Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Szeregowiec Dolot
Autor Wiadomość
Mr.Kamil 




Wiek: 40
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Grudzień 2005, 11:39   Szeregowiec Dolot

Szeregowiec Dolot



Animowany film rozgrywaj?cy się w realiach Drugiej Wojny |wiatowej opowiada o przygodach gołębia pocztowego w służbie Aliantów. Nieprzygotowany do pracy w takich warunkach, nasz bohater przechodzi szybki trening w RAFie i chwilę póĽniej zostaje wysłany w szalenie ważn? i niebezpieczn? misję. Musi dostarczyć Aliantom kluczow? wiadomo?ć od Francuskiego Ruchu Oporu z informacj? o dacie l?dowania wojsk sprzymierzonych w Normandii.


Franek Dolot - goł?b, którego natura nie obdarzyła zbyt hojnie wzrostem, marzy o tym by dostać się do Królewskiej Służby Gołębi Pocztowych. W końcu osi?ga swój cel. Poddany morderczej musztrze jest na skraju załamania. Z pomoc? przychodzi mu urocza pielęgniarka Viktoria. Dzięki jej pomocy udaje mu się przetrwać ciężkie chwile. Nagle przychodzi rozkaz wykonania niebezpiecznej misji na terenie okupowanej Francji, gdzie gołębie kurierskie s? dziesi?tkowane przez oddział niemieckich sokołów pod dowództwem Von Szpona. Szeregowiec Dolot rozpoczyna największ? przygodę swojego życia.

Bardzo fajna bajka o Drugiej Wojnie |wiatowej z humorem bardzo polecam do ogł?dania
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 4 Grudzień 2005, 22:28   

hMm... nie ogl?dałam, ale może kiedy? się obejrzy :D :D za jakie? 2-3 lata jak to zwykle u mnie bywa :x:D:D

Pozdrowionka :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Grudzień 2005, 22:40   

Witam

Ja miałem okazje obejżec ta bajke i szczerze jak dla mnie wyszło to troszeczke
przereklamowane. Bajka niskobudżetowa. Z kilkkoma ciekawymi momentami.
Faktycznie szeregowiec dolot który jako bajka za wysoko nie doleciał.
Pozdrawiam

A tak przy okazji to tak kilka kadrów z tej bajeczki zał?czam. :)





_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Grudzień 2005, 15:51   

Własnie wczoraj miałam okazję obejrzeć sobie Szeregowca Dolota, bo jedna osóbka się nade mn? zlitowała i mi tę bajeczkę pokazała :] :D :D Więc nie musiałam czekać 2-3 lata, żeby j? obejrzeć :] i bardzo się z tego powodu cieszę :]
Ogólnie bajeczka fajna. Jest kilka fajnych momentów, gdzie można nieĽle się po?miać :)

Pozdrówki :hyhy: :hyhy: :hyhy:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Luty 2006, 13:43   

Fakt jest kilka momentów w których mozna sie ?miać mnie sie spodobał? francuska myszka i jak zaczeła szaleci krzyczeć Sabotaż hehe :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.