Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
cluby
Autor Wiadomość
Ozer 




Wiek: 39
Dołączył: 16 Cze 2005
Posty: 385
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 19 Czerwiec 2005, 10:44   cluby

siemanko :)

Kak się zastanawiam który club/pub/bar/lokal jest najbardziej popularny?

Ja powiem swoje zdanie ... My?le ze tequilla i 66 :)
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 24 Czerwiec 2005, 17:35   

Tzn na obecna chwile nie ma w piotrkowie jakiego? nadzwyczajnego lokalu. bo wsumie wszedzie gdzie sie nie pójdzie trafia się na jakis debili. ale nie o tym tutaj.Stylowym lokalem swojego czasu była bona. Nawet swojego czasu ja tam grałem, ale ,że pózniej zmienił sie wła?ciciel to wyszły szopki i ludzie przestali przychodzic lokal stracił renomę. A narazie to chyba z lokali taki dobry to s? własnie te 66. A tequila jest malutka i mnie do gustu nei przypadła. A tym bardzoej DJ Maslanka, który dlamnie to jest dupa a nie DJ, ale to juz inny temat.Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
feety 



Wiek: 41
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 24 Czerwiec 2005, 21:05   

DJ Neo napisał:
Cytat:
A tym bardzoej DJ Maslanka, który dlamnie to jest dupa a nie DJ
Dostałam ostatnio maila, w którym pouczono mnie żeby nie używać na forum udziwnień językowych, a widzę, że niektórzy używaj? gorszych "udziwnień" w swoich wypowiedziach- wypowiedziach które przez to staj? się obraĽliwe dla występuj?cych w owych tekstach osób. Je?li to forum ma być wizytówk? Piotrkowa, to my?lę że bardziej naszemu wizerunkowi szkodzić będ? własnie takie takie zachowania, jak publiczne, b?dĽ co b?dĽ, obrażanie ludzi. Kto jak kto ale Administrator powinien o tym pamiętać.
P.S.:Ja również uważam że Tequilla to niezły klub, a graj?cy w nim DJ Kefir jest dobrym DJ-em :) Pozdro Sebastian! ;) [/quote]

[ Dodano: 2005-06-29, 21:46 ]
P.S.: Ale i tak wolę Rocka ;)
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Czerwiec 2005, 17:50   

feety to nie jest miejsce aby wytykac komu? literówki, to raz a dwa maslanka dlamnie jest kiepski i tyle. Słyszałem go kilka razy i grał tak jak by mu słon na uch nadepnal ale spoko.Masz prawo do wsłanego zdania.Pozdrawiam :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
go?ć:-)

Gość
  Wysłany: 19 Sierpień 2005, 22:09   brak tematu

Dobry Wiecierek :chytry:
a co tam :chytry: też dodam swoje 3 grosze do tego tematu :chytry:
rozumiem, że promujemy tutaj piotrkowskie cluby i żadne inne nie wchodz? w grę, tak? :) okejjjj..... więc wg mnie - zdecydowanie rz?dzi TeKillla i Rock :) chociaz nie bywam w nich często to jednak s? to jedyne miejsca w Piotrkowie które pod jakim? tam względem mi odpowiadaj? :) Rock ma fajny klimacik i jest w nim po prostu (powiem tendencyjnie) FaJniE ;) TeKillllaa hmm.... maj? fajne kanapy:D:D cóż tu więcej dodać ;)

tak na marginesie to ciekawe czy kto? mnie zna, albo pamięta sk?d? :cwaniak:

Poza tym, chciałabym jeszcze dodac że bardzo podoba mi się ta stronka :) Gratuluję stronki :) nie wiedziałam gdzie wysłać czy napisać wszystkie "ochy" i "achy" na temat tej stronki, więc napisałam namiastkę tego tutaj - mam nadzieję że nie macie mi tego za złe ;)

łoooo Qrcze - alem się rozpisała :zdziwko:

to chyba na tyle
:niepewny:

AKACYJNA

PozdrawiaM
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 20 Sierpień 2005, 19:44   

Cze?c akacyjna, ja Cię pamietam i to nawet dobrze hehe. Fajnie by było jak by? dołaczyła do naszego grona je?li chesz to wystarczy,że sie zarejestrujesz. A jak widze tylko kilka klubów jest na topie, głównie Tequila. A kanpy faktycznie ?a tam wygodne dobrze wybrali hehe, można na nich robić dosłownie wszytsko.... nie będe pisać co.

