Zarejestruj się u nas lub też zaloguj, jeśli posiadasz już konto. 
Portal Portal   Regulamin  Pomoc FAQ  Szukaj Szukaj  Grupy Grupy  Foto Galeria Foto Galeria  Profil Profil  Uœmieszki Usmieszki 
 


Poprzedni temat :: Następny temat
Wygl?d Ciała [;
Autor Wiadomość
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 30 Sierpień 2006, 00:05   Wygl?d Ciała [;

Więc co s?dzicie o dbaniu o swoje ciało ?
Nie chodzi tutaj o pielęgnacje kremami itd, ale o to czy wolicie żeby poszczegulne partie ciała były wyrzeĽbione czy wolicie więcej tłuszczyku :?:

Ja osobi?cie wole jak np. klatka, brzuch albo łydka mi sie odznaczały od innych czę?ci ciała i były widoczne mię?nie i rzeĽba, a nie tłuszyk :D
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 00:09   

nie lubie mojego tłuszczyku :D Ty juz o tym wiesz najlepiej bo marudze nie raz na swoj brzuch :D bo akurat brzuszek chciałabym mieć ładniej wyrzeĽbiony :P ale innej czę?ci ciała to już nie bo wg mnie to nie kobiece mieć np umięsnion? łydke czy ręke .. ;/
a więcej tłuszczyku lubie tylko w jednym miej?cu :P kto się domy?li gdzie? :rotfl:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Tajuddin
[Usunięty]


Wysłany: 30 Sierpień 2006, 10:01   

ja nie lubie moja zmarszczka na twarz. Skonczylem juz 70 years old i nie wygladam najmlodziej choc nie powiem, trzymac sie. Avatar pochodzi z 1998 roku, od tamta pora wiecej zmarszczek mam na twarza. Brzuch moze byc a lydki mam niezle bo na rower jezdze sporo.
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 11:23   

Hmm :hyhy: co do mnie to powiem n/C :D bo mam więcej tłuszczyku niż masy mię?niowej :hahaha: dzięki koszeniu trawy na działce wyrobiłam sobie ręce i w nich mam trochę siły jakby nie było :D moja mama ostatnio z tekstem do mnie "Ty jedna ręk? kosiarkę trzymasz i kosisz?".. a ja na to, że tak bo tak mi lepiej :D a faktycznie, bo zawsze jedn? rek? pcham i ciagnę tę kosiarę :lol2: raz lewa, raz prawa :lol2: bo nie umiem dwoma :/ :D :D
No ale dobra co do tłuszczu i mię?ni :D ... jako? beznadziejnie mam zbudowane nogi :/ bo na tylnej czę?ci obu ud mi wystaje jaki? mięsień :| :D i tak dziwnie to wygl?da :/ w ogóle mam grube nogi ale to szczegół, nie podobaj? mi się i już :D oo i brzuch mi odstaje :D z siostr? miałam się zapisać na fitnes, ale jak na razie ni widu ni słychu od siostry :D :D
Zreszt? uważam, że kobieta jak kobieta powinna być troszku zaokr?glona, powinna mieć kobiece kształty, a nie wygl?dać jak chucherko, jak wieszak na ubrania :/ i tylko sama skóra i ko?ci.. blehh... już wolę siebie tak? jaka jestem, a nie jakbym miała wygl?dać jak ko?trup :)
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 11:32   

ja też mam problemy z tłuszczykiem na brzuchu ale jako? sobie z tym radze :D
_________________

 
 
   
feety 



Wiek: 41
Dołączyła: 16 Cze 2005
Posty: 279
Skąd: PTB
Wysłany: 30 Sierpień 2006, 14:09   

Rower, rower i jeszcze raz rower!!! ;) No i regularnie... :evil: ...nie powiem co... :hyhy:
_________________
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 15:41   

feety napisał/a:
No i regularnie... :evil: ...nie powiem co... :hyhy:
oj Ficia Ficia tylko jedno Ci w głowie :P nie powiem co.... :wstyd:
Cytat:
Rower, rower i jeszcze raz rower!!!
baaaardzo chętnie tylko najpierw musze sobie go kupić :D
_________________

