Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Masa Krytyczna w Piotrkowie
Autor Wiadomość
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Luty 2006, 06:40   Masa Krytyczna w Piotrkowie

Witam serdecznie...posłuchajcie tego....

W paĽdzierniku ubiegłego roku zapocz?tkowano w naszym mie?cie co?, co zna już cały ?wiat, co? co raz w miesi?cu trzęsie całym ?wiatem...

Otóż w każdy ostatni pi?tek miesi?ca o godz. 18.00 pod Akademi? |więtokrzysk? (popularne WSP) spotykaj? się rowerzy?ci....i wszyscy inni napędzani sił? własnych mię?ni...

Po co? ....hmmmm..... rower rz?dził drogami na długo przed samochodem....pierwsze rysunki roweru wykonał Leonardo da Vinci...niestety w dzisiejszych czasach władzę ma ten kto silniejszy...czyli blaszane pułapki na czterech kółkach....
A więc rowerzy?ci na całym ?wiecie spotykaj? się raz w miesi?cu..i jad?...wszyscy w tę sam? stronę, chc?c spędzić trochę czasu w?ród podobnie pozytywnie zakręconych osobników...

Sk?d się to wzięło? z San Francisco....w 1993 odbyła się pierwsza Masa....a do tej pory jeĽdzi już kilkaset miast na całym ?wiecie....

A kto jeĽdzi na Masy? Wszyscy...ludzie wracaj?cy z pracy, młodzież dojeżdżaj?ca na wieczorne spotkania i randki, zapaleńcy i zboczeńcy, których tak jak mnie poprostu ci?gnie do 'pedałów' (rowerowych), te?ciowie mojego kumpla, siostra kolegi, s?siad, kumpel z podstawówki, kuzyn, pan z aktówk? wracaj?cy z biura, pani z mięsnego, studenci, liceali?ci, podstawówka, doro?li, dzieci, kobiety, mężczyĽni.....poprostu każdy kto chce....

Czy dam radę? jassssne.prędko?ć jest minimalna, to nie wy?cig...to wspólna przejażdżka..to demonstracja naszej pedałuj?cej siły...więzi, przyjaĽni, promocja zdrowego trybu zycia....

Ile to kosztuje? nic a nic...

Czy tylko po mie?cie? Masa jeĽdzi zgodnie z tradycj? ulicami miasta....ale poza tym jeĽdzimy na wycieczki w plener.....a w wakacje....oj.to się dopiero będzie działo....chcemy wyskoczyć gdzie? dalej....

no dobra..to jeszcze raz, gdzie i kiedy?
każdy ostatni pi?tek miesi?ca, 18.00 pod WSP......
SprawdĽcie sobie nasz? stronkę www.masa.mojpiotrkow.pl ..tam jest więcej informacji

Pozdrawiam i zapraszam

Ps. ostatni pi?tek ......to już w tym tygodniu
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 21 Luty 2006, 07:20   

No w końcu nie będę sama do siebie pisać ;) No więc proszę Państwa nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić wszystkich w pi?tek o 18.00 pod WSP!!! Wasze rowery już chyba wystarczaj?co wynudziły się w piwnicach!! ;D
DO zobaczenia w pi?tek!!! :super:

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2006 ]
Cytat:
.....a w wakacje....oj.to się dopiero będzie działo....

Nooooo Michale...! Trzymam za słowo...!!! ;D Ale w razie czego to ja zamawiam hol ;D wiesz jak? :hyhy:
_________________
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Luty 2006, 12:20   

Feeciu....zawsze chętnie Cię popchnę....eee...wezmę na sztywny hol...oj...ale to brzmi....w każdym razie...możesz na mnie liczyć w potrzebie...