Ale tak ogólnie to nie ma unas w mie?cie jakiego? wyj?tkowego lokalu w którym pasowało by nam wszytsko. Moze za jaki? czas.

Pozdrawiam
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 17 Październik 2005, 12:08   

hMm.. co do piotrkowskich clubów/pubów to nie ma żadnego idealnego. Zgadzam się z Neo, że zawsze gdzie? w jakim? pubie zdarzaj? się, mówi?c delikatnie - ludzie lekko nienormalni :D :D Jak dla mnie fajnym lokalem jest Rock N'Roll :] Poza tym Liliput, mimo iż przychodz? też tam wapniaki :D :D Ale jak ostatnio tam byłam to zajeeee.....fajnie się bawiłam :] Nio i jest tam karaoke i można troche pofałszować, a na to nie zwraca nikt uwagi, bo większo?ć ma w głowie procenty i nie patrzy jak kto ?piewa :D :D:D Dobra koniec, bo za dużo wstydu na forum narobię :D :D :P
 
 
   
Mr.Kamil 




Wiek: 41
Dołączył: 17 Cze 2005
Posty: 142
Skąd: Piotrków Tryb.
  Wysłany: 1 Grudzień 2005, 21:18   

Strona tequilii www.tequila.iq.pl




pozdrawiam
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 1 Grudzień 2005, 23:28   

Witam

Widze,ze Kamil mnie ubiegł faktycznie taki jest adres strony.
Ale strona jest kompatybilna tylko z Internet Explorer. W Mozilli
i innych przegl?darkach jakos nie działa. Ktos niedopracował tego.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Styczeń 2006, 18:32   

Kluby kluby :) jakos nie za bardzo przychodzi mi jakis lokal do głowy. niby jest ich pare w Piotrkowie ale nie sa to jakies nadzwyczajne . W miare przyjemnie jest w 66 szczególnie na łóżeczkach hehe :P Tak to brak jakiegos faworyta.
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 22 Luty 2006, 13:49   

feety napisał/a:
P.S.: Ale i tak wolę Rocka ;)

hmmm....
rocka lubie... jest to w sumie jedyne miejsce dla mnie gdzie moge poskakac przy raga... ;) ale jest duszno i ?mierdzi.....
swego czasy 66 :) owczem, ale także literacka... chcociaż teraz mniej... Chill uot też nie jest najrogszy... ale jako? nic mnie tam nie ci?gnie....
pozatym Kredens jest całkiem fajnym kameralnym miejscem. Można sobie usi??ć na skórzanych kanapach i porozmawiać... nie ma krzyków i wybitnego pijan?twa... a żarcie maj? ponoć niezłe ;)
Paula napisał/a:
Liliput

nigdy nie słyszałam. Karoke powiadasz? :hyhy: :hyhy:
DJ Neo napisał/a:
Ale tak ogólnie to nie ma unas w mie?cie jakiego? wyj?tkowego lokalu w którym pasowało by nam wszytsko.

