Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Jaka funkcja najważniejsza ?
Autor Wiadomość
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 4 Grudzień 2005, 22:31   Jaka funkcja najważniejsza ?

Jaka jest dla Was najwazniejsza funkcja w telefonie i jego szczegóły ? Licz? się bajery czy praktyczno?ć telefonu ?

Jak dla mnie podstaw? jest duży kolorowy wy?wietlacz i dobra jako? dzwięku.
Z funkcji to oczywi?cie prócz sms (standart) liczy się gprs i możliwo?ć wysyłania i odbierania poczty @.

... a co wy cenicie najbardziej ?
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 4 Grudzień 2005, 22:52   

hMmm.. jak dla mnie wszystko jest ważne :D :D ale oprócz tego, że można sobie zadzwonić gdzie? i napisać sesemesa to ważne s? takie bajerki jak podczerwień (dzięki której mam fajne rzeczy w fonie - nie powiem dzięki komu :D ), możliwo?ć wysyłania mms'ów, gprs, dobra jako? dĽwięku i jaka? normalna ilo?ć pamięci w fonie, żeby móc zapychać go do bólu różnymi pierdółkami :D :]
Micha?, a co do wy?wietlacza to w naszym badziewiu jest on kolorowy ale nie za duży niestety :D :D

Pozdrówki :]
Ostatnio zmieniony przez Paula 21 Luty 2006, 21:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 5 Grudzień 2005, 10:14   

JA używam swojego fona przede wszystkim do wysyłania esów, bo co? nawaliło z dĽwiękiem i jak kto? do mnie dzowni to nie słyszę co mówi :mur: :/
Ale niedługo sobie wymienie sprzęt i moim głównym założeniem jest żeby miał polifonię bo słyszał?m u kumpla jeden zajedwabisty dzwonek i normalnie MUSZĘ go mieć :chytry: A ogólnie to MMS-y fajne s? i wbudowany aparat też :cool:
_________________
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Grudzień 2005, 16:35   

Tzn tak telefon musi być praktyczny i wygodny aby dobrze ise układał w dłoni.
Ja sporo dzownie jak i sms'uje to tez z pewnoscia ważne jest to aby klawiatura
chodziła lekko. A dodatki typu aparat czy kamerka moga być ale jak dla mnie nie
sa niezbedne.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 10 Grudzień 2005, 01:52   

Dużo dzwonie (czasem, za dużo) i dużo sms'uje. Do tego głównie służy mi telefon, ale oczywi?cie cenie sobie również takie fukcje jak bluetooth czy gprs- chociażby po to, by podpi?c sobie laptopa przy okazji wyjazdów służbowych czy też na wakacjach. Wszelkie inne bajery jak dla mnie można sobie spokojnie odpu?cić. Ważne jest też dla mnie aby telefon był stosunkowo mały. Pozdrawiam.
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Luty 2006, 17:07   

Ostatnimi czas zwracam uwagę na jako?ć dzwięków w telefonie, czy obsługuje format mp3 oraz jaka jest pojemno?c karty :] bo bez tego ani rusz.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 22 Luty 2006, 14:54   

jak dla mnie:
GPRS, Podczerwień, Czas "trzymania" bateri, Kolorowy wy?wietlacz, wbudowany aparat.
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 22 Luty 2006, 15:06   

yyy... ja nie przykładam zadnego znaczenia do tego czy telefon ma aparat czy nie i czy ma kolorowy wyswietlacz czy nie... generalnie chodzi o to, żeby miał w amire dzwoniki coby sie ludzie nie smiali, że stacjonarny nosze :looka:. Ale jakbym miala okazje to bym sobie wziela tel. z aparatem... ale tak, żeby biegać za nowo?ciami i zmieniać telefony bez potrzeby to nieeee
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 22 Luty 2006, 18:01   

A z mojego telefonu się wszyscy ?miej? i mówia na niego "deskorolka" :looka: Heh niejeden by chciał tak? deskorolkę... :hyhy:
_________________
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 22 Luty 2006, 21:35   

mój znajomy miał kiedy? taki telefon obronny dosłownie, że jak Cie kto? napadnie to nie ma bata :P i on nie miał rysunków w menu... i mój drugi znajomy jak bylismy na imprezie zmienił mu dla jaj język na jaki? chiński czy co?.... Kurde!!!! My pół godziny rozpracowywali?my ten telefon!!!!!!! Masakra!!!!!!!!!! :/
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 00:49   