 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 31 Sierpień 2006, 15:43   

Fit_Sis, ale 3eba uwaac żeby nie za dużo . . . bo można za bardzo z masy zjechac :lol2:
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 31 Sierpień 2006, 19:50   

jelOnek napisał/a:
ale 3eba uwaac żeby nie za dużo

bo co za dużo to nie zdrowo, jak ze wszystkim zreszt? :)
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Efelynka 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 56
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 14:40   

Ja tam nie mam co narzekac :hahaha:
Brzuch mam spory ale to od :piwo: :ok: Ale to wszytsko idzie bardzo szybko spalić . . .:]
Rozlazła nie jestem bo na codzień trenuje ( teraz mam krótka przerwe,ale wróce do moich zajęć) . . .
Jakie kolwiek mię?nie widoczne sa jak najbardziej ok . .. :) Jak to mój trener mówi " chociaż widac że ubita kobitka jestes a nie rozlazła jak . . . . :zab: "
Widze że temat :sex: został poruszony to powiem że jestem za :P
Dobry sprt. . . duzo partii mię?ni przy tym pracuje :hahaha: :] Tylko w tej dyscyplinie trzeba o czxym? pamietać :) Nie powiem o czym bo s? tu młodsi :D (chociaż i od nich można by się czego? nauczyć :rotfl: :zdziwko: )

Pozdrwaiam Efelynka :kiss:
:paker:
_________________
. . . . . : : : : : :) : : : : : . . . . .
 
 
   
piterr27 




Dołączył: 26 Mar 2006
Posty: 111
Skąd: z piękna kraina :D
Wysłany: 9 Wrzesień 2006, 20:39   

Paula napisał/a:
No ale dobra co do tłuszczu i mię?ni :D ... jako? beznadziejnie mam zbudowane nogi :/ bo na tylnej czę?ci obu ud mi wystaje jaki? mięsień :| :D i tak dziwnie to wygl?da :/ w ogóle mam grube nogi ale to szczegół, nie podobaj? mi się i już :D oo i brzuch mi odstaje :D


Paula, z tym co napisała? całkowicie się nie zgadzam , a wiem co nie co bo sprawdzałem :D nogi mi się podobaj? i jush a brzuszek niepowiem :oczami: :) :P

** Dodano: Sob 09 Wrz, 2006 **
Marlenka, ciekawe gdzie masz ten tłuszczyk bo co nie co widziałem i .......... :D :P
_________________
B?dĽ jak ptak, który spocz?wszy w locie swym na gał?zce, chociaż ona ugina się pod jego ciężarem, nie przestaje ?piewać, bo wie, że ma skrzydła, które go ustrzeg? od zagłady.
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 10:45   

Cytat:
Paula, z tym co napisała? całkowicie się nie zgadzam , a wiem co nie co bo sprawdzałem :D nogi mi się podobaj? i jush a brzuszek niepowiem :oczami: :) :P
łoj tam :D cicho :wstyd: ale wiesz, że jak bedziesz mnie karmił większ? ilo?ci? ciastek i inych słodyczy to ja niedługo będę jak słonica wygl?dać :?: :luka: :( :D ooooo nie.. nie moge do tego dopu?cić :)
piterr27 napisał/a:
Marlenka, ciekawe gdzie masz ten tłuszczyk bo co nie co widziałem i .......... :D :P
ja też nie widziałam.. a przynajmniej nie ma takiego wielkiego brzucha jak ja :D ostatnio mi pokazywała :wstyd: yyyy...to ja na tym zakończę :lol2:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 10 Wrzesień 2006, 19:32   

Temat bardzo spodobał się naszym Pani? heh. aby dobrze wygladac nalezy żyć aktywnie. Mam tu na my?li np uprawianie jakiej?c dyscypliny sportu lub robienia czego? dla przyjemno?ci. Ja prawie na codzień jeżdżę rowerkiem i dużo biegam. Od jakiego? czasu nie za bardzo mam czas aby grać w piłkę nożna, pozostała mi jedynie siatkówka.