nom.......:/
kiedy? zawitałam do Kojota... i to była najwieksza pomyłka mojego życia:/:/:/ :rotfl:
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 22 Luty 2006, 22:23   

stacha napisał/a:
rocka lubie... jest to w sumie jedyne miejsce dla mnie gdzie moge poskakac przy raga... ;) ale jest duszno i ?mierdzi.....
hm... w Rocku nie byłam od ho ho i jeszcze dalej .. ale planuję się tam wybrać może w t? sobotę na pożegnaln? imprezę :D co do duchoty to nie tylko tam tak jest :D ?mierdzi? chyba, że w kibelku :D
stacha napisał/a:
swego czasy 66 :)
byłam tam nie raz :d ostatnio sie zraziłam tym że wielkie problemy zaczęli moim znajomym robić bo nie chcieli im piwa kupić bo dowodów nie mieli .. pomijam fakt, że byłam z ludĽmi w wieku 21-24 :/ ciekawe tylkko dlaczego wpuszczaj? tam osoby które ukończonych 21 lat nie maj? mimo że taki jest tam niby regulamin.. bez komentarza w ogóle :/
stacha napisał/a:
Chill uot
hmm.. ?rednio na jeża mi się tam podoba.. :D wła?nie zastanawiam się co zrobić żeby kumple nie szli tam w pi?tek bo takto będę musiała i?ć - przecież nie będę zamulać w domu :D :D
stacha napisał/a:
Kredens
nie byłam - ale słyszałam same dobre rzeczy o tym lokalu :D
stacha napisał/a:
Karoke powiadasz?
no w Lilipucie jest karaoke - w pi?tki :D a to tzw. myjka.. od pewnego czasu tam nie chodzę.. nie pytajcie czemu... ale nie chodzi o ?piewanie broń Boże.. przecież ja mam głos jak skowronek :]
stacha napisał/a:
kiedy? zawitałam do Kojota.
tak jak co? to chodzę na piwko "małe" i na bilarda :P trza się nauczyć wreszcie w co? grać (poza warcabami i nerwami) :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 23 Luty 2006, 16:19   

Paula napisał/a:
ale planuję się tam wybrać może w t? sobotę na pożegnaln? imprezę

czemu pożegnaln????????????
Paula napisał/a:
nie byłam - ale słyszałam same dobre rzeczy o tym lokalu

polecam na serio fajnie jest :) ale tak jak mowie na kameralny wieczór do pogadania....
Paula napisał/a:
ciekawe tylkko dlaczego wpuszczaj? tam osoby które ukończonych 21 lat nie maj? mimo że taki jest tam niby regulamin.

dzieki... :P :P
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Nobody 




Wiek: 41
Dołączył: 08 Lis 2005
Posty: 1019
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Luty 2006, 16:37   

Lokale u nas w mie?cie heh... pamietam jak swojego czasu było Monaco póĽniejsza Pandora na ulicy RzeĽniczej. Jest to ulica odbiegaj?ca do Sulejowskiej. Napewno znany lokal osob? mieszkaj?cym w poblizu. :) Całkiem niezłe były tam klimaty chociaż lokal w szczególno?ci Pandora, pozostawiał samym wystrojem dużo do życzenia.
Na obecna chwile nie ma żadnej dyskoteki w Piotrkowie.. co jedyne same puby, typu 66, Chill Out, Myjka, Kojot, Tequila, Rock n Roll, i pizzerie.

Pozdrawiam :)
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Piotrkowianie.com :P
 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 23 Luty 2006, 16:56   

Nobody napisał/a:
Napewno znany lokal osob? mieszkaj?cym w poblizu.

hm... nigdy o nim nie słyszałam..... może to nie za moich czasów było :P :P heh....
no a dysktoeki faktycznie nie ma... niczego poż?dnego gdzie by można było się pobawić... niczego.... :/
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 23 Luty 2006, 22:31   

