Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Masa Krytyczna w Piotrkowie
Autor Wiadomość
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Marzec 2006, 13:57   

Przypominam Państwu o Marzannie Krytycznej w sobotę...zapraszamy i czekamy na Was <cmok>

10.30 pod WSP...zabierzcie kiełbaski
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Marzec 2006, 15:50   

Rosiu, przyjdę tam.. będę Was podgl?dać zza słupa, albo jakiego drzewa :hyhy: Mam nadzieję, że spiszecie się na medal i porz?dnie utopicie t? Marzannę, bo ja chcę już wiosnę :!: (a najlepiej jakby już lato było :] )

Pozdrówki :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 23 Marzec 2006, 16:21   

Paula napisał/a:
Mam nadzieję, że spiszecie się na medal i porz?dnie utopicie t? Marzannę, bo ja chcę już wiosnę

jak tak to sama się przył?cz mamusiu a nie cwanikaujesz i innym każesz :P Zza słupa?? no co Ty... mamo... słup ?:( łojejku

zapowiada sie ciekawie a zawsze jak jest ciekawie to mnie nie ma:( ja nie utopie... niestety...
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Marzec 2006, 15:02   

jak ten czas pędzi.... i znowu nadchodzi wielkimi krokami masowy pi?tek
tak, tak, to już jutro o 18.00 pod WSP co? mi mówi, że będzie nas więcej niż ostatnio :)
_________________
...win or die fighting...
Ostatnio zmieniony przez Rosiu 30 Marzec 2006, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Marzec 2006, 19:26   

Rosiu, no tylko nie staranujcie tam jakiego człowieka jad?c rowerami :P Miłej przejażdżki życzę :P :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 31 Marzec 2006, 20:03   

i jak przejazdzka?? czekam na relacje:):P
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Kwiecień 2006, 07:31   

Gosiaczku a jak mogło być? superowo....było ok 20 osób...trochę nowych twarzy...powróciło kilka osób z pierwszych Mas....no i stały trzon ekipy...
w sumie Masa trwał? relatywnie długo...ponad 3 godziny....bo dobrze się bawili?my...
malutki deszczyk nie przeszkodził nam w niczym...nie jeste?my z cukru...
widzieli?my bombę w markecie, i byli?my preawie w każdej czę?ci miasta...

a Wy jak zmarnowali?cie pi?tkowy wieczór?
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Kwiecień 2006, 09:44   

Rosiu napisał/a:
a Wy jak zmarnowali?cie pi?tkowy wieczór?
ja nie zmarnowałam wieczorku :P poza tym i tak o 18 to jeszcze mnie w Piotrkowie nie było jak Masa się rozpoczynała :P bomby nie widziałam (tylko mnie słuchy o niej doszły), ale widziałam za to gigantyczny korek na Słowackiego, bo odcinek od ronda na Sikorskiego do ul. Kostromskiej był zablokowany i policja kierowała kierowców z ronda do Słowackiego.. tragedia po prostu.. jeszcze tak wolno to ja samochodem chyba nigdy nie jechałam..
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Negro
[Usunięty]


  Wysłany: 11 Maj 2006, 13:47   kurczaki

KURDE! Wy to macie fajnei w tym Piotrkowie.. a nasze "niby" wielkie miasto BDG ... nie ma takich patentów a ja s?dzę że jednak fajnei by było pobrykać tak na rowerq! nie do?c że to samo zdrowie to jeszcze zbliża mieszkańców!...
PoZdRaWiAm.... Negro :padam:
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 13 Maj 2006, 20:37   

negro to na co czekasz? organizuj ;)
swoja droga bylam ostatnio na masowej wycieczce i o dziw dałam rade... jestem dumna z siebie wiec powiem jedno. nie bojcie sie ze nie dacie rady, bo dacie!!!!!!!!
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Maj 2006, 09:52   