Napewno siedzeniem na 4 literach nie zmienicie swojego wygladu. :)
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
Efelynka 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 56
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 07:54   

Neo napisał/a:
Mam tu na my?li np uprawianie jakiej?c dyscypliny sportu lub robienia czego? dla przyjemno?ci.

hmmm . . . . dobrze godosz . . . :)
Tylko przez trenowanie rozrastaj? się łydki . . . :/ i to nie wygl?da zbyt ładnie jak kobitka założy buciki na obcasie . . . Wszystko widać :P Wiem to po sobie i wcale z tego nie jestem zadowolona . . . a mało tego . . . po pewnym czasie powstaja różnego rodzaju kontuzje, przez które człowiek musi rezygnować z wysiłków i wtedy się zaczyna dopiero problem . . . :( Bo skończyć się tak łatwno nie da z trenowaniem . .. a mię?nie po pewnym czasie zrobi? się rozlane i wygl?da to Ľle . . .. :/
Pozdrawiam Efelynka :*
_________________
. . . . . : : : : : :) : : : : : . . . . .
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 17:33   

piterr27 napisał/a:
Marlenka, ciekawe gdzie masz ten tłuszczyk bo co nie co widziałem i .......... :D :P
nic nie widziałe? :P nie kłam :P
Paula napisał/a:
ja też nie widziałam.. a przynajmniej nie ma takiego wielkiego brzucha jak ja :D ostatnio mi pokazywała :wstyd: yyyy...to ja na tym zakończę :lol2:
kurcze nooo zawsze się musisz wygadać :wstyd: jak ja sie teraz ludziom pokaże :P
Neo napisał/a:
Mam tu na my?li np uprawianie jakiej?c dyscypliny sportu lub robienia czego? dla przyjemno?ci.
od paĽdziernika chyba sobie karnet kupie i bede chodzić na basen :) poł?cze przyjemne z pożytecznym :)
_________________

 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 20:58   

Efelynka napisał/a:
po pewnym czasie powstaja różnego rodzaju kontuzje, przez które człowiek musi rezygnować z wysiłków i wtedy się zaczyna dopiero problem . . . :(


Fakt, tajkie kontuzje powstaja je?li uprawia się sport wyczynowo tak jak Ty Ewela ;) ale uprawiaj?c tylko dla samej przyjemno?ci to troszkę jest mniejsze pradopodobieństwo nabawienia się kontuzji i tego,że rozrosn? się łydki.
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 11 Wrzesień 2006, 21:25   

Neo napisał/a:
ale uprawiaj?c tylko dla samej przyjemno?ci to troszkę jest mniejsze pradopodobieństwo nabawienia się kontuzji i tego,że rozrosn? się łydki.


Hmm co do łydek, np.
jazda na rowerze to przyjemno?c, a jednak łydki ładnie się rozrastaj? i rzeĽbi? ;)
Tak samo długieeee spacery, po takim spacerku czuć ze mię?nie pracowały, a każda taka praca poci?ga za sob? jak?? (pewnie minimaln?) budowe tkanki mię?niowej :P

Ja ogólnie lubie, jak u dziewczyny widać że ma kawałek ciałka lepiej zbudowane i wyrzeĽbione np. brzuch, albo łydke własnie - oczywi?cie wszystko w miare rozs?dku. Podziwiam kulturystki, które traca urode na rzecz mię?ni :o
 
   
Efelynka 




Wiek: 37
Dołączyła: 03 Paź 2005
Posty: 56
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Wrzesień 2006, 09:16   

Neo napisał/a:
jest mniejsze pradopodobieństwo nabawienia się kontuzji i tego,że rozrosn? się łydki.