A co do wakacji.to naprawdę szykujcie się na co? większego..
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Luty 2006, 12:45   

Nie mam nic przeciwko samej takiej imprezie, ale niewiem czy organizator nie zauwazył,że jest zima. I napewno nie jest to pora na jazde na rowerze. :) Takie akcje mozna przeprowadzac wiosna, latem czy też wczesn? jesieni?. bynajmnije takie jest moje zdanie. bo nie problem pojechac na taka akcję i wrócic z zapaleniem płuc :]
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Luty 2006, 13:47   

Nobody, widzę, że nigdy nie byłe? na Masie...serdecznie zapraszamy....zobacz i przekonaj się o czym my tu mówimy....

pierwsza sprawa wymagaj?ca wyja?nienia....Masa nie ma organizatorów, i to jest piękne....każdy jest współorganizatorem...i od tego jak każdy się zachowuje i jakie ma pomysły zależy powodzenie imprezy...

druga sprawa....najłatwiej jest oczywi?cie siedz?c w fotelu mówić, że to nie dla mnie, że za zimno, że ja nie dam rady, że jak ja nie pojadę to nic się nie stanie, niech się martwi? inni, że chyba tylko debile jeżdż? zim?, że choroby, że z cukru jestem, że to fajna inicjatywa ale niech sobie radzi sama....itd. itp.
trudniej niestety samemu dołożyć swoje 5 groszy, zrobić co? dla idei, dla zdrowia, dla miasta, dla siebie.....

trzecia sprawa....faktycznie jest zima, ale Masa Krytyczna jeĽdzi cały rok....co miesi?c, bez względu na pogodę....to wieloletnia tradycja

czwarta sprawa...ja jeżdżę na rowerze od 7 lat, i o?wiadczam państwu, że nikt i nic nie zrobiło dla tak wiele jak te kilkana?cie kilogramów rurek i drucików sprytnie zmontowane w najbardziej ekologiczny, najbardziej ekonomiczny i najzdrowszy pojazd na ziemi...
od kiedy zacz?łem jeĽdzić na całego...zapomniałem jak wygl?da mój lekarz....a byłem za młodu baaaardzo chorowity

pierwsza Masa...było to w paĽdzierniku, zgromadziła 54 osoby...trwała ok. 2 godzin, zimowe Masy s? krótsze, nieraz zakończone ogniskiem, albo jak?? inn? atrakcj?....
je?li kto? chce się odł?czyć wcze?niej, nikt tam nikogo sił? nie trzyma...

Spróbujcie, naprawdę warto...

Nobody, czekamy....prędzej czy póĽniej będzie na tyle ciepło, że sam siebie nie oszukasz....
_________________
...win or die fighting...
Ostatnio zmieniony przez Rosiu 21 Luty 2006, 13:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 21 Luty 2006, 13:49   

Hehe jak słyszałam już o tej akcji, ale niestety nie smigam tak rowerkiem... żeby aż tak się tym fascynować. Dostałam ultokę od jakiego? przemiłego chłopca w momencie kiedy chciałam zmusić go do wzięcia udziału w moim reportażu :P i się udało.. b?dĽ co b?dĽ wisi uloteczka do tej pory nad biureczkiem... wtydaje mi się że idea jest super :) Masa Krytyczna może sporo zmienić w tym jak postrzegani s? ludzie posługuj?cy się innymi ?rodkami transpotru.. i moze zmusi wreszcie kierowców do tolerancji na jezdni.
Nobody napisał/a:
ale niewiem czy organizator nie zauwazył,że jest zima

wiesz... na mojej wsi cały czas kto? jeĽdzi na rowerku... tylko napewno prędzej o jaki? wypadeczek czy przeziębienie. Ale takich ludzi nic nie powstrzyma. To się nazywa pasja. I podziwiam ich za to, bo ja bym nie wyjechała na rowerze jak jest 10 stopni a co dopiero jak jest snieg :P :P :looka:
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
Ostatnio zmieniony przez stacha 21 Luty 2006, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Luty 2006, 14:10   

a któż dał Ci tę uloteczkę? bo bardzo prawdopodobne, że byłem to ja... :)
tylko proszę...nie nazywaj nas 'innymi' :)

wpadnij na Mase kiedy?...tu nie chodzi tylko o pedałowanie, ta cała atmosfera, Ci wszyscy ludzie, niepowtarzalne....naprawdę... a juz napewno nie zaobserwujesz tego w?ród zmotoryzowanych....no może motocykli?ci...ale oni s? podobni trochę do nas...