Na obecna chwile mój telefon SE K300i robi za aparat fotograficzny i to bardzo czesto. teraz doceniłem zalete posiadania aparatu w telefonie. Chcociaz wiadomo,nie jest on zbyt doby bo to tylko 1MP :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 08:23   

Ja też mam to badziewnie SE K300i i mam już go do?ć :/ zaczyna mi się cu? pomalutku knocić z dżojstikiem (czy jak to się tam pisze) :D Mam ochotę wywalić tego telefona za okno i tyle :]
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Raven 




Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 09:25   

No ja też używam Sony Ericssona i spoczatku byl to jak dla mnie bardzo dobry telefon, ale po jakims czasie zalwazyłem,że jednak jest kilka rzeczy które mi nie odpowiadaj?:

+

dobry aparat jak na telefon
proste i latwe w obsludze menu
polifonia, mp3
IRD-a
(nie wiem co jeszcze)

-

przy robieniu zdjęc jest dzwiek który można wylaczyć tylko przy dzwonieniu gdzie?
nie ma możliwo?ci zmiany kontrastu i jasno?ci, a wy?wietlacz bije po oczach w nocy
nia ma obsługi wav

(jak ktos cos jeszcze wymysli to niech napisze)

A co do tego jak teraz działa, to dochodze do wniosku ze po ponad rocznym posiadaniu:

- racja joy sie zacina
- niektore przyciski rownież
- starł mi sie napis SE :D
- bateria juz nie trzyma tyle ile powinna
- mala pojemno?ć zapisu, osób dzwoni?cych do Ciebie tylko z mini ksi?zki tworzonej przez
Ciebie, bo jakies 10 chyba

No a tak pozatym to jest ok:D I zszedlem troche z tematu, co do najważniejszych funkcji, to
to ze moge dzwonić i wysyłać smsy, potem ze jest aparat, potem ze moge sobie fajny motyw wrzucic, potem mp3 i dzwonki, potem wyglad komórki.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian


Timeo Danaos et Dona Ferentes
Ostatnio zmieniony przez Raven 4 Wrzesień 2006, 17:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 09:40   

Raven napisał/a:
przy robieniu zdjęc jest dzwiek który można wylaczyć


I dupa, je?li kto? ma oprogramowanie już pózniejsze to tego dĽwięku nie mozna wyłaczyć :]

Raven napisał/a:
nia ma obsługi wav


lol, to ciekawe co u mnie w telefonie robi? dĽwięki wav i nawet się odtwarzaja :lol2:

Każdy telefon się z czasem psuje je?li jest bardzo eksploatowany.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 11:14   

Dla mnie w telefonie najważniejszy jest budzik :lol2: A tak szczerze to jak kto? ma oprogramowanie "Symbian" w telefoniku to może sobie wgrać dosłownie wszystko. Raz wgrałem sobie programik który "niby" wytwarzał częstotliwo?ć która miła na celu odstraszanie komarów :lol2: Albo mini word gdzie można było sobie wysłać z kompa każdy dokument worda na komórke i go czytać :D Sporo jest takich różnych fajnych programów, co troche wychodz? jakie? nowe.
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 11:17   

Mario napisał/a:
"Symbian" w telefoniku


Dzieki ale takie telefony z symbianem s? dosyć drogię. Uważam,że telefon nie zabawka i ma mi służyc do komunikacji z ludĽmi.

Dlatego zalet? telefonu dla mnie musi być dobry zasięg.. bo wiele telefonów ma problemy z nim. A jak narazie SE nawet w lokalach znajduj?cych w piwnicach nie traci zasięgu :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 11:33   

hm jako? nigdy się nad tym nie zastanawiałam :D ale na pewno żeby nie był duzy :P tak żeby wrazie braku torebki zmie?cił się w kieszen ;)
dzwonki s? mi obojętne czy polifoniczne czy tam jakie? inne, nie znam sie na tym szczerze mówi?c :P ważne zeby były gło?ne gdyż moj obecny telefon nie posiada bardzo gło?nych i często go nie słysze :D
aparat w telefonie to fajna zabawka przez pierwsze kilka tygodni :P pozniej sie nudzi bynajmniej mnie się znudziło to :P może w sumie dlatego, że nie mam zbyt dobregop tego aparatu w mojej komórce :P
ogolnie sms'ów nie lubie pisac wole dzwonić :P no ale nieraz jestem zmuszona wysłać eska więc mógłby mieć wygodn? klawiaturke co by się wygodnie na niej pisało :rotfl:
a co najwazniejsze zeby był tani :lol2: hyhy :D
teraz posiadam SE T630 [ chyba :rotfl: bo na telefonach nie znam sie zbyt dobrze :P zreszt? tak jak na innych elektorniczno-technicznych rzeczach ;) ]
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 12:39   