stacha napisał/a:
czemu pożegnaln????????????
tzn w sensie takim, że moja kumpela wyjeżdża do Niemiec na jeden semestr z uczelni :P ale jej dobrze kurde.. ale czy tam pójdę w sobotę to jest na 85% :P czyli praktycznie bardzo prawdopodobne :D
stacha napisał/a:
dzieki... :P :P
ale nie wszystkich :D :D przy zakupie piwa czasem dowodów ż?daj? - bez sensu w ogóle :/ po co wpuszczaj? jak piwa sprzedać potem nie chc? :/
Nobody napisał/a:
pamietam jak swojego czasu było Monaco
ja tam nie mieszkam bo to w ogóle druga strona mojego miasta :D ale pamiętam ten lokal.. :D hmm..tam była tzn "rzeĽnia" (dyskoteka) - byłam tam jeden jedyny raz :D :D albo i dwa :suchy: już nie pamiętam dokładnie :P masakrystycznie tam było... a piĽdziało jak nie wiem :/ raz kto? sobie jaja zrobił i na salę pu?cił gaz łzawi?cy.. fujj.. wszyscy wybiegli z sali jakby na zewn?trz co? rozdawali.. niesmaczny żart to był...:/
stacha napisał/a:
a dysktoeki faktycznie nie ma... niczego poż?dnego gdzie by można było się pobawić...
niestety, a szkoda :(
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
$stacha 




Wiek: 36
Dołączyła: 19 Lut 2006
Posty: 393
Skąd: MRM
Wysłany: 24 Luty 2006, 19:13   

Paula napisał/a:
ale czy tam pójdę w sobotę to jest na 85% :P czyli praktycznie bardzo prawdopodobne :D

ja jeszcze godzine temu bym szła na 90% :/ ale niestety ostatni weekedn karnawału spędze z łóżku :/ odwiedzi mnie kto??? :P

a wiem o ktory lokal chodzi na sulejowskiej!!!!!!! wiem już :D :D moja koleżanka z klasy tam chodziła... rzeĽnia... też tak na to mówiła :P podobno dzieci po 16 lat tam wchodziły :/
_________________
Widzisz tę noc? Takie noce sie karmi...
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 25 Luty 2006, 12:12   

stacha napisał/a:
ja jeszcze godzine temu bym szła na 90% :/ ale niestety ostatni weekedn karnawału spędze z łóżku
buu...to lipa bo ja ide już na 99,99% :D wczoraj zabalowałam w ChillOucie.. kaca leczę wła?nie :/ ale było superowo :D
stacha napisał/a:
rzeĽnia... też tak na to mówiła :P podobno dzieci po 16 lat tam wchodziły :/
no rzeĽnia, rzeĽnia :D straszny lokal :D :D a i fakt - dzieci się zdarzały :/
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
seban 




Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 38
Skąd: MoSzCzEnIcA
Wysłany: 5 Czerwiec 2006, 09:11   

Czytajac Wasze posty naszlo mnie pytanie... dlaczego w takim (badz co badz sporym miescie) nie ma klubu z prawdziwego zdarzenia? nie mam tu na mysli marketu a'ala protector tylko zwyklego kameralnego klubu na modle łodzka czy warszawska z prawdziwa klubowa muzyka ew. tygodnowym tematycznym rozkladem imprez.... chcetnie poszedlbym do lokalu na powiedzmy 200 osob gdzie gralby porzadny dj ktory zna sie na tym co robi nie gra cyganskiego reagge na skrzypcach, a zabawa nie przypomina biesiady chlopskiej.. czy to nie dziwne ze w miescie sredniej wielkosci nie ma jednego prawdziwego klubu na poziomie? ehh, posmutnialem....
 
 
   
feety 



Wiek: 41
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 5 Czerwiec 2006, 12:52   

Hmmm widocznie większo?ć wła?cicieli lokali stawia na formę zamiast na tre?ć :suchy:
_________________
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 5 Czerwiec 2006, 13:12   

OdpowiedĽ jest bardzo prosta koszta. Wiadomo, że nikt nie podejmie się wybudowania budynku od podstaw, gdyż jets to zbyt droga inwestycja. A u nas w mie?cie nie ma żadnego budynku o takiej powierzchni w któym mogło by się zmie?cic chociażby te 200 osób na parkiecie. Jedyny lokal który mie?cił hmm ponad 100 osób był to dawny FX. ale z okaji tej ,ze był w starym budynku umiejscowiony na piętrze, sufit odmówił posłuszeństwa i zacz?ł sie sypać pod wpływem drgań i lokal został zlikwidowany.