dzięki za słowa uznania, masz rację...w wielu przypadkach to jest pasja...to jest to co się w życiu liczy, ludzie zawodz?, zdradzaj?, zadaj? ból...a rower to jest to co kocham.....ale nie trzeba być takim zapaleńcem jak ja, żeby dostrzec pozytywne strony jazdy rowerkiem..
blisko?ć przyrodu, pozdrowienia innych rowerzystów...
spróbuj..
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 21 Luty 2006, 14:24   

Rosiu napisał/a:
.nie nazywaj nas 'innymi'

heh to było w sensie, że innymi ?rodkami transportu niż samochody :) bo nie ukrywajmy, że to one my?l?, że s? najważniejsze i same na ulicach.
ale ok:)
Rosiu napisał/a:
spróbuj..

namawiasz... namawiasz..... :P
Rosiu napisał/a:
a któż dał Ci tę uloteczkę? bo bardzo prawdopodobne, że byłem to ja...

nie mam zielonego pojęcia. Nawet nie wiem jak ten kto? wygl?dał... ale jeżeli zaraz po daniu uloteczki mówiłe? do kamery, że Ci brakuje w Piotrkowie ?cieżek rowerowych to to byłe? Ty :P
nie wykluczone ze pewnie sie wybiore... moi znajomi tam cały czas jeżdż? i rozwieszaj? po szkole ogłoszenia, także robi się coraz ciekawiej... można by o czym? większym pom?leć... ale to może jeszcze nie teraz...
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Luty 2006, 15:27   

Powiem tak mnie nie bawi? tego rodzaju przedsięwzięcia. A co do organizatorów to miałem na my?li pomysłodawców całego tego przedsięwzięcia. Jako? wole poruszac sie na piesz niż rowerem w trakcie zimy :] Moze kiedy? skorzystam ale raczej nie prędko...
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 21 Luty 2006, 19:21   

Poszłam wczoraj do piwnicy po kartofle...stał tam mór rower...Noooi nie wytrzymałam!!!! Musiałam się kawałek przejechać...!!!! :rotfl: .....szkoda że tylko pół metra ... :suchy:

[ Dodano: Wto 21 Lut, 2006 ]
Rosiuuu!! Wł?cz juz wiosnę!!!!!! :prosze:
_________________
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 21 Luty 2006, 21:12   

hehe Fitka Ty to powinna? wyj?ć za rower bo go jak widze ubóstwiasz :P
Ja też słyszałam o Masie i to nie raz i to oczywi?cie od Naszej Feetki :P ale nie miałam okazji jeszcze z Wami po?migać gdzie? :P w ogóle mój wehikuł to hmm.. nadaje sie do wymiany i zamierzam sobie sprawić jakie? rowerzysko na wiosenkę :] no i może, może.. hmm.. pojadę z Wami chociażby na jedna Masę :P zobaczymy jak to będzie.
A ogolnie uważam że Masa Krytyczna to fajowa impreza rowerowa. Może wreszcie kierowcy na ulicach zaczn? doceniać rowerzystów - bo nie raz się nawet słyszy różne "kur**" i inne bluzgi w kierunku do rowerzystów.. ja przynajmniej słyszałam :/ i może wreszcie powstanie więcej ?cieżek rowerowych :) oby :) każdemu bedzie łatwiej :P

Pozdrówki :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2006, 03:33   

hmmm...staram się wł?czyć wiosnę...tylko mam słabe baterie po zimie....i czasem mi się jeszcze wył?cza.... :)

Cytat:
bo nie ukrywajmy, że to one my?l?, że s? najważniejsze i same na ulicach

Cytat:
bo nie raz się nawet słyszy różne "kur**" i inne bluzgi w kierunku do rowerzystów.. ja przynajmniej słyszałam


no wła?nie...ja też słyszałem wyzwiska, przeżyłem czołowe zderzenie, i też mnie to zabolało....więc biorę sprawy w swoje nogi

?cieżkami tez już się zajmujemy...spoko...

