji rynku pracy najwięcej teraz powstaje firm typu outsourcing call center. Usługi świadczone dla firm chcących zmniejszyć swoje koszty to ciągle rozwijający się rynek. Zewnętrzne biura podatkowe, firmy spedycyjne, biura rekrutacji pracowników, firmy reklamowe to był początek takich usług. Obecnie nowoczesny outsourcing to porady podatkowe, biznesowe, finansowe, rynku nieruchomości, sprzedaż bezpośrednia. Może czas od kursu Call Center. Myślę, że to powinien być obowiązkowy przedmiot w niektórych szkołach.
Z drugiej strony większość ogłoszeń pracy w Call Center dotyczy naciągania klientów, typu sprzedaż garnków za kilka tysięcy złotych. Sama już nie wiem co o tym sądzić.
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 3 Październik 2014, 10:12   

To rodzaj pracy kierowany głównie do studentów. znam tylko historię ludzi z pracy z Call center operatorów komórkowych i czuli się tam jak w obozach pracy. Zarobki bywają tam i dobre. Według mnie dużo lepsza jest praca w B2B lub B2C.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.