Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Wasz ulubiony serial??
Autor Wiadomość
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 21:43   

"Z Archiwum X" nawet mogło być :) Szkoda, że Mouldera Ufo porowało :D Ale potem wrócił niby :D Słyszałem, że ma powstać pełnometrażowy film "Z Archiwum X" kolejna czę?ć jaka? :) A Roswell też niezłe było ale potem już jako? przegapiłem pare odcinków i nie ogl?dałem więc nawet nie wiem jak sie losy potoczyły...
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 13:28   

Neo napisał/a:
Roswell
tak pamiętam ten serial :oczami: i nie tylko ze względu na UFO itd.... :wstyd: :D
Neo napisał/a:
Może Polsat pu?ci serial od pocz?tku? Hmm :luka:
oby kurcze poogl?dałabym sobie go jeszcze raz :)
_________________

 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 13:35   

Marlenka napisał/a:
i nie tylko ze względu na UFO itd.... :wstyd: :D
powiem tak --------> :hahaha: :hahaha: :hahaha: i chyba wiesz dlaczego tak :?: :luka:

Mario napisał/a:
"Z Archiwum X" nawet mogło być :) Szkoda, że Mouldera Ufo porowało :D Ale potem wrócił niby :D
:hahaha: buehehe :D no co napisałe? :D
Mario napisał/a:
Słyszałem, że ma powstać pełnometrażowy film "Z Archiwum X" kolejna czę?ć jaka? :)
ooo to fajnie by było :) chętnie bym sobie obejrzała :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 14 Wrzesień 2006, 13:50   

Roswell :D fajny ten serial był nawet :P troche tam ?ledziłam perypetie bohaterów :P :D ale niezby dokładnie :D jak to u mnie bywa z wiekszo?ci? seriali ;) :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 20 Wrzesień 2006, 09:56   

Ostatnio spodobał mi się serial "Supernatural". Jest on w takim klimacie horroru :D Można sie nawet momentami przestraszyć :D Niestety nie leci on jeszcze w polskiej telewizji...
Opis
Historia zaczyna się 20 lat temu. Gdzie? w Kansas mieszka sobie przeciętne małżeństwo z dwoma synami. Pewnej nocy Mary, matka i żona ginie w nie do końca wyja?nionych okoliczno?ciach. Jej m?ż, John postanawia zniszczyć to co zabiło jego żonę, a swoich synów wychowuje na wojwników.

Wracamy to teraĽniejszo?ci, John i Dean (starszy z braci) wci?ż poluj? na to co zabiło ich żonę i matkę, likwiduj?ć przy tym inne potwory. Za to młody Sam, który wła?ciwie nie pamięta jej, ma całkiem inne plany. Ma dziewczynę, chce zostać prawnikiem. Jednak los szykuje mu inne plany, w Halloween zjawia się u niego Dean. Mówi mu, że ich ojciec nie odzywał się od kilku tygodni i prosi go o pomoc w jego odnalezieniu. Sam zaraz po odnalezieniu ojca zamierza wrócić do swojego normalnego życia, ale tak to się nie skończy...
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Wrzesień 2006, 18:07   

Pierwsze słysze o tym serialu. Chociaż nie zdziwiło by mnie jak bym już o tym gdzie? czytał. Seriali amerykańskich jest tyle co ziarenek na pustyni. Z samego opisu wydaje się być całkie całkiem ten serial. Ale wiadomo czytać a obejżec to dwie rózne rzeczy.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
mOoNiEq 




Wiek: 38
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb./Nysa
Wysłany: 23 Wrzesień 2006, 14:50   

ludzie ludzie, chce Wam polecic jedenyny jak dla mnie najlepszy serial, pt: "That '70s show"
(czyli Rozowe lata siedemdziesiate). swego czasu puszczali pierwszy sezon tego serialu na tv4, ale jakos pozniej nie ciagneli tego dalej :D a szkoda.
ale nie ma co plakac, bo internet jest pelen tego serialu hie hie hie :D i tym oto sposobem jestem szczesliwym posiadaczem 7 sezonow tego serialu :D

kolejnym jaki moge Wam polecic, tyle ze tym razem jest to serial rysunkowy (kreskowki dla doroslych :D ) to Futurama (pol.: Przygody Fry'a w kosmosie) oraz The Family Guy (pol.: Glowa rodziny). naprawde mozna niezla beke na nich toczyc. szczegolnie na futuramie, ktora jest rezyserowana przez Mata Groeninga - tworce simpsonow :)
_________________
>>>Nobody is perfect ... I'm Nobody<<<
[img]
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Wrzesień 2006, 17:51   