Paula je?li bedziesz potrzebowała porady czy pomocy w doborze sprzętu, to wal smiało...z przyjemno?ci? pomogę....

Cytat:
można by o czym? większym pom?leć... ale to może jeszcze nie teraz...

ale po co czekać? zbliża się wiosna, myslę, że lada dzień wznowimy wycieczki w plener...a w wakacje planujemy wyskoczyć gdzie? dalej, z namiotami.....może za granicę...hmmm...
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 22 Luty 2006, 08:33   

Rosiu napisał/a:
myslę, że lada dzień wznowimy wycieczki w plener

myslałm o jakiejs imprezie dla rowerzystów... ;) takiej jakiej? fajnej...

Rosiu napisał/a:
?cieżkami tez już się zajmujemy...spoko...

?cieżki to jest temat rzeka... ja 2 lata temu widziałam plan ?cieżek rowerowych ktore miały byc zrobione i jakos ani widu ani słychu... na debacie wyszło, że w piotrkowianom potrzeba scieżek, pisma poszły do wladz miasta i do posłów i na razie żadnego oddĽwieku nie ma:/ chociaz całyczas zareczaja ze robia....
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2006, 12:31   

Rosiu napisał/a:
no wła?nie...ja też słyszałem wyzwiska, przeżyłem czołowe zderzenie

czyli nie jestem jedyna, która słyszała bluzgi ?migaj?c rowerem :/ o Twoim wypadku słyszałam, przykro mi, mam nadzieję, że już jest wszy?ciuteńko w porz?deczku :)
Rosiu napisał/a:
Paula je?li bedziesz potrzebowała porady czy pomocy w doborze sprzętu, to wal smiało...z przyjemno?ci? pomogę....

a dziękuję bardzo :P jak co? to będę pamiętać i dam znać :P
stacha napisał/a:
ja 2 lata temu widziałam plan ?cieżek rowerowych ktore miały byc zrobione i jakos ani widu ani słychu...

Cytat:
na razie żadnego oddĽwieku nie ma:/ chociaz całyczas zareczaja ze robia....

normalka.. czemu mnie to nie dziwi :/
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2006, 15:35   

impreza...według naszych pomysłów i rozmów z kim trzeba...bardzo możliwe, że to będzie rowerowa majówka....ale narazie mówię tylko po cichutku....

co do ?cieżek...ja te plany widziałem tydzień temu bo zamiast pisma...sam tam polazłem...no...szczerze mówi?c brałem udział w zebraniu Zespołu do spraw ?cieżek rowerowych .... i zostałem CZŁONKIEM zespołu.....dumnie to brzmi :P

i chyba nie zdradzę tajemnicy zebrania je?li powiem, że dlatego to tak długo i mozolnie idzie, bo chodzi oczywi?cie o pieni?dze...i bezsensown? biurokrację....życie byłoby o niebo łatwiejsze bez zbędnej papierkowej roboty....

a co do wypadku..to dziękuję..już się podĽwign?łem..chociaż do tej pory doskwiera mi kontuzja barku.....w sobotę odbieram rower z naprawy...
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2006, 15:38   

Członkiem :hyhy: bardzo dumnie :D

A co do majówki poczekamy zobaczymy :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 22 Luty 2006, 20:16   