hmmm . . . co do kontuzji, to nie jest powiedziane, że tylko Ci co trenuj? moga sie czego? nabawić . . . Fakt faktem może mniejsze jest to prawdopodobieństwo . . . ale wystarczy niefartowny upadek i . . . Łoszzz . . . . szkoda gadć ;)
Co do łydek to zgdadzam sie z Przemkiem
jelOnek napisał/a:
jazda na rowerze to przyjemno?c, a jednak łydki ładnie się rozrastaj? i rzeĽbi?
Tak samo długieeee spacery, po takim spacerku czuć ze mię?nie pracowały, a każda taka praca poci?ga za sob? jak?? (pewnie minimaln?) budowe tkanki mię?niowej

Każdy ruch, powoduje przyrost . . . np, chłopaki któży graja w noge tylko tak sobie, żeby pograć . . . Po pewnym czasie widać u nich mię?nie :)
jelOnek napisał/a:
Ja ogólnie lubie, jak u dziewczyny widać że ma kawałek ciałka lepiej zbudowane i wyrzeĽbione np. brzuch, albo łydke własnie - oczywi?cie wszystko w miare rozs?dku.

:hahaha: O WyrzĽbione łydki łatwo .. . a co do brzucha to jest troche trudniej :)
Tak jako? mi się wydaje, że kobitka brak samozaparcia żeby wyrzeĽbić sobie brzuch . . . :) To jest mozolne i do?ć czasochłonne ale . . . warto :P

Pozdrawiam Efelynka :kiss:
_________________
. . . . . : : : : : :) : : : : : . . . . .
 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 12 Wrzesień 2006, 14:17   

jelOnek napisał/a:
Ja ogólnie lubie, jak u dziewczyny widać że ma kawałek ciałka lepiej zbudowane i wyrzeĽbione np. brzuch, albo łydke własnie

co Ty nie powiesz :rotfl: hihi :P
jelOnek napisał/a:
Tak samo długieeee spacery, po takim spacerku czuć ze mię?nie pracowały, a każda taka praca poci?ga za sob? jak?? (pewnie minimaln?) budowe tkanki mię?niowej

z tym sie zgodze :D bo nie raz nózki mnie bolały po dłuuugich spacerkach :D więc jak widać mie?nie pracuj? :D
jelOnek napisał/a:
Podziwiam kulturystki, które traca urode na rzecz mię?ni :o

też je podziwiam za takie po?więcenie :] ale dla mnie to nie jest zbyt fajne jak one wygl?daj? :D wiadomo kazdy ma inny gust :P wg mnie wygl?daj? bardzo niekobieco :P
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Wrzesień 2006, 16:17   

Królewna_Lufka napisał/a:
jelOnek napisał/a:
Podziwiam kulturystki, które traca urode na rzecz mię?ni :o

też je podziwiam za takie po?więcenie :] ale dla mnie to nie jest zbyt fajne jak one wygl?daj? :D wiadomo kazdy ma inny gust :P wg mnie wygl?daj? bardzo niekobieco :P
ja tam ich nie podziwiam bo co tam podziwiać :D one w ogóle cycków nie maj? :/ :D blehhh :| :D nie chciałabym tak wygl?dać jak kupa mię?ni :D fuj fuj :D
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 12 Wrzesień 2006, 17:37   

Paula napisał/a:
one w ogóle cycków nie maj? blehhh


Paula a "cycki" (wole okre?lenie piersi :P ) to nic innego jak tłuszcz, który One spalaj? i zamieniaj? na tkanke mięsniow? :P a piersi maj? - większo?c kulturystek ma implanty wszczepione. :P
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 12 Wrzesień 2006, 17:45   

Paula napisał/a:
nie chciałabym tak wygl?dać jak kupa mię?ni

ja tez bym tak nie chciała wygl?dac :rotfl: bo to obrzydliwe :P ja to nawet facetów kulturystów nie lubie ogl?dać :P jak dla mnie za duzo tych mięsni tam maj? :D

dokładnie :D kobiece piesni głownie skł?daj? się z tłuszczu :] więc kiedy intensywnie ćwiczymy spalamy tę tkankę zamieniaj?c j? na mięsnie :D
jelOnek napisał/a:
większo?c kulturystek ma implanty wszczepione.