stacha, no no i przy okazji miałysmy wtedy okazję się poznać wreszcie :kiss: ale normalnie.. że mnie nie poznała? to buuu :( .... A potem nasz u?cisk w wersji telenoweli brazylijsko-wenezuelsko-argentyńsko-kolumbijskiej .. :D :D heheh :D a nie zapomnę Twojego spojrzenia jak Rosiu powiedział "Pierwszy postój za 70km" :rotfl: To Twoje przerażenie w oczach było boskie :D Ja to wiem, że dała? radę, bo mi póĽniej na gg pisała? :P Nawet Rosiu nie musiał ręki używać do holowania a tymbardziej gumy, znaczy dętki :D :P
Ja jakbym pojechała to też bym dała radę, a co ja nie jeĽdziłam na rowerze czy co :D fakt faktem kiedy? czę?ciej ?migałam sobie rowerkiem jak teraz, ale cóż.. nadrobię to w wakacje :]
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Maj 2006, 13:32   

Negro witam i pozdrawiam
widzę, że w opisie masz słowa Afeni Shakur....
a to słowa jej syna
'Heaven on Earth can only be seen by a team unified in trust...'

ale przejdĽmy do tematu...
co? niezazbytnio się orientujesz co sie dzieje w Twoim własnym mie?cie...w kwietniu odbyła się 28 masa....czyli działa to już ponad 2 lata...i z tego co mi wiadomo działa bardzo prężnie...nawet chłopaki z Bydgoszczy (a konkretnie Ronin) założyli ogólnopolskie forum Mas Krytycznych

skoro jeste? tak pozytywnie nastawiony do tej ideologii, to jedĽ na masę majow? i krzyknij gło?no, że wszyscy maj? pozdrowienia od Masy Piotrkowskiej...

startuj? spod Hali Sportowej 'Łuczniczka'

szacuneczek dla Stasi zuch kobitka....a ?miga galancie..aż się kurzy...

Paula bez obrazy...ale Ty narazie to tylko gadasz...bierz przykład ze Stasi, wskakuj w gatki i jedĽ z nami...

Następny wypad...sobota 20.05 godz. 10.30 pod WSP jedziemy na Groble za Bełchatowem...(ok 80-90km w obie strony) tam można zje?ć ?wież? rybkę, pochodzić po wysepkach...bardzo romantyczne miejsce....

a bezpo?rednio po następnej masie w pi?tek 26.05 ruszamy na nocn? wycieczkę na kopalnię....to jest niezapomniane wrażenie....kopalnia noc?...jakby tysi?ce choinek...nie...jedna wielka choinka...
na miejscu będziemy ok północy, albo i wcze?niej...potem zabiorę Was w tajne miejsce, gdzie zrobimy ognisko....kiełbaski, 'napoje' itp... każdy co chce to bierze...
i tam na miejscu się zdrzemniemy...więc należy zabrać ?piwory, a jak kto? chce to namioty..... gdyż zapewniony będzie tylko dach nad głow?, bez ?cian

na drugi dzień rano...jak już wstaniemy, ruszamy w dalsz? drogę....pojeĽdzimy sobie jeszcze troszkę....
planowany powrót- sobota popołudniu
je?li komu? nie pasuje cało?ć imprezy, to można się oczywi?cie odł?czyć w dowolnym momencie...

a Masa jak zawsze pi?tek 18.00 pod WSP, je?li kto? się szykuje na nocn? imprezę, to powinien wzi?ć już cały sprzęt ze soba na Masę
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Maj 2006, 16:12   

Rosiu napisał/a:
Paula bez obrazy...ale Ty narazie to tylko gadasz...bierz przykład ze Stasi, wskakuj w gatki i jedĽ z nami...
wypraszam sobie, wyobraĽ sobie, że ja w sobotę, i to niejedn? już, byłam o tej porze w szkole u promotora, więc sorry... raczej ważniejsza jest dla mnie szkoła, sesja i obrona pracy niż wycieczki rowerowe :/ i nie mów, że tylko gadam, bo to tak zabrzmiało jakby? mnie znał nie wiem ile i jakbym ja puszczała słowa na wiatr, a ja nigdy nie robię wła?nie tak :/ Poza tym mam inne rzeczy czasem na głowie, które s? dla mnie ważniejsze niż wycieczki, ale to już inna bajka... :/ :( Tak więc daruj sobie takie sformułowania typu, że ja tylko gadam... :/
Rosiu napisał/a:
Następny wypad...sobota 20.05 godz. 10.30 pod WSP
i od razu mówię, że mnie nie będzie, bo zapewne nie będzie mnie w Piotrkowie. A 26.05 mam imprezę rodzinn? więc również odpada :/
I to tyle...
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Maj 2006, 21:30   