Rosiu napisał/a:
że to będzie rowerowa majówka....ale narazie mówię tylko po cichutku....

jak co? to Młodzieżowa Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oferuje się do współpracy ;)
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2006, 21:49   

Rosiu napisał/a:
rowerowa majówka...
hmm..chyba musze się stre?cić z kupnem nowego wehikułu czasu :D :D jak co? to tr?b gło?no o wyprawie majowej :P
Rosiu napisał/a:
zostałem CZŁONKIEM zespołu...
no no :> gratulacje :P Panie Prezesie :P sprawuj sie tylko tam porz?dnie :P
Rosiu napisał/a:
do tej pory doskwiera mi kontuzja barku....
buuu.. przykro mi :( mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie :)
Nobody napisał/a:
Członkiem :hyhy: bardzo dumnie :D
a Ty jak zwykle masz zboczone mysli :luka: jeste? 3 zboczuchem -- jawnym zboczuchem :D :D bo reszta jeszcze sie nie ujawniła, poza mn? i stach? :D
stacha napisał/a:
jak co? to Młodzieżowa Rada Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oferuje się do współpracy ;)
hmm.. czyli tam działasz ? :luka:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 22 Luty 2006, 21:56   

Paula napisał/a:
a Ty jak zwykle masz zboczone mysli :luka: jeste? 3 zboczuchem -- jawnym zboczuchem :D :D bo reszta jeszcze sie nie ujawniła, poza mn? i stach?

chciałam to napisac ale stwierdziłam ze se dam spokój :P :P
Paula napisał/a:
hmm.. czyli tam działasz ?

jestem przewodnicz?c?...... :rotfl:
co do majówki to ja napewno na rower nie wsi?de :P :P takie wypadki z dzieciństwa :looka: ale pomysł ciekawy
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2006, 22:10   

stacha napisał/a:
chciałam to napisac ale stwierdziłam ze se dam spokój :P
hehe :P a ja zawsze musze napisać praktycznie to co mi akurat na my?l przychodzi :D :D no w końcu się ujawnił :D :D :P więc już co? wiemy o Panu Nobody :)
stacha napisał/a:
jestem przewodnicz?c?...... :rotfl:
łał :P no to gratulacje :P
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 23 Luty 2006, 16:16   

tak... już to komu? mówiłam... :looka: ale apeluje do Pana Admina o utworzenie kolejnej grupy na forum tj. "jawne zboczuchy" a przy avatarze będzie się pojawiał.... :wstyd: no dobra... nie kończe... :P wstawcie se co chcecie.....

masak krytyczna... romiar ma znaczenie;)
powodzenia.....
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Luty 2006, 16:41   

Nasze forum zechciało by być patronem Medialnym tej imprezy :) , tyle o ile mi przekazał wczoraj Neo :) . . . Je?li Rosiu był by? zainteresowany skontaktuj się z Neo.

Pozdrawiam
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 23 Luty 2006, 16:58   

Nobody napisał/a:
Nasze forum zechciało by być patronem Medialnym tej imprezy

której ??? ? :P heh... widzisz rosiu? niedługo Masa Krytyczna będzie tak sławna, że sobie nie dasz z tym rady ;) :P
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Luty 2006, 17:00   

Mam na my?li "Rowerow? Majówkę" :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Luty 2006, 21:35   

jestem zainteresowany wszelk? współprac? i wsparciem...

a wiecie czemu mi tak nieĽle idzie? bo mam w życiu cholerne szczę?cie spotykać wła?ciwych ludzi we wła?ciwym miejscu....

Młodzieżowa Rado.....bardzo miło mi to słyszeć, liczę na owocn? współpracę, przecież to dopiero pocz?tek...
Nobody, oczywi?cie jestem zainteresowany...jak będę znał więcej szczegółów dam wam znać...