Pradopodobieństwo,że u nas powstania jaka? większa dyskoteka jest bardzo znikome...
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
drow(ka) 




Wiek: 40
Dołączyła: 08 Mar 2006
Posty: 285
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 7 Czerwiec 2006, 17:04   

no ogolnie musze sie tu dolaczyc do tego ogolnego zdania ze za bardzo to nie ma tu gdzie sie pobawic. moje zdanie popre tym ze po przeprowadzeniu sie tu i po kilku latach nauki tutaj liczylam ze oderwe sie od mojego malego miasteczka skad sie wywodze...gdzie imprez tez raczej sie nie widzialo. jednak szybko odrylam ze i tu nie ma za bardzo gdzie poszalec. podobaly mi sie 66 ale bardziej na posiadowe na d kuflem piwa niz na jakis wielki balet. co do tequilii to oka mozna tam wyskoczyc ale w ostatecznosci. jakos na kolana nie czuje sie rzucona. moze dlatego ze chcieli to zrobic z duzym rozmachem i za malo miejsca poswiecono na parkiet. osobiscie nie lubie czuc sie gnieciona przez ludzi bo tego to sie dobra zabawa nazwac nie da nawet jak sie chce. coz nie ma co ukrywac nie powstaltu jeszcze lokal ktory sprawial by ze rzeczywiscie jak to sie mowi pekal by w szwach ale jeszcze wszystko przed nami.
chociaz jak nadmienil neo to dosc duzy koszt a poza tym znam z doswiadczenia przypadki ze jak jest juz dobra impra to znajda sie oponenci i zaraz lokalu nie ma. jak dla mnie narazie pozostaje tylko lodz jako miasto gdzie mozna sie pobawic.... ze swojej strony poecam opium swietny club na pietrynie. moze nie rzuca na kolana wystrojem ale kazdy znajdzie tam cos dla siebie i moze sie pobawic...
tylko jedna mala rada pamietajcie zejak jedziecie do lodzido jakiegokolwiek klubu to zabierajcie ze soba dowod:D:D:D:D:D serio sie przydaje...
_________________
koniec i bomba a kto czytał ten tr?ba :P
 
 
   
kaczy 




Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2005
Posty: 211
Skąd: Piotrków Tryb./Toruń
Wysłany: 9 Czerwiec 2006, 11:36   

Dowód to podstawa jak się idzie do knajpy, ale... znam go?cia, który do Łódzkiego klubu (celowo nie powiem do którego) wszedł kiedy?... pokazuj?c dyskietkę! :rotfl:

P.S.
Tylko prosze mi nie mówić, że my informatycy jeste?my popieprzeni :wstyd:
 
 
   
+Raven 




Wiek: 40
Dołączył: 13 Lip 2006
Posty: 75
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 14 Lipiec 2006, 19:16   

Moje zdanie co do klubów, mam juz 22 latka i bylem mozna powiedziec w duzej liczbie tych klubów, wiec po koleji wg mnie:

1. Kiedys 13 - nastka ( glowna schadzka dresow, czeste akcje policyjne, a to wszystko prawie pod moimi oknami, swego czasu srednio bespieczne osiedle) -> underground (podziemie) wszyscy sie smiali z nazwy bo klub sie znajdowal na pietrze no ale mniejsza z tym, kontynuacja 13 - nastki, jw. ta sama muzyka glownie techno, glowny Dj. Candy, chodzilem raczej zadko, ale zdazalo mi sie w koncu blisko mialem. -> Chillout (pierwszy raz jak tam poszedlem, to siedzialem do 24 z kolezankami i spijalem piwo bo nic sie nie dzialo i po 24 musielismy wyjsc bo zasypialismy, teraz sie podobno poprawilo)
2. |wietoszek ( nie chodzilem, ale podobno to bylo raczej dla starszych gosci) -> 13 - nasty posterunek (hmm, kilka razy tam bylem, nawet na kilk 18- nastkach, co moge powiedziec, niby fajna atmosfera, za barem obsluga tez, niby bezpiecznie, bo to wlascicielami byli policjanci, ale i tak sie zdazaly roznego rodzaju incydenty, nawet cos kiedys mowili ze kogos tam zabili, ale to moze juz plotka byla, jedyne co bylo pewne w tym klubie to to ze chodzili tam dzieci, nawet ponizej 14 roku zycia czasami widzielismy ze znajomymi, a no i jeszcze Dj. byl do bani)
3. O barach w mojej okolicy nawet nie wspominam bo tam mozna tylko piwo wypic, dostac od kogos, badz zostac zabitym wiec nie ma o czym.
4. Na kresach ( nie bylem nigdy w srodku ale przechodzilem obok czesto, glownie dla starszych ludzi, chociaz podobno nie koniecznie, ale nie sprawdzalem)
5. Wracajac sie do miasta, piwnica czy jakos tak jak sie schodzi po schodkach nie bylem, ale podobno tam jest fajnie.
6. Bronx, teraz chyba bizancjum ale nei jestem pewny, W bronxie bylem kilka razy jak chodzilem do LO, srednio tak fajnie bylo, pamietam jak kiedys nie chcieli nas wypuscic bo moi znajomi z klasy maly burdel zrobili, no ale zdaza się.
7. Alex, kiedys chyba byl w tym budynku obok kina, nie bylem bo bylem za maly :P
8. Rock And Roll - hmm, nigdy tam nie bylem i jakos nie zamierzam isc, to chyba jedyny klub w Piotrkowie do ktorego nie pojde, kiedys juz prawie wchodzilem, ale wyszlo cos takiego starego i pijanego i zaczelo sie przewracac przy wejsciu, to zawrocilem do tequilli.
9. No i wlasnie do Tequilli swojego czasu chodzilem prawie co piatek, i co srode (za darmo bylo :D ), co moge powiedziec muzyka mi odpowiadala bo byla zroznicowana, ochrona byla wzgledna, ale jak cos bylo nie tak to sie starali, byly niby jakies incydenty ale mi sie zdazylo tylko raz, ale to wtedy nic z tego nie pamietam to sie nie liczy.:P. Co do obslugi to byla bardzo mila, szczegolnie te panie co sprzedawaly piwo i dziewczyny tez, jedyne co bylo nie tak, to ze klub byl za maly jak dla tylu osob co przychodzilo, czasami tam nie bylo sei gdzie ruszac, w normalne piatki czy soboty a jak byly koncerty to juz nie wspomne, tak samo z miejscami siedzacymi nie wiem na ile tam osob bylo ale ponizej 100 napewno a z ludzi przychodzilo dwa razy wiecej:D/ Co do muzyki to rozni Dj. tam grali przewaznie srednio im to wychodzilo, Dj Owen jak gral techno to to juz lepiej bylo, ale on w te czwartki to samo techno puszczal. Co do Dj. Kefira to hmm wczesniej mial inna ksywe, co do jego grania to raczej tez mam srednie podejscie, ale dobrze sie z nim pije wodke :D
10. Sa jeszcze jakies kluby, eden, SOHO, chyba ale nie zwiedzalem.
11. Jest jakis klub kolo strazy pozarnej nie wiem jak sie nazywa, mozna tam pograc w bilarda, glownie bo tam kilka stolow jest, sa darty, i pilkarzyki, co do ludzi tam przychodzacych to tez glownie dresy, chociaz mi to tam nie przeszkadza akurat.
12. A bylbym zapomnial, Chimera vel Kojot, ciekawy klub, ja tam bylem chyba ze dwa razy, slyszalem ze zeby tam siedziec to trzeba zawsze cos zamowic :D I obsluga podobno jest sredniawa, chociaz ladne dziewczyny tam staly kiedys, nie wiem jak jest teraz.