Paula spokojnie....jak przeczytałem Twojego posta mało mi szczęka nie wypadła na podłogę.......potwierdĽ albo wyprowadĽ mnie z błędu, ale mam wrażenie, że się obraziła?....
to było lekko podszyte żartem zaproszenie...przynajmniej taki był zamysł tego zdania o gatkach....
poza tym, gdybym chciał Ci nawrzucac...to nie musiałbym/nie chciałbym tego robić na forum....

je?li opacznie mnie zrozumiała? to oficjalnie przepraszam...i będę na przyszło?ć wiedział, żeby żarty zostawić dla siebie i ludzi którzy mnie znaj? i wiedz?, że nie leży w mojej naturze urażanie innych

a zatem przepraszam!
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 15 Maj 2006, 20:12   

Rosiu, po pierwsze jestem bardzo spokojna, nie rzucam się tu ani nic. Ja po prostu mówię i piszę to co my?lę, jak mi co? nie pasuje to to mówię, jak mi co? pasuje - tak samo. Prosto z mostu.
Po 2: ja się nie obrażam, bo nie jestem typem obrażalskiej osoby, która foszy się o byle co. Ja tylko napisałam jak jest i tyle.
Po 3: nie znasz mnie, więc nie pisz takich rzeczy, że
Rosiu napisał/a:
Ty narazie to tylko gadasz
bo jak już wyżej wspomniałam to zabrzmiało tak jakby? mnie znał w 100% a ja jakbym słowa na wiatr rzucała :/ Jakby nie było to miłe nie było .. ale spoko..
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Maj 2006, 04:55   

nie miałem takiego zamiaru....a nie znam Cię tak naprawdę wogóle, co chyba nie jest tajemnic?....(s?dzę, że przez ł?cza internetowe nie można poznac tak naprawdę drugiej osoby...mam na ten temat swoje teorie, ale nie o to tu chodzi) i nigdy nie twierdziłem że jest inaczej....
to co miałem na my?li mówi?c te nieszczęsne słowa, znaczyć miało jedynie tyle, że naprawde staram się rozkręcić nasze u?pione miasto, w końcu ja to wszystko zacz?łem, i zależy mi na tym jak diabli....i chętnie bym Cię ujrzał na siodełku....
s? takie osobniki, które obiecuj? od paĽdziernika....
wiem jednak, że s? ważniejsze rzeczy....i nikomu nie każę przedkładać roweru nad studia czy sprawy rodzinne......nie każdy musi być tak przekręcony jak ja...

więc będę ostrożniejszy z żartami, i żeby unikn?ć dalszych nieporozumień kulturalnie przeprosiłem.....

wyci?gam rękę na zgodę.....przyjmiesz j???? :prosze:
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 17 Maj 2006, 06:42   

Rosiu, czasem nawet i znaj?c człowieka w realu nie poznasz go do końca, bo bywaj? ludzie fałszywi i dwulicowi. No ale to już inna sprawa. Domy?lam się, że nie chciałe? mnie urazić, bo raczej nie wygl?dasz na takiego, który chciałby to zrobić (mam tak? nadzieję), ale jednak miłe to nie było....
Rosiu napisał/a:
naprawde staram się rozkręcić nasze u?pione miasto, w końcu ja to wszystko zacz?łem, i zależy mi na tym jak diabli....
wiem i za to Cię podziwiam, że co? chcesz zrobić dla naszego miasta :)
Rosiu napisał/a:
i chętnie bym Cię ujrzał na siodełku....
jak wszystko mi się poukłada to napewno mnie ujrzysz :)
Rosiu napisał/a:
wyci?gam rękę na zgodę.....przyjmiesz j???? :prosze:
przyjmę :) "Trzeba umieć wybaczać, a nie działać pię?ciami" :) :kiss:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 18 Maj 2006, 13:35   