Stacha...a co je?li Cię przekonam, że nie ma się czego bać? je?li co? zaczyna brzmieć jak wyzwanie, tym bardziej mnie to podnieca :)

więcej wie?ci jak się wy?pię...
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 23 Luty 2006, 21:47   

Rosiu napisał/a:
mnie to podnieca

czwarty jawny zboczuch!!! :rotfl:
Rosiu napisał/a:
liczę na owocn? współpracę

my też... :)
mozna by zrobić debate nt. zwi?zane z rowerzystami tylko nie mam pomysłu... może wy jaki? macie?
Rosiu napisał/a:
Stacha...a co je?li Cię przekonam, że nie ma się czego bać?

zobaczymy jak mnie przekonasz... ;)
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 24 Luty 2006, 09:16   

Rosiu... :rotfl: to już dzi?...!!!! :rotfl:
_________________
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Luty 2006, 20:33   

ja bym sie chetnie na taki rajd wybrala tylko jest problem bo nie mam roweru...:( musialabym od kogos pozyczyc :D ale uwielbiam jezdzic na rowerze :P :P
_________________

 
 
   
justyna 




Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 28
Skąd: obszary północne
Wysłany: 24 Luty 2006, 21:20   

Aaaa:) widziałam Was dzisiaj na słowackiego :P
widowiskowo to wygl?dało ;)
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Luty 2006, 22:29   

stacha..co rozumiesz pod pojęciem 'debata'? bo pomysłów mam pełen łeb

Feety......rz?dzimy...?wietna impreza jak zwykle, nie?

Marlenko.....założę się, żę jaki? s?siad ma rower...i napewno chętnie pożyczy...jak nie to mog? być rolki albo wrotki, czy deskorolka...cokolwiek napędzane sił? własnych mię?ni...

Justynko.......widowiskowo to wygl?da jak jest nas 50....to może Tobie machałem???
jeszcze zobaczycie widowisko..... :)

a co do nadanego mi uroczy?cie tytułu zboczucha.....no cóż..każdy to robi, ale nie każdy jest na tyle odważny i szczery, żeby o tym otwarcie mówić....

Uwaga, 12. lutego w niedzielę wycieczka rowerowa w plener....spotykamy się o 10.30 pod WSP...do zobaczenia
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
justyna 




Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 28
Skąd: obszary północne
Wysłany: 24 Luty 2006, 23:23   

Rosiu napisał/a:
Justynko.......widowiskowo to wygl?da jak jest nas 50....to może Tobie machałem??


oj, zdaję sobie sprawę, że jednak liczba ma znaczenie, ale tyle wokół Was było mundurowych... :P [a moze to nie była policja/straż miejska? bo ja przechodziłam przez ulicę ze znajomymi i jako? się tak specjalnie nie przygl?dałam...] no, w każdym b?dĽ razie Pan w bardzo sympatycznym wdzianku moro cykał akurat zdjęcia :] i wygl?dało widowiskowo :P

ym, chyba nie mi machałe? :)

pozdrawiam.
P.S. Podziwiam za wytrwało?ć i konsekwensję w działaniu, rili... :ok:
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Luty 2006, 08:53   

szkoda, że nie widziała? Masy |wi?tecznej, tam się dopiero działo.. :super: ..Mikołaje na rowerach, fajerwerki, ognisko, kiełbaski, błyski fleszy na każdym kroku....ale my się dopiero rozkręcamy....także zapraszam na kolejne masy i wycieczki.
zamiast stać z boku i podziwiać, lepiej wzi?ć w tym udział i być podziwianym.... :hyhy:

A wytrwało?ć i konsekwencja? no cóż, znam wiele osób o słomianym zapale, ale ja jak już się w co? angażuję, to daję z siebie wszystko i wkładam całe serce..a to jest moja pasja..tym żyję, więc gdybym się poddał byłbym jak ryba bez roweru ;)
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 25 Luty 2006, 09:22   