No i to chyba na tyle. Pomijam rozne pizzerie takie jak Tina (dobre wino tam jest), Verona (dobra pizza), chociaz w srodku jadlem raz, Da Grasso ( pizza duza, nawet tania i dobra, a co do innych tem. dotyczacych tego lokalu sie nie wypowiadam).

Ktos pisal o Bonie, chyba tam raz bylem, wiem ze kiedys to mial Ojciec mojej kolezanki, a teraz nie wiem kto to prowadzi.

Z takich Mini restauracji - Rendes Vous - raz bylem chyba, Ormianin ( nigdy nie bylem i nie pojde, moja byla bezsensowna wychowawczyni to prowadzi)

To by bylo na tyle, sorka za dlugiego posta :P
_________________

>>> Gość <<<
Tu siedzimy i gadamy
Tu możesz być razem z nami
Tu możesz być happy
Jak czego? nie wiesz pomożemy Ci !!!
Forum Piotrkowian


Timeo Danaos et Dona Ferentes
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 4 Wrzesień 2006, 00:23   

Na obecna chwile w Piotrkowie mogę polecic dosłownie tylko 3 lokale.

- Klub 66
- Bohema (ul. Łódzka)
- Jedynka

Co do ostatniej to jest to pizzeria ale można tam sobie spokojnie wypić piwko również ;)

Raven napisał/a:
Alex, kiedys chyba byl w tym budynku obok kina


Nie chyba tylko napewno, nie raz miałem okazję tam zawitać :P

Raven napisał/a:
Na kresach ( nie bylem nigdy w srodku ale przechodzilem obok czesto, glownie dla starszych ludzi, chociaz podobno nie koniecznie, ale nie sprawdzalem)


Super restauracja, nawet sporo miejsca w weekendy odbywały sie tam dyskoteki, ?rednia wieku hmm 26 :)

Raven napisał/a:
Ktos pisal o Bonie, chyba tam raz bylem, wiem ze kiedys to mial Ojciec mojej kolezanki, a teraz nie wiem kto to prowadzi.


Tzn odno?nie Bony to chyba masz na my?lie Restaurację na górze, bo sam Pub który był na dole już okilku lat jest zamknięty. wła?cicielka Pani Kasia jako? nie bardzo potrafiła go rozreklamowac i przyci?gnać ludzi. Kiedy? swojego czasu co czwartek jak były dyskoteki dla studnetów (pomijam,że ja wtedy nie byłem) cały lokal był wypełniony po brzegi. Niesamowita impreza i wpsaniali ludzie i oczywi?cie DJ'je wiedzieli jak rozbawić publike.

Natomiast je?li chodzi o sama restaurację to byłem tam raz dosyć stylowy lokal. Ale nie za bardzo na moj? kieszeń ;)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 14:34   

Hmm z Piotrkowskich lokali..
To zależy.. swego czasu bardzo często bywałam w Edenie. Fajny klimacik i w ogóle , tylko ostatnio tam się mała " dzieciarnia " zrobiła. Chociaż w sumie to dawno tam nie byłam.
Kiedy? chodziłam też do pubu Rock'n'Roll . Też fajny klimacik, spoko utowrki leciały itd Ale jako? tak wyszło, że dawno tam nie byłam.

Je?li chodzi o kluby gdzie można się pobawić to polecam Tequile i Chilouta ( czy jako? tak się to pisze :D ) . Mnie się tam podoba, aczkolwiek znam kluby ( niestety nie w Piotrkowie ) gdzie jest o wiele fajniej.