mOoNiEq napisał/a:
jak dla mnie najlepszy serial, pt: "That '70s show"
(czyli Rozowe lata siedemdziesiate)
nie opgl?dałam tego, ale pamietam ten tytuł :D :D :D
mOoNiEq napisał/a:
The Family Guy (pol.: Glowa rodziny).
to czasem ogl?dałam :D niezła polewka :lol2:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Wrzesień 2006, 15:13   

mOoNiEq napisał/a:
"That '70s show"
(czyli Rozowe lata siedemdziesiate).
a w tym czasem nie gra Ashton Kutcher :?: :luka: bo je?li tak to ja pamiętam ten serial :D :D
_________________

 
 
   
mOoNiEq 




Wiek: 38
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb./Nysa
Wysłany: 24 Wrzesień 2006, 22:12   

Marlenka napisał/a:
mOoNiEq napisał/a:
"That '70s show"
(czyli Rozowe lata siedemdziesiate).
a w tym czasem nie gra Ashton Kutcher :?: :luka: bo je?li tak to ja pamiętam ten serial :D :D

alez oczywiscie, ze tak !
to jest serial, na ktorym wypromowal sie Ashton Kutcher :D
juz zarazilem grono 6 osob tym serialem :D ciagle marudza mi o dostarczenie im nowych sezonow :D
tyko skad ja je wezme? przeciez sam ich nie nakrece :D :D :D
_________________
>>>Nobody is perfect ... I'm Nobody<<<
[img]
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 25 Wrzesień 2006, 12:04   

mOoNiEq napisał/a:
ludzie ludzie, chce Wam polecic jedenyny jak dla mnie najlepszy serial, pt: "That '70s show"
fakt, serial jest ?wietny. Może przy nim rozboleć brzuch od ?miechu :P P Osobi?cie ogl?dałam tylko kilka odcinków.. przypadkowo :D Ale młodzi ludzie ( bohaterowie tego serialu) byli niesamowici.
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Styczeń 2007, 07:34   

Gosiaczek:P napisał/a:
"That '70s show"


nie udało mi się przebrn?c przez 1 odcinek nawet... :|

Jaki? czas temu postanowiłem obejżeć od pocz?tku Smallville i jestem narazie na 15 odcinku 3 sezonu. Gdy serial był emiotwany w telewizji nie miałem możliwo?ci obejrzenia nawet połowy 1 sezonu.
Odcinek trwa 40 minut ale gdy go ogladam czuje się jak by trwal dosłownie 15 minut. Osoby lubiace ten serial zapraszam na www.smallville.one.pl , tam możecie wiecej się dowiedzieć o serialu i wszystkim co z nim zwi?zane.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 00:39   

Tak Smallville jest spoko ;) Jestem już na 9 odcinku 6 serii i wcale mi się nie znudził bo zawsze dzieje się co? nowego, ciekawego :) Pozatym ostanio miałem okazje obejrzeć kilka seriali nie wiem kiedy nawet to zrobiłem bo prawie wcale nie mam czasu :) Pierwszym z nich jest serial "Heroes". Bardzo mi się spodobał. Opowiada historię kliku ludzi ktorzy maj? nadzwyczajnę umiejętno?ci i mieszkaj? w różnych zak?tkach ?wiata. Ich zadaniem jest uratowanie ?wiata ale jeszcze o tym nie wiedz?. Serial jest naprawdę fajnie zrobiony. W niezłym stylu i bardzo wciag?. Polecam. Następnym serialem jest "Sleeper Cell" (U?piona Komórka). Jest to serial o siatce terrorystycznej w Los Angeles, w ktorej znajduje się agent FBI oczywi?cie pod przykrywk?. Serial jest bardzo dobry. Dużo dramaturgii i ?wietna muzyka. Juz jest 2 seria. Kolejnym jest serial "Kyle Xy". Serial jest o chłopcu, który tak jakby "spada z nieba". Nie wie jak się nazywa ani sk?d pochodzi. Przygrania go rodzina w której jest pani psycholog która ma mu pomoc w odzykaniu pamięci. Chlopiec posiada nadzwyczajne umiejętno?ci, które odkrywa z biegiem czasu. To by było na tyle o tych serialach :P
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 06:28   