NO to poMASOWANE ;D Rosiu, atmosfera jak zwykle była super ;) , ludzie jak zwykle pozytywni :) !!! Tego mi wła?nie brakowało przez zimę !! Szumu afsaltu pod oponami, ?wistu wiatru w uszach i zazdrosnych spojrzeń przechodniów ;) :rotfl:


P.S.: No i dzieki za...przykręcenie ?wiatełka ;) :ok:
_________________
 
 
   
justyna 




Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 28
Skąd: obszary północne
Wysłany: 25 Luty 2006, 12:24   

a wiesz Rosiu, że głupim nie jest pomysł, żeby się na tak? masę wybrać?! Hyym, jeszcze paru znajomych zaci?gn?ć... :oczami:

to naprawdę strasznie fajna sprawa jest. Kiedy nastepna masa? 12 lutego? Czy to wycieczka?

bożesz tylko mój rower taki straszny jest.... :suchy:
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Luty 2006, 15:24   

Feeciu..ja Tobie ?wiatełko to mogę zawsze i wszędzie...bo mam odpowiednie narzędzie :)

moja droga Justyno....to jest jeden z lepszych pomysłów na ?wiecie...?ci?gnij znajomych i walcie jak w dym na następn? Masę....która odbedzie się 31 marca o 18.00

nawet je?li znajomi będ? kręcić nosem, to przyjedĽ sama..my wszyscy też się nie znali?my, aż do momentu kiedy poł?czyła nas wspólna idea....nie ma listy obecno?ci, opłat, obowi?zków, więc czemu nie spróbować...?? każd? now? twarz serdecznie witamy, i nawet możemy Cię u?ciskac jak będziesz chciała....

A rower? nawet je?li jeĽdzisz różowym Buli 2 na czterech kółkach, to jedyne z czym się spotkasz to szacunek, nikt tam nie ocenia sprzętu, to nie pokaz mody pedałów, tylko doskonale spędzone chwile w przemiłym gronie

a 12 marca jedziemy na wycieczkę w plener, to też jest piękna sprawa
jest to niedziela, więc jak kto? się wykręca prac? albo nadmiarem obowi?zków, to jest to cienka ?ciema...
spotykamy się o 10.30 pod WSP jedziemy poza miasto, tym razem najprawdopodobniej, jesli warunki pozwol? na zachód...

następna wycieczka planowana jest na 26 marca..poł?czona z topieniem Marzanny...

jak to wygl?da? kupa dobrego humoru, pozytywni ludzie, pomoc w razie potrzeby, jaka? knajpka po drodze....trzeba tego do?wiadczyć...serio...

Rower to jedna z dwóch czynno?ci jakie znam, które powoduj? przyjemne mrowienie w całym ciele, pot na czole, przyspieszony oddech, westchnienia gdy zbliżasz się do szczytu, krzyk rado?ci gdy osi?gniesz już szczyt, i u?miech zadowolenia gdy po wszystkim leżysz sobie w łóżeczku....

i jest to jedna z dwóch czynno?ci, które....a jakże....można robić samemu, ale nie daj? takiej przyjemno?ci jak jazda grupowa...
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
NiKiEL 



Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 30
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Marzec 2006, 17:02   

justyna napisał/a:
Rosiu napisał/a:
Justynko.......widowiskowo to wygl?da jak jest nas 50....to może Tobie machałem??


oj, zdaję sobie sprawę, że jednak liczba ma znaczenie, ale tyle wokół Was było mundurowych... :P [a moze to nie była policja/straż miejska? bo ja przechodziłam przez ulicę ze znajomymi i jako? się tak specjalnie nie przygl?dałam...] no, w każdym b?dĽ razie Pan w bardzo sympatycznym wdzianku moro cykał akurat zdjęcia :] i wygl?dało widowiskowo :P

ym, chyba nie mi machałe? :)

pozdrawiam.
P.S. Podziwiam za wytrwało?ć i konsekwensję w działaniu, rili... :ok:


Justynko ten pan we wdzianku moro to ja bylem :P ;) a po za tym jaki pan ??? nie postarzaj mnie ;)

[ Dodano: Sro 01 Mar, 2006 ]
Justynko :>:>> czyli na nastepnej masie bedziesz ma sie rozumiec ?? :>:>:>
aha i na wycieczce tez sie pojawisz :>:> ??? ?
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 1 Marzec 2006, 17:41   

Kamil, niepoprawny podrywaczu...;) Ale! W końcu każy sposób dobry żeby Masonów było jak najwięcej!!! ;) :ok:
_________________
 
 
   
NiKiEL 



Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 30
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Marzec 2006, 18:47   

fitka...kto powiedzial ze ja kogos podrywam ??? ?

po prostu zadałem pytanie...
a po za tym jakbym chcial kogos poderwac to bym priva wyslal :P
 
 
   
justyna 




Dołączyła: 15 Lut 2006
Posty: 28
Skąd: obszary północne
Wysłany: 1 Marzec 2006, 22:02   

Oj, na wycieczce, to moze nie... ale na następnej masie.... zobaczym, zobaczym ;)

p.s. naprawdę - fajne wdzianko ;)
 
 
   
NiKiEL 



Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 30
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Marzec 2006, 22:05   

przeciez w koncu szeregowy jestem :P (od dzisiaj) co prawda na odroczce ale jestem :P
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 2 Marzec 2006, 15:06   

Widze,że nawet masa się osttanio odbyła.. może uda mi się wybrać na nia :) miałem okazję być obserwatorem pierwszej masy, wypadła super jak na pierwszy raz dopisała pogoda jak i ludzie.

Natomiast co do tego aby forum nasze było patronem medialnym to przychylam się do tej decyzji, na czym będzie polegać nasza współpraca poinformuje już w najbliższym czasie.

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Marzec 2006, 03:47   

Neo, czekamy z niecierpliwo?ci?....
patronat patronatem, ale przybywajcie tłumnie na Masy, wtedy mamy posłuch i budzimy respekt....
mnóstwo ludzi jeĽdzi.ale samemu.a w ten sposób nas nie widać i nic nie zdziałamy....a więc w kupie siła...
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
NiKiEL 



Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 30
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Marzec 2006, 19:39   

Rosiu napisał/a:

mnóstwo ludzi jeĽdzi.ale samemu.a w ten sposób nas nie widać


rosiu ja jak jade wieczorkiem to mnie widac :D :D:D: bo moj rower sie odroznia od innych :D :D:D:D
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Marzec 2006, 21:51   

wiem, wiem,.........widziałem zdjęcie.niezły jest..dobry pomysł...
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
NiKiEL 



Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 30
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Marzec 2006, 23:11   

na masie bede juz mial pewnie oba kola podswietlone ;)
gdyby nie dzien kobiet to juz bym mial zrobione a takto musze sie wyzylowac na kobite ;)
 
 
   
+BuBa 




Wiek: 39
Dołączył: 26 Sie 2005
Posty: 150
Skąd: Wolbórz
Wysłany: 8 Marzec 2006, 18:38   

No na tak? przejażdżkę można by się kiedy? wybrać widziałem fotki z Wypadów Masy Piotrkowskiej i Łódzkiej fajny musi być klimacik
_________________
By Bub@
 
 
   
NiKiEL 



Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 30
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 8 Marzec 2006, 18:39   

no to w czym problem ??? rowerek i jazdaaaaaa ;)
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 9 Marzec 2006, 00:32   

mnie nie będzie na 100%:]
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
NiKiEL 



Wiek: 37
Dołączył: 27 Lut 2006
Posty: 30
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Marzec 2006, 00:34   

a dlaczemuz to ??? :cisza:
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 9 Marzec 2006, 00:35   

1) boi mam wtedy angielski
2) zim? nie jeżdże na rowerze
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.