Ten tój telefonik ma nawet Bluetooth , a mój jest nowszy i nie ma :lol2:

Królewna_Lufka napisał/a:
ważne zeby były gło?ne


Z tym się zgodze, bo również z tego względu wybierałem ten telefonik :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 16:17   

Jesli chodzi o telefony ... miałem chyba każdy rodzaj telefonu (bez tych najnowszych). My?le ze symbian jest fajny i daje możliwo?ci, za to łapie wirusy i sie lubi wieszać. Jak narazie z tych tel. co miałem SE i Siemens (ten niemiecki) mnie nie zawiodły :] reszta padaki !!!!

Wiecie ze teraz siemens to "BenQ mobile"?? Skladany w chonach .... z siemensa tylko logo zostało :D
 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 20:08   

Ja w tej chwili telefonu nie posiadam - szkoda mi hajsu, a w paĽdzieniku dostane nóweczke z Orange :hyhy:
Miałem telefonów dużo w swoim zyciu, ale najbardziej do gustu przypadła mi "nokia 6310i". Jest to do?c duży telefon, ale nic w jego wielko?ci mi nie przeszkadzało.
Telefon ten posiada Bluetooth, GPRS i WAP i bardzo długi czas oczekiwania baterii czyli to co przynajmniej dla mnie liczy się najbradziej. :)

Teraz ogólnie bardzo podoba mi się Sony Ericsson'y K800i, który miałem okazje używac podczas pobytu w Anglii. Telefonik pod względem multimedialnym wymiata
aparat 3,2 mpx, Odtwarzacz mp3 & video :) Wad? w tym telefonie jest bateriia, ponieważ bardzo szybko pada, chyba ze Kto? mało się bawi i mało kożysta z tego telefonu, ale poprostu nie sposób mu się oprzeć :D
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Wrzesień 2006, 20:15   

jelOnek napisał/a:
ale najbardziej do gustu przypadła mi "nokia 6310i".




Jest to jedna z najlepszych nokii... Ciężko j? dostać (mało ludzi jak ma chce sprzedać) a je?li już jest to droga :D . Mojemu ojcy 2 tygodnie bateria trzyma ;) w tej :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Wrzesień 2006, 16:33   

Zalet? tej Noki jest wł?snie bateria, i co najlepsze ja mam SE K300i który nie posiada Bluetooth tylko irde przykre. Bo często potrzebuje co? przesłac z telefonu do kompa i w drug? strone i przy irdzie musze bardzo długo czekac.

Ta nokia ogóleni została stworzona z my?la o biznesmenach ,któzy dużo korzystaj? z telefonu. :)

Narazie pozostaję przy moim telefonie. Przecież telefon nie zabawka ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Październik 2006, 09:02   

Raven, no ja też mam SE K300i, tak samo jak zreszt? ma ten telefon Neo, bo sobie kupił po mnie :lol2:
W sumie już od dawna mnie wkurza ten telefon, chętnie bym nim o ?cianę rzuciła..
Co do plusów i minusów to tak jak Łukasz napisał
Raven napisał/a:
proste i latwe w obsludze menu
polifonia, mp3
IRD-a
z tym sie zgodzę, ale nie z tym, że jest dobry aparat, bo jest jak dla mnie kiczowaty. W sumie zależy przy jakim ?wietle się fotę robi, bo np w nocy to jest totalna kaszana, czasem nawet i w dzień też :/