Mario napisał/a:
"Kyle Xy". Serial jest o chłopcu, który tak jakby "spada z nieba". Nie wie jak się nazywa ani sk?d pochodzi. Przygrania go rodzina w której jest pani psycholog która ma mu pomoc w odzykaniu pamięci. Chlopiec posiada nadzwyczajne umiejętno?ci, które odkrywa z biegiem czasu. To by było na tyle o tych serialach
to bardzo ale to bardzo przypomina smallville, jedyna róznica to ta,ze Clark nie potrzebował sobie przypomnieć przesło?ci bo jej nie znał.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 09:50   

Neo napisał/a:
to bardzo ale to bardzo przypomina smallville, jedyna róznica to ta,ze Clark nie potrzebował sobie przypomnieć przesło?ci bo jej nie znał.

Może i troche podobne do Smallville ale na pewno nie w takim stopniu. On nie ma takich możliwo?ci jak Clark :) Ale serial ciekawy. Już powstaje 2 seria. Pierwsza miała 10 odcinków po 40min.
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Styczeń 2007, 10:48   

Hmm 10 odcinków to troche mało... chyba kto? pomysłów nie miał lub był zbyt mały budżet.

A co do możliwo?ci to nie wiem o jakie nadzwyczajne możliwo?ci Ci chodziło, dlatego porównałem to do smallville m.in. na podstawie tego.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 19 Styczeń 2007, 19:13   

Neo napisał/a:
Hmm 10 odcinków to troche mało... chyba kto? pomysłów nie miał lub był zbyt mały budżet.

Faktycznie jako? mało. Ale teraz niektóre seriale robi? takie, że maja tylko po 10 odcinków w serii...
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 20 Styczeń 2007, 22:38   

Mario napisał/a:
Ale teraz niektóre seriale robi? takie, że maja tylko po 10 odcinków w serii...
Band Of Brothers, tylko,że odcinki kompani trwały prawie ,że po 60 minut.

Na razie jestem na 5 sezonie Smallville, kurcze ten serial na prawdę wci?ga.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 21 Styczeń 2007, 00:34   

Neo napisał/a:
Na razie jestem na 5 sezonie Smallville, kurcze ten serial na prawdę wci?ga.

Heheh co Ty nie powiesz :P
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Styczeń 2007, 02:21   

Mario napisał/a:
Heheh co Ty nie powiesz :P
już nie długo będę na bież?co tak jak Ty cwaniaku :D Niby ten serial ma prost? fabułę, ale reżyser potrafi na prawdę czasami tak zakręcić,że w jednym momencie stawiamy 100 pytań a w innym wszys5tko jest dziecinnie proste.

A je?li chodzi o smallville, to jedna rzecz mnie rozwala, byle kto kogo? puknie i ten w rezultacie się przewróci od razu łapie "?piocha" :lol2: i momentami, pokładam się ze ?miechu z takich sytuacji.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 21 Styczeń 2007, 12:45   

Neo napisał/a:
A je?li chodzi o smallville, to jedna rzecz mnie rozwala, byle kto kogo? puknie i ten w rezultacie się przewróci od razu łapie "?piocha" i momentami, pokładam się ze ?miechu z takich sytuacji.

Nom dokładnie tak jest :D I potem nikt nikogo nie widział ani nikogo nie słyszał i budzi się w miejscowej klinice :D Chyba nie ma odcinka żeby nie było tej kliniki :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Styczeń 2007, 17:58   

Po klinice widać,że jest sztuczna hehe. Przy okazji to Clark często jednym uderzeniem od tak sobie sprawa,że ludzie łapi? "?piocha" :D też bym tak chciał. Zrobić tak np na wykładach jak nie lubimy jakiego? profesora :D
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Mario 




Wiek: 38
Dołączył: 29 Lip 2006
Posty: 252
Skąd: St?d...
Wysłany: 21 Styczeń 2007, 21:54   

Neo napisał/a:
też bym tak chciał. Zrobić tak np na wykładach jak nie lubimy jakiego? profesora

Hehhe no to mnie chyba by nie mial kto uczyc potem :D Wiec lepiej nie :D
_________________
...Nie ogl?daj się za siebie - przeszło?ć nie ma znaczenia...

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Styczeń 2007, 22:17   

Mario, he he dobre ;)

A tak przy okazji już w lutym 7 odcinek 3 sezonu LOST ^ ^. Reżyser planował nagrać tylko 1 sezon, ale nowe pomysły pojawiały się z dnia na dzień i w ten o to sposób doczekali?my się już 3 sezonu.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.