Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Dyskryminacja!!!
Autor Wiadomość
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Marzec 2006, 23:07   Dyskryminacja!!!

PODANIE O ZEZWOLENIE WYJ|CIA WIECZORNEGO Z KUMPLAMI

Nazwisko męża:

Zabiegam o zezwolenie od kompetentnego autorytetu wyj?cia z moimi kolegami podczas okresu poniższego:


Godzina LIMITOWANA

Data:.................Godzina wyj?cia:....................powrotu:..................

W przypadku uzyskania zezwolenia, przysięgam na mój honor przebywać tylko w miejscach okre?lonych poniżej i w godzinach wymienionych. Obiecuję nie podrywać żadnej kobiety. Obiecuję nie rozmawiać z ż?dn? inn? kobiet?, niż wymienione poniżej. Nie wył?czę mojej komórki pod żadnym pretekstem. Będę spożywać ilo?ci alkoholu zezwolonego, w przypadku przekroczenia ilo?ci przewidzianych, najpierw zadzwonię po taksówkę, a zaraz po tym, do mojej żony z pro?b? o zezwolenie dodatkowe. Zgadzam się, że, nawet, gdy takie zezwolenie otrzymam, moja żona rezerwuje sobie prawo do nieodzywania się i robienia mi piekła z życia przez następny tydzień.


Alkohol zezwolony (jednostki)
Piwo : ........Wino : ................nne :.............Ogółem:...........

Miejsca autoryzowane



Kobiety, z którymi można rozmawiać
(np. kelnerki)

WAŻNE - WOLNA KLAUZULA TOPLESS:
Niezależnie od osób płci żeńskiej wymienionych w powyższym zezwoleniu, zabrania się imperatywnie kontaktów z kobietami gołymi lub topless. Złamanie warunków tej klauzuli poci?ga za sob? natychmiastowe i bez okresu wymówienia zerwanie naszego zwi?zku.

Deklaruje być ?wiadomym tego, kto rz?dzi w domu. Jestem ?wiadomy, że to nocne wyj?cie z moimi kolegami będzie mnie kosztowało fortunę w kwiatach i prezentach. Moja żona rezerwuje sobie prawo używania mojej karty kredytowej jako rekompensaty. Oprócz tego obiecuj? zabrać j? na koncert/sztukę, jak? ona sobie wybierze, je?li moje spóĽnienie będzie większe niż jedna minuta po limitowanej godzinie powrotu.
Po moim powrocie obiecuję robić siku tylko do toalety. Obiecuję uważać, by nie obudzić mojej żony i by jej nie wdmuchiwać moich alkoholicznych wyziewów w szyję. Obiecuję nie zachowywać się jak pijak.

Deklaruję, że przy mojej nędznej opinii (nic porównywalnego z opini? mojej żony), wszystkie informacje zawarte w powyższym podaniu s? zgodne z prawd?.

Podpis - M?ż:......................


Podanie:................Zezwolono:................. Odrzucono:...................

Powyższa decyzja jest ostateczna. Jeżeli podanie zostało rozpatrzone pozytywnie, odci?ć kupon i nosić przy sobie na stałe.
"……………………………………………………………………………………………………………
Pozwolenie na nocne wyj?cie mojego męża na okres :
Data:..................... Godz. wyj?cia : ......................Godz. powrotu:.....................

Podpis - Żona:.......................



--------------------------------------------------------------------------------------------

Podanie o zezwolenie wyj?cia nocnego z koleżankami

Nazwisko żony:.......................

WYCHODZE Z KOLEZANKAMI

PODPIS (własny)……………………





Powiedzcie faceci czy to jest fer ?? :>
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 10 Marzec 2006, 09:55   

jakie głupie :P :rotfl: sk?d to jest ? po co to jest ? :zdziwko:
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Marzec 2006, 14:51   

nie no po prostu....eh....:zdziwko:
_________________

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.