Je?li chodzi o minusy...
Raven napisał/a:
przy robieniu zdjęc jest dzwiek który można wylaczyć tylko przy dzwonieniu gdzie?
nie ma możliwo?ci zmiany kontrastu i jasno?ci, a wy?wietlacz bije po oczach w nocy
nia ma obsługi wav
ten dĽwiek jest tak wkurzaj?cy że szkoda gadać... nawet na wykładzie nie mogłam zrobić normalnie fotki :D ale i tak robiłam :lol2:
A co do formatu "wav" to ja mogę odtwarzać pliki w tym formacie :P więc dla mnie to jest plus a nie minus :P :D
I minusem jest też wg mnie to, że SE K300i nie ma Bluetooth :/
Poza tym jest jaki? spowolniony.... np jak kto? mi puszcza sygnała, to czasem nic mi nie dryndnie, ani nie zawibruje (je?li mam wł?czone tylko wibracje) tylko pokaże się, że jest jedno nieodebrane poł?czenie :/ A w ogóle te wibracje też s? dla mnie do bani... jak mam telefon w kieszeni, w spodniach np, to czasem w ogóle nie czuję, że dzwoni mi tel :| :D Jak miałam Motorolkę kiedy? (a miałam dwie, ale nie pamiętam modeli :D ) to tam to dopiero były wibracje :lol2: ale już do?ć o wibracjach, bo Wy zboczeni wszyscy jeste?cie i zaraz będ? podteksty leciały :/ :D :D :D

Raven napisał/a:
A co do tego jak teraz działa, to dochodze do wniosku ze po ponad rocznym posiadaniu:
- racja joy sie zacina
- niektore przyciski rownież
- starł mi sie napis SE :D
- bateria juz nie trzyma tyle ile powinna
- mala pojemno?ć zapisu, osób dzwoni?cych do Ciebie tylko z mini ksi?zki tworzonej przez
Ciebie, bo jakies 10 chyba
z tym wszystkim się zgadzam w 100%, bo mam tak samo :D a najlepsze jest to, że wła?nie ten napis się zdrapał :hahaha: dobrze, że z tyłu na klapce jest nazwa telefonu, bo takto by nie było wiadomo nawet co to za cudo :lol2: A bateria mi trzyma różnie, jak za bardzo z telefonu nie korzystam to i nawet z 5 dni potrzyma, a tak to ze 3-4 :/ :D ale co tam... to już ponad roczny SE :lol2: i jeszcze tylko 14 doładowań :hahaha: oooo Boooooże.. aż 14...... :(
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Fred_Side 




Wiek: 40
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 83
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Październik 2006, 09:45   

ja mam Nokie 6020 rok temu kupion? w salonie. Solidna firma z tej nokii :) Spadł mi kilka razy na betonik z wysoko?ci ok.1m i wszystko nadal (odpukać) działa. Najwazniejsza jest chyba bateria! Przy moim gadaniu (ok.800-1000min/miesi?c wychodzacych) to telefon trzyma ok 3-4dni. Brak mi w nim teraz gniazda kart pamięci i Bluetooth'a ( a jak by był moduł WiFi to był by wypas ;) :) )ale z cał? odpowiedzialnosci? moge polecić ten telefon
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Październik 2006, 17:14   

Fred_Side napisał/a:
ja mam Nokie 6020


Fred wiesz Nokia to jest nokia, od wielu lat na rynku. Oni wiedza jak robić porz?dne i wytrzymałe telefony. Natomiast reszta firm stara im się jako? dorównać.


A co do K300i to ostatnio zauwazyłem,że menu zaczyna mi się zacinać i zastanawiam się czy jest to zalezne od joga czy od samego telefonu. Brak Bluetooth hmm nie jest takim do końca minusem, fakt faktem transmisja danych jest szybsza i nie trzeba celować jak przy irdzie centralnie w irda w irde, tylko wybiera się wy?lij do pobliskich czy jako? tak to się nazywa.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 12 Październik 2006, 17:56   

Ja ma Sony Ericssona w810i Telefonik jest wypasiony. Jest w nim po prostu wszystko: bluetooth, radio, odtwarzacz mp3, java, pamiec 512MB, aparat 2 mega pixele, 4 krotny zoom cyfrowy itd. Najczesciej uzywam odtwarzacza mp3 i radyjka ale wiaze sie to z tym ze musze baterie ladowac co 3 dni :) Ale to nie jest az taki problem :)
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 19 Październik 2006, 19:04   

Mario, o twoim telefonie nie będziemy gadać :D twój jest nowoczesnym odmieńcem. Miałem okazję się nim nawet chwilkę bawić i robi spore wrażenie.