o fuuu.. to juz w ogole jest chore jak dla mnie ;/
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 12 Wrzesień 2006, 19:55   

jelOnek napisał/a:
(wole okre?lenie piersi :P )
no dobra pier(w)si :lol2: melony.. balony.. dyndołki.... :hahaha:
Królewna_Lufka napisał/a:
ja to nawet facetów kulturystów nie lubie ogl?dać :P jak dla mnie za duzo tych mięsni tam maj? :D

ja tak samo.. bleee... a jeszcze jak w tv pokaż? takiego napakowanego kulturyste, że aż się jego mię?nie ?wiec? :hahaha: jakby w oleju maczany był :lol2: wisz o co mi kaman :?: :lol2:
Królewna_Lufka napisał/a:
kobiece piesni głownie skł?daj? się z tłuszczu :] więc kiedy intensywnie ćwiczymy spalamy tę tkankę zamieniaj?c j? na mięsnie :D
wiem, że kobiece piersi się składaj? z tkanki tłuszczowej :D więc chyba wolę nie ćwiczyć, bo jakbym zaczęła to moje cycki, które mam w wersji sportowej, całkowicie by zniknęły i byłabym deska :| :D :D :D
Królewna_Lufka napisał/a:
jelOnek napisał/a:
większo?c kulturystek ma implanty wszczepione.

o fuuu.. to juz w ogole jest chore jak dla mnie ;/
nie tylko dla Ciebie :D szkoda, że w dupę sobie tych implantów nie wszczepi?.. chociaż chust je tam wie :hahaha:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 15:21   

Paula napisał/a:
wisz o co mi kaman

wim wim :D samoopalacz tam pewnie w ruch idzie i to w kilogramach :rotfl: a na to pewnie olej kujawski :hahaha:
Paula napisał/a:
więc chyba wolę nie ćwiczyć, bo jakbym zaczęła to moje cycki, które mam w wersji sportowej, całkowicie by zniknęły i byłabym deska

ej nie przesadzaj ze piersi masz takie małe :) na zdjęciach tu na forum nie wygl?dasz na tak?, że tak powiem płask? :D sorki za słowo :kiss:
Paula napisał/a:
szkoda, że w dupę sobie tych implantów nie wszczepi?.. chociaż chust je tam wie

w ogole odbywaj? się takie operacje plastyczne, wszczepiania implantów w po?ladki, zeby je podnie?ć czy powiekszyć :P a czy ona to robi? hmm kto tam wie co im do głowy strzeli :D
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
jelOnek
[Usunięty]


Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 15:41   

Królewna_Lufka napisał/a:
samoopalacz tam pewnie w ruch idzie i to w kilogramach a na to pewnie olej kujawski


Hehe. Żaden samoopalacz, bo kulturystki jak i kultury?cie przed zawodami "maluj? sie" specjaln? Bejc?. ;)

Królewna_Lufka napisał/a:
w ogole odbywaj? się takie operacje plastyczne, wszczepiania implantów w po?ladki, zeby je podnie?ć czy powiekszyć


możliwe sa takie operacje, tak samo jak wszczepienie u męrzczyzn implantów klatki piersiowej czy łydek. Dzi? można zrobić operacje wszystkiego i wszystko poprawić - wystarczy hajs haj haj :!: :]
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 15:52   

jelOnek napisał/a:
Żaden samoopalacz, bo kulturystki jak i kultury?cie przed zawodami "maluj? sie" specjaln? Bejc?.

dobra dobra Kotku nie chwal się tak, że tak dużo wiesz :D
zarcik :kiss:

jelOnek napisał/a:
Dzi? można zrobić operacje wszystkiego i wszystko poprawić - wystarczy hajs haj haj

dokładnie. to jest jak dla mnie okropne ;/ rozumiem osoby ktorym na prawde potrzebne s? operacje plastyczne jak np przeszczepianie skóry po popażeniach czy też np implanty piersi w przypadku zaniku gruczołów mlecznych w pier?i :]
ale robienie operacji jako własna zachcianka to dla mnie totalna beznadzieja !
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Paula 