Witam, to znowu ja, Rosiu
przypominam i informuję o wycieczce w najbliższ? sobotę, na Groblę, gdzie można poje?ć ?wieżo złowionej rybki, pieczonej kiełbaski, kaszaneczki itp....bardzo romantyczne miejsce...
do przejechania mamy jakie? 80-90km, jak zwykle tempo turystyczne więc każdy da radę...
spotykamy się o 10.30 pod WSP

druga sprawa...zbliża się wielkimi krokami Masowy pi?tek...a tuż po masie, tego samego dnia....nocna wycieczka na kopalnię...tego widoku nie można przegapić.....po seansie jedziemy na ognisko i nocleg...więcej szczegółów w póĽniejszym terminie....ale szykujcie ?piwory

Pozdrawiam i proszę o przekazanie tej informacji wszystkim znajomym....

[ Dodano: Czw 25 Maj, 2006 ]
witam...tu znowu Rosiutym razem wiadomo?ci o nietypowej MAsie Krytycznej i następnej wycieczce

a więc przejdĽmy do rzeczy:
Najbliższy pi?tek jest pi?tkiem Masowym, a więc spotykamy się zgodnie z tradycj? o godz. 18.00 pod WSP
a teraz proszę o uwagę...
bezpo?rednio po masie, czyli ok. godz. 21 Ci z Nas, którzy zechc? i przygotuj? się odpowiednio, jad? na nocn? wycieczkę na kopalnię...
niesamowite widoki, super atmosfera...i możliwo?ć zrobienia czego? 'innego'....naprawdę warto
po obejrzeniu kopalni, jedziemy na ognisko i nocleg...należy zatem zabrać co? do jedzenia i spiwór..ewentualnie namiot...gdyż nocleg będzie nie w budynku ale pod dachem...
jedziemy na cał? noc....więc należy pamiętać o wystarczaj?cej ilo?ci jedzenia i płynów....sklepy będ? zamknięte...
prosze również pamiętać o ciepłych ciuszkach...noce s? jeszcze do?ć zimne...a więc napewno długie spodnie i jaka? dodatkowa bluza....po drodze też nie będzie najcieplej....
pamiętajcie też o o?wietleniu roweru

po ....przespanej nocy prawdopodobnie rozdzielimy się na dwie grupy...tych którzy musz? rano wracac do domu...i tych którzy nie musz?...i chc? jeszcze pojeĽdzić....ja należę do tej drugiej grupy..

a je?li chodzi o następn? wycieczkę...to jedziemy do Sławna...obejrzeć zawody rowerowe Skoda grand prix MTB, zbiórka w sobotę 3 czerwca o 10.30

proszę o przesłanie tej informacji dalej i pozdrawiam
Rosiu


post scriptum do informacji o Masie....
w najbliższy piatek już od godziny 14 aż do 18, czyli do masy, chłopaki z klubu będ? pokazywać co potrafi?...na placu Czarneckiego...koło rynku trybunalskiego...pokaz jazdy extremalnej....
roze?lijcie dalej i nie przegapcie takiej okazji....
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 26 Maj 2006, 20:14   

No to poMASOWANE!! :D Niedawno weszłam do domu, jestem zmęczona ale szczę?liwa!! :rotfl: Pokazy na placu Czarneckiego oczywi?cie były, chłopaki pokazali co potrafi?!!! Było parę momentów krew w żyłach mroż?cych, ale na szczę?cie nikt nie ucierpiał, choć niektórych od trwałego uszczerbku na zdrowiu dzieliły dosłownie centymetry :D Rosiu co? o tym wie ;) O 18.00 pod WSP juz czekały na nas 2 l?niace, ?liczne radiowozy :hyhy: które eskortowały nas aż do Bugaju :looka:
Moim zdaniem była to jedna z lepszych MAS więc kto nie był niech żałuje i szykuje się na kolejn?!!! :super:
_________________
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 26 Maj 2006, 21:02   