Ja ostatnio głównie z mojego telefonu korzystam głównie z wysyłania sms'ów i robienia jaki? ?miesznych fotek. Gdyż ostatnimi czasy ludzie do mnie dzwoni? :D Bardzo ekonomiczna sprawa :p
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mariola 




Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Marzec 2008, 21:12   

Jak dla mnie to oczywi?cie smski, pisze je o wiele szybciej niż wybieram numer :D
 
 
   
Johny Q 




Dołączył: 09 Lis 2007
Posty: 176
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Marzec 2008, 14:36   

Chyba najważniejsza funkcj? jest możliwo?ć dzwonienia, nieprawdaż? A je?li chodzi o mnie to przydatne jest posiadanie karty pamięci oraz aby telefon obsługiwał format mp3 :P
_________________
Człowiek na poziomie musi się trzymać w pionie...
 
 
   
Mariola 




Wiek: 42
Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Sierpień 2008, 14:17   

Johny Q, a dzwonienie to już szczegół :P Ostatnio bardzo doceniłam posiadanie odtwarzacza w telefonie. Często gdzie? jeżdżę nasz? komunikacj? miejska i poza miejsk?. A muzyka umila mi wtedy czas ;)
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Sierpień 2008, 10:32   

Dla mnie najważniejsza jest bateria oraz zasięg telefonu. Bo wiadomo, wiele telefonów w lesie czy też przeróżnych lokalach traci zasięg.
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 28 Sierpień 2008, 20:51   

Bateria tak, szczególnie je?li kto? dużo rozmawia oraz słucha muzyki :)
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Wrzesień 2008, 09:37   

MP3 i bateria. I rozkład jazdy MZK
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 28 Wrzesień 2008, 10:26   

TrzyDe napisał/a:
I rozkład jazdy MZK
szczególnie ,że jest praktycznie od momentu wyj?cia nie aktualny heheh :D
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Wrzesień 2008, 07:36   

Co dla mnie jest ważne hmmm . . .
Chyba każda funkcja się liczy.
Bateria - nie moge zlego słowa powiedziec bo zawsze minimum 4 dni każdy telefon mi trzyma.
Aparat i mp3 mam osobno... Mini komputer tez mam.... chyba do dzwonienia, bo sms też mało piszę :)
 
 
   
TrzyDe 




Wiek: 34
Dołączyła: 20 Mar 2007
Posty: 123
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Wrzesień 2008, 09:05   

no z tym rozkładem jazdy to muszę się zgodzić...
_________________
pozdrawiam serdecznie z domieszk? ironii
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 1 Sierpień 2009, 17:36   

Teraz telefon traktuje jak typowa zabawke, czyli musi być wybajerowany czyli podstawa apracik, gry, dobry dĽwiek i takie tam :P
 
 
   
Sony 




Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Gajkowice City :)
Wysłany: 2 Sierpień 2009, 08:21   

Ada, a jaki fonik masz :) ?
_________________
..::Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody ::..

www.ToledoClubPolska.pl - The Best Of :)
 
 
   
Ada 




Dołączyła: 06 Mar 2008
Posty: 145
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 2 Sierpień 2009, 20:07   

Obecnie Samsung S5600. Oczywi?cie nie nowy, bo na takowego nie byłoby mnie stać hihi.
 
 
   
Sony 




Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Gajkowice City :)
Wysłany: 2 Sierpień 2009, 21:29   

Bardzo podobny do modelu F480. Nawet fajowy :) Ja sobie Nokię 6220 Classic chyba zakupię ;)
_________________
..::Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody ::..

www.ToledoClubPolska.pl - The Best Of :)
 
 
   
Krakersik 




Dołączyła: 09 Lis 2007
Posty: 227
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Sierpień 2009, 11:15   

A ja mam pytanko. Czy opłaca się drugi raz formatować baterię je?li kiepsko trzyma?
 
 
   
Sony 




Wiek: 36
Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 31
Skąd: Gajkowice City :)
Wysłany: 3 Wrzesień 2009, 12:48   

Baterię powinno się formatować 3krotnie. Choć ja osobi?cie do tej pory wykonywałem t? czynno?ć 5 razy przy każdej baterii i trzymanie bezproblemowe wg standardów :)
_________________
..::Nobody Is Perfect --> My Name Is Nobody ::..

www.ToledoClubPolska.pl - The Best Of :)
 
 
   
mieszkaniec15 



Dołączył: 10 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: warszawa
Wysłany: 27 Sierpień 2013, 04:06   

funkcjonalność, wytrzymałość
_________________
Dużo osób dochodzi do banków sceptycznie, ale przecież kredyt Warszawa dobrze nie są złe. Ktoś może skorzystać taki kredyt bardzo łatwo, bez formalności.
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.