Wiek: 40
Dołączyła: 10 Paź 2005
Posty: 1549
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 18:33   

Królewna_Lufka napisał/a:
ej nie przesadzaj ze piersi masz takie małe :) na zdjęciach tu na forum nie wygl?dasz na tak?, że tak powiem płask? :D sorki za słowo :kiss:
mam małe :( chciałam trochę od mojej SiS ale nie da się :placze: :D
Królewna_Lufka napisał/a:
w ogole odbywaj? się takie operacje plastyczne, wszczepiania implantów w po?ladki, zeby je podnie?ć czy powiekszyć :P
ooooo to to by mi sie przydało :D
jelOnek napisał/a:
Żaden samoopalacz, bo kulturystki jak i kultury?cie przed zawodami "maluj? sie" specjaln? Bejc?. ;)
jezzuu :D to tak jakby podłoge z drewna smarowali :hahaha:
_________________
"Szczęście jest jak motyl...
Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda Ci się...
Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu"

 
 
   
Królewna_Lufka 




Wiek: 33
Dołączyła: 18 Lip 2006
Posty: 174
Skąd: PTB
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 18:42   

Paula napisał/a:
mam małe

oooj widziałam o wiele mniejsze :D
Paula napisał/a:
chciałam trochę od mojej SiS ale nie da się

jakby się dało to i ja bym się z Tob? podzieliła ;) hihi :rotfl:
Paula napisał/a:
ooooo to to by mi sie przydało

a Ta znowu narzeka, ze co? ma nie tak :P
Paula napisał/a:
jelOnek napisał/a:
Żaden samoopalacz, bo kulturystki jak i kultury?cie przed zawodami "maluj? sie" specjaln? Bejc?.
jezzuu to tak jakby podłoge z drewna smarowali

straaaszne :D ja bym się tak nie dała wymalować :rotfl:
_________________
.Lollipop. (;
 
 
   
Neo 



Wiek: 40
Dołączył: 15 Cze 2005
Posty: 2472
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 13 Wrzesień 2006, 21:17   

Tak piszecie i piszecie i nie bardzo można cokolwiek z tego wybrac. to ja powiem tak. Każdy wygl?da tak jak chce wygladac. Je?li się nie pracuje nad swoimi mięsniami to s? one zwiotczałe i nie nadaja sie do niczego. niektózy np maja wypracowane ładnie mie?nie ale ich figura pozostaje bez zmian. Ja mam dosyć podobnie, bo nie moge nabrać wiekszej masy ciała.

A tak przy okazji je?li kto? chcial by sobie poćwiczyć wdomu mam do sprzedania takie o to urzadzenie :

http://forum.piotrkow.org...p?p=11265#11265
_________________
The Faster the Speed, the Bigger the Mess !
 
 
   
bogusia 




Wiek: 42
Dołączyła: 22 Lip 2006
Posty: 43
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 29 Październik 2006, 13:05   

a ja zapisuje sie do programu chce byc piekna................. z dwóch powodów, pierwszy powód to nos drugi to biust bo z teszta jaest bardzo w porzadku :)
_________________
BUZIACZEK :D
 
 
   
+Marlenka 




Wiek: 36
Dołączyła: 09 Lip 2005
Posty: 789
Skąd: Piotrków Tryb.
Wysłany: 30 Październik 2006, 13:16   

bogusia napisał/a:
a ja zapisuje sie do programu chce byc piekna................. z dwóch powodów, pierwszy powód to nos drugi to biust bo z teszta jaest bardzo w porzadku :)
siostrzyczko ide z Tob? ale tylko z powodu nr 1 :D
_________________

 
 
   
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Copyright by piotrkowianie.com © 2005-2016
Za wszystkie zamieszczone treœci na forum redakcja piotrkowianie.com, nie ponosi odpowiedzialnoœci.