hie hie moje kumpele byly:P pozdro dla JOleczki i marzenki :P P no ja sie moze w koncu kiedys wybiore.. heh.. tylko szkoda ze nigdy czasu nie mam :(
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 27 Maj 2006, 07:53   

a ja byłam!!!!! i nikt mi nie podskoczy :D :D fakt ze nie na całej ale... zawsze...
feety napisał/a:
od trwałego uszczerbku na zdrowiu dzieliły dosłownie centymetry

oj... co sie działo?? Rosiu znowu robił zdjęcia pod skaczacymi?
feety napisał/a:
Moim zdaniem była to jedna z lepszych MAS

wiadomo:D bo stacha przyjechala i banki mydlane robila :D mieliscie kiedys taka kolorowa mase? :P
:rotfl:

zarty zartami ale bylo naprawde fajnie.
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 27 Maj 2006, 12:00   

Przyjechała stacha, bańki mydlane porobiła, ale czapki to zdj?ć nie cjciała!! :D o pozowaniu do zdjęć nie wspomnę :D :D Było fajnie :)
_________________
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 27 Maj 2006, 21:26   

feety napisał/a:
ale czapki to zdj?ć nie cjciała!!

zdjęłam to Marian powiedział ze mam brzydka grzywke.
a tak w ogole to kto dał Marianowi do mnie numer? :looka: :luka:
jak znajde to.....

a juz sie wycieczka masowa szykuje :D :D kolejna :D
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 14 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Czerwiec 2006, 17:03   

wiem,że oststanio była jaka imprezka wasze bodajże w t? sobotę i na niej równiez mnie nie było. ale mogę powiedziec ,że na najbliższa z miła checia sie wybiore. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 27 Czerwiec 2006, 09:03   

co do uszczerbku na zdrowiu, to Sta?ka ma trochę racji :) jeden ze skoczków odbił mi się od głowy :) a inny wyl?dował mi na nogawce, bardzo blisko mojej strefy wolno?ci j?drowej :) ale było super


Przypominam wszystkim o Masie w najbliższy pi?tek, 18.00 pod Akademi? |więtokrzysk?
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 29 Czerwiec 2006, 11:55   

No no! Masa juz jutro!! Wyruszam więc zaraz w teren poinformować społeczeństwo ;D
_________________
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 19:04   

oj dzisiaj masa była cudowna wręcz :D nawet kto? glebe zaliczył tak dla wesoło?ci :D ( szczę?cie ze sie nic nie stalo :P bo wygladało groznie :P ) i nawet Gosiaczek sie pojawił no no :kiss:
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 20:30   

no to pierwsza masa juz za mna !! <jupi> I wiecie co?? Bardzo się cieszę, że się na niej pojawiłam :) hehe było na prawde bardzo fajnie :) atmosfera - super :D no niestety jeden mały wypadek po drodze ale na szczę?cie nic się nie st?ło :kiss: hehe zobaczymy czy jutro będę stękać :D po tych 30km :D ale miejmy nadzieje że nie :D dzięki za mile spędzony czas :) pzdr
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 20:33   

Gosiaczek:P napisał/a:
po tych 30km

nie zrobilismy az tyle.... gora 24....
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 20:34   

stacha napisał/a:
nie zrobilismy az tyle.... gora 24....
hmmm mój licznik pokazuje dokładnie 30,27 km:)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 21:03   

Ja mam na liczniku 32 ;) hyhy było zabawnie ;D Gosiek mam nadzieję że się nie przestraszyła? :D tak na prawdę to my jeste?my normalni...czasem... :rotfl: :hyhy: :P
_________________
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 21:08   

feety napisał/a:
Gosiek mam nadzieję że się nie przestraszyła? :D
czemu wszyscy mysla ze sie was wystraszyłam?? Czy ja az tak zle wygladałam?? Przepraszam, no ale wiecie jak to jest pierwszy raz :D musze sie zaklimatyzowac i wogole :D :D:D ;) Wy na prawde jestescie normalni :) Znam ludzi o wiele bardziej zakręconych :) na prawde bardzo miło spedziłam czas.
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 21:54   

to skoro taka tendencja to ja pykn?łem dzi? ponad 130km.. :P ale to nieistotne...niezmiernie się cieszę, że mogli?my dzi? powitać nowych uczestników, a jeszcze bardziej się cieszę z...uczestniczek..