Ostatnio miałam równiez okazję odwiedzić Chicago. Sympatycznie tam jest, tylko pustawo troche :)

To chyba tyle :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 18:40   

Gosiaczek:P napisał/a:
swego czasu bardzo często bywałam w Edenie. Fajny klimacik i w ogóle , tylko ostatnio tam się mała " dzieciarnia " zrobiła. Chociaż w sumie to dawno tam nie byłam.
ano :D nawet razem tam smigały?my :D kiedy to my ostatnio tam były?my :?: w marcu tego roku :?: czy jako? :?: :luka: bo ja nie pamiętam :lol2: nawet fajnie tam jest :D a najlepszy był ten.. no .. jak mu tam było? ten co nam 8 piw postawił :lol2: zapomniałam imienia, kurde :/ :D :D :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 21:17   

Paula :D karolek :P
Kiedy?? nie pamiętam :)

W Piotrkowie nie ma wielu możliwo?ci niestety je?li chodzi o fajny klimat i dobr? zabawę. Ale na szczę?cie jest chociaż gdzie posiedzieć i wypić co? :P a czasem nawet posłuchać dobrej muzy :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 10:35   

Cytat:
Paula :D karolek :P
aaahhhhhhh... no fakt :D jak ja mogłam zapomnieć Karola z Barkowic :hahaha:
Gosiaczek:P napisał/a:
Kiedy?? nie pamiętam :)
buu... a my?lałam, że chociaż Ty bedziesz pamiętać, ale chyba to był luty a nie marzec :D :D :D

Gosiaczek:P napisał/a:
W Piotrkowie nie ma wielu możliwo?ci niestety je?li chodzi o fajny klimat i dobr? zabawę. Ale na szczę?cie jest chociaż gdzie posiedzieć i wypić co? :P a czasem nawet posłuchać dobrej muzy :)
dokładnie, zgadzam się z Tob? :) ja ostatnimi czasy nie przepadam za tłocznymi lokalami, w którym bębni muza na max i nawet pogadać nie można normalnie. Wolę spokojniejsze klimaty :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 19:35   

Tequila i Chill Out to 2 kluby w których ?rednia wieku to 17 lat. A bywaja tam i młodsze osoby i nie bardzo mi się widzi zabawa w takim gronie.

Rozpisujecie się o tym Edenie a tam jest kicha straszna, być może Was co? w nim urzekło ale mnie nie bardzo. stanowczo wole Rocka. ^^
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 19:56   

Neo napisał/a:
Rozpisujecie się o tym Edenie a tam jest kicha straszna, być może Was co? w nim urzekło ale mnie nie bardzo

tu się z Tob? zgodze w 100% :] byłam tam chyba 2 razy i bardzo mi się niepodoba tamten klimat :] i w ogole lokal dziwne wrazenie sprawia, taki jakby za ciasny był :P hihi :D jednym słowem mówi?c jestem na 'nie' :D
choć ja ogolnie po barach nie przepadam chodzić :P więc rzadko ktory przypadnie mi do gustu :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 20:24   

Neo napisał/a:
, być może Was co? w nim urzekło ale mnie nie bardzo. stanowczo wole Rocka. ^^
s? gusta i gu?ciki :)
Neo napisał/a:
Tequila i Chill Out to 2 kluby w których ?rednia wieku to 17 lat.
no tutaj się nie zgodze... tzn nie do końca. zawsze kiedy ja tam jestem.. większo?c ludzi jest starsza ode mnie, co oznacza iż ?rednia jest tam trochę wyższa. Ale ja tam często nie bywam, więc mogę się mylić :) Albo po prostu mieć " szczęscie " do spotykania tam starszego towarzystwa :)
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 20:37   

Gosiu wiesz co byłem tam zbyt wiele razy i jako? za duża grupa ludzi to były osoby młodsze. Być może teraz w ostatnich miesi?cach się to zmieniło, bo sporo ludzi w takim wieku 15-17 lat jeĽdzi do protca.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Gosiaczek:P 




Wiek: 35
Dołączyła: 06 Mar 2006
Posty: 369
Skąd: Z nik?d
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 20:55   

Neo napisał/a:
Być może teraz w ostatnich miesi?cach się to zmieniło, bo sporo ludzi w takim wieku 15-17 lat jeĽdzi do protca.
co prawda to prawda. Ale czy to się zmieniło czy nie to nie wiem :) ja w tych lokalach kiedy? nie bywałam, więc nie wiem co tam było kiedy?.
_________________
"Kochaj i czyń co chcesz ! "
 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.