była to pierwsza Masa, która wyjechała poza miasto, ale chyba było warto, nie?
Ja osobi?cie jestem bardzo zodowolony...
a co do tego czy jeste?my normalni...to ja bym się zastanowił :P :P

pozdrawiam i do zobaczenia...pamiętajcie w ?rodę o 18.00 zebranie
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 30 Czerwiec 2006, 22:36   

Rosiu napisał/a:
a jeszcze bardziej się cieszę z...uczestniczek..
:o :o to mowa chyba m.in o mnie :D :D:D :lol: :lol: bozsz wali mi ( przepraszam :D ) udanej wycieczki jutro :)
Rosiu napisał/a:
pamiętajcie w ?rodę o 18.00 zebranie
yy jakie zebranie ? :> (ach.. ta moja ciekawosc :D :) )
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 1 Lipiec 2006, 08:40   

A tak wogóle to liczył kto? ile nas wczoraj było? :luka:
_________________
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 1 Lipiec 2006, 10:35   

Buuu.. dlaczego ja nie mam swojego roweru, no dlaczego... no nawet na komunie nie dostałem (zegarka też nie!) Ja chce na MASE... ja chce... będe tupać! :rozpacz:
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 08:06   

Kaczy, założę się, że jest jaki? s?siad albo kuzyn z rowerem, który akurat w czasie masy nie jeĽdzi....rower można pożyczyć, nie musi to być jaki? super bolid, byle się kółka kręciły
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 12:06   

Wiesz Rosiu, z tym pożyczeniem to wła?nie kiepsko, bo nie bardzo jest od kogo. Nie chce kupować takiego za 200zł z marketu, a na lepszy mnie niestety nie stać w tej chwili. Doszedłem ostatnio do wniosku, że najlepszym rozwi?zaniem (je?li faktycznie od nikogo nie pożyczę) będzie wła?noręczne zespawanie swojego bajcykla. Jako? mnie tak natkn?łe? pozytywnie tym swoim ostatnim postem:
Rosiu napisał/a:
nie musi to być jaki? super bolid, byle się kółka kręciły

dlatego wła?nie postanowiłem, że zaprojektuję taki wstępny model z cyklu "złóż se sam". Panie i Panowie, oto ON:



To dopiero prototyp- pierwsze szkice. Jestem już w trakcie załatwiania spawarki. Liczę na szczere i konstruktywne uwagi. Z góry dziękuje.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 14:14   

hm... bagażnik by się przydał tak na wszeli wypadek i błotniki zeby Cie nie zachlapało jak pada. ALe no piekne kaczy :kiss: piene zrobiłęs co nie Gość ??
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 14:51   

Piękny i taki... awangardowy! :D Dla zainteresowanych: wczoraj odbyło się kolejne spotkanie PGR-u. Omawiano na nim BARDZO WAŻNE kwestie, co widać na zał?czonym obrazku :cisza: Prawda stacha? ;D
_________________
 
 
   
***Anu?|*** 




Wiek: 39
Dołączyła: 27 Sty 2006
Posty: 121
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 14:59   

stacha, zgadzam sie z Toba bagaznik to podstawa :) Poza tym fajna sprawa jechać gdzies rowerkiem odpręzyć sie lub wysilić na maXa :) Moze kiedy? będę miała okazję do was doł?czyć :)
_________________
Próbny Podpis :D
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 15:31   

stacha napisał/a:
hm... bagażnik by się przydał tak na wszeli wypadek i błotniki zeby Cie nie zachlapało jak pada

Posłuchawszy (jak zwykle zreszt?) Twoich cennych rad, postanowiłem wprowadzić do mojego sprzętu drobne modyfikacje. Dodałem wspomniane błotniki, oraz bagażnik. Poszedłem nawet krok dalej i zamontowałem o?wietlenie, aby czuć się bezpiecznie!

feety napisał/a:
Piękny i taki... awangardowy!

Tak. To poprzez dobór odpowiedniej kolorystyki pojazdu. Niew?tpliwie przyci?ga oczy. Dziękuje wszystkim za kontruktywne uwagi dotycz?ce konstrukcji rowerka.
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 15:41   

dobrze to teraz jeszcze hamulce. chyba ze chcesz jak Fred Flinston -> nogami :rotfl:

tak ficia prawde godosz ;)
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 17:47   

kaczy, po prostu Twój projekt roweru mnie powala :hahaha: jest niesamowity :P jak wyprodukujesz takiego to dasz sie przejechać, prawda :?: :luka: :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 18:29   

stacha napisał/a:
dobrze to teraz jeszcze hamulce. chyba ze chcesz jak Fred Flinston -> nogami

Heh... szczerze mówi?c, mój projekt zakładał na pocz?tku całkowity brak chamulcy i pedałów, gdyż planowałem podczepić się link? do Rosia korzystaj?c z jego uprzejmo?ci i siły jego mię?ni, natomiast w drodze powrotnej przyspawać jak?? czę?ć swojego rowerka do Twojego, ale... po kilku ciężkich godzinach projektowania zrobiłem OSTATECZNˇ wersję mojego satanistycznego bajcykla:

Paula napisał/a:
jak wyprodukujesz takiego to dasz sie przejechać, prawda?

Siur, że tak. Będzie atrakcj? masy. Może nawet się jakie? logo z niego zrobi i każdy sobie flagę doczepi. Dziękuje wszystkim za uwagi i komentarze. Poważnie mówi?c... niech kto? pożyczy rower :placze:
_________________
"Jedynie Ci, którzy doceniaj? najwyższ? jako?ć, mog? w pełni smakować życie" Zino Davidoff
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 6 Lipiec 2006, 18:35   

kaczy napisał/a:
planowałem podczepić się link? do Rosia korzystaj?c z jego uprzejmo?ci i siły jego mię?ni, natomiast w drodze powrotnej przyspawać jak?? czę?ć swojego rowerka do Twojego

a co my, pomoc drogowa jeste?my :?: :rotfl:

ostateczna...... hm... ale dalej nie ma hamulcy.... ;)

[ Dodano: Czw 06 Lip, 2006 ]
aha i nazwa "Pojaz masochistyczny" bardziej mi sie podobała ;)
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 14:28   

feety, to piwo jest :?: wiedziałam :!! ale że? mi teraz ochoty narobiła to masakra :D
_________________

 
 
   
feety 



Wiek: 40
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 15:03   

Marlenka, zgadła? :D Piwo to nasze Masowe paliwo :D zwłaszcza z sokiem imbirowym za 3.60 ze zniżk? studencka w Kinie :D
_________________
 
 
   
Paula 




Wiek: 39
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Lipiec 2006, 17:02   

Wypa?nie to piwko na tej fotce Ficia :D ale z sokiem imbirowym to ja jeszcze nie piłam nigdy, a jest takie cu? w ogóle w Kinie :?: no ja niestety już nie jestem studentk?, bo swoje 3-letnie studia zakończyłam w tym roku i zabrali mi legitkę :( ale od wrze?nia oczywi?cie ruszam dalej się kształcić :lol2: ciekawe co z tego wyjdzie :D
Marlenka napisał/a:
ale że? mi teraz ochoty narobiła to masakra :D
nie tylko Tobie, bo mi też się teraz tak jako? zamarzyło ziiiimne piwko :) hmm....oby do pi?tku, bo wtedy być może będziemy pić :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Rosiu 




Wiek: 41
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 105
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 26 Lipiec 2006, 07:48   

to ja tylko szybko przypomnę o Masie
w najbliższy pi?tek 18.00 pod WSP
przybywajcie tłumnie, bo czę?ć naszej stałej ekipy jest na przeróżnych wyjazdach i będzie nas mniej....

POMOŻECIE??
_________________
...win or die fighting...
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.